Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σου απαντησα!!!!αλλα τι να αλλο να πω? οπαδος του τσουκαλα εισαι.....

να θεωρησω ως απαντηση σου τα περι ανεκδοτων??μα & αυτα ετσι οπως τα παραθετεις μιλανε για τις αντιδρασεις μας εκτος γηπεδου & καταριπτουν το επιχειρημα σας περι κορνεδων κατα την διαρκεια του αγωνα..το ποιος λοιπον λεει ψεμματα-παραποιει την αληθεια ειναι καταφανεστατο..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
σταματαω να ασχολουμε με τον οσφπ και απανταω στον dark...
ο αλβες ειναι λιγος για την ΑΕΚ οπως και οι υπολοιποι κεντρικοι αμ. που εχουμε (εκτος απο τον ελπιδοφορο σωκρατη..)


Δυστυχώς εκεί συγκλίνω κ εγώ.Γενικώς έχουμε πρόβλημα στον άξονα.Κ βλέπω κ πολύ σύντομα τον Καφέ για βασικό κ τον Ζήκο εκτός.Όπως κ τον Λύμπε.Δυναμώσαμε στα άκρα συνολικά κ στον άξονα θα έχουμε πρόβλημα.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
παντως ειναι ακομα νωρις για συμπερασματα.....εγω περιμενω να δω τι θα γινει φετος με τραυματισμους(περισυ αυτο ητανε το εμποδιο μεγαλο...)αλλα αυτο που πρεπει να κανει η ομαδα ειναι να παει μεχρι την ξανθη ΜΟΝΟ με νικες...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
να θεωρησω ως απαντηση σου τα περι ανεκδοτων??μα & αυτα ετσι οπως τα παραθετεις μιλανε για τις αντιδρασεις μας εκτος γηπεδου & καταριπτουν το επιχειρημα σας περι κορνεδων κατα την διαρκεια του αγωνα..το ποιος λοιπον λεει ψεμματα-παραποιει την αληθεια ειναι καταφανεστατο..


Καλά ρε μάστορα,είσαι σοβαρός;κάθεσαι κ πιάνεσαι ότι διαστρεβλώνουμε την αλήθεια,με το γεγονός που τελικά πετάχτηκαν οι κορνέδες.Είσαι ρε κ 45 χρονών.Αυτό σε πείραξε,που τελικά πετάχτηκαν;Θα σου πω που πετάχτηκαν μπας κ το βουλώσεις κ ησυχασεις.Πετάχτηκαν από γαύρους πάνω στον Αντώνη Γεωργιάδη όταν σας τον έφεραν για προπονητή κ τελικά την έκανε ο άνθρωπος με ελαφρά.Ικανοποιήθηκε τελικα ο εγωισμός σου κ αποκαταστάθηκε η αλήθεια.Εντάξει δεν πετάχτηκαν στο γήπεδο.Μακάρι να πετάγατε στο γήπεδο κορνέδες.ίσως κ να είχατε αποφύγει την τιμωρία στον αγώνα με την Λάτσιο.Εντάξει τώρα;
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Την 12η αγωνιστική (ΟΣΦΠ-ΑΕΚ) θα φάτε τα μουστάκια σας...!!!
μπααααα τα γνωστα....δημητροπουλος μπριακος κασναφερης βασσαρας ζογραφος παπουτσελης ποντικης....μαχαιρωματα....τα ιδια και τα ιδια ......
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
Το βλέπω εδώ μέσα να γίνεται Κούγκι.Κ είχα σκοπό να ηρεμήσω φέτος,αλλά τους βλέπω φορτσάτους.
λογικο ειναι με τον sir takis στον παγκο και μετα την μεγαλειωδη πορεια που θα κανουν παλι στο c.l. θα συνεχισουν με αλλο αερα στο πρωταθλημα...
 

Επισκέπτης
Εντάξει δεν πετάχτηκαν στο γήπεδο.Εντάξει τώρα;

επιτελους η αληθεια..τοση ωρα λοιπον γιατι απαντατε αλλα αντι αλλων??προς τι οι αναφορες στους γαυρους που πετανε κορνεδες κατα την διαρκεια του αγωνα??οσο για τις τιμωριες & το τι γινεται μεσα στο γηπεδο εχετει γραψει την δικη σας ιστορια που δεν ειναι διαφορετικη απο των υπολοιπων οποτε μην το παιζετε διαφορετικοι-ανωτεροι σαν εξεδρα..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όπως είπε κ ο φίλτατος όμοιος σου Αλέξανδρος αυτή είναιο η διαφορά μεταξύ μας.Ότι δεν χειροκροτάτε μετά από ήττα.
Άρα διαφέρουμε.
 

Επισκέπτης
μπααααα τα γνωστα....δημητροπουλος μπριακος κασναφερης βασσαρας ζογραφος παπουτσελης ποντικης....μαχαιρωματα....τα ιδια και τα ιδια ......
μια ζωη η ιδια κλαψα για την διαιτησια..οσο για τα μαχαιρωματα οι δικοι σας εχουν σκοτωσει φιλαθλο μας με φωτοβολιδα εξω απο το γηπεδο & σε ολους μας ειναι γνωστο το τι εχει γινει κατα καιρους ειτε εξω απο το βυζαντινο με τυχον ξεμπαρκους,ειτε στην δεκελειας-ειτε στο δασακι-ειτε στο οακα κλπ..μαλακες καφροι πρεζακηδες υπαρχουν παντου οποτε καλο θα ηταν να μην αναφερεσαι σε αυτους & τα κατορθωματα τους ουτε να το παιζεις οτι μονο εμεις & οι υπολοιποι οπαδοι εχουν τετοια ατομα στις ταξεις τους..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ιδια κλαψα ε? ΡΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Ο ΔΟΥΡΟΣ ΤΟΝ ΑΛΕΦΑΝΤΟ...? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κυρια σταη δεν με περνει τηλ. ο δουρος..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Όπως είπε κ ο φίλτατος όμοιος σου Αλέξανδρος αυτή είναιο η διαφορά μεταξύ μας.Ότι δεν χειροκροτάτε μετά από ήττα.
Άρα διαφέρουμε.

για τον μεγαλειωδη λαο σας σου απαντησα εχτες στην δικη μας γωνια μετα απο την δικη σου παραθεση της παραγραφου 5 των οσων ελεγες εχτες το πρωι εδω..

Παράθεση από: DARKSIDEOFTHEMOON στις Χθες στις 09:59
Η διαφορά μας κατ'εμέ που το γράφω κ στο δικό μας θρεντ είναι η εξής:

5)και σημαντικότερον,η Αθλητική Ένωση Κωνσταντινουπόλεως έχει αποδεδειγμένα τον ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΟ κάτι που το αποδεικνύει συνέχεια.Παρόλη την συντριβή,ο κόσμος έδωσε βροντερό παρόν κ απέδειξε πόσο πολύ αγαπαει την ομάδα ακόμα κ με τεσσάρα.Εκεί που άλλοι θα πέταγαν κορνέδες,θα έδερναν τους ποδοσφαιριστές τους,θα έκαιγαν τις εγκαταστάσεις της ομάδας τους και θα προπηλακιζαν τους παίκτες ο ΕΝΩΣΙΤΗΣ οπαδός και φίλαθλος με το ζεστό του χειροκρότημα στο τέλος κ με τις φωνές του σε όλη την διαρκεια του ματς,απέδειξε ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΣ είναι.


Καλη σου μέρα,καλό χειμώνα & καλη σου νύχτα κ φέτος.


αν δεν την διαβασες εκει,διαβασετην εδω & ελα να μου πεις για το μεγαλειο του λαου σας ξανα..

οπως εξαλλου το εχει ξανααποδειξει και στο παρελθον..
1.ο Στρατος εβαζε τους παικτες σας να πεφτουν κατω ντεμεκ τραυματισμενοι & εσεις χειροκροταγατε την αποθεωση της ξεφτιλας..
2.οι μισοι κανατε διαδηλωση γυρω-γυρω απο το τζαμι & κραζατε διοικηση & βατραχο την ωρα που οι υπολοιποι εντος γηπεδου παιζαν ξυλο αναμεταξυ τους για το ιδιο θεμα..
3.στην επιστροφη απο το ηρακλειο παλευατε με τους καναπεδες,τις καρεκλες & τα σωσιβια του πλοιου..
4.εξω απο το πεντελικον τρωγατε την απολυτη ξεφτιλα οταν ο μακαρος σας ελεγε να πατε στο δωματιακι σας..
μηπως τελικα συναγωνιζεστε τους λαγους για το βραβειο απολυτης ξεφτιλας??

 

Επισκέπτης
ιδια κλαψα ε? ΡΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ Ο ΔΟΥΡΟΣ ΤΟΝ ΑΛΕΦΑΝΤΟ...? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κυρια σταη δεν με περνει τηλ. ο δουρος..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

στα παπαρια μου τι εκανε ο αλεφαντος..εγω δεν κλαφτηκα ποτε σε κανεναν ενω ΕΣΥ κλαιγεσαι..
ξαναρωταω..τι πινεις ρε φιλε???
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οποιος λεει την αληθεια κλαιγετε ε?

δουρο παρε τηλ.τον αλεφαντο.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν σε ενδιαφερει τι λεει ο προεδρος σου δεν σε ενδιαφερει τι λεει ο προπονητης σου και ρωτας εγω τι πινω...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δουρο παρε τηλ τον αλεφαντο και αν δεν θελεις να παρεις τηλ τον αλεφαντο παρε τηλ τον κερατα....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
οποιος λεει την αληθεια κλαιγετε ε?

δουρο παρε τηλ.τον αλεφαντο.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν σε ενδιαφερει τι λεει ο προεδρος σου δεν σε ενδιαφερει τι λεει ο προπονητης σου και ρωτας εγω τι πινω...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δουρο παρε τηλ τον αλεφαντο και αν δεν θελεις να παρεις τηλ τον αλεφαντο παρε τηλ τον κερατα....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν πρεπει να επικοινωνεις με τον εγγεφαλο σου αν μου ζητας να απολογουμαι για τον εκαστοτε προεδρο η προπονητη ρε φιλε..
εγω οταν αναφερθηκα στην κλαψα το εκανα βασει των δικων σου λεγομενων & οχι των δηλωσεων καποιου αλλου..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
μια φραση μονο!!!!!![size=14pt]εχεις μεγαλη πλακα ΤΕΛΟΣ!!!![/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εσύ που μας το παίζεις διαβασμένος και μορφωμένος και μας παραπέμπεις να ανοίξουμε κανένα λεξικό για να μορφωθούμε,σε ενημερώνω πληροφοριακά ότι ο ''εγκέφαλος'' δεν γράφεται ''εγγέφαλος''.
 

Επισκέπτης
Εσύ που μας το παίζεις διαβασμένος και μορφωμένος και μας παραπέμπεις να ανοίξουμε κανένα λεξικό για να μορφωθούμε,σε ενημερώνω πληροφοριακά ότι ο ''εγκέφαλος'' δεν γράφεται ''εγγέφαλος''.
τι λες τωραααααααααααααα?????
μπραβο που εντοπισες ενα ορθογραφικο σφαλμα μου μετα απο ολα οσα εχω γραψει απο εχτες μεχρι σημερα..
τελικα εμαθες τι σημαινει πραγματιστης η ακομη το ψαχνεις???
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εγω παντως κανω ΑΡΚΕΤΑ ορθογραφικα λαθη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom