Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
δω θα την κανω γω για εξω..ο σκοκκο θα μεινει;
Αν δεν ερθει προταση απο καμια παρμα η καμια εσπανιολ με παραπανο φραγκα εσυ τι λες να κανει? που θα βρει αλλου μαλακες να παιζει μπαλα οποτε εχει κεφια?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αχαχααχαχαχαα
είσαι εντελώς τούρμπο - στο έχω ξαναπεί

ακούς τι λες;;;;
πας να πουλήσεις οτιδήποτε σε κάποιον που σου δίνει τα λεφτά
αυτόςο κάποιος φεύγει και ο επόμενος δεν σου τα δίνει - πώς στο διάολο θα τον πουλήσεις;; (επιπλέον εσύ ΔΕΝ τον έχεις πια κιόλας - τον έχει άλλος που δεν θέλει και να τον πουλήσει γιατί θα φάει κράξιμο)

οοοοοοοοχι, δεν χαλάει η συμφωνία - εμένα με δουλεύουν

χααχαχαα

τέλος πάντων, στα αρχίδια μου τι πιστεύεις
σιγά μην κλάψω κιόλας...χαχαχαχα
URL]]
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Οι φίλαθλοι της ΑΕΚ δεν ξέρουν και δε βλέπουν τα χάλια της ομάδας τους; Αν διάβαζες τι έγραψαν μερικοί μετά το ματς με τον ΠΑΟΚ θα καταλάβαινες πως και τα χάλια μας τα ξέρουμε και τα γράφουμε και πως επειδή κάναμς 3-4 νίκες και φτάσαμε και τελικό Κυπέλλου δεν έχουμε πιάσει τον παπά από τα αρχίδια. Οι ΑΕΚτζήδες ξέρουν πολύ καλά τα χάλια της ομάδας τους

Δηλαδή πέρσι που φωνάζατε για πράσινη παράγκα δεν είχατε τα μαύρα σας τα χάλια; Εκτός και εάν λες πως οι οπαδοί του ΟΣΦΠ δε ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΠΑΛΑ Ή ΠΩΣ Ο ΟΣΦΠ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ 37 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΓΚΑ.
ρε Γρηγόρη, τι αρπάζεσαι;
λέω αυτό που είπες και εσύ
πάντα υπάρχουνε κάποιοι που βλέπουνε τα χάλια
δυστυχώς η πλειοψηφία ομως άγεται
εδώ βγήκανε και είπανε μετά την 6άρα πως ήταν συνεννοημένο κάποιοι

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Φέτφα δε θάφτηκε. Θεωρώ ότι ο Βαλδέρβε τον χρησιμοποίησε σωστά και όσο έπρεπε ώστε να μη καεί το παιδί όπως έκαναν στον ΠΑΟ με τον Νίνη που μετά από 4 χρόνια έχει μείνει εκνευριστηκά στάσιμος.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εδώ βγήκανε και είπανε μετά την 6άρα πως ήταν συνεννοημένο κάποιοι

αααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ναι το στήσανε για να φύγει ο χιμένεθ...
αααααααααααααχαχχαχαχαχαχαχαχα

ρε μαλάκα ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΑ Π Ο Υ Θ Ε Ν Α  Α Λ Λ Ο Υ
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Και για να εχουμε καλο ρωτημα...
Οταν θα εφαρμοσθει η υποχρεωση χρησιμοποιησης 6 γηγενων στην αρχικη ενδεκαδα, ο Ολυμπιακος ποιους 6 ακριβως θα χρησιμοποιησει?
Ο Φετφατζιδης για ποιον λογο ακριβως θαφτηκε, ενω ειναι η μεγαλυτερη ελπιδα του ελληνικου ποδοσφαιρου? Γιατι πηρε χρονο ο Ρομενταλ και το κατσικι ο Ριερα και οχι αυτος?
Και ποιος θα ευνοηθει με τις τωρινες συνθηκες απο την διαταξη των 6 ελληνων στην Ελλαδα?
της σχολης του πολυνικη ειστε να φανταστω;
ο ρομενταλ και ο ριερα παιζουν πλαγια,ενιοτε και γραμμη...ο 1,58 φετφατζιδης ΔΕ γινεται να παιξει στο πλαι,γιατι δεν εχει διασκελισμο...
ΜΟΝΟ στη θεση του φουστερ μπορει να παιξει σε ψηλο επιπεδο,αλλα παιζοντας τελειως διαφορετικα τη θεση απο τον ισπανο...ο φουστερ οταν χανεται η μπαλα γινεται τριτο χαφ ξεκινοντας την πιεση..ο μικρος ΔΕΝ μπορει να το κανει αυτο..
αν παιζεις με μοντεστο-ιμπαγασα και βαλεις και μπροστα το φετφα,η τρυπα στον αξονα θα ναι μεγαλυτερη και απο αυτη του οζοντος..

αυτα..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ρε Γρηγόρη, τι αρπάζεσαι;
λέω αυτό που είπες και εσύ
πάντα υπάρχουνε κάποιοι που βλέπουνε τα χάλια
δυστυχώς η πλειοψηφία ομως άγεται
εδώ βγήκανε και είπανε μετά την 6άρα πως ήταν συνεννοημένο κάποιοι
Ναι όντως κάποιοι βγήκαν και είπαν αυτή τη Μ-Α-Λ-Α-Κ-Ι-Α σίγουρα μέσα στις 10 κορυφαίες) Όχι όμως η πλειοψηφία. Οι πιο πολλοί είπαμε ότι απλά δεν υπήρχαμε και πως ο ΟΣΦΠ ήταν κλάσεις ανωτερός μας και πως όχι τα χάλια μας είχαμε αλλά ούτε για τα πανυγήρια δεν ημασταν στο πανυγήρι του ΟΣΦΠ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ο Φέτφα δε θάφτηκε. Θεωρώ ότι ο Βαλδέρβε τον χρησιμοποίησε σωστά και όσο έπρεπε ώστε να μη καεί το παιδί όπως έκαναν στον ΠΑΟ με τον Νίνη που μετά από 4 χρόνια έχει μείνει εκνευριστηκά στάσιμος.
Σωστα. 20 ετων ειναι ο Φετφατζιδης, για να μην καει πρεπει να παιζει μονο 10 ματς το χρονο.
Ο Φαμπρεγκας και ο Μεσι στα 19, επαιζαν 55 ματς το χρονο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αν παιζεις με μοντεστο-ιμπαγασα και βαλεις και μπροστα το φετφα,η τρυπα στον αξονα θα ναι μεγαλυτερη και απο αυτη του οζοντος..

αυτα..

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

μην ξαναποστάρεις πλιζ σε άλλα θέματα πλην των αθλητικών.
καταδικάζεσαι αλλού.... :tits2:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
της σχολης του πολυνικη ειστε να φανταστω;
ο ρομενταλ και ο ριερα παιζουν πλαγια,ενιοτε και γραμμη...ο 1,58 φετφατζιδης ΔΕ γινεται να παιξει στο πλαι,γιατι δεν εχει διασκελισμο...
ΜΟΝΟ στη θεση του φουστερ μπορει να παιξει σε ψηλο επιπεδο,αλλα παιζοντας τελειως διαφορετικα τη θεση απο τον ισπανο...ο φουστερ οταν χανεται η μπαλα γινεται τριτο χαφ ξεκινοντας την πιεση..ο μικρος ΔΕΝ μπορει να το κανει αυτο..
αν παιζεις με μοντεστο-ιμπαγασα και βαλεις και μπροστα το φετφα,η τρυπα στον αξονα θα ναι μεγαλυτερη και απο αυτη του οζοντος..

αυτα..

Το βασικο μου ερωτημα ειναι για τους 6 ελληνες, ο Φετφατζιδης ηταν απλως ενα παραδειγμα.
Επρεπε να εχει τουλαχιστον 25 συμμετοχες φετος. Το ποιανου τη θεση θα επιανε, ειναι αδιαφορο. Αν φετος επρεπε να παιζει ο ολυμπιακος με 6 ελληνες, με ποιους θα επαιζε? Υπαρχουν? Αυτο εννοω. Σε δυο χρονια θα εισαι υποχρεωμενος. Δεν πρεπει να προετοιμασεις σιγα σιγα την κατασταση αυτη, ενω μαλιστα διαθετεις εναν πολυ καλο ελληνα, ΒΑΣΙΚΟ στην εθνικη ελλαδας?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Σωστα. 20 ετων ειναι ο Φετφατζιδης, για να μην καει πρεπει να παιζει μονο 10 ματς το χρονο.
Ο Φαμπρεγκας και ο Μεσι στα 19, επαιζαν 55 ματς το χρονο.
Καλά αν μου συγκίνεις τις ικανότητες, το ταλέντο του Φέτφα με του Μέσι και του Φεμπρε και τη σχολή της Μπάρτσας με του ΟΣΦΠ εγώ πάω πάσο.
Εγώ σου λέω πως ο Φέτφα κάποια στιγμή άρχισε να μην αποδίδει όπως στην αρχή και ο πρπονητής καλά έκανε και τον "έκοψε" για να μη τον πάρει από κάτω και τον κάψει. Ο Φέτφα ήρθε από το πουθενά (σχεδόν). Ο Μέσι στον πρώτο του χρόνο στην Μπάρτσα (στην πρώτη ομάδα) ξεκινούσε σαν αλαγή (εάν δεν με απατά η μνήμη μου)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το βασικο μου ερωτημα ειναι για τους 6 ελληνες, ο Φετφατζιδης ηταν απλως ενα παραδειγμα.
Επρεπε να εχει τουλαχιστον 25 συμμετοχες φετος. Το ποιανου τη θεση θα επιανε, ειναι αδιαφορο. Αν φετος επρεπε να παιζει ο ολυμπιακος με 6 ελληνες, με ποιους θα επαιζε? Υπαρχουν? Αυτο εννοω. Σε δυο χρονια θα εισαι υποχρεωμενος. Δεν πρεπει να προετοιμασεις σιγα σιγα την κατασταση αυτη, ενω μαλιστα διαθετεις εναν πολυ καλο ελληνα, ΒΑΣΙΚΟ στην εθνικη ελλαδας?
Μα αυτό με τους 6 παίκτες δεν ισχύει μόνο για τον ΟΣΦΠ. Ισχύει για όλες τις ελληνικές ομάδες. Έχει ο ΠΑΟΚ, ο Άρης, η ΑΕΚ; Βλέπεις εσύ καμιά πορετοιμασία; Γι αυτό φωνάζω τόσο καιρό όπου μπορώ ότι η ΑΕΚ έπρεπε ΗΔΗ να έχει σοβαρές ακαδημίες. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ (για μένα) ΤΗΣ ΠΡΟΕΔΡΙΑΣ ΝΤΕΜΗ. ΔΕΝ ΕΠΕΝΔΥΣΕ ΟΣΟ ΕΠΡΕΠΕ ΣΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ναι όντως κάποιοι βγήκαν και είπαν αυτή τη Μ-Α-Λ-Α-Κ-Ι-Α σίγουρα μέσα στις 10 κορυφαίες) Όχι όμως η πλειοψηφία. Οι πιο πολλοί είπαμε ότι απλά δεν υπήρχαμε και πως ο ΟΣΦΠ ήταν κλάσεις ανωτερός μας και πως όχι τα χάλια μας είχαμε αλλά ούτε για τα πανυγήρια δεν ημασταν στο πανυγήρι του ΟΣΦΠ
επειδή το ματς έληξε 6-0
αν ήταν 1-0 με 30 ευκαιρίες στη γραμμή η ετυμηγορία θα ήτανε πως έφταιγε η μη αποβολή του Μιραλάς

άστο...λίγοι είναι αυτοί που παραδέχονται ανωτερότητα
τόσο λίγοι όσοι μπήκανε και δώσανε συγχαρητήρια στο άλλο θρεντ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και για να εχουμε καλο ρωτημα...
Οταν θα εφαρμοσθει η υποχρεωση χρησιμοποιησης 6 γηγενων στην αρχικη ενδεκαδα, ο Ολυμπιακος ποιους 6 ακριβως θα χρησιμοποιησει?
Ο Φετφατζιδης για ποιον λογο ακριβως θαφτηκε, ενω ειναι η μεγαλυτερη ελπιδα του ελληνικου ποδοσφαιρου? Γιατι πηρε χρονο ο Ρομενταλ και το κατσικι ο Ριερα και οχι αυτος?
Και ποιος θα ευνοηθει με τις τωρινες συνθηκες απο την διαταξη των 6 ελληνων στην Ελλαδα?
το έχω που το λέω από το καλοκαίρι
πως έλληνες δεν έχουμε
και επειδή μας περισσεύουνε διώξαμε και το Μήτρογλου
διώξαμε και τον κατσικογιάννη
θέλουμε να διώξουμε και το Γιαννάκη

το έχω πει πολλάκις
για τον Έλληνα η έννοια της επένδυσης (γενικά) είναι έννοια ακατανόητη
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
της σχολης του πολυνικη ειστε να φανταστω;
ο ρομενταλ και ο ριερα παιζουν πλαγια,ενιοτε και γραμμη...ο 1,58 φετφατζιδης ΔΕ γινεται να παιξει στο πλαι,γιατι δεν εχει διασκελισμο...
ΜΟΝΟ στη θεση του φουστερ μπορει να παιξει σε ψηλο επιπεδο,αλλα παιζοντας τελειως διαφορετικα τη θεση απο τον ισπανο...ο φουστερ οταν χανεται η μπαλα γινεται τριτο χαφ ξεκινοντας την πιεση..ο μικρος ΔΕΝ μπορει να το κανει αυτο..
αν παιζεις με μοντεστο-ιμπαγασα και βαλεις και μπροστα το φετφα,η τρυπα στον αξονα θα ναι μεγαλυτερη και απο αυτη του οζοντος..

αυτα..
Eγραψε ο κύριος ανάλυση οχι παπάρια!!!
Αντε ας δώσω και ένα λουκουμάκι σ'έναν δικό μας
 

Συνημμένα

  • lokum.jpg
    lokum.jpg
    18,2 KB · Εμφανίσεις: 14

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σωστότατη στο θέμα της παραίτησης ...
γενικώς στην Ελλάδα την αποτυχία την περνάμε εξ απαλών ονύχων όταν πρόκειται για τη θεσούλα μας...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Eγραψε ο κύριος ανάλυση οχι παπάρια!!!
Αντε ας δώσω και ένα λουκουμάκι σ'έναν δικό μας
ναι, μάλιστα...
αλλά ο κος Βαλβίδας δεν τον έβαλε ποτέ να παίξει στη θέση αυτή - στου Φουστέρ
αντιθέτως τον έβαζε πλάγιο στα δεξιά όπου και έβγαλε μάτια και τον μάθαμε όλοι εμείς που δεν τον ξέραμε.
να υποθέσω πως ο χιτ έχοντας περγαμηνές αντίστοιχες του Μουρίνιο γνωρίζει παραπάνω από τον Βαλβίδα;
εγώ το γνώστη δεν τον κάνω
αυτό που ξέρω είναι πως ο παικτάκος αυτός μου έφτιαχνε τη διάθεση να τον βλέπω με τα τσαλίμια του και είναι και Έλληνας
οπότε θέλω να παίζει
ο Βαλβίδας είναι ο προπονητής και ας του βρει θέση να παίζει σωστά και καλά - αλλά μην τον καταχωνιάσει κι αυτόν επειδή μιλάει ελληνικά
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66

"Είναι ντροπή για την Α.Ε.Κ να χάνει τον καλύτερο της παίκτη πηγαίνοντας στον Ολυμπιακό, αντικαθιστώντας τον με κάποιον δανεικό Μπαχά."

Δεν είναι ο Σκόκο με διαφορά ο καλύτερος παίκτης του πρωταθλήματος;;
Έβαλε και 2 ολόκληρα γκολ μέσα στο 2011.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom