Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
γνωμη μου:
τις οικονομικες του απαιτησεις για πανω απο 500 δεν θα επρεπε να τις καλυψουν, ειναι πολλα...
αρα τι επρεπε να γινει Γατε?
να το τρεναρουν κι αλλο χρονικα και να του κανουν την προταση προς το τελος της χρονιας?
γιατι οπως και να εχει, αν δεν τα εβρισκαν, ποιος σου λεει οτι δεν θα τα ξυνει οποτε τον χρειαστεις?
Να μην του κάνεις καψόνια και να αφήσεις την κατάσταση λίγο φλου...όχι να πεις "καλή τύχη Ισμαέλ" 10 μήνες πριν λήξει το συμβόλαιο του!!!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να ξαναγράφω τα ίδια!!!Και αν δεν σου κάνει για ενδεκάδα πρέπει να του πεις "αντίο"???
συμφωνώ, αλλά εάν όντως ζητάει 1εκ. όπως γράφουν, εάν είναι αλήθεια ξαναλέω, είναι πολλά. Θα έπρεπε η ΑΕΚ να του προτείνει όσα του Τζιμπούρ. Υποτεύομαι πάντως σφόδρα ότι έχει πει ο Ντούσαν ότι δεν τον υπολογίζει, αλλιώς δεν εξηγείται. Είμαι σχεδόν σίγουρος. Προχθές έβαλε χαφ τον πατσατζόγλου. Φαντάσου!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
συμφωνώ, αλλά εάν όντως ζητάει 1εκ. όπως γράφουν, εάν είναι αλήθεια ξαναλέω, είναι πολλά. Θα έπρεπε η ΑΕΚ να του προτείνει όσα του Τζιμπούρ. Υποτεύομαι πάντως σφόδρα ότι έχει πει ο Ντούσαν ότι δεν τον υπολογίζει, αλλιώς δεν εξηγείται. Είμαι σχεδόν σίγουρος. Προχθές έβαλε χαφ τον πατσατζόγλου. Φαντάσου!!
Για 800χιλ λένε που  σημαίνει ότι με μια εφτακοσάρα το πολύ θα έμενε!Αφού δεν θες να τα δώσεις το χειρίζεσαι όπως είπα αλλιώς!
Αν δεν του έκανε ο Μπλάνκο του γεροξούρα ας κρατούσε τον Παυλή τουλάχιστον...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Να μην του κάνεις καψόνια και να αφήσεις την κατάσταση λίγο φλου...όχι να πεις "καλή τύχη Ισμαέλ" 10 μήνες πριν λήξει το συμβόλαιο του!!!
δεν γνωριζω πως γινονται αυτα τα νταραβερια...αν παντως ηταν εφικτο να αφηναν την κατασταση λιγο φλου, συμφωνω πως επρεπε να το κανουν!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αυτο που γραψε ο ματριξ ειναι το πιο σωστο απο ολα...
για να βρεθει η χρυση τομη πρεπει να το θελουν και οι δυο πλευρες...
προφαανως ο μπατιστουτα θεωρησε τα 500 στο χερι λιγα για την κλαση του...
το μονο σιγουρο ειναι οτι ολα τα μετωπα της ανανεωσης επρεπε να χουν κλεισει πριν κλεισει η μεταγραφικη περιοδος του καλοκαιριου..
η διοικητικη ανικανοτητα ομως δεν ειναι κατι πρωτογνωρο για μας..
τωρα καντε το σταυρο σας μην παθει τιποτα ο γεροΛυμπε και μηνμουρλαθει στο ξαφνικο ο ραφικ,
γιατι βλεπω τον πολυνικη να βαζει φανελα και κοντο παντελονακι..
ακομα και αν ο λυμπε ομως αποδειχθει βιονικος,και ο ραφικ γινει το "καλυτερο παιδι"(που λεει και ο πλουταρχος)
η χρονια με 2 φορ δε βγαινει..ο μιχαλακης γιατι εφυγε?
μονο μαλακιες..

**γαττο το ασ'το στο φλου,το ιδιο αποτελεσμα θα χε..ο παικτης απο τοτε που βγηκε η διαφορα στις διαπραγματευσεις ειναι ανυπαρκτος..
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Η sexy-ξανθιά ρεπόρτερ της Χάιντουκ!

Γκολ και… θέαμα ήταν η σημερινή προπόνηση της Χαίντουκ Σπλιτ στο ΟΑΚΑ λίγες ώρες πριν την αναμέτρηση με την ΑΕΚ για την πρεμιέρα των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ.

Για τα γκολ υπεύθυνοι ήταν οι παίκτες του Στάνκο Ποκλέποβιτς, οι οποίοι ήταν ορεξάτοι, ενώ για το θεάμα η όμορφη κυρία της φωτογραφίας.

Πρόκειται για μία δεσποινίδα από την Κροατία, η οποία καλύπτει το ρεπορτάζ της Χάιντουκ και ταξίδεψε μαζί με την ομάδα για το ματς με την ΑΕΚ.

http://[URL unfurl="true"]www.sportdog.gr/Articles/Images/sd14/imgv3b_gcNFO5MTYR.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.sportdog.gr/UserFiles/Image/a2/vbalverde/xanthia%202.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.sportdog.gr/UserFiles/Image/a2/vbalverde/xanthia3.jpg[/img[/URL]]

:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
[URL unfurl="true"]www.sportdog.gr[/URL]
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Λοιπόν όλοι ΟΑΚΑ για να δούμε την καύλα (όχι την ΑΕΚ ρε, την Ξανθιά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)..!!!

Πέρα από την πλάκα καλά θα είναι αν είμαστε καμιά 30άρα και βέβαια δεν μας ξενερώσουν, όπως συστηματικά το κάνουν τα τελευταία χρόνια, κάθε φορά που βάζει κόσμο το γήπεδο....

Με τον Ισμαελάκο συμφωνώ πως έχουν γίνει λάθος χειρισμοί, αλλά πρώτη ή τελευταία φορά είναι...??? Από την άλλη αυτή η πίπα με το πόσα είχε πει ο "Τι λέτε ρε" δεν παλεύεται .... Αφού πατάει εκεί ο Ισμαελ, πατάω και εγώ ότι ήρθε από τη Β' Αργεντινής με 180.000 συμβόλαιο και έκανε και τούμπες... Μου πρόσφερε 2 χρόνια γκολ (για αυτό τον πείρα..) και του πρόσφερα φήμη, βγάζοντας τον από την αφάνεια αλλά και λεφτά αφού τα 400 που έχει φτάσει να παίρνει είναι ΜΟΝΟ αναπροσαρμογές που η ΑΕΚ έκανε για να του δείξει έμπρακτα ότι τον θέλει και τον ευχαριστεί... Άμα γούσταρα τον είχα ακόμα με 180 και δεν έλεγε ΚΟΥΒΕΝΤΑ γιατί αυτό υπέγραψε για 3 χρόνια. Αυτά δεν τα μετράει ο ξεπεσμένος εδώ και 1+ χρόνο Ισμαελάκος και ξινίζει με τα 550 ΚΑΘΑΡΑ (παιδιά είναι 550 γιατί παίζει και όρος + 2500 για κάθε συμμετοχή.... Όπερ και εστί ότι 10 παιχνίδια να ξεκινήσει και 10 αλλαγές να μπει έχει άλλο ένα 50άρικο.....), + 150 για πρωτάθλημα έξτρα από το όποιο συμφωνηθέν της ομάδας + 15% κασαδούμπα από πιθανή μεταγραφή του....!!!!!  Εεεεεεεε οκ γάμα μας ρε Ζορό και φέρε και τον Μπάτμαν μαζί... 1ος σκόρερ είχε βγει (να σας θυμίσω..) και κάποιος Χένρικ Νίλσεν, πανομοιότυπος ξυλοκόπος εξ Δανίας ορμώμενος κόστους 20 εκ δραχμών με 30+ γκολ, την χρονιά που έπεσε η Ελλάδα γιατί ο Gayβρος του Κοσκότα έφερε τον ΛΑΓΙΟΣ ΝΤΕΤΑΡΙ 1+ δις Δραχμές!!!!! Εκείνο το ξανθό παιδάκι λοιπόν την επόμενη χρονιά έβαλε 6-7 γκολ και μετά αν δεν κάνω λάθος πήγε στη βαζέλα όπου έβαλε 2-3(????!!!!) και μετά τον χάσαμε από προσώπου γης..

Αυτά για τη βαρύτητα του 1ου σκόρερ ....  Όταν ο χοντρός, ο Billaros ντε ήταν το Νο1 για 3 χρόνια και έδιναν και κώλο οι Gayβροβάζελοι για να τον πάρουν, υπέγραψε με τα μισά στην ΑΕΚ σε 5 λεπτά .... Θα μου πεις τι συγκρίνεις, άλλες εποχές άλλες καταστάσεις άλλοι άνθρωποι... Ναι αλλά αυτά μένουν. Αυτό το παιδάκι χαλάει τα πάντα για 300 χιλιάρικα σε τρία χρόνια ... Είπε χτες ο μαλάκας του ότι θέλει 600 καθαρά και δεν τον νοιάζουν τα μπόνους ..!!!
1ον δηλαδή θες δημόσιο και σίγουρη συνταξούλα φίλε
2ον Έχεις πάρει ποιο πολλά από όσα ζητάς από τις αναπροσαρμογές

Οπότε στο καλό .....

Υγ. Γάτε δεν είναι μόνο Τζέμπουρας.. Μπροστά μπορούν να παίξουν και να παστελώνουν πολλοί παίχτες της ομάδας. Λύμπε, Στόκο,
    Λεό, Μπερνς, Εντερ. Με τον Μιχαλάκη καλά κάνανε ... Η θα αποδείξει επιτέλους ότι αξίζει ή πούλο. Έχει πάρει τις ποιο πολλές
    ευκαιρίες από όλους τους μικρούς της ΑΕΚ τόσα χρόνια και δεν.... Το τατού στο μπράτσο και η ΑΕΚοφροσίνη δεν μου λέει κάτι
    δυστυχώς...  Για πέρνα καμιά βόλτα από Καντέ στη Ν.Φ ... Ο Παυλάκος είναι γαμώ τα παιδιά και άρρωστος ΑΕΚτζής αλλά ρε φίλε
    θέλει ένα πακετάκι Μάρλμπορο με την φράπα και κάνει αποθεραπεία με ξενύχτι και το Τζόνι αγκαλιά... Προσωπικά έχω μιλήσει
    πολλές φορές μαζί του, του την έχω πει αλλά είναι παιδάκι και δεν τον βλέπω....

ΆΝΤΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΚΡΩΑΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΗ ΑΡΧΗ  [size=10pt] ΑΕΚ ΑΕΚ    ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ  [/size]   
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μην τρελαθουμε ρε,με 500000 υπαρχουν πολλοι καλυτεροι επιθετικοι απο τον μπλανκο.μπορει να ειναι σκυλος αλλα την μπαλα την κοντρολαρει με το καλαμι και δινει λαθος πασα στο μισο μετρο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα. Λοιπόν όλοι ΟΑΚΑ για να δούμε την καύλα (όχι την ΑΕΚ ρε, την Ξανθιά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)..!!!

Πέρα από την πλάκα καλά θα είναι αν είμαστε καμιά 30άρα και βέβαια δεν μας ξενερώσουν, όπως συστηματικά το κάνουν τα τελευταία χρόνια, κάθε φορά που βάζει κόσμο το γήπεδο....

Με τον Ισμαελάκο συμφωνώ πως έχουν γίνει λάθος χειρισμοί, αλλά πρώτη ή τελευταία φορά είναι...??? Από την άλλη αυτή η πίπα με το πόσα είχε πει ο "Τι λέτε ρε" δεν παλεύεται .... Αφού πατάει εκεί ο Ισμαελ, πατάω και εγώ ότι ήρθε από τη Β' Αργεντινής με 180.000 συμβόλαιο και έκανε και τούμπες... Μου πρόσφερε 2 χρόνια γκολ (για αυτό τον πείρα..) και του πρόσφερα φήμη, βγάζοντας τον από την αφάνεια αλλά και λεφτά αφού τα 400 που έχει φτάσει να παίρνει είναι ΜΟΝΟ αναπροσαρμογές που η ΑΕΚ έκανε για να του δείξει έμπρακτα ότι τον θέλει και τον ευχαριστεί... Άμα γούσταρα τον είχα ακόμα με 180 και δεν έλεγε ΚΟΥΒΕΝΤΑ γιατί αυτό υπέγραψε για 3 χρόνια. Αυτά δεν τα μετράει ο ξεπεσμένος εδώ και 1+ χρόνο Ισμαελάκος και ξινίζει με τα 550 ΚΑΘΑΡΑ (παιδιά είναι 550 γιατί παίζει και όρος + 2500 για κάθε συμμετοχή.... Όπερ και εστί ότι 10 παιχνίδια να ξεκινήσει και 10 αλλαγές να μπει έχει άλλο ένα 50άρικο.....), + 150 για πρωτάθλημα έξτρα από το όποιο συμφωνηθέν της ομάδας + 15% κασαδούμπα από πιθανή μεταγραφή του....!!!!!  Εεεεεεεε οκ γάμα μας ρε Ζορό και φέρε και τον Μπάτμαν μαζί... 1ος σκόρερ είχε βγει (να σας θυμίσω..) και κάποιος Χένρικ Νίλσεν, πανομοιότυπος ξυλοκόπος εξ Δανίας ορμώμενος κόστους 20 εκ δραχμών με 30+ γκολ, την χρονιά που έπεσε η Ελλάδα γιατί ο Gayβρος του Κοσκότα έφερε τον ΛΑΓΙΟΣ ΝΤΕΤΑΡΙ 1+ δις Δραχμές!!!!! Εκείνο το ξανθό παιδάκι λοιπόν την επόμενη χρονιά έβαλε 6-7 γκολ και μετά αν δεν κάνω λάθος πήγε στη βαζέλα όπου έβαλε 2-3(????!!!!) και μετά τον χάσαμε από προσώπου γης..

Αυτά για τη βαρύτητα του 1ου σκόρερ ....  Όταν ο χοντρός, ο Billaros ντε ήταν το Νο1 για 3 χρόνια και έδιναν και κώλο οι Gayβροβάζελοι για να τον πάρουν, υπέγραψε με τα μισά στην ΑΕΚ σε 5 λεπτά .... Θα μου πεις τι συγκρίνεις, άλλες εποχές άλλες καταστάσεις άλλοι άνθρωποι... Ναι αλλά αυτά μένουν. Αυτό το παιδάκι χαλάει τα πάντα για 300 χιλιάρικα σε τρία χρόνια ... Είπε χτες ο μαλάκας του ότι θέλει 600 καθαρά και δεν τον νοιάζουν τα μπόνους ..!!!
1ον δηλαδή θες δημόσιο και σίγουρη συνταξούλα φίλε
2ον Έχεις πάρει ποιο πολλά από όσα ζητάς από τις αναπροσαρμογές

Οπότε στο καλό .....

Υγ. Γάτε δεν είναι μόνο Τζέμπουρας.. Μπροστά μπορούν να παίξουν και να παστελώνουν πολλοί παίχτες της ομάδας. Λύμπε, Στόκο,
    Λεό, Μπερνς, Εντερ. Με τον Μιχαλάκη καλά κάνανε ... Η θα αποδείξει επιτέλους ότι αξίζει ή πούλο. Έχει πάρει τις ποιο πολλές
    ευκαιρίες από όλους τους μικρούς της ΑΕΚ τόσα χρόνια και δεν.... Το τατού στο μπράτσο και η ΑΕΚοφροσίνη δεν μου λέει κάτι
    δυστυχώς...  Για πέρνα καμιά βόλτα από Καντέ στη Ν.Φ ... Ο Παυλάκος είναι γαμώ τα παιδιά και άρρωστος ΑΕΚτζής αλλά ρε φίλε
    θέλει ένα πακετάκι Μάρλμπορο με την φράπα και κάνει αποθεραπεία με ξενύχτι και το Τζόνι αγκαλιά... Προσωπικά έχω μιλήσει
    πολλές φορές μαζί του, του την έχω πει αλλά είναι παιδάκι και δεν τον βλέπω....

ΆΝΤΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΚΡΩΑΤΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΛΗ ΑΡΧΗ  [size=10pt] ΑΕΚ ΑΕΚ     ΑΕΚ ΑΕΚ ΑΕΚ  [/size]     
Σε κάποια που λες συμφωνώ Ζάχο αλλά υποτιμάς πολύ την υπόθεση γκολ!!!Δεν είναι μικρό πράγμα να βγαίνεις πρώτος σκόρερ σε οποιαδήποτε διοργάνωση!Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί περιμένετε ο σκόρερ να είναι με το ζόρι και μπαλαδόρος!Κοιτάξτε τους μεγαλύτερους σκόρερ στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο και τι μπάλα ξέρανε σε σχέση με τα χαφ!!!
Απλά ο καθένας κρίνει ανάλογα με τις συμπάθειες και τις εμπάθειες του!Μπορώ να σου φέρω άλλα τόσα αντιπαραδείγματα που να υποστηρίζουν την στάση του  Μπλάνκο!
Για τον Παυλή συμφωνώ!Δεν είπα εγώ ότι τον θεωρώ παιχτούρα...αλλά αν δεν σου κάνει ο Μπλάνκο κράτα τον πιτσιρικά!Για τους υπόλοιπους που αναφέρεις δεν είναι καθαρόαιμοι επιθετικοί περιοχής!
μην τρελαθουμε ρε,με 500000 υπαρχουν πολλοι καλυτεροι επιθετικοι απο τον μπλανκο.μπορει να ειναι σκυλος αλλα την μπαλα την κοντρολαρει με το καλαμι και δινει λαθος πασα στο μισο μετρο.
Ναι μπορείς να πάρεις με αυτά τα λεφτά τον Κόκε αν μείνει ελεύθερος!  :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Για την πρόταση στον Σκόκο τι λέτε?Πρέπει να πει όχι ή ναι?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κανονικά δεν έπρεπε να του κάνουνε ούτε αυτού τέτοια πρόταση....
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σε κάποια που λες συμφωνώ Ζάχο αλλά υποτιμάς πολύ την υπόθεση γκολ!!!Δεν είναι μικρό πράγμα να βγαίνεις πρώτος σκόρερ σε οποιαδήποτε διοργάνωση!Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί περιμένετε ο σκόρερ να είναι με το ζόρι και μπαλαδόρος!Κοιτάξτε τους μεγαλύτερους σκόρερ στο παγκόσμιο ποδόσφαιρο και τι μπάλα ξέρανε σε σχέση με τα χαφ!!!
Απλά ο καθένας κρίνει ανάλογα με τις συμπάθειες και τις εμπάθειες του!Μπορώ να σου φέρω άλλα τόσα αντιπαραδείγματα που να υποστηρίζουν την στάση του  Μπλάνκο!
Για τον Παυλή συμφωνώ!Δεν είπα εγώ ότι τον θεωρώ παιχτούρα...αλλά αν δεν σου κάνει ο Μπλάνκο κράτα τον πιτσιρικά!Για τους υπόλοιπους που αναφέρεις δεν είναι καθαρόαιμοι επιθετικοί περιοχής!Ναι μπορείς να πάρεις με αυτά τα λεφτά τον Κόκε αν μείνει ελεύθερος!  :grin:

Να ξεκαθαρίσω ότι οι μισοί μου φίλοι στα τηλ τους με έχουν καταχωρίσει ως Μπλάνκο..!!! Τον συμπαθώ και τον αγαπάω αλλά .... Όταν τον πρωτοφέραμε ήταν το πουλέν μου και τους είχα τρελάνει ότι θα γαμήσει κλπ κλπ κλασικές γηπεδηκές παπάτζες που κάνουμε για τον χαβαλέ (τα ίδια είχα κάνει και πει βέβαια και για την Παναγιοταρέα τον Σλίσκο για τους παλιότερους ...!!!). Οπότε καταλαβαίνεις ότι δεν είμαι από αυτούς που έλεγα σιγά τον άμπαλο κλπ κλπ.. Συμφωνώ δε απόλυτα ότι ο κάθε ένας κάνει τη δουλειά του στο γήπεδο και ο Ισμαελ σαν φορ, 2 χρόνια την δουλειά του την έκανε τέλεια. Αλλά ρε συ γάτε μην επαναλαμβάνομαι.. Για μένα ο Ίσμαελ θα είναι πάντα φιλότιμος αλλά ΤΕΛΟΣ ξεφούσκωσε το παιδί. Έφυγε η ρέντα τέλος. Με βάση αυτά είναι πολλά και τα 500 αλλά τιμής ένεκεν οκ. Μην μας γαμάς όμως Ισμαελ. Αν είναι να πει και ο Κωστάκης ο Μανωλάς ότι μαλάκες μπήκα πέρσι στην ομάδα και είδατε άμυνα. Ο Μαϊστρο παίρνει 900 και είναι χειρότερος από μένα άρα εγώ θέλω 1,2..!!! Ο Λύμπε 1,8 κοκ ...

Περίμενα από τον Ισμαελάκο άλλη φιλοσοφία και στάση αλλά...... Γαμώ τους μάνατζερ τους Θανόπουλους και το κεφάλι του βέβαια ..


Σκόκο εεεεε??? Μακάρι να πάρει το πούλο χτες τα έχουμε πει .. Έχω την ίδια και χειρότερη άποψη για το πουστάκι από σένα. Αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα ζητήσει κάνα 100ρικο +  θα το πάρει και θα μείνει το σίχαμα, να μας γαμάει την ομάδα κάνα 2χρονο ακόμα.. Σιγά άλλωστε μη βρει τα 800-900 καθαρά που του δίνουμε εμείς οι μαλάκες... Θα πάει στην Τσέλση και αυτός σαν τον Ντιόγο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Συμφωνώ δε απόλυτα ότι ο κάθε ένας κάνει τη δουλειά του στο γήπεδο και ο Ισμαελ σαν φορ, 2 χρόνια την δουλειά του την έκανε τέλεια. Αλλά ρε συ γάτε μην επαναλαμβάνομαι.. Για μένα ο Ίσμαελ θα είναι πάντα φιλότιμος αλλά ΤΕΛΟΣ ξεφούσκωσε το παιδί. Έφυγε η ρέντα τέλος. Με βάση αυτά είναι πολλά και τα 500 αλλά τιμής ένεκεν οκ. 
Αυτό δεν μπορείς να το κρίνεις από μια χρονιά που όλη η ομάδα ήταν χάλια και έπαιξε ελάχιστες φορές στην φυσική του θέση...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
κουρασε το θεμα με μπλανκο...
του γινε μια παρα πολυ καλη προταση για την αξια του,την αρνηθηκε,παμε για αλλα....
αυτο θα λειπε να παιρνε ο καθενας οτι ζηταγε.....
να δουμε που θα βρει τα λεφτα που ζηταει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom