Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ανακοινωσεις βγαζουμε και εμεις σωστες αμα θελουμε... τα εργα μετρανε.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τωρα περιμενω να μπει κανας γαυροβαζελος να πει οτι λεω μαλακιες και οτι δεν ειναι ετσι κτλ... και τι εκαναν ρε μαλακες πατερας,μαρινακης,μπεος το καλοκαιρι στην γλυφαδα παρεουλα? 3-4 φορες τους ειδαν παρεα... μαλλον θα σηζητουσαν για το πως θα καθαρισουν το ποδοσφαιρο και πως θα γινει ποιο δικαιο το πρωταθλημα ε?  :2funny:
ο Πατήρ την έκανε
για τους άλλους να συμφωνήσω
πες μου τώρα εσύ
διαφωνείς πως ο Βόλος έπαιξε καλύτερη μπάλα από εσένα συνολικά στο πρωτάθλημα; Η Καβάλα;
Γιατί το πας στο κανονισμένο και δεν παραδέχεσαι πως πρώτα από όλα ήσουνα χάλια εσύ και δεν άξιζες τίποτα παραπάνω; (μη σου πω πως και πολλά έχεις κάνει με αυτό το ρόστερ και αυτές τις εμφανίσεις)

Ποιος σου φταίει που ήσουνα ασανσέρ όλη τη χρονιά;
Εγώ φέτος έπεσα τρομερά έξω στη Λάρισα - περίμενα με τον Παπακώστα και νέο γήπεδο πως θα κεντάει
Αλλά αν το δεις ψύχραιμα και προσπαθήσεις να το δεις αντικειμενικά η βαθμολογία όπως αποτυπώνεται αυτή τη στιγμή είναι ουσιαστικά αυτό που εμφάνισαν οι ομάδες όντως σαν εικόνα στο πρωτάθλημα - έξω από διαιτησία

Άλλο που ορισμένους σας χαλάει να το παραδεχτείτε
Ποιος αδικείται δηλαδή από τη θέση του Βόλου; Ο Αστέρας; ο Εργοτέλης; ο Πανιώνιος;; Ποιος;;

ωραία τα σενάρια (και πιθανότατα κάποια να είναι αλήθεια) αλλά να βλέπουμε και λιγάκι την ουσία.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Η ανακοίνωση της ορίτζιναλ είναι για τα μπάζα. ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ. Αλλά όταν ο Χιμένεθ σου φοράει μπλούζα της Ορίτζιναλ είναι καλός, όταν νικάει τον ελειπή ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ είναι και γαμώ, αλλά μετά την (ντροπιαστική) ήττα δε σου κάνει και πρέπει να φύγει; Στην Ελλάδα δεν έχουμε δύο πράγματα. Υπομονή και μνήμη. ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗ. Άλλο όμως αυτό, άλλο το να ζητάει το κεφάλι του στο πιάτο. Την Τετάρτη η ορίτζιναλ δεν έτρεχε στα αεροδρόμια; Η Ορίτζιναλ έχει χάσει το δίκιο της και ότι και να λέει είναι ΜΑΛΑΚΙΕΣ εδώ και πολλά χρόνια με αποκορύφωμα τον τσακωμό της με τον Ντέμη ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΑ (κάφρους). Θυμάστε φαντάζομαι τις ανακοινώσεις περί ρουφιάνων και τα σχετικά.
Ναι ο Χιμένεθ έχει (σοβαρές) ευθύνες για την ήττα. Αλλά λέω ΑΝ έλεγε τη Δευτέρα "κύριοι παραιτούμε" η ΑΕΚ τι θα κέρδιζε θα μπορέσει να μου εξηγήσει κάποιος; Ηρεμία; Δε νομίζω. Θα έβγαινε στη γύρα για προπονητή λίγες μέρες πριν τον τελικό και τα πλέι οφ. Θα έβρισκε κανέναν καλύτερο; Δε νομίζω. Αλλά ακόμα και εάν έβρισκε κάποιον καλό τι νομίζετε ότι θα κατάφερνε αυτός σε 40 μέρες μέσα; Να κάνει την ΑΕΚ ομαδάρα με αυτοματισμούς και αγωνιστικό προσανατολισμό; Αστεία πράγματα.
Και εγώ σας λεω ότι την Δευτέρα ο Νοτιάς με τον Παππά δεν έβαζαν ούτε σεντ στην ομάδα και έφευγαν. Τι θα γινόταν; Θα ερχόταν ο κύριος Μicrosoft και θα έπαιρνε την ομάδα και θα άρχιζε να σπρώχνει τα τρελλά εκατομμύρια; Αστειευόμαστε μου φαίνεται. Αν ο Παπάς και ο Νοτιάς φύγουν χωρίς διάδοχη κατάσταση η ΑΕΚ του ποδοσφαίρου θα φτάσει να είναι η ΑΕΚ του μπάσκετ. Και αυτό θα είναι το καλό σενάριο. Γιατί το κακό θα είναι η ΑΕΚ να μη πάρει αδειοδότηση (ήδη υπάρχει αυτός ο κίνδυνος) και να μη παίξει του χρόνου, με συνέπεια την διάλυση της ομάδας.
Άρα η ανακοίνωση της ορίτζιναλ είναι για τον ΠΟΥΤΣΟ ειδικά για μια οργάνωση που έχει βάλει και αυτή το χεράκι της στο να φτάσει η ΑΕΚ εδώ που έχει φτάσει. Μια οργάνωση που έχει για πρόεδρο τον Χατζηχρήστο που την έχει δει πρόεδρος και θέλει να κάνει με ξένα κόληβα κηδεία. Ας κοιτάξει να βοηθήσει την κατάσταση και όχι να την δυναμιτίζει κι άλλο.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Gregory, μπας και ακουγες Sentra fm κατα τη 01:00 (ωρα Ελλαδας); Αυτα ακριβως ελεγαν για την ΑΕΚ!

ΥΓ: Συν του οτι: Απο που κ ως που φωναζει η Οριτζιναλ; Αυτη πετυχε; Αυτον που χτυπησε τον Μπαγεβιτς τον βρηκαν -ως υπευθυνοι- κ φωναζουν για το κουμαντο της ΑΕΚ οταν δεν μπορουν να κανουν οι ιδιοι κουμαντο στο δικο τους μετεριζι;  ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
1. η λογική πως δεν διώχνουμε (ή δεν αφήνουμε να φύγει κάποιος) έναν άχρηστο, επειδή δεν έχεις κάποιον να τον αντικαταστήσει είναι λάθος.
2. Νομίζω πως η ανακοίνωση έχει στόχο Αδαμίδη και Χιμένεθ, όχι Νοτιά και Παππά.
3. Εκεί που χ΄νει το δίκιο της η ανακοίνωση είναι στο ποιος το λέει και τι κάνει ο ίδιος. Όταν βγάζεις την ουρά σου απέξω, ενώ έχεις μερίδιο ευθύνης, τότε είσαι τουλάχιστον το ίδιο ευθυνόφοβος.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πάμε για να καταλαβουμε και το μεγαλείο της ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ.
ναι οκ υπήρξε διασυρμός.
από ποιόν σε ποιόν βέβαια είναι το ζητούμενο.
από μια ομάδα που επενδύθηκαν 100 μύρια ευρώ και πήρε το πρωτάθλημα απ τον πρώτο γύρο
σε μια ομάδα χωρίς επενδυτές και διοίκηση εδώ και 5 χρόνια και με έναν προπονητή που ήρθε μεσούσης της σεζόν χωρίς να έχει κάνει προετοιμασία και να έχει διαλέξει παίχτες.

και στη ρεάλ υπήρξε διασυρμός. στη ρεάλ που στοιχίζει τα διπλά από την μπάρτσα, που πήρε το καλοκαίρι τον προπονητή της πρωταθλήτριας ευρώπης, ο οποίος έκανε προετοιμασία, διάλεξε τις μεταγραφές και τον πλερωσε 10 μύρια ευρώ.

στην αεκ φταίει λοιπόν ο αδαμίδης και ο χιμένεθ.

ενδεχομένως να φταίνε. βασικά όμως και κύριος υπεύθυνος ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΣΟ ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ ΟΠΑΔΟ. Η ΑΕΚ ΔΕ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΕΙΑ.
η δε τεράστια δικαιολογία που άκουσα χθες είναι οτι η ΑΕΚ διασύρθηκε γιατί έλειπε ο στυλοβάτης της αμυνας. ΝΑΙ ο συνταξιούχος αυτός. πάλι καλά που δεν έχετε διαμαρτυρηθεί να βάλει ο χιμένεθ κάναν πεθαμένο ακόμα ως Ελ σίντ από τις παλιές ΑΕΚ να τρομάξει ο αντίπαλος...........
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μοικανέ το θέμα είναι πότε ζητάς να φύγει κάποιος. Όταν έχουν μείνει 2 αγωνιστικές για το πρωτάθλημα, έχεις άλλον ένα μήνα φούλ παιχνίδια και τελικό Κυπέλλου ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΧΙΜΕΝΕΘ (και ο κάθε Χιμένεθ); Δηλαδή πυρινικός φυσικός πρέπει να είναι κάποιος για να καταλάβει ότι ΑΝ φύγει ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ αυτή τη στιγμή η ΑΕΚ ΟΥΤΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ (όχι ότι τώρα το έχει σίγουρο) ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΛΕΙ ΟΦ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ; Αν θέλουν να τον διώξουν ας τον διώξουν ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. Και φυσικά δε συμφωνώ με τον χαρακτηρισμό του Χιμένεθ (υποθέτω πως γι αυτόν λες) ως άχρηστο.
Με την ανακοίνωση της η ορίτζιναλ τα βάζει με όλους, Χιμένεθ, Αδαμίδη, Δημητριάδη. Για τον Παπά και Νοτιά λέει το εξής
"Είναι ντροπή για την Α.Ε.Κ των εφοπλιστών να συζητάμε αν θα πάρουμε την αδειοδότηση για το επόμενο πρωτάθλημα ή για τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις." Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Έχει και άλλες σπόντες για τους μετόχους.

Προς Μπόμπας. Όχι δεν άκουσα ράδιο. Γενικά το αποφεύγω γιατί μερικές φορές μου κάνουν τα νεύρα κρόσια μερικοί που έχουν ένα μικρόφωνο και θεωρούν ότι η ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΧΙΜΕΝΕΘ (και ο κάθε Χιμένεθ); Δηλαδή πυρινικός φυσικός πρέπει να είναι κάποιος για να καταλάβει ότι ΑΝ φύγει ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ αυτή τη στιγμή η ΑΕΚ ΟΥΤΕ ΚΥΠΕΛΛΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ (όχι ότι τώρα το έχει σίγουρο) ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΛΕΙ ΟΦ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ; Αν θέλουν να τον διώξουν ας τον διώξουν ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. Και φυσικά δε συμφωνώ με τον χαρακτηρισμό του Χιμένεθ (υποθέτω πως γι αυτόν λες) ως άχρηστο.

άμα είσαι ΑΕΚ όλα είναι δυνατά.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όλη η αλήθεια για την ΑΕΚ σε μια παράγραφο.  :grin:

Μιχάλης Τσόχος / Μπορεί να μοιάζει με ισοπεδωτική κριτική, από αυτές που γίνονται συχνά στην Ελλάδα έπειτα από μεγάλα στραπάτσα. Το πρόβλημα με την ΑΕΚ είναι ότι πρόκειται για τη σκληρή πραγματικότητα. Το μόνο που της λείπει είναι [size=14pt]ιδιοκτήτες, διοίκηση, προπονητής, παίκτες και γήπεδο. Κατά τα άλλα, είναι κομπλέ.[/size]
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πάμε για να καταλαβουμε και το μεγαλείο της ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ.
ναι οκ υπήρξε διασυρμός.
από ποιόν σε ποιόν βέβαια είναι το ζητούμενο.
από μια ομάδα που επενδύθηκαν 100 μύρια ευρώ και πήρε το πρωτάθλημα απ τον πρώτο γύρο
σε μια ομάδα χωρίς επενδυτές και διοίκηση εδώ και 5 χρόνια και με έναν προπονητή που ήρθε μεσούσης της σεζόν χωρίς να έχει κάνει προετοιμασία και να έχει διαλέξει παίχτες.

και στη ρεάλ υπήρξε διασυρμός. στη ρεάλ που στοιχίζει τα διπλά από την μπάρτσα, που πήρε το καλοκαίρι τον προπονητή της πρωταθλήτριας ευρώπης, ο οποίος έκανε προετοιμασία, διάλεξε τις μεταγραφές και τον πλερωσε 10 μύρια ευρώ.

στην αεκ φταίει λοιπόν ο αδαμίδης και ο χιμένεθ.

ενδεχομένως να φταίνε. βασικά όμως και κύριος υπεύθυνος ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΣΟ ΜΑΛΑΚΑ ΕΛΛΗΝΑ ΟΠΑΔΟ. Η ΑΕΚ ΔΕ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΕΙΑ.
η δε τεράστια δικαιολογία που άκουσα χθες είναι οτι η ΑΕΚ διασύρθηκε γιατί έλειπε ο στυλοβάτης της αμυνας. ΝΑΙ ο συνταξιούχος αυτός. πάλι καλά που δεν έχετε διαμαρτυρηθεί να βάλει ο χιμένεθ κάναν πεθαμένο ακόμα ως Ελ σίντ από τις παλιές ΑΕΚ να τρομάξει ο αντίπαλος...........

Θα διαφωνίσω εν μέρη σε αυτά που λες. Αν το πάμε έτσι ο Πανσεραικός θα έπρεπε να είχε φάει 18 γκολ στο καραισκάκη. Όμως ήρθε έπαιξε μπάλα προηγήθηκε και κάποια στιγμή με 1-2 και πήγαινε και για την έκπληξη. Και είχε και ένα σωρό προβλήματα. Άρα τα λεφτά ΔΕΝ έχουν να κάνουν και πολλά πράγματα, και το μόνο που σου αγοράζουν είναι πιο ποιοτικούς παίκτες (και αυτό όχι πάντα) που απλα έχεις ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΤΟ Ή ΛΑΧΕΙΟ.
Ναι ο Χιμένεθ δεν έφτιαξε το ρόστερ και παλεύει με αυτό που του άφησε ο προκάτοχός του. Αλλά μέχρις εκεί η πιπίλα. Είναι σχεδόν 6 μήνες στην ΑΕΚ. Δεν ήρθε την Παρασκευή και μη ξέροντας ποιον να βάλει δεξί μπακ είπε να δοκιμάσει τον Μανωλά και κράτησε τον Γεωργέα στον πάγκο. Ούτε πήραμε χθες τον Μπάκα και είπε να τον δοκιμάσει. Άλλο το λοιπόν επιλέγω και φτιάχνω την ομάδα που θέλω το καλοκαίρι και άλλο κάνω πειραματισμούς και έχω εμμονές 6 μήνες μετά την έλευσή μου.
Ναι για χθες φταίει ο ΧΙΜΕΝΕΘ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ (αλήθεια γιατί τους βγάζουμε έξω αυτούς δεν έχω καταλάβει ακόμα). Ναι φταίει και ο Αδαμίδης. Ναι φταίνε  και οι μέτοχοι, φταίει και ο κόσμος της ΑΕΚ (οργανωμένοι και μη, αν και αυτοί έχουν λιγότερο μερίδιο ευθύνης). Όταν μια ομάδα δε πάει καλά δε φταίει ένας ή 2. ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Θα διαφωνίσω εν μέρη σε αυτά που λες. Αν το πάμε έτσι ο Πανσεραικός θα έπρεπε να είχε φάει 18 γκολ στο καραισκάκη. Όμως ήρθε έπαιξε μπάλα προηγήθηκε και κάποια στιγμή με 1-2 και πήγαινε και για την έκπληξη. Και είχε και ένα σωρό προβλήματα. Άρα τα λεφτά ΔΕΝ έχουν να κάνουν και πολλά πράγματα, και το μόνο που σου αγοράζουν είναι πιο ποιοτικούς παίκτες (και αυτό όχι πάντα) που απλα έχεις ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΤΟ Ή ΛΑΧΕΙΟ.
Ναι ο Χιμένεθ δεν έφτιαξε το ρόστερ και παλεύει με αυτό που του άφησε ο προκάτοχός του. Αλλά μέχρις εκεί η πιπίλα. Είναι σχεδόν 6 μήνες στην ΑΕΚ. Δεν ήρθε την Παρασκευή και μη ξέροντας ποιον να βάλει δεξί μπακ είπε να δοκιμάσει τον Μανωλά και κράτησε τον Γεωργέα στον πάγκο. Ούτε πήραμε χθες τον Μπάκα και είπε να τον δοκιμάσει. Άλλο το λοιπόν επιλέγω και φτιάχνω την ομάδα που θέλω το καλοκαίρι και άλλο κάνω πειραματισμούς και έχω εμμονές 6 μήνες μετά την έλευσή μου.
Ναι για χθες φταίει ο ΧΙΜΕΝΕΘ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ (αλήθεια γιατί τους βγάζουμε έξω αυτούς δεν έχω καταλάβει ακόμα). Ναι φταίει και ο Αδαμίδης. Ναι φταίνε  και οι μέτοχοι, φταίει και ο κόσμος της ΑΕΚ (οργανωμένοι και μη, αν και αυτοί έχουν λιγότερο μερίδιο ευθύνης). Όταν μια ομάδα δε πάει καλά δε φταίει ένας ή 2. ΟΛΟΙ ΦΤΑΙΝΕ.

εάν εσύ θεωρείς ότι ο ολυμπιακός αντιμετωπίζει ένα παίγνιο με την ΑΕΚ το ίδιο με τον πανσερραικό εγώ δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο.
Αλλωστε και η μπάρτσα έχασε από την ουραγό οπότε οι οπαδοί της ρεάλ μπορούν κάλλιστα να συγκρίνουν το παίγνιο της ομάδας τους που έφαγε 5 με αυτό με την Χέρκουλες.
το κακό με το μέσο έλληνα δεν είναι ο οπαδισμός αυτός καθ αυτός. άλλωστε αυτό το βλέπεις σε όλες τις χώρες της αναπτυγμένης ευρώπης.
ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΠΑΛΛΑ.... το να φοράς κασκόλ, να ωρύεσαι στο γήπεδο και να βείζεις θεούς και δαίμονες γιατί έχασες 6-0 δεν είναι μπάλλα.
ούτως ή αλλως στην ελλάδα στο γήπεδο κάθε βδομάδα δε μετράμε χιλιάδες φιλάθλους αλλά χιλιάδες προπονητές που οι παράγκες των διοικήσεων τους έχουν στερήσει αυτό που δικαιούνται.
ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥΣ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ελα ρε ηρεμηστε,φευγει ο παππας,λυνονται τα προβληματα μας.θα αναλαβει τωρα την χρηματοδοτηση η οριτζιναλ,και σε 2-3 χρονια θα ειμαστε γ εθνικη,και θα διεκδικουμε καθε χρονο το πρωταθλημα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ελα ρε ηρεμηστε,φευγει ο παππας,λυνονται τα προβληματα μας.θα αναλαβει τωρα την χρηματοδοτηση η οριτζιναλ,και σε 2-3 χρονια θα ειμαστε γ εθνικη,και θα διεκδικουμε καθε χρονο το πρωταθλημα.
α κατάλαβα...
άμα παίρνετε το πρωτάθλημα θα είναι καθαρό και δε θα υπάρχει παράγκα.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εγώ δε σου είπα ότι αντιμετωπίζει με τον ίδιο τρόπο όλα τα παιχνίδια. Απλά ήθελα να σου πω ότι τα λεφτά δε μου λένε κάτι, και πως ο Πανσεραικός είχε μεγαλύτερο τσαμπουκά από την ΑΕΚ στο παιχνίδι στο καραισκάκη. Εμείς, και το λέω από τη μέση του παιχνιδιού, απλά δώσαμε παρουσία και ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. Απλά υπήρχαμε εκεί.
Τέλος πάντων. Δε θεωρώ ότι τα λεφτά κάνουν τη μεγάλη διαφορά και η ειδικά η ΑΕΚ το έδειξε το στο πρόσφατο παρελθόν. Δε περίμενα να κερδίσει στο Καραισκάκη, αλλά γαμώ τα πάντα μου ήθελα να δω μια πάσα, μια ευκαιρία, έναν τσαμπουκά. Κάτι.

Μαστερά μου με Χατζηχρήστο στο τιμόνι η ΑΕΚ θα γίνει το φόβητρο της Μπάρτσα. Ο Μουρίνιο θα έρθει να αναλάβει την ομάδα από μόνος του και θα πληρώνει κιόλας. Ο Μέσι θα φύγει από την Μπάρτσα και θα παρακαλάει για συμβόλαιο, ο Καβάνι θα έρθει με δικά του έξοδα από τη Νάπολη αφού έχει εξαγοράσει πρώτο το συμβόλαιο του με δικά του λεφτά. Ο Τζέραλντ θα έρθει επειδή πρόεδρος θα είναι το καλό του φιλαράκι ο Χατζηχρήστος, στην Νέα Φιλαδέλφεια οι κάτοικοι θα γκρεμίσουν τις πολυκατοικίες γύρω από το χώρο του γηπέδου και θα φτιάξουν με τα χέρια τους το νέο γήπεδο της ΑΕΚ που θα έχει 120.000 θέσεις (και που πάλι δε θα χωράνε τους ΑΕΚτζήδες) και η ΟΥΕΦΑ με τη ΦΙΦΑ θα δώσουν στην ΑΕΚ τιμής ένεκεν Τσ.Λ, Μουντιάλ, και ότι κύπελλο κυκλοφορεί στην Υπεργαλαξιακή Δημοκρατία.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ δε σου είπα ότι αντιμετωπίζει με τον ίδιο τρόπο όλα τα παιχνίδια. Απλά ήθελα να σου πω ότι τα λεφτά δε μου λένε κάτι, και πως ο Πανσεραικός είχε μεγαλύτερο τσαμπουκά από την ΑΕΚ στο παιχνίδι στο καραισκάκη. Εμείς, και το λέω από τη μέση του παιχνιδιού, απλά δώσαμε παρουσία και ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. Απλά υπήρχαμε εκεί.
Τέλος πάντων. Δε θεωρώ ότι τα λεφτά κάνουν τη μεγάλη διαφορά και η ειδικά η ΑΕΚ το έδειξε το στο πρόσφατο παρελθόν. Δε περίμενα να κερδίσει στο Καραισκάκη, αλλά γαμώ τα πάντα μου ήθελα να δω μια πάσα, μια ευκαιρία, έναν τσαμπουκά. Κάτι.

Μαστερά μου με Χατζηχρήστο στο τιμόνι η ΑΕΚ θα γίνει το φόβητρο της Μπάρτσα. Ο Μουρίνιο θα έρθει να αναλάβει την ομάδα από μόνος του και θα πληρώνει κιόλας. Ο Μέσι θα φύγει από την Μπάρτσα και θα παρακαλάει για συμβόλαιο, ο Καβάνι θα έρθει με δικά του έξοδα από τη Νάπολη αφού έχει εξαγοράσει πρώτο το συμβόλαιο του με δικά του λεφτά. Ο Τζέραλντ θα έρθει επειδή πρόεδρος θα είναι το καλό του φιλαράκι ο Χατζηχρήστος, στην Νέα Φιλαδέλφεια οι κάτοικοι θα γκρεμίσουν τις πολυκατοικίες γύρω από το χώρο του γηπέδου και θα φτιάξουν με τα χέρια τους το νέο γήπεδο της ΑΕΚ που θα έχει 120.000 θέσεις (και που πάλι δε θα χωράνε τους ΑΕΚτζήδες) και η ΟΥΕΦΑ με τη ΦΙΦΑ θα δώσουν στην ΑΕΚ τιμής ένεκεν Τσ.Λ, Μουντιάλ, και ότι κύπελλο κυκλοφορεί στην Υπεργαλαξιακή Δημοκρατία.

απο τη μια σε καταλαβαίνω από την άλλη να ξέρεις ότι στη μπάλλα ο δυνατός κανει κουμάντο.
ο ολυμπιακός με τον πανσερραικό δεν έχει να αποδείξει τιποτα οπότε είναι μπλαζέ.
με την ΑΕΚ εκτός του ονόματος υπήρχε και κόντρα διοικητική εδώ και καιρό.
επίσης κανείς σας δεν ασχολήθηκε τι σημαίνει για μια ομάδα να παίζει μια χρονιά την Τετάρτη και την Κυριακή με 3 βασικούς εκτός να παίζει με τον πρωταθλητή που θέλει να κάνει φιέστα.
μην ξεχνάς ότι ο γάβρος μια ολόκληρη χρονιά έπαιζε ένα παίγνιο την εβδομάδα όταν όλοι οι άλλοι έπαιζαν σχεδόν βδομάδα παρά βδομάδα κυριακή τετάρτη. μια για ουέφα μια για πρωτάθλημα μια για κύπελλο.

αλλά ξέρω πάλι φταίει ο χιμένεθ και ο αγαμίδης.
ενδεχομένως ναι. αλλά ούτε οι πρώτοι που διασυρθήκατε είστε ούτε οι τελευταίοι.
εδώ ολάκερη μαν γιου με τα περισσότερα πρωταθλήματα τα τελευταία 15 χρόνια έχει γίνει ο πελατάκος των καστανάδων του μισητού λίβερπουλ και δεν τρέχει κάστανο στο μάντζεστερ.
αλλά τι λέω;
τι να κλάσει η μαν γιου μπροστά στην αεκάρα;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
απο τη μια σε καταλαβαίνω από την άλλη να ξέρεις ότι στη μπάλλα ο δυνατός κανει κουμάντο.
ο ολυμπιακός με τον πανσερραικό δεν έχει να αποδείξει τιποτα οπότε είναι μπλαζέ.
με την ΑΕΚ εκτός του ονόματος υπήρχε και κόντρα διοικητική εδώ και καιρό.
επίσης κανείς σας δεν ασχολήθηκε τι σημαίνει για μια ομάδα να παίζει μια χρονιά την Τετάρτη και την Κυριακή με 3 βασικούς εκτός να παίζει με τον πρωταθλητή που θέλει να κάνει φιέστα.
μην ξεχνάς ότι ο γάβρος μια ολόκληρη χρονιά έπαιζε ένα παίγνιο την εβδομάδα όταν όλοι οι άλλοι έπαιζαν σχεδόν βδομάδα παρά βδομάδα κυριακή τετάρτη. μια για ουέφα μια για πρωτάθλημα μια για κύπελλο.

αλλά ξέρω πάλι φταίει ο χιμένεθ και ο αγαμίδης.
ενδεχομένως ναι. αλλά ούτε οι πρώτοι που διασυρθήκατε είστε ούτε οι τελευταίοι.
εδώ ολάκερη μαν γιου με τα περισσότερα πρωταθλήματα τα τελευταία 15 χρόνια έχει γίνει ο πελατάκος των καστανάδων του μισητού λίβερπουλ και δεν τρέχει κάστανο στο μάντζεστερ.
αλλά τι λέω;
τι να κλάσει η μαν γιου μπροστά στην αεκάρα;
Μα εγώ το έγραψα χθες!!! Ότι το τι θα κάνει ο ΟΣΦΠ με τον Βαλδέρβε στον πάγκο θα φανεί καλύτερα του χρόνου που θα έχει ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑ, και πως στον ΟΣΦΠ θα πρέπει να ευγνωμονούν που έμειναν φέτος εκτός Ευρώπης και έτσι ήρθε ο Βαλδέρβε και είχε και χρόνο να κάνει πολλές μίνι προετοιμασίες μεταξύ των αγωνιστηκών.Αλλά η ΑΕκ την Ευρώπη την έχει αποχαιρετήσει από τον Δεκέμβρη, οπότε η δικαιολογία αυτή πάει περίπατο.
Ναι η ΑΕΚ είχε απουσίες. Ε και; Δηλαδή ΟΛΗ η ΑΕΚ είναι αυτοί οι 3-4 παίκτες; Δηλαδή ο Μανωλάς έπρεπε να ΠΑΙΞΕΙ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ; Ο Γεωργέας δε μπορούσε; Ο Λύμπε έπρεπε να ήταν πάγκο και ο Μπάκα μέσα; ΣΕ ΑΥΤΟ ΡΙΧΝΩ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟΝ ΧΙΜΕΝΕΘ. ΣΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.

Οσο για τη Λίβερπουλ, όσο και να ήθελα να έχω πελάτες τους μισητούς της Μαν. Γιουν δεν είναι έτσι. Πάνω κάτω στα ίδια είναι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μα εγώ το έγραψα χθες!!! Ότι το τι θα κάνει ο ΟΣΦΠ με τον Βαλδέρβε στον πάγκο θα φανεί καλύτερα του χρόνου που θα έχει ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑ, και πως στον ΟΣΦΠ θα πρέπει να ευγνωμονούν που έμειναν φέτος εκτός Ευρώπης και έτσι ήρθε ο Βαλδέρβε και είχε και χρόνο να κάνει πολλές μίνι προετοιμασίες μεταξύ των αγωνιστηκών.Αλλά η ΑΕκ την Ευρώπη την έχει αποχαιρετήσει από τον Δεκέμβρη, οπότε η δικαιολογία αυτή πάει περίπατο.
Ναι η ΑΕΚ είχε απουσίες. Ε και; Δηλαδή ΟΛΗ η ΑΕΚ είναι αυτοί οι 3-4 παίκτες; Δηλαδή ο Μανωλάς έπρεπε να ΠΑΙΞΕΙ ΔΕΞΙ ΜΠΑΚ; Ο Γεωργέας δε μπορούσε; Ο Λύμπε έπρεπε να ήταν πάγκο και ο Μπάκα μέσα; ΣΕ ΑΥΤΟ ΡΙΧΝΩ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟΝ ΧΙΜΕΝΕΘ. ΣΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ.

Οσο για τη Λίβερπουλ, όσο και να ήθελα να έχω πελάτες τους μισητούς της Μαν. Γιουν δεν είναι έτσι. Πάνω κάτω στα ίδια είναι.

πρώτον..... ο γάβρος έχει βάθος πάγκου που δεν έχεις ούτε για αστείο... μόνο τους δανεικούς που έχει μοιράσει στα υποκαταστήματα να είχες την κυριακή θα μπορούσες να πάρεις χι......

έχει δε τέτοια οικονομική και ποδοσφαιρική ευχέρεια που σου παίρνει το καλύτερό σου φορ της τελευταίας 10ετίας, και στέλνει το δικο του για ψήσιμο στον νιόνιο.
επίσης έχει τέτοια δυνατότητα εναλλακτικών που μπορεί να κρατάει το μεγαλύτερο ταλέντο της ελλάδας σήμερα (φέτφα) στην εξέδρα και πάλι να σου ρίχνει 6
ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΛΥΠΗΤΕΡΕΣ ΑΝΑΓΩΓΕΣ ΣΟΥ.

Υ.Γ.
η λίβερπουλ έχει ρίξει σε 3 χρόνια από 4 τεμάχια μέσα όξω στην μαν γιου...
πελατάκος λέμε... αλλωστε οι δυνατότητές της μέχρι εκεί είναι, να ρίχνει τέσσερα στην πρωταθλήτρια.
και οι οπαδοί το ξέρουν......
οι αεκτζήδες μόνο δεν εννοούν να καταλάβουν εδώ και 5 χρόνια ότι η αεκ τους είναι μέχρι τελικό κυπέλου και να ναι και ευχαριστημένοι.....
αντ αυτού αυτοί καθε χρόνο πάνε για πρωτάθλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom