Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
2. Στην ίδια βρώμα παίζουμε αλανιάρη μου, στην ίδια τουαλέτα χέζουμε.
Μοικανέ σου παράφρασα λίγο την γραφή και την σκέψη σορρυ!!!
Στο Ελλαδισταν ο πιο βρώμικος είναι και ο πιο μάγκας
Οποιος μπορεί να στήσει παίγνια θα το κάνει όποιος μπορεί να στήσει παράγκες επισης θα το κάνει
*Καλύπτουμε παντού το εκάστοτε κενό που δημιουργείται ειμαστε μανούλες σε κατι τέτοια
**Κάπου στην μέση είναι η αλήθεια, συνετή διαχείρηση χρημάτων (αφου δεν συζητάμε για μεγαθήρια τύπου ρεαλ, μπαρτσα ,μπαγερν), scouting και δουλειά (χρονοβόρα μεν) με τους πιτσιρικάδες.
Αλλα τεσπα....... τα έχουμε ξανασυζητήσει αυτά χιλιάδες φορές
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
χέρι χέρι πάνε στην κλάψα οι οπαδοί τους (ο ένας κρατάει τα δίκια του άλλου) και από δίπλα νεροκουβαλανε τα μΠΑΟΚια
αν δεν ησουν ανοητος θα καταλαβαινες οτι δεν ειναι κλαψα αλλα θεληση για ισονομια,κατι που περυσι παντως οι βαζελοι ξεχασαν.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
ναι αλλά όχι επειδή είναι ερυθρόλευκη όπως λες με το στενόμυαλό σου κεφάλι

Οι μεταδόσεις της δηλαδή είναι ανεξάρτητες έτσι; Πάτε να μας συφιλιάσετε όλους με το θράσος σας... Στο γκόλ του Κατσουράνη γιατί δεν έδειξε replay; Όταν μπήκαν οι hooligans μέσα και χτυπούσαν τους παίκτες γιατί διέκοψε τη μετάδοση; Στα γκολ του γαύρου χθες γιατί πανηγύρζει σαν τρελός; Όταν κέρδιζε η ΑΕΚ στο Καραϊσκάκη γιατί κλαίγανε και λέγανε ότι ο Ολυμπιακός θα το γυρίσει στο Β' ημίχρονο; Κάθε χτύπημα παίχτη του Ολυμπιακού εκτός φάσης δεν το έχει πάρει ποτέ η κάμερα και κάθε πέναλτυ και off side αντιπάλου του γαύρου δεν παίζεται σε replay ΠΟΤΕ και βέβαι θέση δεν παίρνουν και ΠΟΤΕ.

Δεν ξέρω αν είμαι στενόμυαλος εγώ, πάντως ηλίθιος και πρόβατο όπως εσυ δεν είμαι...(σε χαρακτηρίζω γιατί εσυ άρχισες τους χαρακτηρισμούς).
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715


    Η ΠΡΩΤΗ κουβέντα του Σάχα όταν μπήκε στα αποδυτήρια της ΑΕΚ ήταν, «μαζί τα φάγαμε»!

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
χέρι χέρι πάνε στην κλάψα οι οπαδοί τους (ο ένας κρατάει τα δίκια του άλλου) και από δίπλα νεροκουβαλανε τα μΠΑΟΚια
Δηλαδή πέρσι που κάποιοι οπαδοί του ΟΣΦΠ κλεγόντουσαν, όπως έκαναν και αυτοί της ΑΕΚ, σημαίνει ότι πέρσι ήμασταν αδερφά σωματεία;Ή φέτος στην αρχή του πρωταθλήματος πρώτη πρώτη αγωνιστική με τη περίφημη δήλωση περί "εγκλήματος κατά της Ελλάδος" ήμασταν αδερφό σωματείο;  Ειλικρινά θα πηδηχτώ από το παράθυρο και είμαι και στον 15ο όροφο και θα με μαζεύουν με τα κουταλάκια.

 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.120
Like
791
Πόντοι
96
ναι αλλά όχι επειδή είναι ερυθρόλευκη όπως λες με το στενόμυαλό σου κεφάλι
δεν ειναι εχεις δικιο  :2funny: :2funny: :2funny:
ακου τι ειπε ο σπικερ στο πρωτο γκολ που βαλατε εχθες
καλα μην μιλησουμε για το ματς με τον παναθηναικο που δεν εδειξε ενα ριπλει της προκοπης σε 2-3 φασεις καραμπινατες
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Δηλαδή πέρσι που κάποιοι οπαδοί του ΟΣΦΠ κλεγόντουσαν, όπως έκαναν και αυτοί της ΑΕΚ, σημαίνει ότι πέρσι ήμασταν αδερφά σωματεία;Ή φέτος στην αρχή του πρωταθλήματος πρώτη πρώτη αγωνιστική με τη περίφημη δήλωση περί "εγκλήματος κατά της Ελλάδος" ήμασταν αδερφό σωματείο;  Ειλικρινά θα πηδηχτώ από το παράθυρο και είμαι και στον 15ο όροφο και θα με μαζεύουν με τα κουταλάκια.

Αδερφέ και εδώ αποχωρώ...μην κάνεις διάλογο μαζί τους και μην παίζεις του παιχνίδι τους...Αυτό θέλουν και γι'αυτό πετάνε το τυράκι που τους ταίζει ο πρω(κ)ταθλητής και ο γαύρος. Όλες οι κολοβές αλεπούδες, ΟΛΕΣ κολοβές τις βλέπουν...ΠΟΤΕ δεν είμασταν τα ίδια ΑΕΚ και Παναθηναϊκός με τον γαύρο, ΠΟΤΕ! Δεν είναι το ίδιο οι πορτοφολάδες με τους δολοφόνους κατά συρροήν....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Οι πιτσιρικάδες των Ακαδημιών έχουν 1 ΤΕΡΑΣΤΙΟ ελλάτωμα.
Δε μπορεί να βγει άμεσα μίζα από αυτούς.
Πως θα σου κουβαλήσουν μετά κανένα παλτό να κονομήσει όλο το κύκλωμα;;
Το λουκούμι στον κύριο  :birdman:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν υπάρχουν αδερφά σωματεία. Υπάρχουν συμμαχίες στις διοικήσεις για να πετύχουν αυτό που θέλουν και φυσικά να εξυπηρετήσουν τα συμφέροντά των ομάδων τους. Και φέτος μπορεί να έχουν συμμαχίσει ο ΠΑΟ με την ΑΕΚ αλλά αυτόι δε σημαίνει ότι του χρόνου δε μπορεί να είναι η ΑΕΚ με τον ΟΣΦΠ ή ο ΠΑΟ με τον ΟΣΦΠ.
Αλλά σα σωματεία, σα φίλαθλοι; Ε όχι. ΠΟΤΕ. Η ΑΕΚ πάντα θα έχει απέντι της τον ΠΑΟ, το ΟΣΦΠ (ή τον ΟΣΦΠ και τον ΠΑΟ) τον ΠΑΟΚ, τον Αρη κτλπ.
Όπως και ο ΟΣΦΠ, όπως και ο ΠΑΟ κτλπ
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
    Η ΠΡΩΤΗ κουβέντα του Σάχα όταν μπήκε στα αποδυτήρια της ΑΕΚ ήταν, «μαζί τα φάγαμε»!
Καλά ρε γαμώτο απο τόσο λίπος πως δεν έχουν βουλώσει ακόμα τα αγγεία και οι αρτηρίες του.
θαύμα της επιστήμης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • pagkalos.jpg
    pagkalos.jpg
    74,4 KB · Εμφανίσεις: 20

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Το 2004 ο Κατσουρ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΕΚ. ΣΤΗ ΜΠΕΜΦΙΚΑ ΠΗΓΕ ΤΟ 2006 ή το 2007. Ο Ζαγόρ ήταν επίσης στην ΑΕΚ και μετά το Γιούρο πήγε εξωτερικό. Το ίδιο και ο Καψής. Ο Σειταρίδης το 2004 μετά το γιούρο έφυγε. Τσιάρτας κρέμασε παπουτσια, Ντέμης το ίδιο. Ο Ζήσης επίσης. Για τον Γιαννακόπουλο δε είμαι και 100% σίγουρος αλλά νομίζω ότι μετά Γιούρο έφυγε. Ο Μπασινάς το ίδιο, ο αρχηγός του ΠΑΟ το ίδιο (κόλησα και δε θυμάμαι το όνομά του  :2funny: :2funny: :2funny: ) δε τους έχω και πρόχειρους στο μυαλό μου για να σου τους πω.
Ξαναλέω όμως η γενιά του 2004 ουσιαστικά είναι η γενιά του 96 (με κάποιες προσθαφερέσεις). Αυτό που δε ξέρω είναι το ποσοστό που έπαιζε στον ΠΑΟ.
οκ...να το δεχτώ όπως το λες αν και δεν είναι η λογική μου αυτή
Γιατί από έναν πρωταθλητή Ευρώπης δεν ψωνίζει η μπόλτον και η Μπενφίκα ρε συ Γρηγόρη. Αν είναι παικταράδες τους ζητάνε οι μεγάλες ομάδες.

Ελπίδες βγάλαμε καλές ομάδες αρκετές φορές. Αλλά εθνική ανδρών που να έφερε αποτελέσματα...ντσου! Μόνο μία.

Σε γενικές γραμμές πάντως το θέμα δεν είναι αν ήταν όντως παικταράδες ή όχι αλλά το άλλο που είπε ο στόκος. Πως δηλαδή επειδή ήταν από τις ακαδημίες (και κατά τη γνώμη του στηρίξανε τη μετέπειτα πρωταθλήτρια Ευρώπης) έπρεπε να πάρει πρωτάθλημα. Λες και οι ομάδες δεν έχουνε ξένους, δεν έχουνε διοικήσεις...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αν δεν ησουν ανοητος θα καταλαβαινες οτι δεν ειναι κλαψα αλλα θεληση για ισονομια,κατι που περυσι παντως οι βαζελοι ξεχασαν.
χαχαχαχααχαααχαχαχαχαχαχαχαχα
ΠΑΠΑΡΙΑ
θέληση για να πάρει ο καθένας δική του την παράγκα είναι
για να γίνει πιο ίσος από τον άλλον

Οργουελ γμτ τη φάρα μου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οι πιτσιρικάδες των Ακαδημιών έχουν 1 ΤΕΡΑΣΤΙΟ ελλάτωμα.
Δε μπορεί να βγει άμεσα μίζα από αυτούς.
Πως θα σου κουβαλήσουν μετά κανένα παλτό να κονομήσει όλο το κύκλωμα;;
Αλέφαντε συγγνώμη τώρα το είδα το σχολιο σου από τον Διομήδη. Μαζί σου ΚΑΙ σε αυτό (το άλλο είναι με τον Κετσπάγια)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Οι μεταδόσεις της δηλαδή είναι ανεξάρτητες έτσι; Πάτε να μας συφιλιάσετε όλους με το θράσος σας... Στο γκόλ του Κατσουράνη γιατί δεν έδειξε replay; Όταν μπήκαν οι hooligans μέσα και χτυπούσαν τους παίκτες γιατί διέκοψε τη μετάδοση; Στα γκολ του γαύρου χθες γιατί πανηγύρζει σαν τρελός; Όταν κέρδιζε η ΑΕΚ στο Καραϊσκάκη γιατί κλαίγανε και λέγανε ότι ο Ολυμπιακός θα το γυρίσει στο Β' ημίχρονο; Κάθε χτύπημα παίχτη του Ολυμπιακού εκτός φάσης δεν το έχει πάρει ποτέ η κάμερα και κάθε πέναλτυ και off side αντιπάλου του γαύρου δεν παίζεται σε replay ΠΟΤΕ και βέβαι θέση δεν παίρνουν και ΠΟΤΕ.

Δεν ξέρω αν είμαι στενόμυαλος εγώ, πάντως ηλίθιος και πρόβατο όπως εσυ δεν είμαι...(σε χαρακτηρίζω γιατί εσυ άρχισες τους χαρακτηρισμούς).
γιατί ακούς μόνο αυτά που σε ενδιαφέρουνε για να την πεις στον άλλον
αντιστοίχως ο Αεκτζής ακούει μόνο αυτά που τον ενδιαφέρουνε και ο Ολυμπιακός τα δικά του και τελειώνει η ιστορία

κλάψε κι άλλο...ούτως η άλλως είσαι σε παράλληλη πορεία με την πραγματικότητα
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ποιοί αλλόθρησκοι ψηφίζουν οτι θα φύγει ο μπλάνκο;;;
Να κάνουν ένα βήμα μπροστά  :knuppel: :knuppel:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Αλέφαντε συγγνώμη τώρα το είδα το σχολιο σου από τον Διομήδη. Μαζί σου ΚΑΙ σε αυτό (το άλλο είναι με τον Κετσπάγια)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Λύσεις υπάρχουν, χωρίς να απαιτούνται τα εκατομμύρια του Μαρινάκη.
Το απέδειξε ο Μπέος, το αποδεικνύει εδώ και 2 χρόνια ο Big Mac.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δηλαδή πέρσι που κάποιοι οπαδοί του ΟΣΦΠ κλεγόντουσαν, όπως έκαναν και αυτοί της ΑΕΚ, σημαίνει ότι πέρσι ήμασταν αδερφά σωματεία;Ή φέτος στην αρχή του πρωταθλήματος πρώτη πρώτη αγωνιστική με τη περίφημη δήλωση περί "εγκλήματος κατά της Ελλάδος" ήμασταν αδερφό σωματείο;  Ειλικρινά θα πηδηχτώ από το παράθυρο και είμαι και στον 15ο όροφο και θα με μαζεύουν με τα κουταλάκια.
προφανώς δεν τα θυμάσαι καλά για πέρσι
πέρσι λέγανε όλοι πως επιτέλους πατάχθηκε η παράγκα!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν υπάρχουν αδερφά σωματεία. Υπάρχουν συμμαχίες στις διοικήσεις για να πετύχουν αυτό που θέλουν και φυσικά να εξυπηρετήσουν τα συμφέροντά των ομάδων τους. Και φέτος μπορεί να έχουν συμμαχίσει ο ΠΑΟ με την ΑΕΚ αλλά αυτόι δε σημαίνει ότι του χρόνου δε μπορεί να είναι η ΑΕΚ με τον ΟΣΦΠ ή ο ΠΑΟ με τον ΟΣΦΠ.
Αλλά σα σωματεία, σα φίλαθλοι; Ε όχι. ΠΟΤΕ. Η ΑΕΚ πάντα θα έχει απέντι της τον ΠΑΟ, το ΟΣΦΠ (ή τον ΟΣΦΠ και τον ΠΑΟ) τον ΠΑΟΚ, τον Αρη κτλπ.
Όπως και ο ΟΣΦΠ, όπως και ο ΠΑΟ κτλπ
λείπεις καιρό στην Κορέα
να γυρνάς πού και πού να παίρνεις ΚΑΘΑΡΟ ελληνικό αέρα ...χαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom