Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Gatto αδελφέ μου,μην ασχολείσαι με τους οπαδούς του βάζελου. :rockon:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ναι εγινε τοσο γερος ο παιχταρας οσο ηταν γερος ο παιχταρας οταν επαιζε στον Θρυλο....
ετσι δεν λεγατε? η τα ξεχασες λιγοι μηνες πανε μονο....
ειπαμε κοντη μνημη αλλα οχι κι ετσι....

Την ΜΕΓΑΛΗ-ΤΕΡΑΣΤΙΑ κωλοτουμπα την ξεχνας μαλλον....
Συμφωνώ ότι και κάποιοι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ κάνανε κωλοτούμπα στο συγκεκριμένο θέμα αλλά εσείς είστε απαράδεκτοι να τον βρίζετε από την στιγμή που τίμησε την φανέλα σας και δεν έφυγε με την δική του θέληση από την ομάδα σας!!!Αχαριστία...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΕΔΩ μέσα συνέχεια είναι οι βάζελοι.Εσύ,ο Αλέξανδρος,ο pleasure κ.α.
Πιο πολλοί χαρήκατε εσείς για τη νίκη του βάζελου,παρά οι ίδιοι οι βάζελοι όπως θα έπρεπε να κάνουν.Τα παιδιά έγραψαν λίγο 2-3 πράγματα,αλλά εσείς κάνετε σαν να είναι κάθε μερα Πάσχα. :rockon: :rockon:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνώ ότι και κάποιοι ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ κάνανε κωλοτούμπα στο συγκεκριμένο θέμα αλλά εσείς είστε απαράδεκτοι να τον βρίζετε από την στιγμή που τίμησε την φανέλα σας και δεν έφυγε με την δική του θέληση από την ομάδα σας!!!Αχαριστία...
Καταρχην μιλαγαμε για κωλοτουμπες και οχι αχαριστια μεχρι τωρα...
τωρα αφου παραδεχεσαι την ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ θα σου πω και για την αχαριστια...
ΓΡΑΦΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ!!!
Εγω τον εχω βρισει τον Ριμπο και το μετανιωσα....
γιατι φορεσε την Τιμημενη Φανελα Σηκωσε κουπες και ηταν ΘΕΟΣ στον Ναο!!!
Εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ ομως, οχι που εφυγε(εκεινος εχασε εξαλου) αλλα που τιναξε στον αερα την Φιεστα μας!!!!
αυτο σημαινει οτι οσο μας υπολογισε αυτος τοσο θα τον υπολογισουμε και εμεις.....
Η κωλοτουμπα -κωλοτουμπα ομως!!!!!
 

Επισκέπτης
μην κλαις μικρη κατατρεγμενη κομμωτρια..θα ξαναγυρισει ο νικος..επισης θα παρετε την πολη & το πρωταθλημα..

Υ.Γ του αγιου πουτσου & μονο αν πρωτα μας παρακαλεσετε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και μην θυμηθώ για κωλοτούμπες....


Πουτάνας γιος ο θεός το πρωί...
....τον είδα κ κάτι μου ξύπνησε μέσα μου κ πάντα τον αγαπάμε...

...λες κ μας έπιασε με το ραβδάκι της ο Μάτζικα Ντε Σπελ.

Γέρος και παιχταράς είναι ο Ρίμπο για μένα.Και αποδεικνύει ότι είναι παιχταρας΄,μιας και είναι πρώτος σε ασίστ μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα τιμώντας το ψωμί του στην ΑΕΚ.

Είτε το θέλετε είτε όχι,έχει πιάσει στην ΑΕΚ κ περιμένουμε και άλλα από τον θεό.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ΕΔΩ μέσα συνέχεια είναι οι βάζελοι.Εσύ,ο Αλέξανδρος,ο pleasure κ.α.
Πιο πολλοί χαρήκατε εσείς για τη νίκη του βάζελου,παρά οι ίδιοι οι βάζελοι όπως θα έπρεπε να κάνουν.Τα παιδιά έγραψαν λίγο 2-3 πράγματα,αλλά εσείς κάνετε σαν να είναι κάθε μερα Πάσχα. :rockon: :rockon:
[move][size=15pt] Πάσχα θα έχουμε την 12[sup]η αγωνιστική!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: [/sup][/size][/move]
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καταρχην μιλαγαμε για κωλοτουμπες και οχι αχαριστια μεχρι τωρα...
τωρα αφου παραδεχεσαι την ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ θα σου πω και για την αχαριστια...
ΓΡΑΦΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ!!!
Εγω τον εχω βρισει τον Ριμπο και το μετανιωσα....
γιατι φορεσε την Τιμημενη Φανελα Σηκωσε κουπες και ηταν ΘΕΟΣ στον Ναο!!!
Εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ ομως, οχι που εφυγε(εκεινος εχασε εξαλου) αλλα που τιναξε στον αερα την Φιεστα μας!!!!
αυτο σημαινει οτι οσο μας υπολογισε αυτος τοσο θα τον υπολογισουμε και εμεις.....
Η κωλοτουμπα -κωλοτουμπα ομως!!!!!
Δηλαδή  η  δικιά σας δεν είναι κωλοτούμπα????Πριν 5 μήνες ήταν ο θεός-παιχταράς και τώρα είναι ο άχρηστος-γέρος που παρακαλάτε να πεθάνει!!!!!! :headbang:
Αν βάλει και κανά γκολάκι την 12η αγωνιστική το 166 θα πάρει φωτιά!!! :dancing:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Και μην θυμηθώ για κωλοτούμπες....
Πουτάνας γιος ο θεός το πρωί...
....τον είδα κ κάτι μου ξύπνησε μέσα μου κ πάντα τον αγαπάμε...
...λες κ μας έπιασε με το ραβδάκι της ο Μάτζικα Ντε Σπελ.
Γέρος και παιχταράς είναι ο Ρίμπο για μένα.Και αποδεικνύει ότι είναι παιχταρας΄,μιας και είναι πρώτος σε ασίστ μέχρι τώρα στο πρωτάθλημα τιμώντας το ψωμί του στην ΑΕΚ.
Είτε το θέλετε είτε όχι,έχει πιάσει στην ΑΕΚ κ περιμένουμε και άλλα από τον θεό.
Μίλησε ο ΘΕΟΣ της Κωλοτουμπας!!!!
θέλεις να κάνω copy-paste τα ποσταρισματα σου που κορόιδευες τον Ριμπο,τον Καφε , τον Παπα πέρυσι??????
θα γελάσει ο κάθε πικραμένος....
Βαλτέ καλά στο μυαλό σας είστε τόσο μικρή ομάδα που ΟΠΟΙΟΣ παίχτης μα όποιος παίχτης έφευγε από την Ομάδα του Ολυμπιακού ΑΥΤΗ τη στιγμή θα παίρνατε και θα τον ΚΑΝΑΤΕ ΘΕΟ!!!!!
αυτή είναι κωλοτουμπα!!!!
Όσο για το Αν έβρισα τον Ριμπο είπα ΝΑΙ τον έβρισα και το μετάνιωσα όχι γιατί Δεν άξιζε το Βρίσιμο γι αυτό που έκανε στην φιέστα  αλλά γιατί φόρεσε την Φανέλα του Δαφνοστεφανομενου Έφηβου και Μοιραστήκαμε Χαρές που εσείς δεν θα μοιραστείτε ΠΟΤΕ!!!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή  η  δικιά σας δεν είναι κωλοτούμπα????Πριν 5 μήνες ήταν ο θεός-παιχταράς και τώρα είναι ο άχρηστος-γέρος που παρακαλάτε να πεθάνει!!!!!!
ειδες καναν Ολυμπιακο να παρακαλαει να πεθανει ο Ριμπο???
η εστω να τον ειπε Αχρηστο????
ρε στη χωρα του Μarlboro ζειτε???
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ειδες καναν Ολυμπιακο να παρακαλαει να πεθανει ο Ριμπο???
η εστω να τον ειπε Αχρηστο????
ρε στη χωρα του Μarlboro ζειτε???
Κοίτα την προηγούμενη σελίδα ρε φίλε και άσε τις εξυπνάδες!Και το ποια είναι μικρή ομάδα και ποια όχι δεν θα το κρίνει κανείς οπαδός κρατικής ομάδας!!!!
 

Επισκέπτης
Δηλαδή  η  δικιά σας δεν είναι κωλοτούμπα????Πριν 5 μήνες ήταν ο θεός-παιχταράς και τώρα είναι ο άχρηστος-γέρος που παρακαλάτε να πεθάνει!!!!!! :headbang:
Αν βάλει και κανά γκολάκι την 12η αγωνιστική το 166 θα πάρει φωτιά!!! :dancing:
και τα παράπονα τους στον πρόεδρο τους που τους βλέπει σαν ευρώ ενώ στο ποδόσφαιρο θέλει και λίγο συναίσθημα δεν πετάς σαν στημένη λεμονόκουπα έναν παικταρά σαν τον Ρίμπο αλλά βρίσκεις τον τρόπο να τον κρατήσεις.
απλά ο κρατικοδίαιτος υπάλληλος της siemens τους δουλεύει ψιλό γαζί τα παντελονιάζει και ξεπλένει και ότι περισσεύει.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Κοίτα την προηγούμενη σελίδα ρε φίλε και άσε τις εξυπνάδες!Και το ποια είναι μικρή ομάδα και ποια όχι δεν θα το κρίνει κανείς οπαδός κρατικής ομάδας!!!!
Για να μην κοιταεί κανείς πρός τα πίσω εγώ το έγραψα. Τώρα αν δεν μπορείτε να καταλάβετε ορισμένοι τι εστί χιούμορ εννίοτε (έστω και παρατραβηγμένο) και τι ευχή ή παρακαλετό, την καλησπέρα μου
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Κοίτα την προηγούμενη σελίδα ρε φίλε και άσε τις εξυπνάδες!Και το ποια είναι μικρή ομάδα και ποια όχι δεν θα το κρίνει κανείς οπαδός κρατικής ομάδας!!!!

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: Λές να ζεί ως τότε ο Ρίμπο?
Αν εννοείς αυτό τότε η πολύ εύθικτος είσαι η δεν έχεις καθόλου χιούμορ!!!!!
Αν αυτό σου φαίνεται «ευχή» να πεθάνει ο Ρίμπο άντε σε κάνα ψυχολόγο να σου αρχίσει αντικαταθλιπτικά να σου φτιάξει το κέφι λίγο……
γιατι τα βλεπω δυσκολα τα πραγματα.....

Όσο για τον οπαδό κρατικής ομάδος….
Άσε ρε ΑΡΘΡΟ 44 φτιάξτε μου ΤΖΑΜΠΑ γήπεδο δώστε μου οικόπεδο-πρωτάθλημα
Κλαψ λιγμ….
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αν βρεις έστω ένα μου post για αυτούς τους 3 παίχτες θα σε παραδεχτώ.Αλλά μην κάνεις τον κόπο δεν θα βρεις.Μπορεί να βρεις μάλιστα να λέω πόσο ωραίος παίχτης είναι ο Παππάς.Πραγματικά σε βγάζω από τον κόπο.Και ποιος είναι ο βασιλιάς της κωλοτούμπας άστο.Ξέρεις πολλούς να παραδέχονται εδώ μέσα την ανωτερότητα του αντιπάλου τους σε ένα ματς;Μάλλον όχι,πόσο μάλλον εσύ που σου φταίει κ το χορτάρι ...και σε σένα.

Αδέρφια και φίλοι του Παναθηναϊκού καλό μεσημέρι.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αν εννοείς αυτό τότε η πολύ εύθικτος είσαι η δεν έχεις καθόλου χιούμορ!!!!!
Αν αυτό σου φαίνεται «ευχή» να πεθάνει ο Ρίμπο άντε σε κάνα ψυχολόγο να σου αρχίσει αντικαταθλιπτικά να σου φτιάξει το κέφι λίγο……
γιατι τα βλεπω δυσκολα τα πραγματα.....

Όσο για τον οπαδό κρατικής ομάδος….
Άσε ρε ΑΡΘΡΟ 44 φτιάξτε μου ΤΖΑΜΠΑ γήπεδο δώστε μου οικόπεδο-πρωτάθλημα
Κλαψ λιγμ….
Είσαι αυτό που λέμε IQ ραδικιού φιλαράκο! :jerking:
Αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου...έχουμε και δουλειές...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Είσαι αυτό που λέμε IQ ραδικιού φιλαράκο! :jerking:
Αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου...έχουμε και δουλειές...
Ασε ρε τωρα που θυμηθηκες οτι "εχεις και δουλειες"....
αεκ ξερο ψωμι και μπυρα
τα κουρελια τραγουδουν ακομη....
IQ ραδικιού εχεις δικιο!!!!
και βεβαια το γνωστο σας σπορ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!
επι της ουσιας δεν απαντησες σε ΤΙΠΟΤΑ!!!!
ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!
α ρε κακομοιραιοι....
 

Επισκέπτης
κλαψ,λυγμ τα χανουμακια
στου οα,στου οακα
τα σκαλακια..

Υ.Γ φροσω μην ξεχασεις να πας σπιτι χαρτομαντηλα για τον τζουτζουκο σου..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ασε ρε τωρα που θυμηθηκες οτι "εχεις και δουλειες"....
αεκ ξερο ψωμι και μπυρα
τα κουρελια τραγουδουν ακομη....
IQ ραδικιού εχεις δικιο!!!!
και βεβαια το γνωστο σας σπορ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!
επι της ουσιας δεν απαντησες σε ΤΙΠΟΤΑ!!!!
ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ!!!!!
α ρε κακομοιραιοι....
Εγώ φίλε είχα τα αρχίδια να σου πω ότι κάποιοι από τους οπαδούς της ομάδας μου κάνανε πραγματικά κωλοτούμπα στο θέμα του Ρίμπο...και ας μην ανήκω εγώ σε αυτούς!Εμένα δεν με ενδιαφέρουν οι ηλικίες...μπορούν να μου φέρουν τον Μαλντίνι για αριστερό μπακ?Γουστάρω!!!
Από κει και πέρα εάν θεωρείτε χιούμορ το να λέτε "Θα ζει ο Ρίμπο μεχρι τότε"προφανώς δεν έχουμε το ίδιο χιούμορ!Άσε που ο δικός σου είχε βάλει emoticon προβληματισμού και όχι χαβαλέ!Τέλος πάντων,μπορεί να το παρεξήγησα εγώ...η  αλήθεια όμως είναι ότι περιμένετε με αγωνία να αποτύχει ο Ρίμπο στην ΑΕΚ για να χαρείτε!!!Και δεν ήρθε κανεις στο θρεντ σας να σας λέει πόσο μικρή ομάδα είστε!Εσείς το κάνετε αυτό και προκαλείτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom