Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ο σκοκκο τι εγινε ρε;εκλεισε στο βαζελο;
άλλαξαν οι δύο διοικήσεις και χάλασε το ντηλ.
τι να σου κανω, είχα πει : αν μείνουνε οι διοικήσεις που το έχουνε συμφωνήσει
ε, αλλαξανε και οι δυο!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
προφανώς δεν τα θυμάσαι καλά για πέρσι
πέρσι λέγανε όλοι πως επιτέλους πατάχθηκε η παράγκα!
Όλοι; Πολιοι όλοι; Ο Αδαμίδης είχε δηλώσει κάτι τέτοιο; Δε κάνω πλάκα δεν είχα ακούσει τέτοιο πραγμα. Αντίθετα ΟΛΟΙ οι φίλοι μου από το  φατσοβιβλίο και το μσν που είναι ΟΣΦΠ έλεγαν για την παράγκα, μαζί τους και οι φίλοι μου ΑΕΚτζήδες.
Αν (σενάριο επιστημονικής φαντασίας τώρα) αύριο ο Βασιλιάς του Βόρνεο αγοράσει την ΑΕΚ και ρίξει και 100εκ για παίκτες και άλλα τόσα για γήπεδο και άλλα τόσα για "προστασία" τότε μπορεί οι φίλαθλοι του ΟΣΦΠ θα κλέγονται μαζί με αυτούς του ΠΑΟ για την κίτρινη παράγκα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έκανε εγχείριση πρωκτοραφής για να είναι έτοιμος για την 6άρα (σόρρυ χιτ - λίγο βαρύ πείραγμα)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
άλλαξαν οι δύο διοικήσεις και χάλασε το ντηλ.
τι να σου κανω, είχα πει : αν μείνουνε οι διοικήσεις που το έχουνε συμφωνήσει
ε, αλλαξανε και οι δυο!
τυπε λες για προβατα,αλλα μου φαινεται πως και συ βελαζεις τελικα...
το "ολοι σας και μονοι μας" που χει καλλιεργηθει απο τον πρακτορα εχει εντυπωθει στο υποσυνειδητο σας...
ετσι βλεπεις αορατες συμμαχιες,παραρτηματα και αλλα ωραια..
"ο μεγας θρυλος θα τα βαλει με ολους και με ολα,και στο τελος θα επικρατησει."
κατι σαν αυτο-boostαρισμα....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Όλοι; Πολιοι όλοι; Ο Αδαμίδης είχε δηλώσει κάτι τέτοιο; Δε κάνω πλάκα δεν είχα ακούσει τέτοιο πραγμα. Αντίθετα ΟΛΟΙ οι φίλοι μου από το  φατσοβιβλίο και το μσν που είναι ΟΣΦΠ έλεγαν για την παράγκα, μαζί τους και οι φίλοι μου ΑΕΚτζήδες.
Αν (σενάριο επιστημονικής φαντασίας τώρα) αύριο ο Βασιλιάς του Βόρνεο αγοράσει την ΑΕΚ και ρίξει και 100εκ για παίκτες και άλλα τόσα για γήπεδο και άλλα τόσα για "προστασία" τότε μπορεί οι φίλαθλοι του ΟΣΦΠ θα κλέγονται μαζί με αυτούς του ΠΑΟ για την κίτρινη παράγκα.
ακριβώς όπως το λες
ΟΥΤΕ ο Αδαμίδης ΟΥΤΕ κανείς άλλος δεν μίλαγε πέρσι για τον ΠΑΟ
Μόλις πέρασε μπροστά ο ολυμπιακός αρχίσανε πάλι τα της παράγκας, μετά τα ξαναβάλαμε στην άκρη ...
τεσπα...δεν έχει για μένα σημασία

εμένα γενικώς μου τη δίνει να μιλάει κάποιος και να μη βλέπει τα χάλια της ομάδας του

και αυτό το γνώρισμα το έχουνε ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και ΠΑΟ χρόνια τώρα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τυπε λες για προβατα,αλλα μου φαινεται πως και συ βελαζεις τελικα...
το "ολοι σας και μονοι μας" που χει καλλιεργηθει απο τον πρακτορα εχει εντυπωθει στο υποσυνειδητο σας...
ετσι βλεπεις αορατες συμμαχιες,παραρτηματα και αλλα ωραια..
"ο μεγας θρυλος θα τα βαλει με ολους και με ολα,και στο τελος θα επικρατησει."
κατι σαν αυτο-boostαρισμα....
μπα...
πούτσες μπλε
προφανώς και δεν με έχεις κοζάρει καλά...

απλά παρακολουθώ τα στατιστικά εδώ μέσα
αλλά το ίνφο για το Σκόκο το είχα μέσα από τον ΠΑΟ και μπορώ να σου πω και ακριβές ποσό - ο Wonderful ξέρει με ποιον μιλάω στη διοίκηση του ΠΑΟ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μπα...
πούτσες μπλε
προφανώς και δεν με έχεις κοζάρει καλά...

απλά παρακολουθώ τα στατιστικά εδώ μέσα
αλλά το ίνφο για το Σκόκο το είχα μέσα από τον ΠΑΟ και μπορώ να σου πω και ακριβές ποσό - ο Wonderful ξέρει με ποιον μιλάω στη διοίκηση του ΠΑΟ
οκ και επειδη αλλαξε η διοικηση τελικα δεν πηγε ο σκοκος στον βαζελο.ναι λογικο ακουγεται. :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
απλά παρακολουθώ τα στατιστικά εδώ μέσα
τα στατιστικα δε λενε τιποτα....
ειναι λογικο αυτος που χει 13/15 τα τελευταια χρονια(με οποιονδηποτε τροπο) να χει περισσοτερες αντιπαθειες  στους ηττημενους(κιτρινοπρασινους)...αν υπηρχε μπουρδελα οταν μεσουρανουσε ο πιστολερο,θα ταν περισσοτεροι οι αντιβαζελοι...
αλλο αυτο ομως και αλλες οι αορατες συμμαχιες...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οκ και επειδη αλλαξε η διοικηση τελικα δεν πηγε ο σκοκος στον βαζελο.ναι λογικο ακουγεται. :2funny: :2funny:
εσένα δεν σου φαίνεται λογικό όταν αλλάζουνε και οι δύο διοικήσεις (και ειδικά αυτή που έδινε τα λεφτά) να χαλάει η συμφωνία;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σε περιπτωση που δεν το εχεις καταλαβει ακομη,ειναι 2 που μπαινουν με τον ιδιο λογαριασμο,ο ενας ειναι γαυρος ο αλλος βαζελος. ;)
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααα

όχι με 6 ρε μαλάκες.
ούτε με 16 δε βάζετε μυαλό.....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εσένα δεν σου φαίνεται λογικό όταν αλλάζουνε και οι δύο διοικήσεις (και ειδικά αυτή που έδινε τα λεφτά) να χαλάει η συμφωνία;;;
αν πραγματικα σου ειπανε κατι τετοιο,μαλον σε εχουν παρει χαμπαρι και σε δουλευουν.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τα στατιστικα δε λενε τιποτα....
ειναι λογικο αυτος που χει 13/15 τα τελευταια χρονια(με οποιονδηποτε τροπο) να χει περισσοτερες αντιπαθειες  στους ηττημενους(κιτρινοπρασινους)...αν υπηρχε μπουρδελα οταν μεσουρανουσε ο πιστολερο,θα ταν περισσοτεροι οι αντιβαζελοι...
αλλο αυτο ομως και αλλες οι αορατες συμμαχιες...
έλεος ρε συ
γιατί παραννοείτε διαρκώς;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ακριβώς όπως το λες
ΟΥΤΕ ο Αδαμίδης ΟΥΤΕ κανείς άλλος δεν μίλαγε πέρσι για τον ΠΑΟ
Μόλις πέρασε μπροστά ο ολυμπιακός αρχίσανε πάλι τα της παράγκας, μετά τα ξαναβάλαμε στην άκρη ...
τεσπα...δεν έχει για μένα σημασία

εμένα γενικώς μου τη δίνει να μιλάει κάποιος και να μη βλέπει τα χάλια της ομάδας του

και αυτό το γνώρισμα το έχουνε ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και ΠΑΟ χρόνια τώρα
Οι φίλαθλοι της ΑΕΚ δεν ξέρουν και δε βλέπουν τα χάλια της ομάδας τους; Αν διάβαζες τι έγραψαν μερικοί μετά το ματς με τον ΠΑΟΚ θα καταλάβαινες πως και τα χάλια μας τα ξέρουμε και τα γράφουμε και πως επειδή κάναμς 3-4 νίκες και φτάσαμε και τελικό Κυπέλλου δεν έχουμε πιάσει τον παπά από τα αρχίδια. Οι ΑΕΚτζήδες ξέρουν πολύ καλά τα χάλια της ομάδας τους

Δηλαδή πέρσι που φωνάζατε για πράσινη παράγκα δεν είχατε τα μαύρα σας τα χάλια; Εκτός και εάν λες πως οι οπαδοί του ΟΣΦΠ δε ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΠΑΛΑ Ή ΠΩΣ Ο ΟΣΦΠ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ 37 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΓΚΑ.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Μαλακιες ακουγοντε για σκοκο και βαζελο... ο σκοκος ψαχνετε να φυγει για εξω με χοντρο μεροκαματο εδω και αρκετο καιρο...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μαλακιες ακουγοντε για σκοκο και βαζελο... ο σκοκος ψαχνετε να φυγει για εξω με χοντρο μεροκαματο εδω και αρκετο καιρο...
δω θα την κανω γω για εξω..ο σκοκκο θα μεινει;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αν πραγματικα σου ειπανε κατι τετοιο,μαλον σε εχουν παρει χαμπαρι και σε δουλευουν.
αχαχααχαχαχαα
είσαι εντελώς τούρμπο - στο έχω ξαναπεί

ακούς τι λες;;;;
πας να πουλήσεις οτιδήποτε σε κάποιον που σου δίνει τα λεφτά
αυτόςο κάποιος φεύγει και ο επόμενος δεν σου τα δίνει - πώς στο διάολο θα τον πουλήσεις;; (επιπλέον εσύ ΔΕΝ τον έχεις πια κιόλας - τον έχει άλλος που δεν θέλει και να τον πουλήσει γιατί θα φάει κράξιμο)

οοοοοοοοχι, δεν χαλάει η συμφωνία - εμένα με δουλεύουν

χααχαχαα

τέλος πάντων, στα αρχίδια μου τι πιστεύεις
σιγά μην κλάψω κιόλας...χαχαχαχα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Οι πιτσιρικάδες των Ακαδημιών έχουν 1 ΤΕΡΑΣΤΙΟ ελλάτωμα.
Δε μπορεί να βγει άμεσα μίζα από αυτούς.
Πως θα σου κουβαλήσουν μετά κανένα παλτό να κονομήσει όλο το κύκλωμα;;

Και για να εχουμε καλο ρωτημα...
Οταν θα εφαρμοσθει η υποχρεωση χρησιμοποιησης 6 γηγενων στην αρχικη ενδεκαδα, ο Ολυμπιακος ποιους 6 ακριβως θα χρησιμοποιησει?
Ο Φετφατζιδης για ποιον λογο ακριβως θαφτηκε, ενω ειναι η μεγαλυτερη ελπιδα του ελληνικου ποδοσφαιρου? Γιατι πηρε χρονο ο Ρομενταλ και το κατσικι ο Ριερα και οχι αυτος?
Και ποιος θα ευνοηθει με τις τωρινες συνθηκες απο την διαταξη των 6 ελληνων στην Ελλαδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom