Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σκάσε ρε .Κ πρόσεχε,γιατί φιλαράκι μου σκοτώθηκε με μηχανή έξω από τα Μέγαρα.Πήγαινε με 250 κ πάνω σε στροφή είδε σταματημένο αμάξι που ήταν ακινητοποιημένο λόγω τρακαρίσματος στην αριστερή λωρίδα.Μία που θα το είδε,μια που πέρασε το παλληκάρι του παράδεισου την πόρτα.Από την κοιλιά κ κάτω διαλύθηκαν όλα.Εσένα θυμήθηκα εκείνη την μέρα,γι αυτό σου λέω πρόσεχε.Καλό είναι κ το ZAFIRA.

ασε φιλε..
μην αναφερεσαι σε τετοια γεγονοτα γιατι & εγω εχω κλαψει πολλους φιλους μου..
την δικια μου καυλα για τις μηχανες δεν την πληρωσα ουτε με σπασιμο απο τα 14 μεχρι τα 26 που τις εκοψα αλλα ακομη με τρωει καθε ημερα..
ευχομαι να μην ξανακλαψουμε για κανενα παλληκαρι & οσοι απο εσας συνεχιζετε καλο ειναι να φορατε ΠΑΝΤΑ κρανος(πραγμα που εγω σαν μαλακας που ημουν ποτε δεν εκανα)& βεβαια να ειναι παντα η παναγια & ολοι οι αγιοι μαζι σας..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το αναφέρω γιατί αυτός που ψάχνει την Μιλένα στην Φυλής έχει 2 παιδάκια και μου έκανε την περασμένη φορά το Λουτράκι-Αμπελόκηπους σε 20'. :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
ασε φιλε..
μην αναφερεσαι σε τετοια γεγονοτα γιατι & εγω εχω κλαψει πολλους φιλους μου..
την δικια μου καυλα για τις μηχανες δεν την πληρωσα ουτε με σπασιμο απο τα 14 μεχρι τα 26 που τις εκοψα αλλα ακομη με τρωει καθε ημερα..
ευχομαι να μην ξανακλαψουμε για κανενα παλληκαρι & οσοι απο εσας συνεχιζετε καλο ειναι να φορατε ΠΑΝΤΑ κρανος(πραγμα που εγω σαν μαλακας που ημουν ποτε δεν εκανα)& βεβαια να ειναι παντα η παναγια & ολοι οι αγιοι μαζι σας..
Kαλημέρα σε όλους.Είπες και μία σωστή κουβέντα επιτέλους.Κάθεστε και τρώγεστε με τους δικούς μας ποιος έχει καλύτερη ομάδα και πόσα πρωταθλήματα έχει πάρει.Λες κι έβαλες ποτέ σαν ΑΡΡΩΣΤΑΚΙκανένα φράγκο στην τσέπη σου ή σου έδωσε κανένα μερτικό από το συμβόλαιό του ο Ρίμπο ή ο Τζόλε.Ξεκολλάτε φίλοι,μας εκμεταλεύονται μέχρι εκεί που δεν παίρνει.Πρόεδροι,παράγοντες,μισθοφόροι συνδεσμίτες κλπ σφουγγοκωλάριοι για τους δικούς τους σκοπούς.Κοιτάξτε πώς θα τα βγάλετε πέρα στην καθημερινότητα και εξαντλείστε την ενέργειά σας με την παρουσία σας στα γήπεδα ΚΑΙ ΜΟΝΟ.Νομίζεις αδερφέ ότι οι παίκτες στεναχωριούνται όταν χάνουν?Το συμβόλαιό τους να'ναι καλά και στ' αρχ@@@α τους..Τα έκανα κι εγώ κάποτε αυτά μέχρι που κατάλαβα ότι κανείς τους δεν δίνει πενιά για μας.Κάνουμε το χαβαλέ μας και μέχρι εκεί..
Υ.Γ. Με την ευκαιρία τον επικηρύξατε τον Dark? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Kαλημέρα σε όλους.Είπες και μία σωστή κουβέντα επιτέλους.Κάθεστε και τρώγεστε με τους δικούς μας ποιος έχει καλύτερη ομάδα και πόσα πρωταθλήματα έχει πάρει.Λες κι έβαλες ποτέ σαν ΑΡΡΩΣΤΑΚΙκανένα φράγκο στην τσέπη σου ή σου έδωσε κανένα μερτικό από το συμβόλαιό του ο Ρίμπο ή ο Τζόλε.Ξεκολλάτε φίλοι,μας εκμεταλεύονται μέχρι εκεί που δεν παίρνει.Πρόεδροι,παράγοντες,μισθοφόροι συνδεσμίτες κλπ σφουγγοκωλάριοι για τους δικούς τους σκοπούς.Κοιτάξτε πώς θα τα βγάλετε πέρα στην καθημερινότητα και εξαντλείστε την ενέργειά σας με την παρουσία σας στα γήπεδα ΚΑΙ ΜΟΝΟ.Νομίζεις αδερφέ ότι οι παίκτες στεναχωριούνται όταν χάνουν?Το συμβόλαιό τους να'ναι καλά και στ' αρχ@@@α τους..Τα έκανα κι εγώ κάποτε αυτά μέχρι που κατάλαβα ότι κανείς τους δεν δίνει πενιά για μας.Κάνουμε το χαβαλέ μας και μέχρι εκεί..
Υ.Γ. Με την ευκαιρία τον επικηρύξατε τον Dark? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το σαγονι & το μετωπο του ναι.. :2funny: :2funny: :2funny:
μεχρι να μας δωσει & το υπολοιπο κομματι του παζλ θα την πεφτουμε σε ατομα με παρομοιο σαγονι & κουτελο & θα τους ανακρινουμε βαναυσα μεχρι να αποσπασουμε ομολογια.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα με πετύχεις εύκολα μιας κ είσαι Νικαιώτης κ εγώ Πειραιώτης.
 

Επισκέπτης
Θα με πετύχεις εύκολα μιας κ είσαι Νικαιώτης κ εγώ Πειραιώτης.
οπως εγραψα και πριν,δεν με ενδιαφερει να σε πετυχω πουθενα φιλε,ουτε σε εχω επικυρηξει..
απαντησα με πλακα στην ερωτηση που εκανε με πλακα ο KALIS & τιποτε παραπανω..
οσο για την Νικαια εχω μεγαλωσει μεχρι τα 16 μου εκει,τελειωσα το λυκειο στην τζαβελα στον πειραια & απο το 94 κατοικω στην Δροσια οποτε μαλλον δεν θα συναντηθουμε ποτε εκτος αν το επιδιωξουμε & οι δυο για καμια μπουρδελοτσαρκα η αλλο σεξοσκοπο που & αυτο χλωμο το βλεπω μιας & δεν εκδραμω στα ευαγη ιδρυματα εδω & δεκαετιες..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πηγσίνω συνέχεια για πεινίρλα,σε κάποιο που είναι μέσα από το δρόμο με μεγάλο κήπο-δεν μου έρχεται το όνομα κ έχει κολασμένο πεινιρλί. :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Πηγσίνω συνέχεια για πεινίρλα,σε κάποιο που είναι μέσα από το δρόμο με μεγάλο κήπο-δεν μου έρχεται το όνομα κ έχει κολασμένο πεινιρλί. :uglystupid:

ελευθεριαδης..στον παραλληλο(τραπεζουντος)μενω εγω οποτε οταν εισαι στα περιξ & εφοσον εχεις ορεξη να με δεις απο κοντα,στειλε pm αν θελεις..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προτείνω πεινίρλα με sas,dark και pleasuregiverκαι όποιος φάει τα περισσότερα θα κεραστει από τους υπόλοιπους :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ελευθεριαδης..στον παραλληλο(τραπεζουντος)μενω εγω οποτε οταν εισαι στα περιξ & εφοσον εχεις ορεξη να με δεις απο κοντα,στειλε pm αν θελεις..


Ελευθεριαδης μπράβο.Κανένα πρόβλημα να πάμε για πεινιρλί.Μόνο κανά ξύλο μην φάμε ,είμαι και καχεκτικό :rockon:
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
λοιπον μιας κ τελειωσανε επιτελους ολοι αυτοι οι ηλιθιοι διαξιφισμοι για το αν επρεπε να χειροκροτησουμε, τι λαο εχουμε κ τι εχουνε, κ αν η θρυλαρα βεντουζωνει ολον τον πλανητη ( δυστυχως κ εγω ασχοληθηκα) ας μιλησουμε λιγο ποδοσφαιρικα...
στο θεμα του αλβες τωρα που κ εμενα με εχει απασχολησει ειναι η αληθεια καταληγω σιγα σιγα στο εξης συμπερασμα: ειναι καλος αμυντικος. ειναι καλος στο ατομικο μαρκαρισμα κ σκληρος δεν ειναι ομως ιδιαιτερα γρηγορος ουτε ξερει καποια τρομερη μπαλα... για το ελληνικο πρωταθλημα πιστευω οτι θα ειναι πολυ καλος κ δεν θα αντιμετωπισει κανενα προβλημα... σε ματς με τη σεβιλλη ομως ακομα κ αν παιξεις καλα (δεν νομιζω πως ηταν κακος) φανηκε πως ηταν λιγος! με λιγα λογια σε ματς με αργο ρυθμο μια χαρα θα ειναι, σε ματς που η μπαλα παει πανω κατω δεν εχει τη σβελταδα να ανταπεξελθει... χειροτερος απο τον τσιριλο ειναι (οχι πολυ νομιζω αλλα ειναι) αλλα κ πιο φθηνος...
το θεμα τωρα ειναι, κ μετα τη δηλωση φερερ που ξενισε ( κ εμενα στην αρχη) πως ''απο παιχτη 200000 ευρω δεν μπορεις να περιμενεις κ γρηγορος να ειναι κ να βγαζει την μπαλα απο την αμυνα γρηγορα κ να βαζει γκολ'' αν επρεπε να κρατηθουν χρηματα ισως κ με το να μην ερθει ο ριβαλντο για εναν καλυτερο αμυντικο... πιστευω πως ο φερερ θεωρησε πως ειναι πολυτελεια ενας ακριβος αμυντικος για το ελληνικο πρωταθλημα κ προτιμησε αφου δεν βρηκε καποια ευκαιρια να παρει μια πολυ αξιοπιστη αλλα οχι σουπερ λυση κ να δωσει τα λεφτα σε μεσοεπιθετικους... θα δειξει αν ειχε δικιο... παντως σιγουρα ενα μεγαλο λαθος του για μενα ηταν το διωξιμο του μορα κ η αποκτηση εστω κ δανεικου του ασκαρατε... χανεις μια αρκετα αξιοπιστη εστω κ στασιμη τα τελευταια χρονια λυση για εναν παιχτη '' αμα βγει''...
για περισσοτερα συμπερασματα περιμενω τα φιλικα ματς του σαββατοκυριακου κ κυριως την εναρξη του πρωταθληματος...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι ρε pleasure πλάκα κάνουμε.Κ έχεις p.m.Τσέκαρε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μας  έχει  ξενίσει  με  τις  δηλώσεις  του  λίγο  ο  Φερέρ.Δεν  νομίζω  να  ανέβει  ψυχολογικά  με  αυτά  που  άκουσε  ο  Άλβες...
Και  αυτή  η  αναφορά  στη  διαφορά  του  μπάτζετ  κάθε  φορά  που  χάνουμε  θα  πρέπει  να  σταματήσει.... :huh:
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
σωστος! δεν νομιζω οτι τα λεει με κακο τροπο.. περισσοτερο ως ρεαλισμο αλλα στα αυτια κυριως των παιχτων δεν πρεπει να χτυπανε κ πολυ ωραια! ειδικα ενας προπονητης οπως ο φερερ που θελει ολοι να ειναι ετοιμοι για να παιξουν ολοι να προσπαθουν κ ολοι να παλευουν για ευκαιριες, πρεπει να το προσεξει γιατι οταν μιλας για τις περιορισμενες δυνατοτητες του μπατζετ κ των ελληνικων ομαδων, εστω κ αν εισαι απλα ρεαλιστης, τους ριχνεις την ψυχολογια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom