Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το πουλμαν εξω απο το μεταγωγων ξεχασες..αυτο που πηδαγατε απο τα παραθυρα..ξερεις εσυ.. ;)
 

Επισκέπτης
α ξεχασες και κατι μηχανακια που εχετε αφησει στα καμινια..ξερεις εσυ.. ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και που τα ξέρεις εσύ ρε;;ήδουν μπροστά ρε.Αντε ρε,ρε

Και χαίρομαι που γράφεις όπως πρέπει που ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ,ότι είσαι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΕΚΤΖΗΣ εδώ μέσα.
Όπως  ξέρεις δεν τα γουστάρω τα Αεκόμετρα!Το ότι είμαι ΑΕΚΤΖΗΣ όμως δεν σημαίνει ότι δεν θα κάνω κριτική στην ομάδα μου και ότι θα μου αρέσουν τα πάντα που γίνονται σε αυτή...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν ξέρω τίποτα,γιατί δεν ξέρω απο τραμπουκισμούς κ πεσίματα.Μην υποδεικνύεις σε άλλους αυτό που ο ίδιος αντιπροσωπεύεις.Άντε τράβα να πιάσεις δουλειά τώρα γιατί άργησες(να ανεβάσεις τσόντες εννοώ).
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όπως  ξέρεις δεν τα γουστάρω τα Αεκόμετρα!Το ότι είμαι ΑΕΚΤΖΗΣ όμως δεν σημαίνει ότι δεν θα κάνω κριτική στην ομάδα μου και ότι θα μου αρέσουν τα πάντα που γίνονται σε αυτή...

Σου στέλνω p.m.Δεστο.Με πρόλαβες.
 

Επισκέπτης
οτι πεις μικρη μου κομμωτρια.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δεν χαλαω χατηρια στους πελατες..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και επειδή κάποιοι βιάστηκαν να πουν ότι ο Ρίμπο τα έχωσε στον Φερέρ μετά το ματς της Λεωφόρου...μια φωτογραφία από τη χθεσινή προπόνηση...
 

Συνημμένα

  • rimpo-ferer.jpg
    rimpo-ferer.jpg
    64,2 KB · Εμφανίσεις: 24

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμείς είμαστε πρωτίστως οικογένεια.όχι σαν κάτι άλλους που απο την μία στηρίζουν στας Ευρώπας κ στα εντός ξεστηρίζουν.Πρέπει η γνωστή ομάδα που δεν έχει ευνοηθεί ΠΟΤΕ να έχει 2 κόουτς:έναν για την Ελλάδα κ έναν για την Ευρώπη :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Και το κωλοδακτυλο του Φερερ σε ποιον απεθευνεται, ρε gatto ?  :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μάλλον στον Μορέτο που ακολουθεί από πίσω! :2funny:
Αν και υπάρχει μία ακόμη εκδοχή...ότι εξηγεί στον Ρίμπο τι θα κάνει στον Βέλιτς και στον Καραγκούνη όταν έρθουν στο ΟΑΚΑ για το ματς του β' γύρου! :2funny:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Μάλλον στον Μορέτο που ακολουθεί από πίσω! :2funny:
Αν και υπάρχει μία ακόμη εκδοχή...ότι εξηγεί στον Ρίμπο τι θα κάνει στον Βέλιτς και στον Καραγκούνη όταν έρθουν στο ΟΑΚΑ για το ματς του β' γύρου! :2funny:
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: Λές να ζεί ως τότε ο Ρίμπο?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: Λές να ζεί ως τότε ο Ρίμπο?
Τώρα έγινε γέρος ο παιχταράς?Ω ρε κωλοτούμπες...
Τόσο πολύ σε ενδιαφέρει αν θα ζει ή όχι?Αν δεν ζει θα σας έχει περάσει και το κόμπλεξ που τον βλέπετε να φοράει τα κιτρινόμαυρα!
 

Επισκέπτης
Μάλλον στον Μορέτο που ακολουθεί από πίσω! :2funny:
Αν και υπάρχει μία ακόμη εκδοχή...ότι εξηγεί στον Ρίμπο τι θα κάνει στον Βέλιτς και στον Καραγκούνη όταν έρθουν στο ΟΑΚΑ για το ματς του β' γύρου! :2funny:
κεμπάπ στον κώλο με μπόλικο κόκκινο πιπέρι στην φυσούνα να δεις της αιμοροίδες του βέλιτς να γίνουν σαν μελιτζάνες.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τώρα έγινε γέρος ο παιχταράς?Ω ρε κωλοτούμπες...
Τόσο πολύ σε ενδιαφέρει αν θα ζει ή όχι?Αν δεν ζει θα σας έχει περάσει και το κόμπλεξ που τον βλέπετε να φοράει τα κιτρινόμαυρα!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Έτσι έτσι  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η συνάντηση στην Ευελπίδων έμοιαζε με πρωινό καφέ στο Κολωνάκι. Ποδοσφαιριστές, προπονητές και εκπρόσωποι των ΠΑΕ ξέχασαν τις διαφορές που είχαν την προηγούμενη Κυριακή και βρήκαν το αθλητικό τους πρόσωπο ενώπιον της δικαιοσύνης. Οι Καραγκούνης, Βέλιτς, Ν’ Ντογέ και Στράτος από τον Παναθηναϊκό και οι Φερέρ, Δέλλας, Παπασταθόπουλος, Γρηγορίου από την ΑΕΚ ήταν παρόντες το μεσημέρι στο κάλεσμα του εισαγγελέα πρωτοδικείου (αρμόδιου αθλητικής βίας) κ. Κωνσταντίνου Σιμιτζόγλου σε μια συνάντηση... συμφιλίωσης. Όλοι έφυγαν χαμογελαστοί από τα δικαστήρια, με τον Λορέντζο Σέρα Φερέρ να δίνει το στίγμα όσων ειπώθηκαν στην αίθουσα. «Ήταν μια ευκαιρία συμφιλίωσης. Είμαστε το πρότυπο για τα παιδιά και τους οπαδούς και πρέπει να δίνουμε το καλό παράδειγμα».
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα έγινε γέρος ο παιχταράς?Ω ρε κωλοτούμπες...
Τόσο πολύ σε ενδιαφέρει αν θα ζει ή όχι?Αν δεν ζει θα σας έχει περάσει και το κόμπλεξ που τον βλέπετε να φοράει τα κιτρινόμαυρα!
ναι εγινε τοσο γερος ο παιχταρας οσο ηταν γερος ο παιχταρας οταν επαιζε στον Θρυλο....
ετσι δεν λεγατε? η τα ξεχασες λιγοι μηνες πανε μονο....
ειπαμε κοντη μνημη αλλα οχι κι ετσι....

Την ΜΕΓΑΛΗ-ΤΕΡΑΣΤΙΑ κωλοτουμπα την ξεχνας μαλλον....
 

Επισκέπτης
Η συνάντηση στην Ευελπίδων έμοιαζε με πρωινό καφέ στο Κολωνάκι. Ποδοσφαιριστές, προπονητές και εκπρόσωποι των ΠΑΕ ξέχασαν τις διαφορές που είχαν την προηγούμενη Κυριακή και βρήκαν το αθλητικό τους πρόσωπο ενώπιον της δικαιοσύνης. Οι Καραγκούνης, Βέλιτς, Ν’ Ντογέ και Στράτος από τον Παναθηναϊκό και οι Φερέρ, Δέλλας, Παπασταθόπουλος, Γρηγορίου από την ΑΕΚ ήταν παρόντες το μεσημέρι στο κάλεσμα του εισαγγελέα πρωτοδικείου (αρμόδιου αθλητικής βίας) κ. Κωνσταντίνου Σιμιτζόγλου σε μια συνάντηση... συμφιλίωσης. Όλοι έφυγαν χαμογελαστοί από τα δικαστήρια, με τον Λορέντζο Σέρα Φερέρ να δίνει το στίγμα όσων ειπώθηκαν στην αίθουσα. «Ήταν μια ευκαιρία συμφιλίωσης. Είμαστε το πρότυπο για τα παιδιά και τους οπαδούς και πρέπει να δίνουμε το καλό παράδειγμα».
το ακρον αωτον της κωλοτουμπας..να τους χαιρεστε & ειδικα τον βδελα με τις βαρυσημαντες δηλωσεις του..εμετος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom