Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
δεκτοί οι βάζελοι και οι γαύροι.
ΟΚ...εγώ είμαι μέσα...αρκεί να πληρώσουν οι...Πρωταθλητές!!!!Της 7ης...ή της 8ης αγωνιστικής....δεν έχει σημασία.... :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ--->Εμείς κερνάμε μόνο αρνί στην σούβλα...... :dancing: :dancing: :dancing:
 

mathasnikos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Δε πάει!
Η ψηφοφορία είναι μεροπληπτική. Να συμπεριληφθεί αμέσως ο Πανποδονυφτικός που είναι της Νέας Ιωνίας.
Άντε μπράβο! :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οι βάζελοι μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή?


Καλημέρα ή μάλλον καλό μεσημέρι στην παρέα κ στα αδέλφια.Καταρχάς κ από δω μέσα καλή επιτυχία στην ΕΛΛΑΔΑΡΑ μας σήμερα.Κρητικέ παρόλο που ξεκίνησαν οι συναντήσεις να είναι μεταξύ ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ κ ενός ξαδέλφου Παοκτζή εντούτοις η παρέα ΄΄άνοιξε΄΄ κ δεν γίνονται μόνο μεταξύ αδερφών πια,αλλά μεταξύ ΦΙΛΩΝ που έχουν όρεξη για κρασάκι κ κουβέντα.Μάλιστα στην τελευταία συνάντηση υπήρχαν 7 Αεκτζήδες,ένας Παοκτζής,ένας βάζελος,ένας pitsilistis κ ο Yiorgos Papandreou.Οπότε αν ενδιαφέρεσαιμπορείς να μας το πεις αν θες να έρθεις να το έχω υπόψη μου.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ.Πάντα οι Κρητικοί είναι καλοδεχούμενοι.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα ή μάλλον καλό μεσημέρι στην παρέα κ στα αδέλφια.Καταρχάς κ από δω μέσα καλή επιτυχία στην ΕΛΛΑΔΑΡΑ μας σήμερα.Κρητικέ παρόλο που ξεκίνησαν οι συναντήσεις να είναι μεταξύ ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ κ ενός ξαδέλφου Παοκτζή εντούτοις η παρέα ΄΄άνοιξε΄΄ κ δεν γίνονται μόνο μεταξύ αδερφών πια,αλλά μεταξύ ΦΙΛΩΝ που έχουν όρεξη για κρασάκι κ κουβέντα.Μάλιστα στην τελευταία συνάντηση υπήρχαν 7 Αεκτζήδες,ένας Παοκτζής,ένας βάζελος,ένας pitsilistis κ ο Yiorgos Papandreou.Οπότε αν ενδιαφέρεσαιμπορείς να μας το πεις αν θες να έρθεις να το έχω υπόψη μου.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ.Πάντα οι Κρητικοί είναι καλοδεχούμενοι.
έλαααααααααααααα τσι γειτονιάς μου ο πετεινός παίζει με τς όρνιθες μας,
έτσα θέλω παίζω και  γω με τσι γειτόνισσες μας. 
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
και εγω μαλλον μεσα ειμαι σας την εκανα την προιγουμενη φορα γιατι ηξερα οτι ο Dark ειχε κανονισει με τον Γιωργακη συναντηση και εγω ημουν με τον Χοντρο τον Βενιζελο.....χαχαχχαχαχα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Σε νοσοκομείο της Βιέννης πέρασε τη νύκτα ο Γιούργκεν Μάχο. Ο τερματοφύλακας της εθνικής Αυστρίας και της ΑΕΚ που έπεσε αναίσθητος μετά από σύγκρουση με τον Πίτερ Κράουτς, αφού του γύρισε η γλώσσα, μεταφέρθηκε εσπευσμένα με σκοπό να του προσφερθούν οι πρώτες βοήθειες και για προληπτικούς λόγους διανυκτέρευσε εκεί. Μόλις οι οπαδοί είδαν τον διεθνή πορτιέρο να αποχωρεί με φορείο, τραγουδούσαν τον όνομά του σε μια συγκινητική εικόνα. Σε ανοικτή επικοινωνία με το ιατρικό επιτελείο που παρακολουθούσε την κατάσταση του Μάχο, ήταν οι άνθρωποι της "κιτρινόμαυρης" ΠΑΕ.

Α ρε καημένε Μάχο πήγες και "τράκαρες" με τον ατσούμπαλο!!! :helpplea:

 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Περαστικά στον Γιούργκεν .Πήγςε να μας τον φάει ο άχρσητος κ άμπαλλος Κράουτς.Παίχτης της Λίβερπουλ είναι,τι περίμενες; :idiot:
 

aektzis

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Like
17
Πόντοι
1
περαστικα στον γιουργκεν και συντομα κοντα μας.και κατι αλλο ελατε και στο μπασκετ ρε μαγκες δεν υπαρχει μονο το ποδοσφαιρο..........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έχεις δικιο.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ.Αν κ αύριο δεν μπορώ.Δυστυχώς απογοητεύτηκα τελευταία με τις κινήσεις που κάναμε.Αektzi να είσαι stand by για την επόμενη συνάντηση στις 13/,μην την χάσεις όπως την προηγούμενη φορά.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
την χωριάτικη μην ξεχάσεις.....άσε δε το κοντοσούβλι.....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα Αεκάρες!!! :rockon:
Επιτέλους νίκη για την ομάδα μπάσκετ με 71-66 επί της Λάρισας!
Το καλό είναι ότι παρά το κακό ξεκίνημα της ομάδας είχε γύρω στους 2000 φιλάθλους στο γήπεδο και η ατμόσφαιρα ήταν αρκετά ζεστή! :rockon:
Αντίθετα χάσαμε στο χάντμπολ από τον Φίλιππο με 31-30 στα τελευταία δευτερόλεπτα αλλά παρόλα αυτά η ομάδα παρέμεινε στην δεύτερη θέση.Η πρώτη είναι μάλλον καπαρωμένη από τον Πανελλήνιο που κάνει περίπατο... :(
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
A ρε Ντέμαρε πόσο έχεις πονέσει μερικούς :dancing: :rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αρχίσανε να παραμιλάνε............
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Sonyp ο Ντέμης έχει κάνει μεγάλη ζημιά σε μερικούς αλλόθρησκους και αν δε βγάλουν καθημεριμά το κόμπλεξ τους δεν τους έρχεται καλά.Απορώ πως ασχολιούνται συνέχεια με μας,μια μικρή ομαδούλα όπως λένε.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το μόνο που μένει να δω είναι τον Τσιάρτα στις κερκίδες του "ναού"..........
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Πιο πιθανό είναι να δεις τον Ψωμιάδη στις κερκίδες παρά τον Τσάρτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom