Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Σε 3-4 μηνάκια που θα έχει άποψη και για την διαιτησία στο Τριγλία-ΑΕΚ να δεις!  :2funny:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Δεν ξέρω αυτη η περιπτωση για 1 χρονο , που ακουγεται δεξιά-αριστερα ,που το στηριζουν και κατα πόσο έχει βάση. Παντως αν μια στο εκατομμυριο γινει κατι τετοιο , ποιος ακουει τον Χρηστιδη μετα. Ηδη γραφει πιο πολυ εδω απο οτι στο θρεντ του γαυρου. Μετα θα κατασκηνωσει εδω μεσα.  :2funny:
Παίζει τέτοιο σενάριο; Δεν το έχω ακούσει. Αν κερδίσουμε όλα τα παιχνίδια στη Γ' μήπως μετρήσει διπλό;  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ζω ρε καριολια για την ωρα που θα εχει η αεκ παραγκα αλλα εγω θα σαρωνω τις κουπες....
τοτε θα φευγουν οι χυσαδες κατα ριπας....
ζω για τιγρη κουμανταδορο αλλα ακουπο....
να δω τι θα λενε ολοι/...
μακαρι να ξαναβρω δυνατη αεκ με τιγρη με το ενα και με το αλλο...και με σπρωξιμο απο διαιτησια...
ετσι γουσταρω...τοτε θα δουμε ποσα απιδια πιανει ο σακος...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
θα εχει η αεκ παραγκα αλλα εγω θα σαρωνω τις κουπες....

ζω για τιγρη κουμανταδορο αλλα ακουπο....
Δεν γίνονται αυτά Χρηστίδη...το αντίθετο γίνεται όπως έχει δείξει και η ιστορία! ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Δεν γίνονται αυτά Χρηστίδη...το αντίθετο γίνεται όπως έχει δείξει και η ιστορία! ;)
γινεται...και παραγινεται...αμα ειναι ''παραγκες'' σαν τις δικες μου γινεται...αρκει αυτος που ειναι εκτος ''παραγκας'' να μπορει...
αν δεν πιανεις τα εισαγωγικα μπορω να κανω εξπλειν  ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
γινεται...και παραγινεται...αμα ειναι ''παραγκες'' σαν τις δικες μου γινεται...αρκει αυτος που ειναι εκτος ''παραγκας'' να μπορει...
αν δεν πιανεις τα εισαγωγικα μπορω να κανω εξπλειν  ;)
Κοίτα να πάρεις τώρα τα 1-2 πρωταθλήματα που σου αναλογούν γιατί μετά πάπαλα!  :sunglasses:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Κοίτα να πάρεις τώρα τα 1-2 πρωταθλήματα που σου αναλογούν γιατί μετά πάπαλα!  :sunglasses:
:2funny: :2funny:
λες να ειναι πραγματικα τιγρης και να μου κανει κηδεια;;εγω για γατακι τον εχω ...
παει με χαστε μαλακες ετσι και με πηδαει ο τιγρης...την εκανα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
:2funny: :2funny:
λες να ειναι πραγματικα τιγρης και να μου κανει κηδεια;;εγω για γατακι τον εχω ...
παει με χαστε μαλακες ετσι και με πηδαει ο τιγρης...την εκανα...
Ενώ τον Δημητρέλο τον θεωρούσες μαφία και μιλούσες πέρυσι για κιτρινόμαυρη παράγκα! :huh:
Άσε μας ρε Χρηστίδη κι έχει και ζέστη και δεν μπορούμε να την κάνουμε ακόμα... :sunglasses:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Σε 3-4 μηνάκια που θα έχει άποψη και για την διαιτησία στο Τριγλία-ΑΕΚ να δεις!  :2funny:
Μην λες ονοματα ακόμα ρε. Δεν εχει γίνει η κλήρωση του πρωταθλήματος και θα λενε οτι την στησαμε. :rolleyes:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
γινεται...και παραγινεται...αμα ειναι ''παραγκες'' σαν τις δικες μου γινεται...αρκει αυτος που ειναι εκτος ''παραγκας'' να μπορει...
αν δεν πιανεις τα εισαγωγικα μπορω να κανω εξπλειν  ;)
Για να γινει αυτο που λες χρειαζεται ο αλλος να ειναι ετη φωτος μακρια οπως ηταν τοτε η ΑΕΚ
Και ομως δεν το πηρε το πρωταθλημα.Προσωπικα δεν θελω με τιποτα να υπαρξει παραγκα Μελισσανιδη..Και τοτε που ηταν στην ΑΕΚ μπορει να ηταν τραμπουκος,να απειλουσε,αλλα παραγκα δεν ειχε στησει...Το ιδιο θελω να πιστευω οτι θα κανει και τωρα..
Θα κανει τσαμπουκαδες,ειμαι σιγουρος για αυτο,αλλα κοκκαλης και μαρινακης δεν θα γινει,εχει αποδειξει οτι ειναι αρσενικος.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
χτες είχε τον Κατίδη στην εκπομπή του Θεοδωράκη, το είδε κανείς;
το παλικάρι κάνει την μια χαζομάρα μετά την άλλη, υποτίθεται μίλησε πιο ψύχραιμα για το τι έγινε αλλά και πάλι πέταξε μερικές χοντράδες...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Κοίτα να πάρεις τώρα τα 1-2 πρωταθλήματα που σου αναλογούν γιατί μετά πάπαλα!  :sunglasses:

Μετα  ποιος  θα  τα  παιρνει  τα πρωταθληματα ;;;;;;


:think: :think: :think: :think: :think: :think:


Η  Αεκ  μηπως  εννοεις............  :2funny:    :2funny:    :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μετα  ποιος  θα  τα  παιρνει  τα πρωταθληματα ;;;;;;


:think: :think: :think: :think: :think: :think:


Η   Αεκ   μηπως  εννοεις............   :2funny:    :2funny:    :2funny:
Με τον ρυθμο και την ποιοτητα κυριως μεταγραφων που κανει ο μαρινακης,δεν αποκλειεται,οχι η ΑΕΚ,αλλα και ο Αστερας,και ο Ατρομητος,μην σου πω και ο ΠΑΟΚ μπορει να παρει.
 

psofilospso

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2013
Μηνύματα
430
Like
0
Πόντοι
1
επειδη ειστε στη Γ εθνικη,δεν υπαρχει φοβος να χασουμε το πρωταθλημα κι ετσι δεν κανουμε μετεγγραφες :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ποιο πρωταθλημα ρε ψοφημι? Εκει καθαριζουν οι αντρες με τα μαυρα. Εσεις καθε χρόνο ξεκινατε να παρετε την κουπα με τα μεγαλα αυτια.  :jerking: Αντε τραβα στην τρυπα σου παλι κλωνε.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Με τον ρυθμο και την ποιοτητα κυριως μεταγραφων που κανει ο μαρινακης,δεν αποκλειεται,οχι η ΑΕΚ,αλλα και ο Αστερας,και ο Ατρομητος,μην σου πω και ο ΠΑΟΚ μπορει να παρει.
και η ..."παραγκα"?θα το επιτρεψει :2funny: :2funny:
Ρε οπως του φανει του λολοστεφανη...αμα εχεις μαθει στο ψεμα και στη δικαιολογια οπως και να σε ριξουν με τα ποδια θα πεσεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom