Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δεν εχουν πεσει ποτε κορνεδες στο γηπεδο..στον ρεντη επεσαν & μην μου πεις οτι εσεις κατα καιρους δεν εχετε δημιουργησει αντιστοιχες-πολυ χειροτερες καταστασεις οποτε τι αναφερεστε συνεχεια σε αυτο το γεγονος???ποιον κοροιδευετε???

Δεν  ξέρω  τι  ηλικία  έχεις  φίλε  αλλά  να  ξέρεις  ότι  αν  δεν  πάρεις  το  πρωτάθλημα  2  χρονιές  θα  χορτάσει  ο  Πειραιάς  και  τα  νότια  προάστεια  από  τους  κορνέδες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οπαδοι στυλ τσουκαλα δεν εχουν θεση στην ΑΕΚ...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γιατί εσύ είδες να πανηγυρίζουμε για κάτι;απλά φωνάζαμε.Απλά  επειδή όλοι είδαν μια ατμόσφαιρα που δεν συνηθίζεται στην Ελλάδα μετά από τεσσάρα,όλοι μας την κάναμε ότι ήταν πανηγύρια.Εντάξει δεν ακούστηκαν γιούχες-που κ αυτές δεν είναι επεισόδια-αλλά δεν σημαίνει ότι πανηγύριζα.Προφανώς κ υπάρχει προβληματισμός για νευραλγικές θέσεις στην ομάδα κ προφανώς πρέπει να προβληματιστούμε όπως προβλιματίστηκα κ το έγραψα χθες.

Απλά  εγώ  βλέπω  και  δεν  μιλάω  για  εσένα  ότι  οι  πιο  πολλοί ομοιδεάτες  κρύβονται με  την  σκέψη  ότι  η  Σεβίλλη  είναι  και  καλά  η  καλύτερη  ομάδα  του  πλανήτη  και  δεν  δέχονται  καμμία  κριτική... :think:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
εμ αυτο σου λεω αυτη ειναι η διαφορα μας εμεις ΠΟΤΕ και με ΚΑΝΕΝΑΝ δεν θα χειροκροταγαμε αν ειχαμε φαει 4!!! στην εδρα μας .....


Κ επειδή δεν χειροκροτάτε την ομάδα σας κ κάνετε τις μαλακίες σας όταν χάνετε...κάτσε δες την Λάτσιο από το σπιτάκι σου κ έσκασες κ 1500 ευρά αν θυμάμαι καλά για το διαρκειάς σου.Μπουα,χ,α,χα,χ,αχ,α,χα,χα,χα,χα

Όταν θα ξανακάνετε επεισόδια,να λες στους ομοίους σου ότι καλά κάνουν,μόνο μην φωνάζεις όταν θα τρως καμπάνες.Έτσι;

 

Επισκέπτης
δεν εχουν πεσει ποτε κορνεδες στο γηπεδο..στον ρεντη επεσαν & μην μου πεις οτι εσεις κατα καιρους δεν εχετε δημιουργησει αντιστοιχες-πολυ χειροτερες καταστασεις οποτε τι αναφερεστε συνεχεια σε αυτο το γεγονος???ποιον κοροιδευετε???

Δεν  ξέρω  τι  ηλικία  έχεις  φίλε  αλλά  να  ξέρεις  ότι  αν  δεν  πάρεις  το  πρωτάθλημα  2  χρονιές  θα  χορτάσει  ο  Πειραιάς  και  τα  νότια  προάστεια  από  τους  κορνέδες!!! :rockon: :rockon: :rockon:

45 & επειδη εχω ζησει απο κοντα ολες τις καταστασεις των πετρινων χρονων ξερω πολυ καλα τι λεω & διαφωνω με αυτο που λες..οι κορνεδες εξαλλου δεν επεσαν γιατι δεν επερνα πρωταθλημα 10 χρονια αλλα γιατι η τοτε διοικηση ετοιμαζοταν να πουλησει σε αχυρανθρωπο του καπετανιου..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χθες αδέλφια σας απεύθυνα μια ερώτηση για τον Ζεράλντο Άλβες κ δεν πήρα από κανέναν μια απάντηση.Να την περιμένω τώρα;Κ αυτό είναι μέσα στα πλαίσια των προβληματισμών μου.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
45 & επειδη εχω ζησει απο κοντα ολες τις καταστασεις των πετρινων χρονων ξερω πολυ καλα τι λεω & διαφωνω με αυτο που λες..οι κορνεδες εξαλλου δεν επεσαν γιατι δεν επερνα πρωταθλημα 10 χρονια αλλα γιατι η τοτε διοικηση ετοιμαζοταν να πουλησει σε αχυρανθρωπο του καπετανιου..


Μα καλά ρε μάγκες,στα γλυκά κολλήσατε;αν ήταν τουλούμπες δηλαδή θα το ευχαριστιόσασταν;
 

Επισκέπτης
Μα καλά ρε μάγκες,στα γλυκά κολλήσατε;αν ήταν τουλούμπες δηλαδή θα το ευχαριστιόσασταν;
μονιμως αλλα αντι αλλων..
μιλησατε για κορνεδες την ωρα του αγωνα που ειναι ανακριβες & εγω εκανα την διευκρινιση προς αποκατασταση της αληθειας..
 

Επισκέπτης
ευχαριστουμε για το δωρακι..παντα τετοια παιδια..

Δώρο από τη Σεβίλλη

Με το ποσό των 4,5 εκατ. ευρώ γέμισε επιπλέον το ταμείο της ΠΑΕ Ολυμπιακός μετά την πρόκριση της Σεβίλλης επί της ΑΕΚ στον τρίτο προκριματικό γύρο του Champions League. Οι «ερυθρόλευκοι» δεν χρειαστεί να μοιραστούν με την «Ένωση» τα χρήματα του market pool, δηλαδή έσοδα από τηλεοπτικά δικαιώματα, σπόνσορες και λοιπά εμπορικά δικαιώματα που αντιστοιχούν ανά χώρα που εκπροσωπείται στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση της Ευρώπης. Αν υπολογιστεί και το δικό του μερίδιο (που θα έπαιρνε ακόμη κι αν προκρινόταν η ΑΕΚ), ο Ολυμπιακός θα εισπράξει περίπου 9 εκατ. ευρώ, ενώ από τη συμμετοχή του στους ομίλους θα εισπράξει περίπου 5,5 εκατ. ακόμα και αν κάνει έξι ήττες σε έξι παιχνίδια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
μονιμως αλλα αντι αλλων..
μιλησατε για κορνεδες την ωρα του αγωνα που ειναι ανακριβες & εγω εκανα την διευκρινιση προς αποκατασταση της αληθειας..


Ματαιότης,ματαιοτήτων,τα πάντα ματαιότης.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
45 & επειδη εχω ζησει απο κοντα ολες τις καταστασεις των πετρινων χρονων ξερω πολυ καλα τι λεω & διαφωνω με αυτο που λες..[size=16pt]οι κορνεδες εξαλλου δεν επεσαν γιατι δεν επερνα πρωταθλημα[/size] 10 χρονια αλλα γιατι η τοτε διοικηση ετοιμαζοταν να πουλησει σε αχυρανθρωπο του καπετανιου..
ψεμματα ,ψεμματα......το συνθημα "φερτε μας το εβδομο ,ογδοο κτλ. και φυγετε απο εδω" ΔΕΝ το λεγατε...?
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
προσεχως θα λαβετε και αλλα δωρακια...
ποτε παιζουμε μεταξυ μας? :rockon:
να παρω θεση απο τωρα. :dancing:
 

Επισκέπτης
ψεμματα ,ψεμματα......το συνθημα "φερτε μας το εβδομο ,ογδοο κτλ. και φυγετε απο εδω" ΔΕΝ το λεγατε...?
ρε εσεις δεν εισαστε καλα..
τι σχεση εχει το ριξιμο κορνεδων με το οποιο συνθημα???
τι πινεις ρε φιλε???
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
το πρωταθλημα το πηρατε!!!!τα ανεκδοτα με τον αλεξανδρη και τον καραπιαλη να μεταμφιεζοντε μετα απο αγωνες ακομα υπαρχουν.....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Χθες αδέλφια σας απεύθυνα μια ερώτηση για τον Ζεράλντο Άλβες κ δεν πήρα από κανέναν μια απάντηση.Να την περιμένω τώρα;Κ αυτό είναι μέσα στα πλαίσια των προβληματισμών μου.
σταματαω να ασχολουμε με τον οσφπ και απανταω στον dark...
ο αλβες ειναι λιγος για την ΑΕΚ οπως και οι υπολοιποι κεντρικοι αμ. που εχουμε (εκτος απο τον ελπιδοφορο σωκρατη..)
 

Επισκέπτης
σταματαω να ασχολουμε με τον οσφπ και απανταω στον dark...
ο αλβες ειναι λιγος για την ΑΕΚ οπως και οι υπολοιποι κεντρικοι αμ. που εχουμε (εκτος απο τον ελπιδοφορο σωκρατη..)
ετσι ακριβως..
οταν δεν υπαρχει σοβαρο αντεπιχειρημα την κανετε με ελαφρα πηδηματακια..
κο-κο-κο-κο..
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
τον αλβες μηπως ειναι λιγο προωρο να τον κρινουμε?
εχει παιξει 2 παιχνιδια με σεβιλη ολα και ολα.
εγω θα περιμενω να τον δω 3-4 παιχνιδια πρωταθληματος και μετα θα κρινω.
μηπως με τον τσιριλο οταν πρωτοηρθε δεν ειχαμε φαει 5 απο ζενιτ ρε παιδια?
αν θυμαμαι καλα επαιζε και μπρουνο αλβες τοτε τον οποιο αργο τον ανεβαζαμε
βαρυ τον κατεβαζαμε και σημερα κοστιζει οσο ολη η αεκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom