Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Άστα ρε...

Έρχεται και ΧΕΖΕΙ κάθε μέρα εδώ και του μιλάτε με ευγένεια...

Στην καρπαζιά τον είχαμε και τον κάνατε, εσύ και ο ναύαρχος, "συνομιλητή".

Άστα λέμε...
Mάλιστα,
Η άποψη σου λοιπόν είναι να αρχίσουμε τα βρισίδια.
Χριστίδη γαμιέσαι και σύ και ο οσφπ σου
Διομήδη γαμιέσαι και συ και η αεκ σου
Ωραία και;
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Mάλιστα,
Η άποψη σου λοιπόν είναι να αρχίσουμε τα βρισίδια.
Χριστίδη γαμιέσαι και σύ και ο οσφπ σου
Διομήδη γαμιέσαι και συ και η αεκ σου
Ωραία και;

Όχι, δεν λέω αυτό.

Λέω ότι τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ πρέπει να τα πετάς στον σκουπιδοτενεκέ.

As simple as that...

Αναφέρθηκα σε σένα επειδή είσαι σεβάσμιος και ξέρεις ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΕΚ.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Άστα ρε...

Έρχεται και ΧΕΖΕΙ κάθε μέρα εδώ και του μιλάτε με ευγένεια...

Στην καρπαζιά τον είχαμε και τον κάνατε, εσύ και ο ναύαρχος, "συνομιλητή".

Άστα λέμε...
Αν εξαιρεσεις το πως καταφερνεις να εχεις καποιον στην μεταφορική <<καρπαζια>> που ποτέ δεν το κατάλαβα ,απο τα υπολοιπα που γραφεις, ποιον βλεπεις να του μιλαει ευγενικά? Ολοι τον βριζουν. Και οχι για τις απόψεις του αλλά για τον τρόπο του. Κινηται αναμεσα στα όρια του γραφικού και του μαλάκα. Εχω πει οτι το καλυτερο ειναι να τον αγνοούμε , παρόλο που μερικές φορές οταν ξεφευγει εντελως του εχω απαντησει ενω δεν θα έπρεπε καν να ασχοληθω. Και επαναλαμβανω , περισσοτερο με μενοχλει οτι δεν μπορω να ανταλλαξω δυο αποψεις με ηρεμια χωρις να βλεπω οπαδικες ηλιθιοτητες 12χρονων.
Με το να κανεις προσωπικη επιθεση σε 2 αεκτζηδες που δεν νομιζω να εχουν προκαλεσει κανεναν , ξεφυγες πολυ. Τον Διομιδη , δεν τον ξερω αλλα τα γραφόμενά του δειχνουν άτομο σοβαρό και καθε άλλο παρα οπως τον χαρακτηρισες . Τον Ναυαρχο εχω την χαρα να τον γνωριζω προσωπικα και ειναι απο τα καλυτερα παιδια εδω μέσα.  
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Αν εξαιρεσεις το πως καταφερνεις να εχεις καποιον στην μεταφορική <<καρπαζια>> που ποτέ δεν το κατάλαβα ,απο τα υπολοιπα που γραφεις, ποιον βλεπεις να του μιλαει ευγενικά? Ολοι τον βριζουν. Και οχι για τις απόψεις του αλλά για τον τρόπο του. Κινηται αναμεσα στα όρια του γραφικού και του μαλάκα. Εχω πει οτι το καλυτερο ειναι να τον αγνοούμε , παρόλο που μερικές φορές οταν ξεφευγει εντελως του εχω απαντησει ενω δεν θα έπρεπε καν να ασχοληθω. Και επαναλαμβανω , περισσοτερο με μενοχλει οτι δεν μπορω να ανταλλαξω δυο αποψεις με ηρεμια χωρις να βλεπω οπαδικες ηλιθιοτητες 12χρονων.
Με το να κανεις προσωπικη επιθεση σε 2 αεκτζηδες που δεν νομιζω να εχουν προκαλεσει κανεναν , ξεφυγες πολυ. Τον Διομιδη , δεν τον ξερω αλλα τα γραφόμενά του δειχνουν άτομο σοβαρό και καθε άλλο παρα οπως τον χαρακτηρισες . Τον Ναυαρχο εχω την χαρα να τον γνωριζω προσωπικα και ειναι απο τα καλυτερα παιδια εδω μέσα.  
ναυαρχος και παιδι δε παει  :tooth: :tooth:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Οπως ειχε πει και καποιος άλλος... Η διαφορά ενος άντρα απο ένα παιδί , ειναι στην αξία των  <<παιχνιδιών>> του.  :grin:

Ειμαστε όλοι παιδιά στην ψυχή.  :rolleyes:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Αν εξαιρεσεις το πως καταφερνεις να εχεις καποιον στην μεταφορική <<καρπαζια>> που ποτέ δεν το κατάλαβα ,απο τα υπολοιπα που γραφεις, ποιον βλεπεις να του μιλαει ευγενικά? Ολοι τον βριζουν. Και οχι για τις απόψεις του αλλά για τον τρόπο του. Κινηται αναμεσα στα όρια του γραφικού και του μαλάκα. Εχω πει οτι το καλυτερο ειναι να τον αγνοούμε , παρόλο που μερικές φορές οταν ξεφευγει εντελως του εχω απαντησει ενω δεν θα έπρεπε καν να ασχοληθω. Και επαναλαμβανω , περισσοτερο με μενοχλει οτι δεν μπορω να ανταλλαξω δυο αποψεις με ηρεμια χωρις να βλεπω οπαδικες ηλιθιοτητες 12χρονων.
Με το να κανεις προσωπικη επιθεση σε 2 αεκτζηδες που δεν νομιζω να εχουν προκαλεσει κανεναν , ξεφυγες πολυ. Τον Διομιδη , δεν τον ξερω αλλα τα γραφόμενά του δειχνουν άτομο σοβαρό και καθε άλλο παρα οπως τον χαρακτηρισες . Τον Ναυαρχο εχω την χαρα να τον γνωριζω προσωπικα και ειναι απο τα καλυτερα παιδια εδω μέσα.  
Aν ξανα ανεβάσω Lisa Ann να με χέσεις  :birdman:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Όχι, δεν λέω αυτό.

Λέω ότι τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ πρέπει να τα πετάς στον σκουπιδοτενεκέ.

As simple as that...

Αναφέρθηκα σε σένα επειδή είσαι σεβάσμιος και ξέρεις ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΕΚ.
Γενικά προσπαθώ να μην βρίζω και να μην ειρωνεύομαι κανέναν ουτε στο νετ ούτε έξω απο αυτό.
Αν θεωρείτε αυτό αδυναμία για την σύγχρονη εποχή,το δέχομαι.
Ο διάλογος θεωρώ οτι είναι το καλύτερο μέσον επίλυσης διαφορών.
Απλά εαν ο άλλος δεν...........«Ανθρωπον αιρετικόν μετά απο μια,δύο παραινέσεις παραιτού».
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Όχι, δεν λέω αυτό.

Λέω ότι τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ πρέπει να τα πετάς στον σκουπιδοτενεκέ.

As simple as that...

Αναφέρθηκα σε σένα επειδή είσαι σεβάσμιος και ξέρεις ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΕΚ.
Αυτό βλέπω το αποδέχτηκες διομήδη!  :woldman:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • eiriniparisi69.jpg
    eiriniparisi69.jpg
    100,7 KB · Εμφανίσεις: 13
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Τελικά τσάμπα φοβόσουνα...θα προλάβεις  και το ΝΑΟ και την ΑΕΚΑΡΑ ξανά πρωταγωνίστρια γέροντα! ;)
Εμενα θα με περιμενετε ρε????3 χρόνια δεν ειναι πολλά, να ξαναπάμε στο ΝΑΟ....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
Ειδα και πιο πισω ότι με σχολιάσανε.....Δε θελω τετοια ,θα πεσουν ποινολόγια εδω μεσα..Μην αρχίσω να "τεμαχίζω" λογαριασμούς...Με ποιον μιλάω και σε ποιον απαντάω ειναι δικό μου θεμα....
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Όχι, δεν λέω αυτό.

Λέω ότι τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ πρέπει να τα πετάς στον σκουπιδοτενεκέ.

As simple as that...

Αναφέρθηκα σε σένα επειδή είσαι σεβάσμιος και ξέρεις ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΕΚ.
σου γαμαω οτι εχεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom