Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σωστος! δεν νομιζω οτι τα λεει με κακο τροπο.. περισσοτερο ως ρεαλισμο αλλα στα αυτια κυριως των παιχτων δεν πρεπει να χτυπανε κ πολυ ωραια! ειδικα ενας προπονητης οπως ο φερερ που θελει ολοι να ειναι ετοιμοι για να παιξουν ολοι να προσπαθουν κ ολοι να παλευουν για ευκαιριες, πρεπει να το προσεξει γιατι οταν μιλας για τις περιορισμενες δυνατοτητες του μπατζετ κ των ελληνικων ομαδων, εστω κ αν εισαι απλα ρεαλιστης, τους ριχνεις την ψυχολογια...

απαραδεκτη διαχειρηση..
ο καλος προπονητης-μανατζερ-στρατηγος επωμιζεται ολες τις ευθυνες της ηττας & απονεμει ευσημα στους παικτες σε καθε νικη-καλη εμφανιση/αξιοπρεπη ηττα..
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα στον αποδεδειγμένα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΛΑΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.Καλημέρα αδέλφια μου.
1)Το παλληκάρι,ο Μορέτο ας πάρει το αεροπλάνο να πάει στην ευχή του θεού.Μα καλά ο Φερέρ δεν το είχε δει οτι ο άνθρωπος ουδεμία σχέση έχει με τερματοφύλακα;
2)Τα πολύ καλά άκρα που έχουμε αποδείχτηκε κ χθες,κ συμπεριλαμβανομένου του Μπούρμπου που είναι αναπληρωματικός.
3)Πρόβλημα στα στόπερ.Ο Ζεράλντο (ξανα)αποδεικνύεται ότι δεν είναι Τσιρίλο.
4)Ο Παυλής θα αφήσει εποχή και
5)και σημαντικότερον,η Αθλητική Ένωση Κωνσταντινουπόλεως έχει αποδεδειγμένα τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΟ κάτι που το αποδεικνύει συνέχεια.Παρόλη την συντριβή,ο κόσμος έδωσε βροντερό παρόν κ απέδειξε πόσο πολύ αγαπαει την ομάδα ακόμα κ με τεσσάρα.Εκεί που άλλοι θα πέταγαν κορνέδες,θα έδερναν τους ποδοσφαιριστές τους,θα έκαιγαν τις εγκαταστάσεις της ομάδας τους και θα προπηλακιζαν τους παίκτες ο ΕΝΩΣΙΤΗΣ οπαδός και φίλαθλος με το ζεστό του χειροκρότημα στο τέλος κ με τις φωνές του σε όλη την διαρκεια του ματς,απέδειξε ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΣ είναι.


Αδέλφια,ένας είναι ο στόχος για φέτος...
....τον ξέρουμε πολύ καλά...
Καλημέρα σας.

..εγω παντως φιλε dark, αδυνατω να σας καταλαβω..Φαγατε 4 και επευφημουσατε την ομαδα σας!!Μα καλα, αυτος ο Ντεμης, τετοια πλυση εγκεφαλου σας εχει κανει ;;;
Και μην μου πειτε παλι , οτι χαλαρα κι εφετος η ομαδα σας θα προσπαθησει για οτι καλυτερο και οπου βγει, επειτα απο τοσες μεταγραφες που κανατε!!!
Α , να μην ξεχασω και κατι ..Ημου ο πρωτος που τα εβαλε με τον Κοκκαλη για το θεμα Ριμπο, αλλα τελικα φαινεται οτι οι ανθρωποι του Ολυμπιακου κατι περισσοτερο ηξεραν απο εμας...
Να τον χαιρεστε.....
 

Επισκέπτης
..εγω παντως φιλε dark, αδυνατω να σας καταλαβω..Φαγατε 4 και επευφημουσατε την ομαδα σας!!Μα καλα, αυτος ο Ντεμης, τετοια πλυση εγκεφαλου σας εχει κανει ;;;
Και μην μου πειτε παλι , οτι χαλαρα κι εφετος η ομαδα σας θα προσπαθησει για οτι καλυτερο και οπου βγει, επειτα απο τοσες μεταγραφες που κανατε!!!
Α , να μην ξεχασω και κατι ..Ημου ο πρωτος που τα εβαλε με τον Κοκκαλη για το θεμα Ριμπο, αλλα τελικα φαινεται οτι οι ανθρωποι του Ολυμπιακου κατι περισσοτερο ηξεραν απο εμας...
Να τον χαιρεστε.....

να ποιοι θα κολλησουν τα ενσημα που ελεγαν πριν απο 3 χρονια..
σερνοταν ο ριμπο..
κριμα γιατι εστω & με αλλοθρησκη φανελλα θα χαιρομουν να τον βλεπω..
μετα απο το προχθεσινο ματς & αν συνεχισει ετσι δεν θελω να τον βλεπω..
καλυτερα να τον θυμαμαι με την δικη μας που εκανε τα μαγικα του(οποτε τα εκανε)..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Υπάρχουν 4 σελίδες με μηνύματα που σε παραπέμπουν στις επευφημίες - χειροκρότημα που αναφέρεσαι.Θα βρεις τις απαντήσεις σου.Όσον αφορά για τον Ρίμπο παίζει στην ίδια θέση με τον Λύμπε οπότε κουτουλάνε μεταξύ τους.Κ οι 2 δεν χωράνε στην ίδια θέση.
 

Επισκέπτης
Υπάρχουν 4 σελίδες με μηνύματα που σε παραπέμπουν στις επευφημίες - χειροκρότημα που αναφέρεσαι.Θα βρεις τις απαντήσεις σου.Όσον αφορά για τον Ρίμπο παίζει στην ίδια θέση με τον Λύμπε οπότε κουτουλάνε μεταξύ τους.Κ οι 2 δεν χωράνε στην ίδια θέση.
συμφωνω απολυτα..ολος ο κοσμος το λεει & το φωναζει μονο που ο παππους επιμενει με αποτελεσμα το γνωστο θεαμα..ο κοντος τι σκατα κανει??ειπαμε οι προεδροι να μην ανακατευονται αλλα σιγουρα υπαρχει τροπος να του το πει χωρις να παρεξηγηθουνε πριν ο ριμπο τα παρει στην κρανα & τα χωσει & στους δυο τους οπως τα εχωσε στον βατραχο οταν τον εκανε αλλαγη στο μεταξυ μας ματς..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και  τι  θα  κάνει  δηλαδή  ο  Ρίμπο???
Θα  επιβάλλει να  μην  ξεκινάει  στην  ενδεκάδα  ο  Λύμπε???
Δεν  είναι  η  δουλειά  του  αυτή...
Την  ευθύνη  την  έχει  ο  Ντέμης και  ο  Φερέρ  που  έφεραν  τον  Ριβάλντο...αν  τελικά  δεν  χωράνε  και  οι  δύο  στην  ενδεκάδα...
Είναι  δύσκολη  απόφαση  να  μείνει  ένας  από  τους  δύο  στον  πάγκο!
Εξάλλου  αν  πιστεύαν  ότι  δεν  χωράνε  και  οι  2  στην  ενδεκάδα  θα  πουλούσαν  τον  Λύμπε  στους  Γερμανούς...
Η  αλήθεια  πάντως  είναι  ότι  και  με  τους  δύο  μέσα  η  επίθεση  γίνεται  αρκετά  αργή!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.730
Πόντοι
12.056
Aσχετο...αλλα καπου διαβασα για κατι πεινιρλι.. :dancing: :dancing:
Υποσχομαι οτι δεν θα το μαρτυρισω στον ξαδελφο ΤERAS..αληθεια λεω.. :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Ελευθεριαδης μπράβο.Κανένα πρόβλημα να πάμε για πεινιρλί.Μόνο κανά ξύλο μην φάμε ,είμαι και καχεκτικό :rockon:
Κι εγώ θέλω πεινιρλί!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:Και μη φοβάσαι αρκ θα βάλουμε τον ξάδερφο TERAS να μας φυλαέι.... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

[move]ΘΕΛΩ ΠΕΙΝΙΡΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!  [/move]
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Από τη λιγούρα για πεινιρλί ,έκανα 20 λάθη....
 

Επισκέπτης
Και  τι  θα  κάνει  δηλαδή  ο  Ρίμπο???
Θα  επιβάλλει να  μην  ξεκινάει  στην  ενδεκάδα  ο  Λύμπε???
Δεν  είναι  η  δουλειά  του  αυτή...
Την  ευθύνη  την  έχει  ο  Ντέμης και  ο  Φερέρ  που  έφεραν  τον  Ριβάλντο...αν  τελικά  δεν  χωράνε  και  οι  δύο  στην  ενδεκάδα...
Είναι  δύσκολη  απόφαση  να   μείνει  ένας  από  τους  δύο  στον  πάγκο!
Εξάλλου  αν  πιστεύαν  ότι  δεν  χωράνε  και  οι  2  στην  ενδεκάδα  θα  πουλούσαν  τον  Λύμπε  στους  Γερμανούς...
Η  αλήθεια  πάντως  είναι  ότι  και  με  τους  δύο  μέσα  η  επίθεση  γίνεται  αρκετά  αργή!!!

ο ριμπο σου ειπα τι θα κανει..
ειτε επειδη ειναι επηρμενος,ειτε επειδη ειναι κλαψομουνης θα βγει στα καναλια & θα λεει τα δικα του αρα εμεσως πλην σαφως θα προσπαθησει να επιβαλει την αποψη του..
σε καμια περιπτωση δεν ειναι αυτη η δουλεια του & ειναι κατακριτεος γι αυτη του την συμπεριφορα,αυτος ομως ειναι & το ξερουν ολοι..
ολοι επισης βλεπουν οτι η ομαδα δεν τσουλαει καλα στην επιθεση ετσι οπως ειναι στημενη αυτη την στιγμη..
αρα καποιος πρεπει να κανει κατι πριν το προβλημα διογκωθει..
απο την στιγμη που ο παππους δεν αλλαζει τακτικη,δεν πρεπει να επεμβει διακριτικα η προεδραρα σας πριν η κατασταση εκτραχυνθει???
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Οι αεκσηδες εχουνε μεγαλη πλακα. ευτυχως που υπαρχετε να εχομε να γελαμε, εγω πλεον το εχω σκεφτει πρακτικα. μια επιθεωρηση ενα θεατρο εχει 25 ευρω. και καμμια φορα πας και βλεπεις κρυαδες, ενω με λιγοτερα πας στην αεκ και γελας με τη ψυχη σου. ναστε καλα ρε παιδια. εγω φετος θα πηγαινω αεκ και θα κανω καινουργια αντερα απτα γελια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα.
Καταρχάς συγχαρητήρια για την διοίκηση στο μπάσκετ που απέκτησε τον Γλυνιαδάκη γεμίζοντας παράλληλα την ρακέτα.Ετσι αποκτάμε ένα αξιόμαχο σύνολο στο μπάσκετ αρκετά ανταγωνιστικό για όλους τους συλλόγους.Αυτό φάνηκε και χθες στο φιλικό επί του Ολυμπιακού όπου η ομάδα αν κ φιλικό ,έδειξε κάποια πρώτα δείγματα με την νίκη έπί του Ολυμπιακού.
Επειδή βλέπω ότι αυξήθηκαν δραματικά οι συμμετοχές για πεινιρλί,pleasuregiver θα ρθουμε αλλά δεν θα κεράσεις εσύ.
Τέλος ,χαίρομαι που συμβάλλουμαι στην διασκέδαση φίλων.


Δεν πιστεύω να μην υπάρχει Αεκτζής που δεν θα πάει στο ΟΑΚΑ την Κυριακή για το μίνι τουρνουά ,όπου τα έξοδα θα πάνε υπέρ των πυρόπληκτων.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα.
Καταρχάς συγχαρητήρια για την διοίκηση στο μπάσκετ που απέκτησε τον Γλυνιαδάκη γεμίζοντας παράλληλα την ρακέτα.Ετσι αποκτάμε ένα αξιόμαχο σύνολο στο μπάσκετ αρκετά ανταγωνιστικό για όλους τους συλλόγους.Αυτό φάνηκε και χθες στο φιλικό επί του Ολυμπιακού όπου η ομάδα αν κ φιλικό ,έδειξε κάποια πρώτα δείγματα με την νίκη έπί του Ολυμπιακού.
Επειδή βλέπω ότι αυξήθηκαν δραματικά οι συμμετοχές για πεινιρλί,pleasuregiver θα ρθουμε αλλά δεν θα κεράσεις εσύ.
Τέλος ,χαίρομαι που συμβάλλουμαι στην διασκέδαση φίλων.


Δεν πιστεύω να μην υπάρχει Αεκτζής που δεν θα πάει στο ΟΑΚΑ την Κυριακή για το μίνι τουρνουά ,όπου τα έξοδα θα πάνε υπέρ των πυρόπληκτων.

καλημερα dark..
ελατε εσεις & ολα θα τα βρουμε..
αλλος για πεινιρλι???
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φίλε pleasure,αντί να φάμε πεινιρλί,θα φάμε τα μουστάκια μας.
Φιλικά πάντα. ;)
 

Επισκέπτης
Φίλε pleasure,αντί να φάμε πεινιρλί,θα φάμε τα μουστάκια μας.
Φιλικά πάντα. ;)
εγω δεν εχω οποτε πεινιρλι θα φαμε & τιποτε παραπανω..
αν εσεις εχετε τετοιες τασεις καθηστε εκει που εισαστε & καλη καρδια που λενε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
εγω δεν εχω οποτε πεινιρλι θα φαμε & τιποτε παραπανω..
αν εσεις εχετε τετοιες τασεις καθηστε εκει που εισαστε & καλη καρδια που λενε..


Δεν έχουμε τέτοιες τάσεις,αλλά και οι κατηγορίες σου προς τον Ντέμη είναι αν μη τι άλλο πέρα για πέρα προκλητικές και δεν μπορώ να καταλάβω που βρίσκεις την όρεξη να προκαλείς από την στιγμη που λες ότι είμαστε εδώ για να κάνουμε πλακίτσα κ τίποτα άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom