Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Έλα μωρή ΑΕΚΑΡΑ αρρώστια απ'ότι διαβάζω σε άλλο θρεντ έχουν πολύ μεγάλο πρόβλημα με τη πάρτη σου.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλά αυτοί έχουν γενικότερο πρόβλημα...έχουν κάνει τη  :jerking: επιστήμη!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
από τα μεγαλύτερα κωλόπαιδα που πέρασαν από την ομάδα μαζί με τον Αλεξανδρή.

Τσιάρτας, Τσάρτας, Τσάλτας, ούτε ο ίδιος δεν ξέρει το όνομά του :idiot:. Ο απόλυτος κλαψομούνιας φραγκοφονιάς, του σπάσανε ένα καθρέπτη η ΑΕκτζήδες και ακόμα τον κλαίει.
Εχει παράπονο απότον Οτο γιατί δεν τον έβαλε στον Τελικό.
Σε παιχνίδι που πέφτανε κορμιά να βάλει τον ``Μπιλ Γουόλκερ'. :2funny:
 

Επισκέπτης
από τα μεγαλύτερα κωλόπαιδα που πέρασαν από την ομάδα μαζί με τον Αλεξανδρή.
γιατι???επειδη ηξεραν την αξια τους & αναζητησαν αλλου την οικονομικη τους ανελιξη???μηπως επειδη δεν γουσταραν να μεινουν μια ζωη ακουποι οπως ο ρουφιανος της αστυνομιας βανδης???
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Ποιος θα κατακτήσει φέτος το πρωτάθλημα;
Ολυμπιακός
Φωστήρας
Πανιώνιος
Απόλλων Καλαμαριάς
Εργοτέλης


Καλά τον Φωστήρα... :grin: πως θα πάρει πρωτάθλημα. εκτός αν μιλάτε για Γ' εθνική, γιατι εκεί θα το πάρει η Παναχαϊκή :rockon: :rockon:.
 

Επισκέπτης
γιατι???επειδη ηξεραν την αξια τους & αναζητησαν αλλου την οικονομικη τους ανελιξη???μηπως επειδη δεν γουσταραν να μεινουν μια ζωη ακουποι οπως ο ρουφιανος της αστυνομιας βανδης???
δεν είναι ζήτημα συμφέροντος καλά έκαναν και έφυγαν επαγγελματίες είναι αλλά απλά έβγαλαν τόνους χολής απέναντι σε ένα σύλλογο που έφαγαν αρκετό ψωμί.
από τα γήπεδα πέρασαν παικταράδες που αυτοί οι δυο ούτε τα κορδόνια τους δεν είναι άξιοι να δέσουν αλλά μέσα και έξω από τα γήπεδα σεβάστηκαν και εκτίμησαν της προηγούμενες ομάδες που πέρασαν. 
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
δεν είναι ζήτημα συμφέροντος καλά έκαναν και έφυγαν επαγγελματίες είναι αλλά απλά έβγαλαν τόνους χολής απέναντι σε ένα σύλλογο που έφαγαν αρκετό ψωμί.
από τα γήπεδα πέρασαν παικταράδες που αυτοί οι δυο ούτε τα κορδόνια τους δεν είναι άξιοι να δέσουν αλλά μέσα και έξω από τα γήπεδα σεβάστηκαν και εκτίμησαν της προηγούμενες ομάδες που πέρασαν. 
Ρε φιλέ είσαι και κουμουνιστής μου αρέσει

και μιλάς για κάποιον
που δεν ήθελε να συναίνεση στην άπατη του αρθρου44
(που ζήτησε τα δεδουλευμένα του ) και του έσπασαν το αυτκίνητο και τον απείλησαν???
και στην τελική του τα έφαγαν???
μην τρελαθούμε τελείως
και όλα αυτά για το μεγαλείο της αδέκαρας?
 

Επισκέπτης
Ρε φιλέ είσαι και κουμουνιστής μου αρέσει

και μιλάς για κάποιον
που δεν ήθελε να συναίνεση στην άπατη του αρθρου44
(που ζήτησε τα δεδουλευμένα του ) και του έσπασαν το αυτκίνητο και τον απείλησαν???
και στην τελική του τα έφαγαν???
μην τρελαθούμε τελείως
και όλα αυτά για το μεγαλείο της αδέκαρας?
καλά είσαι άρρωστος? ο Τσάρτας δεν έχασε ούτε μια δεκάρα με το 44 το μόνο που του ζήτησε η ομάδα ήταν ένας καλύτερος διακανονισμός.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.347
Πόντοι
506
Στην ΑΕΚ με το 44 δεν έφαγαν σε κανένα παίκτη λεφτά.
Σε άλλες ομάδες ναι, όπως ο Αρης.
ΥΓ. Δεν είμαι ΑΕΚ.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
καλά είσαι άρρωστος? ο Τσάρτας δεν έχασε ούτε μια δεκάρα με το 44 το μόνο που του ζήτησε η ομάδα ήταν ένας καλύτερος διακανονισμός.
τι εκανε λεει δεν εχασε ουτε μια δεκαρα???
μαλλον δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα...
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
από τα μεγαλύτερα κωλόπαιδα που πέρασαν από την ομάδα μαζί με τον Αλεξανδρή.
δηλαδή κατα την γνώμη σου ποιος πρόσφερε πιο πολύ ο δημητριάδης που τον γουστάρατε επειδή μανούριαζε με τον αλέφαντο ή ο αλεξανδρής που σας ξελάσπωνε με τα γκολάκια του?
κωλόπαιδο που κοίταξε την τσέπη του σαν επαγγελματίας?
σκέφτηκες ποτέ οτι κάνετε ήρωες λάθος άτομα?
ο τελευταίος σας ήρωας ήταν ο ντέμης που σας επισκεπτόταν στην σκεπαστή αλλά όταν μεγαλοπιάστηκε... την συνέχεια την ξέρουμε
 

Επισκέπτης
δηλαδή κατα την γνώμη σου ποιος πρόσφερε πιο πολύ ο δημητριάδης που τον γουστάρατε επειδή μανούριαζε με τον αλέφαντο ή ο αλεξανδρής που σας ξελάσπωνε με τα γκολάκια του?
κωλόπαιδο που κοίταξε την τσέπη του σαν επαγγελματίας?
σκέφτηκες ποτέ οτι κάνετε ήρωες λάθος άτομα?
ο τελευταίος σας ήρωας ήταν ο ντέμης που σας επισκεπτόταν στην σκεπαστή αλλά όταν μεγαλοπιάστηκε... την συνέχεια την ξέρουμε
όταν αποκαλείς κάποιον κωλόπαιδο μετράς την αξία του σαν χαρακτήρα και όχι την ποδοσφαιρική.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
όταν αποκαλείς κάποιον κωλόπαιδο μετράς την αξία του σαν χαρακτήρα και όχι την ποδοσφαιρική.
και εγώ γιαυτό ανέφερα επίτηδες τα συγκεκριμένα 2 ονόματα.
δηλαδή γιατί ο ένας είναι και ο άλλος όχι? απο που βγαίνει το συμπέρασμα αυτό?
απο ότι διάβασες στις φυλλάδες ή τους είχες κολλητούς?
 

Επισκέπτης
και εγώ γιαυτό ανέφερα επίτηδες τα συγκεκριμένα 2 ονόματα.
δηλαδή γιατί ο ένας είναι και ο άλλος όχι? απο που βγαίνει το συμπέρασμα αυτό?
απο ότι διάβασες στις φυλλάδες ή τους είχες κολλητούς?
σας καίει πολύ ο Ντέμης?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλησπέρα φίλοι και αδέρφια μου.Είχα πρόβλημα για αυ΄το δεν έγραψα σήμερα.
Καταρχάς στις χολές των φίλων γαύρων του Παναθηναϊκού θέλω να πω ότι τους διακιολογω΄γαιτί ποτέ δεν ξέχασαν τους τόνους κλάματος που έριξαν όταν ο Ντέμης τους έκλεινε το σπίτι όπως κ βέβαια δεν ξέχασαν όταν φώναζαν το όνομα του στον 'ναό' του δημοσίου πριν γίνει προκάτ,που όντας παίχτης του φίλου τους Αλαμάνου,φώναζαν Ντέμης-Ντέμης όταν τους τακάρφωνε ως παιχτης του Απόλλωνα.Βλέπετε αδέρφια μου,υπάρχουν συνειδήσεις κ αξίες που δεν αγοράζονται με τα βρώμικα λεφτά του πράκτορα της Σταζι κ τα κακομαθημένα βαζελογαυράκια τους πόνεσε.
Τώρα μαθαινοντας στην τόσα χρόνια διοικητική αστάθεια της ΑΕΚ(το έχει πει κ ο πρακτορας-προεδρός τους σε λόγο του-χοχοχοχο) τους πονάει ότι η ΑΕΚ βρίσκει τα πατήματά της κ βλέπυν ότι η κυριαρχία η πέτσινα που είχαν τόσα χρόνια κάπου τςλειώνει ,αν δεν τέλειωσε ήδη,μιας κ ούτε τυ φίλυ τους του Μπάγεβιτς την ομάδα δεν μπορεσαν να νικήσουν.
Τελειώνοντας θα ήθελα να πω στους βάζελους φίλους του Ολυμπιακού ότι μας τιμάνε να μιλανε συνέχεια για μας κ να δείχνουν την ενόχληση τους,γιατί μας δείχνουν την ΠΛΗΡΗ ανυπαρξία της ομάδας του ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ στον κόσμο ΤΩΡΑ,και κάπου πρέπει να την κρύψουν.


Συφχαρητήρια στην ομάδα μπάσκετ για τη νίκη κ στον τεράστιο ΛΑΟ για την παρουσία του.
 

Επισκέπτης
θα δώσω και εγώ μια απάντηση μπορεί να την είπε ο Λένιν αλλά είναι επίκαιρη όταν ακούς τον άλλο και σε χλευάζει προχώρα αν δεις και σε χειροκροτούν κοίταξε λίγο πίσω κάποιο λάθος έχεις κάνει.
εμείς προχωράμε μπροστά. 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μπορεί να μην είμαι κουμμουνιστής,αλλά μου αρεσει αυτό το απόφθεγμα του 'Ιλιτς(πιο γνωστός ως Λένιν) κ συμφωνώ.
 

Επισκέπτης
στης 13/12/2007 αδέλφια στην συνάντηση μας στην κίτρινο μαύρη μητρόπολη της προσφυγιάς των χαμένων πατρίδων όλοι μαζικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom