Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Και ο Γκαλέτι διάλεγε παιχνίδια. Παίρνοντας τα διπλά από το Σκόκο, παίζοντας στο Καραϊσκάκη,
προπονούμενος σε κανονικές εγκαταστάσεις με προπονητή που τον πήγαινε και χωρίς να έχει φάει μπουκέτα από συμπαίκτη.
Και ο κάθε Γκαλέτι ή Σκόκο.

Ξένος* παίκτης υψηλού επιπέδου που να έτρεχε σα σκύλος και να μη διάλεγε παιχνίδια, μόνο ο Τζόρτεβιτς μου έρχεται αμέσως στο μυαλό.
(σίγουρα πέρασαν κ'άλλοι απ'την Ελλάδα, αλλά δε μπορώ να θυμηθώ τέτοια ώρα)

*Σερβοέλληνας μετά από τόσα χρόνια βέβαια.

Μεγάλε μεγάλε, ΑΤΟΠΟ...!!! 
1ον. Ναι ο Γκαλέτι όντος διάλεγε παιχνίδια αλλά και σε αυτά που δεν σκιζόταν δεν ήταν προκλητικός...

2ον. Ήξερες ότι ο παίχτης όταν ήρθε είχε τα προβληματάκια του και δεν είναι για 40 ματς τη χρωνιά..

3ον. Ο Γκαλέτι δεν έκανε ποτέ μπουρδέλο την ομάδα του, με γκρίνια, κλίκες, μανατζαρέους, δηλώσεις κλπ κλπ κλπ

4ον. Σαν ονόματα είναι η πούτσα με τη βούρτσα... Τον Γκαλέτι όταν τον πείρες, τον ήξερε όλη η Ευρώπη και ήρθε σαν φίρμα,
    (ξεπεσμένη μεν αλλά φίρμα..), με ότι αυτό συνεπάγεται... Μέχρι και παρουσίες στην Εθνική Αργεντινής είχε!!! Ο Στόκο πριν
    τον κάνω εγώ (ΑΕΚ) μάγκα, τον ήξερε η μάνα του??????? Πόσα κιλά τέτοιους Αργεντίνους έχουμε φέρει στην Ελλάδα έχεις
    σκεφτεί?? Από που κι ως που πούλησε αυτή τη μαγκιά ??? Τι έκανε??? 10 τρίπλες 5 γκολ και ένα κρέμασμα στον κηπουρό..??!!

5ον. Παιχταράδες ξένοι που σκίζονταν???? Πόσους θες??? Πέραν των τοτέμ, Σαβέφσκι, Σάμπα (αυτός να σου θυμίσω ότι ήρθε σαν
    πρωταθλητής Ευρώπης και όχι από χωριό της Αργεντινής.......), Τιμούρ, Γκαμάρα, Ασουνσάο, Ρίμπο (που έπαιζε στον ασβέστη,
    γύρναγε έκοβε στην άμυνα και πήρε πρωτάθλημα στα 38 του σακάτης ..) κλπ κλπ κλπ κλπ από ΑΕΚ.
    Από βάζελο ο μέγας Βαζέχα, Χένριξεν, Ζάετς, Ρότσα, κλπ κλπ
    Από σένα να σου θυμίσω Καρεμπεεεεε???? Σκύλος, επαγγελματίας φουλ και ονοματάρα, Ζέτεμπερκ, Προτάσοφ, Λιτοφτσεγκο, Ρίμπο..
    Να σου θυμίσω και κάποιον Πάντιτς του Νέου νιόνιου ????!!! Να σου πω σήμερα για την υπερπαιχτούρα τον Βιερήνια του Ζμπάοκ
    που θέλει 10 Στόκους για πρωινό??? Αυτός ιδικά που δεν μιλάει, σκίζεται, έχει να δει ευρώ από τότε που ήρθε Ελλάδα, και
    υπέγραψε ανανέωση με ρήτρα 8 εκ ευρώ και συμβόλαιο 300 χιλ, όντας από τους καλύτερους παίχτες της λίγκας και ο Νο1 του
    Ζμπάοκ??? Αυτός γιατί φιλάει τη φανέλα και σκίζεται σε κάθε ματς???  Άστο γάματο δεν θα τελειώσω ποτέ.. Για αυτό σου λέω
    ΑΤΟΠΟΣ...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Εγώ δεν είπα απλά ότι ο Σκόκο  επιλέγει παιχνίδια (το οποίο και φυσικά δεν μου αρέσει) , ούτε τα αυτονόητα ότι δεν πολυμαρκάρει και ότι είναι νωχελικός (αυτό  δεν με ενοχλεί εφόσον έχει κάποια άλλα στοιχεία στο παιχνίδι του)...εγώ μίλησα για ΚΟΡΟΙΔΙΑ!Έχει τεράστια διαφορά...
μιλησε για κοροιδια η οποια φαινεται στο οτι δεν μαρκαρει,στο οτι διαλεγει ματσ και στο οτι σε καποιες στιγμες του αγωνα ειναι νωχελικος!
σε στοιχεια του παιχνιδιου του δηλαδη!
αυτος ειναι ο παικτης..και απο την πρωτη μερα ο ιδιος ητανε...
αν σε καποιους δεν αρεσει ειναι αλλο θεμα...
Να σου πω σήμερα για την υπερπαιχτούρα τον Βιερήνια του Ζμπάοκ
    που θέλει 10 Στόκους για πρωινό???
   
μονο 10?βαλε καμια 50αρια..τσαμπα ειναι..


για πες μου ρε ζαχε,ποσα ματσ εχει παρει ο βιερινια?
οτι θελουμε γραφουμε...
ο βιερινια οταν μεγαλωσει θελει να γινει σκοκκο....
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
μιλησε για κοροιδια η οποια φαινεται στο οτι δεν μαρκαρει,στο οτι διαλεγει ματσ και στο οτι σε καποιες στιγμες του αγωνα ειναι νωχελικος!
σε στοιχεια του παιχνιδιου του δηλαδη!
αυτος ειναι ο παικτης..και απο την πρωτη μερα ο ιδιος ητανε...
αν σε καποιους δεν αρεσει ειναι αλλο θεμα...
Δεν ήταν έτσι από την αρχή...μην επιμένεις!!!Προχθές έγινε ανέκδοτο στο γήπεδο...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ο λογος που <<εγινε ανεκδοτο>> αναλυθηκε χθες...
ειναι δυσκολο να το καταλαβουν οταν εχουν φαει το τυρακι απο τους "αντικειμενικους" και τις φυλλαδες τους..
γιατι οταν μπαινεις σε ενα κλιμα καχυποψιας και εσωστρεφειας παυεις να σκεφτεσαι καθαρα και ψαχνεις για ελλατωματα..
λες και τον πρωτο χρονο,πριν δυστυχισει ο σκοκκο μαρκαρε σαν σκυλος και απο περσυ μαρκαρει με τα ματια..
και στην τελικη ενα αμπαλλο κοινο που αποθεωνει το λαγο επειδη εκανε ενα αξιοπρεπες ματσ κοντρα στις σερρες,που εχει αναγει το γεωργεα σε τοτεμ(σικ) και που αγοραζει 300 διαρκειας επειδη κερδισε τις σερρες,ΔΕ δινω δεκαρα τι κανει...


**oποιος θυμαται το σκοκκο να μαρκαρει,και να αποδιδει σε ματσ πανω απο 25-30 λεπτα την πρωτη χρονια ας το πει..
εγω θυμαμαι το ιδιο ραθυμο στυλακι απο την πρωτη μερα..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ο λογος που <<εγινε ανεκδοτο>> αναλυθηκε χθες...και στην τελικη ενα αμπαλλο κοινο που αποθεωνει το λαγο επειδη εκανε ενα αξιοπρεπες ματσ κοντρα στις σερρες,που εχει αναγει το γεωργεα σε τοτεμ(σικ) και που αγοραζει 300 διαρκειας επειδη κερδισε τις σερρες,ΔΕ δινω δεκαρα τι κανει...


**oποιος θυμαται το σκοκκο να μαρκαρει,και να αποδιδει σε ματσ πανω απο 25-30 λεπτα την πρωτη χρονια ας το πει..
εγω θυμαμαι το ιδιο ραθυμο στυλακι απο την πρωτη μερα..
Άσε μας ρε χίτμαν που του κάνουνε πόλεμο οι φυλλάδες...έχουμε και ματάκια!Ξεκόλλα...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
την πρωτη χρονια κοιταγατε το "τρενο" μαλλον :2funny: :2funny:

**τι λεμε για σημερα?
με την εντεκαδα νιομπλια σκεφτομαι μπαρτσα με χαντικαπ 2 γκολ..
και μπαγερν,τοτεναμ μ'αρεσουν..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
την πρωτη χρονια κοιταγατε το "τρενο" μαλλον :2funny: :2funny:

**τι λεμε για σημερα?
με την εντεκαδα νιομπλια σκεφτομαι μπαρτσα με χαντικαπ 2 γκολ..
και μπαγερν,τοτεναμ μ'αρεσουν..
Ευρωπαικά ματς έρχονται...θα ξυπνήσει ο Σκόκο,παίξτον για σκόρερ αμπαλε ανεργε τυπε
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Μεγάλε μεγάλε, ΑΤΟΠΟ...!!!  
1ον. Ναι ο Γκαλέτι όντος διάλεγε παιχνίδια αλλά και σε αυτά που δεν σκιζόταν δεν ήταν προκλητικός...

2ον. Ήξερες ότι ο παίχτης όταν ήρθε είχε τα προβληματάκια του και δεν είναι για 40 ματς τη χρωνιά..

3ον. Ο Γκαλέτι δεν έκανε ποτέ μπουρδέλο την ομάδα του, με γκρίνια, κλίκες, μανατζαρέους, δηλώσεις κλπ κλπ κλπ

4ον. Σαν ονόματα είναι η πούτσα με τη βούρτσα... Τον Γκαλέτι όταν τον πείρες, τον ήξερε όλη η Ευρώπη και ήρθε σαν φίρμα,
    (ξεπεσμένη μεν αλλά φίρμα..), με ότι αυτό συνεπάγεται... Μέχρι και παρουσίες στην Εθνική Αργεντινής είχε!!! Ο Στόκο πριν
    τον κάνω εγώ (ΑΕΚ) μάγκα, τον ήξερε η μάνα του??????? Πόσα κιλά τέτοιους Αργεντίνους έχουμε φέρει στην Ελλάδα έχεις
    σκεφτεί?? Από που κι ως που πούλησε αυτή τη μαγκιά ??? Τι έκανε??? 10 τρίπλες 5 γκολ και ένα κρέμασμα στον κηπουρό..??!!

5ον. Παιχταράδες ξένοι που σκίζονταν???? Πόσους θες??? Πέραν των τοτέμ, Σαβέφσκι, Σάμπα (αυτός να σου θυμίσω ότι ήρθε σαν
    πρωταθλητής Ευρώπης και όχι από χωριό της Αργεντινής.......), Τιμούρ, Γκαμάρα, Ασουνσάο, Ρίμπο (που έπαιζε στον ασβέστη,
    γύρναγε έκοβε στην άμυνα και πήρε πρωτάθλημα στα 38 του σακάτης ..) κλπ κλπ κλπ κλπ από ΑΕΚ.
    Από βάζελο ο μέγας Βαζέχα, Χένριξεν, Ζάετς, Ρότσα, κλπ κλπ
    Από σένα να σου θυμίσω Καρεμπεεεεε???? Σκύλος, επαγγελματίας φουλ και ονοματάρα, Ζέτεμπερκ, Προτάσοφ, Λιτοφτσεγκο, Ρίμπο..
    Να σου θυμίσω και κάποιον Πάντιτς του Νέου νιόνιου ????!!! Να σου πω σήμερα για την υπερπαιχτούρα τον Βιερήνια του Ζμπάοκ
    που θέλει 10 Στόκους για πρωινό??? Αυτός ιδικά που δεν μιλάει, σκίζεται, έχει να δει ευρώ από τότε που ήρθε Ελλάδα, και
    υπέγραψε ανανέωση με ρήτρα 8 εκ ευρώ και συμβόλαιο 300 χιλ, όντας από τους καλύτερους παίχτες της λίγκας και ο Νο1 του
    Ζμπάοκ??? Αυτός γιατί φιλάει τη φανέλα και σκίζεται σε κάθε ματς???  Άστο γάματο δεν θα τελειώσω ποτέ.. Για αυτό σου λέω
    ΑΤΟΠΟΣ...
Ότι να 'ναι γράφεις στο σεντόνι και με αναγκάζεις να γράψω κ'εγώ (αριθμημένο όπως είναι της μόδας :grin: )σεντόνι.


1)Δεν έχω δει τα περισσότερα παιχνίδια της αεκ για να κάνω σύγκριση αν είναι όντως τόσο προκλητικός.
Πρέπει να αναγνωριστεί πάντως ότι ο Γκαλέτι είχε το τέλειο εργασιακό περιβάλλον και ο Σκόκο το χείριστο.

2) Κακώς του έγινε τότε ανανέωση και με παραπάνω λεφτά και ως το 2013 που θα ήταν 33
και ακόμη και άνευ προβλημάτων υγείας με το ζόρι θα έβγαζε ημίχρονο.

3)Το "Γκαλέτι γερά και φάτους τα λεφτά" δεν εμπίπτει στο ξεμπουρδέλιασμα της ομάδας;

4)Τον Σκόκο πως ακριβώς τον έκανε η αεκ μάγκα;; Ο Μπάγεβιτς του έμαθε να ντριμπλάρει και να σουτάρει;
Η αεκ του έδωσε φανέλα βασικού επειδή είναι με τεράστια διαφορά ο ποιοτικότερος παίκτης της ομάδας.
Στην κατάσταση που είστε τα τελευταία χρόνια, αυτός σας έκανε μάγκες. Χάρη σε αυτόν είστε στο ουεφα,
οπότε τα λεφτά του τα έβγαλε και με το παραπάνω.
Τον Τουρέ αντίστοιχα ο γαύρος τον έκανε μάγκα;;Χάρη στο μέγα Σόλιντ έφτασε να παίζει Μπαρτσελόνα και τώρα Σίτι;

5)Μάθαμε και κάτι καινούργιο σήμερα, ότι ο Ριφράγκο που δεν είχε μαρκάρει ούτε στα νιάτα του μάρκαρε στο γαύρο.
Οι Χένρικσεν, Καρεμπέ, Γκαμάρα, Ασουνσάο ήταν δουλειά τους να μαρκάρουν, έτσι έφτιαξαν το όνομά τους.
Εγώ έγραψα για μπαλαδόρους επιθετικογενείς παίκτες τύπου Σκόκο-Γκαλέτι-Τζόρτζεβιτς.
Οι Βαζέχα-Ρότσα τόσο πολύ μάρκαραν; :think:
Ο Βιερίνια 10 στόκους και άλλους 10 γκαλέτιδες θέλει... Μη σου πω και 2 Τζόλε-Ριφράγκο.
Το φίλημα της φανέλας τζάμπα είναι. :-*


Τα πράγματα είναι απλά: Η ΑΕΚ δεν ήξερε πως να τον πουλήσει, όπως δεν ήξερε παλιότερα ο θείος
πως να πουλήσει τον Τουρέ και υποκύψαμε στον ανεκδιήγητο μανατζαραίο του.
Πήρε το μάθημά του ο θείος και πούλησε τον Καστίγιο για 15 καθαρά.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
κοψτε τις μαλακιες και πειτε κανα οβερ να παιξουμε.τι λετε για το μπαρτσα-παο?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αΜΠαΛλΑνΚΟ τελος..
λαθος κινηση(?)..
ας ανανεωνε με οσα ηθελε( :jerking:) με συμφωνια να ισχυει το συμβολαιο απο του χρονου..
και το καλοκαιρι τρανσφερ λιστ ακομα και με 5 κατοσταρικα....
αν και με τα χαλια που χει αυτος,νεος ροτζερ θα γινοταν....σιγα μη βρισκοταν ομαδα να του δωσει οσα θελει..
στο καλο αμπαλλε..σιγα μη διναμε 7 κατοσταρικα σε ανθρωπο που δε ξερει κοντρολ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αγαμίδης:«Θα δημοσιοποιήσω την πρόταση για να ξέρει ο κόσμος τι απορρίψατε. Καλή τύχη στον Ισμαέλ»!

Μπράβο ΜΑΛΑΚΕΣ καταφέρατε  σε συνεργασία με τον κόπρο που τον έχει αφήσει έξω εσκεμμένα να απαξιώσετε έναν επιθετικό που μπορεί αποδεδειγμένα να προσφέρει έναν χρόνο πριν λήξει το συμβόλαιο του!!!Να δω τι θα κάνετε όταν θα τον πιάσει η επόμενη κρίση τον Τζιμπούρ ή όταν θα κλατάρει ο γερο-Λύμπε...ξέχασα υπάρχει ο πολυθεσίτης  Γιάχιτς!ΑΝΙΚΑΝΟΙ
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Αγαμίδης:«Θα δημοσιοποιήσω την πρόταση για να ξέρει ο κόσμος τι απορρίψατε. Καλή τύχη στον Ισμαέλ»!

Μπράβο ΜΑΛΑΚΕΣ καταφέρατε  σε συνεργασία με τον κόπρο που τον έχει αφήσει έξω εσκεμμένα να απαξιώσετε έναν επιθετικό που μπορεί αποδεδειγμένα να προσφέρει έναν χρόνο πριν λήξει το συμβόλαιο του!!!Να δω τι θα κάνετε όταν θα τον πιάσει η επόμενη κρίση τον Τζιμπούρ ή όταν θα κλατάρει ο γερο-Λύμπε...ξέχασα υπάρχει ο πολυθεσίτης  Γιάχιτς!ΑΝΙΚΑΝΟΙ
δηλαδη κατα την γνωμη σου, με ενα Τζιμπουρ φουλ φορμαρισμενο και ορεξατο, οπως ειναι αυτη την εποχη, εχει θεση ο Μπλανκο στην 11αδα??? :think:
ελα ρε γατε μη μας τρελαινεις!
οχι οτι δεν εχουν κανει μαλακιες "οι ανικανοι"...αλλα οχι και να τα κανουμε ισιωμα ολα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
δηλαδη κατα την γνωμη σου, με ενα Τζιμπουρ φουλ φορμαρισμενο και ορεξατο, οπως ειναι αυτη την εποχη, εχει θεση ο Μπλανκο στην 11αδα??? :think:
ελα ρε γατε μη μας τρελαινεις!
οχι οτι δεν εχουν κανει μαλακιες "οι ανικανοι"...αλλα οχι και να τα κανουμε ισιωμα ολα...
Δεν μπορώ να ξαναγράφω τα ίδια!!!Και αν δεν σου κάνει για ενδεκάδα πρέπει να του πεις "αντίο"???
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Δεν μπορώ να ξαναγράφω τα ίδια!!!Και αν δεν σου κάνει για ενδεκάδα πρέπει να του πεις "αντίο"???
αν δεν μου κανει για ενδεκαδα παντως ,δεν θα του δωσω και πανω απο 500.000!
anyway αποψη σου :sunglasses:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
αν δεν μου κανει για ενδεκαδα παντως ,δεν θα του δωσω και πανω απο 500.000!
anyway αποψη σου :sunglasses:
ΟΚ δεκτή η άποψη σου αν και διαφωνώ!ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ!Αυτό είπα εγώ!Ξαφνικά δεν μας κάνει ούτε για αλλαγή σε ματς με τις Σέρρες στην έδρα μας???
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
σε μια συνεργασια πρεπει να υπαρχει καλη θεληση και απο τα δυο μερη...
και ο Ζορο νομιζω οτι δεν ηταν πολυ καλοπροαίρετος, δεν εβαζε λιγο νερο στο κρασι του, υπερβολικες απαιτησεις νομιζω...
οκ για τους "ανικανους" τι να πουμε...

πιστευω πως δεν απεχουν οι αποψεις μας αλλα εσυ εστιαζεις στο χειρισμο, ενω εγω στην ουσιαστικη αξια του παιχτη την τρεχουσα χρονικη περιοδο (σε συναρτηση με το ντεφορμε του)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
σε μια συνεργασια πρεπει να υπαρχει καλη θεληση και απο τα δυο μερη...
και ο Ζορο νομιζω οτι δεν ηταν πολυ καλοπροαίρετος, δεν εβαζε λιγο νερο στο κρασι του, υπερβολικες απαιτησεις νομιζω...
οκ για τους "ανικανους" τι να πουμε...

πιστευω πως δεν απεχουν οι αποψεις μας αλλα εσυ εστιαζεις στο χειρισμο, ενω εγω στην ουσιαστικη αξια του παιχτη την τρεχουσα χρονικη περιοδο (σε συναρτηση με το ντεφορμε του)
Ξεχνάς κάποια βασικά πράγματα όμως!Την προσφορά του παίχτη τα προηγούμενα χρόνια και την πρόταση που του είχε γίνει από τον Θανόπουλο!Είναι περίπλοκη η περίπτωση...
Σε καμμιά περίπτωση όμως ακόμα και αν θες να τον διώξεις και τον θεωρείς "λίγο" δεν το χειρίζεσαι έτσι!!!Πες μου τι θα κάνεις τώρα αν τραυματιστεί ή φάει κάρτα ο Τζιμπούρ ή ο Λύμπε?Θα φταίει ο Μπλάνκο αν μπει μέσα και τα ξύνει???
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Ξεχνάς κάποια βασικά πράγματα όμως!Την προσφορά του παίχτη τα προηγούμενα χρόνια και την πρόταση που του είχε γίνει από τον Θανόπουλο!Είναι περίπλοκη η περίπτωση...
Σε καμμιά περίπτωση όμως ακόμα και αν θες να τον διώξεις και τον θεωρείς "λίγο" δεν το χειρίζεσαι έτσι!!!Πες μου τι θα κάνεις τώρα αν τραυματιστεί ή φάει κάρτα ο Τζιμπούρ ή ο Λύμπε?Θα φταίει ο Μπλάνκο αν μπει μέσα και τα ξύνει???
γνωμη μου:
τις οικονομικες του απαιτησεις για πανω απο 500 δεν θα επρεπε να τις καλυψουν, ειναι πολλα...
αρα τι επρεπε να γινει Γατε?
να το τρεναρουν κι αλλο χρονικα και να του κανουν την προταση προς το τελος της χρονιας?
γιατι οπως και να εχει, αν δεν τα εβρισκαν, ποιος σου λεει οτι δεν θα τα ξυνει οποτε τον χρειαστεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom