Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Gooooodmorning ααγορίνες μου.Η αγαπημένη σας Φρόσω είμαι,το Φροσάκι το κορίτσι του σκοτεινούλι μου.Μπήκα κρυφά στον λογ/σμο του σκοτεινούλι μου για να σας πω ότι το μωρό μου έχει γενέθλια σήμερα-κλείνει τα 31 και περιμένει από τα αδέρφια του(και από κάποιον αδερφό που χάθηκε τελευταία και ο σκοτεινούλης μου αναρωτιέται το γιατί) να του κάνουν δωράκια σήμερα.Βέβαια κ τα φιλαράκια του οι φίλοι των άλλων ομάδων μπορούν να κάνουν το ίδιο,που μπορεί να τσακώνεται συνέχεια μαζί τους(είναι ευεξαπτούλι το χρυσό μου-όπως και στο κρεββάτι άλλωστε)αλλά τους αγαπάει και δεν τους κρατά κακία.Φεύγω τώρα,πάω στην δουλίτσα  μου,είμαι κομμώτρια,γιατί δεν θέλω να με δει ο σκοτεινούλης μου που μπήκα στον λογαριασμό του και θα με σκοτώσει.
Ηiiiiiiiiiiiiiii boys :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.754
Πόντοι
12.056
Χρονια Πολλα στον Dark και πολυχρονος να του πεις Φροσακι... :dancing: :dancing:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Thankssssssssssss αγορίνα μου.Μου χει πει ο σκοτεινούλης μου ότι είσαι πολύ ωραίο παιδί κ θα ήθελα να σε γνωρίσουμε ,εγώ και τα βυζάκια μου.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.754
Πόντοι
12.056
Thankssssssssssss αγορίνα μου.Μου χει πει ο σκοτεινούλης μου ότι είσαι πολύ ωραίο παιδί κ θα ήθελα να σε γνωρίσουμε ,εγώ και τα βυζάκια μου.

Το ξερω,ολες αυτο μου λενε...
Μηπως ηρθε η ωρα να ανεβεις προς Β Προαστια να γνωρισεις κανεναν πραγματικο αντρα??

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ωωωωωωωωω μα εσύ από όσο ξέρω είσαι από τα δυτικά προάστια.Αληθεύει αυτό που είπε ο νταρκούλης μου ότι μοιάζεις με τον Κλούνει και τον Νικοπολίδη;;;Θέλω να γνωριστούμε για καφέ αγόραρε αλλά έμαθα ότι είσαι παντρεμένος.Μπορούμε να τα πούμε κάποια στιγμή;;;για έναν καφέ μόνο;;;δεν θα έχει πρόβλημα ο νταρκούλης μου. :smitten: :smitten: :smitten:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.754
Πόντοι
12.056
Ακου να δεις πιπινακι μου...τα γκριζα μου μαλλια με εχουν μαθει οτι οι γυναικες των φιλων μου Δεν ειναι Γυναικες οποτε...μην εχεις ελπιδες μαζι μου... ;) ;) ;)
Εδω πανω που μενω ειμαι βορεια..ειμαι δυτικα απο το ποταμι και ανηκω στη Νομαρχια Ανατολικης Αττικης.. :think: :think: :think:

Τρεχα γυρευε δηλ  :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΟΚ αγόραρε.Την επόμενη συνάντηση των αδερφών του σκοτεινούλι μου,θα έρθω μαζί του για να σε δω έστω και έτσι.Ηiiiiiiiii τώρα,γιατί πρέπει να φύγω κ θα με σκοτώσει ο σκοτεινούλης μου που μπορέι να μην κάνω κάτι κακό,αλλά είναι τρομερά ζηλιάρης.Hiiiiiiiiiiiii boys και μην ξεχνάτε  ότι ο νταρκούλης μου ,έχει γενέθλια το μωρό μου σήμερα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου,λατρεις της μεγαλύτερης και πιο αληθινής ομάδας της Ελλάδας.Καλημέρα σε όλους κ ευχαριστώ για τις ευχές.

Θα το σκοτώσω το βρωμόμουνο την Φρόσω που κάνει login στον λογ/σμό μου κ την πέφτει στους φίλους μου.Δεν θα έρθει σπίτι το μεσημέρι,θα την κουρέψω γουλί.Ευτυχώς που ο μιλφάκιας-μηχανόβιος είανι ΦΙΛΟΣ και δεν ενέδωσε στο στενό μαρκάρισμα της Φρόσως.


Και ένα κουιζάκι:Ποια ομάδα στην Ελλάδα έχει φάει γκολ στο πρωτάθλημα με ΟΛΟΥΣ τους τρόπους που μπορούν να μπουν γκολ,ακόμα κ αυτογκόλ;;;
Για να σας βοηθήσω,θεωρούν ότι είναι η καλύτερη ομάδα στον κόσμο,με προπονητή της στόφας Μουρίνιο και Βενγκέρ.
Δεν είναι πολύ δύσκολο
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Χρόνια πολλά και οτι επιθυμείς (αν και θα αργήσει λίγο το πρωτάθλημα  :boobies: :boobies: :boobies: :booty: :booty: :booty: :booty: ).
Για το κουίζ: Εσείς δεν είστε ?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ευχαριστώ για τις ευχές σύντεκνε,και τράβα κ μια μπαλωθιά για πάρτη μου.Όσο για το κουίζ σταμάτα να λες ανοησιούλες.
 

Επισκέπτης
η ομάδα που ο προπονητής της είναι ο λόφος του Στρέφη σε σύγκριση με τα Ιμαλάια.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Χρόνια πολλά dark...το δώρο σου ελπίζω να το λάβεις τον Απρίλιο! :rockon:
Όσον αφορά το κουίζ...θέλω μια βοήθεια...μήπως ο πρόεδρος αυτής της ομάδας και μεγάλος ευεργέτης έχει πληρώσει μέχρι τελευταίας δεκάρας προηγούμενα χρέη και έχει φτιάξει με δικά του λεφτά γήπεδο το οποίο παραχωρεί στην Εθνική χωρίς να ζητάει τίποτα? :helpplea:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ευχαριστώ πολύ αδερφέ gatto για τις ευχές.Μάλλον θα μιλάς για το πιο αγνό,αυθεντικό και χωρίς να του γίνονται αβάντες απο το κράτος,σωματείο;;σωστά μιλάω;

Μάλλον θα μιλας για την ομάδα:
*των οπαδών της Λαυρίου
*των οπαδών των κορνέδων
*των οπαδών που έσπαγαν τα αμάξια των παικτών μετά από ήττες(κατ'εξακολούθηση)
*της ομάδας κάποιου κοιλιόδουλου που κατέκλεψε ολόκληρη τράπεζα για να τους παρει παίχτες για να μην πέσουν Β'Εθνική
*της ομάδας κάποιου διαμαντέμπορα...που έκανε πολλά...και μπήκε και αυτός φυλακή...όπως ο κοιλιόδουλος φίλος του.
*της ομάδας κάποιας παράγκας του μπαρμπα-θωμά
*της ομάδας που της χάρισε οικάπεδο το κράτος κ έφτιαξαν γήπεδο με ευνοϊκούς όρους...και που το έφτιαξαν με τραπεζικές ευκόλίες
*της ομάδας που της έφτιαξαν νόμους για να ξεχρεώσει τις κλεψιές των αφεντικών της.
*της ομάδας των ντοπέ παιχτών(Αγκίρε)
*της ομάδας ''ρε ο Ολ.....και το Αιγάλεω να κερδίζει και όλοι οι άλλοι να πάνε να πνιγούν
*της ομάδας των media
*...και κάποιου αντικειμενικού καναλιού
*της ομάδας κάποιου πράκτορα που ξεπουλούσε τα μυστικά του κράτους για να πλουτίσει.

Μπορεί να λέμε την ίδια.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Dark χρόνια σου πολλά φίλε τι να σου ευχηθώ...??πρωτάθλημα και πολλά μουνιά στον πούτσο σου :rockon:
δεν ξέρω τα πόσα κλείνεις αλλά θέλω να μου λύσεις 2 απορίες...
1)Σήμερα το πρωί που ξύπνησες σηκομάρες ειχες??? :grin:
2)Σου αρέσει το roleplay..???? :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ευχαριστώ πολύ αδερφέ gatto για τις ευχές.Μάλλον θα μιλάς για το πιο αγνό,αυθεντικό και χωρίς να του γίνονται αβάντες απο το κράτος,σωματείο;;σωστά μιλάω;

Μάλλον θα μιλας για την ομάδα:
*των οπαδών της Λαυρίου
*των οπαδών των κορνέδων
*των οπαδών που έσπαγαν τα αμάξια των παικτών μετά από ήττες(κατ'εξακολούθηση)
*της ομάδας κάποιου κοιλιόδουλου που κατέκλεψε ολόκληρη τράπεζα για να τους παρει παίχτες για να μην πέσουν Β'Εθνική
*της ομάδας κάποιου διαμαντέμπορα...που έκανε πολλά...και μπήκε και αυτός φυλακή...όπως ο κοιλιόδουλος φίλος του.
*της ομάδας κάποιας παράγκας του μπαρμπα-θωμά
*της ομάδας που της χάρισε οικάπεδο το κράτος κ έφτιαξαν γήπεδο με ευνοϊκούς όρους...και που το έφτιαξαν με τραπεζικές ευκόλίες
*της ομάδας που της έφτιαξαν νόμους για να ξεχρεώσει τις κλεψιές των αφεντικών της.
*της ομάδας των ντοπέ παιχτών(Αγκίρε)
*της ομάδας ''ρε ο Ολ.....και το Αιγάλεω να κερδίζει και όλοι οι άλλοι να πάνε να πνιγούν
*της ομάδας των media
*...και κάποιου αντικειμενικού καναλιού
*της ομάδας κάποιου πράκτορα που ξεπουλούσε τα μυστικά του κράτους για να πλουτίσει.

Μπορεί να λέμε την ίδια.
Εξακολουθώ να επιμένω οτι είστε εσείς.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Dark χρόνια σου πολλά φίλε τι να σου ευχηθώ...??πρωτάθλημα και πολλά μουνιά στον πούτσο σου :rockon:
δεν ξέρω τα πόσα κλείνεις αλλά θέλω να μου λύσεις 2 απορίες...
1)Σήμερα το πρωί που ξύπνησες σηκομάρες ειχες??? :grin:
2)Σου αρέσει το roleplay..???? :grin:


Έκλεισα τα 31.
Πάντα έχω σηκωμάρες.
Δεν ξέρω τι είναι το  rolepalay.Με διαφωτίζεις αν θες.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
:think:Χμμμμ κάπου πάει το μυαλό μου...
Και ο πρόεδρος του αναλαμβάνει κρατικές δουλειές με αδιάβλητους διαγωνισμούς? :think:
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι είναι κρατικοδίαιτη ομάδα... :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
:think:Χμμμμ κάπου πάει το μυαλό μου...
Και ο πρόεδρος του αναλαμβάνει κρατικές δουλειές με αδιάβλητους διαγωνισμούς? :think:
Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι είναι κρατικοδίαιτη ομάδα... :2funny:


Και που τα ξέρεις εσύ ρε;;ήδουν μπροστά ρε.Αντε ρε,ρε

Και χαίρομαι που γράφεις όπως πρέπει που ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ,ότι είσαι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΕΚΤΖΗΣ εδώ μέσα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Έκλεισα τα 31.
Πάντα έχω σηκωμάρες.
Δεν ξέρω τι είναι το  rolepalay.Με διαφωτίζεις αν θες.
rolepalay ούτε εγώ ξέρω τι είναι :grin: roleplay είναι αύτο που έκανες πριν...ότι και καλά μπήκε το μωράκι σου στο σάιτ και την έπεσε στο κολητάρι σου ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom