Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
ρε συ θα με τελάνεις!! Εγώ σου λέω ότι δεν είναι παίκτης γραμμής καιε σύ μου λες ότι από αριστερά τον πήφγαινε δεξιά? Έχει καμία διαφορά?
Εσύ θα μας τρελάνεις!Και πρέπει να αδιαφορεί επειδή δεν παίζει στην αγαπημένη του θέση?Τι να πει και ο Μπλάνκο που πέρυσι έπαιξε δεξί μπακ???
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μ,α δεν μπορώ να βλέπω τυόσο κριτική στον αποδεδειγμένα πιο ποιοτικό μας παίκτη όταν δεν παίζει στην θέση του και ειδικά όταν προσπαθεί πραγματικά. ¨οταν πάει λίγο προς τα μέσα, του φωνάζουν να ξαναπάει γραμμή. Το παιδί είναι δεύτερος επιθετικός. Συμφωνώ τακτικά να ξεκινάει στην γραμμή όπως και ο Ρίμπο εάν θυμάστε, αλλά όταν η ομάδα επιτίθεται πρέπει να έχει ελευθερία.
το παιδι ειναι ο καλυτερος ολ αραουντ παιχτης που χει περασει απο την ελλαδα την τελευταια 20ετια...
ταλεντο καστιγιο,με καλυτερο χαρακτηρα(οχι οτι ειναι και αγιος,αλλα τετοιες αλητρες μπαλαδοφατσες χρειαζονται σε καθε ομαδα)...
για μενα το <<μεινε στη γραμμη>> ειναι η πιο ηλιθια οδηγια για εναν παικτη τετοιου ειδους..
με τα ποδια που χει πρεπει να παιζει κοντα στην περιοχη..
που κολάει τώρα αυτό, εσύ μόνο προφανώς ξέρεις!!
σε μενα(το) κολαει!
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Εσύ θα μας τρελάνεις!Και πρέπει να αδιαφορεί επειδή δεν παίζει στην αγαπημένη του θέση?Τι να πει και ο Μπλάνκο που πέρυσι έπαιξε δεξί μπακ???
εσύ λες ότι αδιαφορεί. Πρέπει να καταλάβεις ότι όλοι οι παίκτες του κόσμου δεν είνμαι ίδιοι. Δεν μπορούν όλοι να μαρκάρουν, δεν μπορούν όλοι να τρέχουν και φυσικά δεν μπορού όλοι να παίρνουν την μπ΄'αλα και να περνούν δύο και τρεις με μία κίνηση. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Ο Μπλάνκο τρέχει αλλά δεν μπορεί να κάνει ντρίπλα ούτε στον ύπνο του. Τι να κάνουμε τώρα? Να τον λέμε αδιάφορο?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εσύ λες ότι αδιαφορεί. Πρέπει να καταλάβεις ότι όλοι οι παίκτες του κόσμου δεν είνμαι ίδιοι. Δεν μπορούν όλοι να μαρκάρουν, δεν μπορούν όλοι να τρέχουν και φυσικά δεν μπορού όλοι να παίρνουν την μπ΄'αλα και να περνούν δύο και τρεις με μία κίνηση. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Ο Μπλάνκο τρέχει αλλά δεν μπορεί να κάνει ντρίπλα ούτε στον ύπνο του. Τι να κάνουμε τώρα? Να τον λέμε αδιάφορο?
αδιαφορος ειναι ρε!
να γεμισει η ομαδα καραμπελες,γεωργεες και μπλανκους να γουσταρουνε!
και μεχρι να κοντρολαρουν 20αρα μπαλια να περνα το πρωτο τεταρτο..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
εσύ λες ότι αδιαφορεί. Πρέπει να καταλάβεις ότι όλοι οι παίκτες του κόσμου δεν είνμαι ίδιοι. Δεν μπορούν όλοι να μαρκάρουν, δεν μπορούν όλοι να τρέχουν και φυσικά δεν μπορού όλοι να παίρνουν την μπ΄'αλα και να περνούν δύο και τρεις με μία κίνηση. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο. Ο Μπλάνκο τρέχει αλλά δεν μπορεί να κάνει ντρίπλα ούτε στον ύπνο του. Τι να κάνουμε τώρα? Να τον λέμε αδιάφορο?
Μόνος σου απάντησες!Ο Μπλάνκο δεν ξέρει να κάνει ντρίπλα αλλά δεν με κοροιδεύει!!!
Δεν αμφισβήτησα την ποιότητα του Σκόκο...αλλά το παιδί θέλει να φύγει και ξύνει τα αρχίδια του !Τι να κάνουμε τώρα?Να φωνάζουμε Νάτσο Σκόκο οεοεοε?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
να πάρουμε τότε παίκτες του ράγμπυ για να μαρκάρουν μόνο και να τρέχουν ακατάπαυστα.
Δεν είναι έτσι το ποδόσφαιρο gatte. Ο Μανωλάς είναι σκύλος αλλά δεν μπορεί να βγάλει σωστή πάσσα. Ο Δέλλας από την άλλη έχει μεγαλώσει αλλά σου κάνει σαραντάρα μπαλιά για πλάκα.
Εάν ε΄χεις παίξει έστω και λίγο, πρέπει να το καταλάβεις.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
να πάρουμε τότε παίκτες του ράγμπυ για να μαρκάρουν μόνο και να τρέχουν ακατάπαυστα.
Δεν είναι έτσι το ποδόσφαιρο gatte. Ο Μανωλάς είναι σκύλος αλλά δεν μπορεί να βγάλει σωστή πάσσα. Ο Δέλλας από την άλλη έχει μεγαλώσει αλλά σου κάνει σαραντάρα μπαλιά για πλάκα.
Εάν ε΄χεις παίξει έστω και λίγο, πρέπει να το καταλάβεις.
άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...
Τον Σκόκο τον είδα και τους πρώτους μήνες πριν γίνει δυστυχισμένος!Χθες βαρεθήκανε κάποιοι να τον φωτογραφίζουνε με τα χέρια στην μέση!!!
Έχει αρχίσει να μην με χαλάει καν το ενδεχόμενο να πάει στον γαυροβάζελο!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
στο μπουρδελοακα το ματσ της πεμπτης για οσους ενδιαφερεστε..
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ο λυμπε ειναι πρεζα...γω το βλεπω μαραντονα..

+1000
Απλά όλοι οι άλλοι παίζουν μπάλα και ο Λύμπε ποδόσφαιρο.... Ο τύπος δεν αφήνει φάση, τρέχει συνέχεια στο χώρο, μαρκάρει, ζητάει μπάλα, βγάζει ασίστ και όπως πολύ καλά ξέρουμε όλοι άμα τον φουντάρεις μπροστά παστελώνει αβέρτα....

Υγ1. Τι να πεις και για τον σακατεμένο μπαρμπαΔέλλα που θέλει 4-5 Μαϊστόροβιτς για πρωινό όσο είναι καλά και όρθιος και βέβαια βγάζει κάτι 50άρες μπαλιές που ΚΑΝΕΙΣ Έλληνας στοπερ, (αλλά και λίγοι ξένοι..) δεν έχει δει ούτε στον ύπνο του (υπ όψιν είμαι από αυτούς που γούσταραν τον Μαίστρο ... Άμπαλος ναι αλλά αθληταράς και νταμάρι που έβγαζε 45 παιχνίδια το χρόνο... Το ότι του δίναμε 1 εκ ευρώ ήταν δικό μας θέμα  :jerking: :jerking:... Τον Μαίστρο με 350-400 τον κράταγα για πάντα αλλά όχι παραπάνω... )

Υγ2. Και ένα μπράβο στο Λαγουδάκο που έχει ακούσει από μένα τα χειρότερα... Αν συνεχίσει έτσι και κλειδώσει στο κεφάλι του το Αρ μπακ θα αφήσει ιστορία...

Υγ3. Για το πουστάκι ότι και να λέτε συμφωνώ απόλυτα με gatto. ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ

 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...
Τον Σκόκο τον είδα και τους πρώτους μήνες πριν γίνει δυστυχισμένος!Χθες βαρεθήκανε κάποιοι να τον φωτογραφίζουνε με τα χέρια στην μέση!!!
Έχει αρχίσει να μην με χαλάει καν το ενδεχόμενο να πάει στον γαυροβάζελο!!!
φτάνω στο σημείο να αναρωτιέμαι εάν όντως θέλουμε στην ΑΕΚ να βλέπουμε στην ΑΕΚ ποιοτικούς παίκτες και επιθετικό ποδόσφαιρο ή΄ παίκτες απλά φιλότιμους σαν τον Καράμπελα. Ο Τσιάρτας μάρκαρε? ο Οκόνσκι μάρκαρε? Ο Νάβας μάρκαρε?
Ο Ρίμπο μάρκαρε? Εγώ πάντως προτιμώ το πρώτο.  
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
φτάνω στο σημείο να αναρωτιέμαι εάν όντως θέλουμε στην ΑΕΚ να βλέπουμε στην ΑΕΚ ποιοτικούς παίκτες και επιθετικό ποδόσφαιρο ή΄ παίκτες απλά φιλότιμους σαν τον Καράμπελα. Ο Τσιάρτας μάρκαρε? ο Οκόνσκι μάρκαρε? Ο Νάβας μάρκαρε?
Ο Ρίμπο μάρκαρε? Εγώ πάντως προτιμώ το πρώτο.  
Νομίζω ότι μιλάω Ελληνικά!!!Είπα εγώ ότι δεν είναι ποιοτικός παίχτης( αν και υπερεκτιμημένος σίγουρα)???Τον Μπάγιεβιτς γιατί δεν τον θες?Επειδή είναι ο χειρότερος προπονητής της Ελλάδας ή για άλλους λόγους???Κάποιες αξίες είναι πιο σημαντικές για εμένα τουλάχιστον...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
φτάνω στο σημείο να αναρωτιέμαι εάν όντως θέλουμε στην ΑΕΚ να βλέπουμε στην ΑΕΚ ποιοτικούς παίκτες και επιθετικό ποδόσφαιρο ή΄ παίκτες απλά φιλότιμους σαν τον Καράμπελα. Ο Τσιάρτας μάρκαρε? ο Οκόνσκι μάρκαρε? Ο Νάβας μάρκαρε?
Ο Ρίμπο μάρκαρε? Εγώ πάντως προτιμώ το πρώτο.  
ουτε μονο το'να,ουτε μονο τ'αλλο!
ενα κραμα των δυο ειναι το ιδανικο..
το οτι οι υπολοιποι 9 πρεπει να μαρκαρουν και για τον καλυτερο συμπαικτη τους
που τυγχανει να μην μαρκαρει στα ματσ με κατωτερους αντιπαλους,ειναι ενα κοστος μικρο σε σχεση με το πιθανο κερδος...
*(και για μενα σωστα καθως αν σπαταλα δυναμεις να κυνηγα το μπακ του ακρατητου,αυτες του λειψουν οταν τις χρειαστει)
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Νομίζω ότι μιλάω Ελληνικά!!!Είπα εγώ ότι δεν είναι ποιοτικός παίχτης( αν και υπερεκτιμημένος σίγουρα)???Τον Μπάγιεβιτς γιατί δεν τον θες?Επειδή είναι ο χειρότερος προπονητής της Ελλάδας ή για άλλους λόγους???
Δεν τον θέλω γιατί δεν ε΄χω δει καμία βελτίωση της ομάδας τα τελευταία δύο χρόνια και γιατί δεν έχει καλε΄ς σχέσεις με τους παίκτες. Μη μου βάζεις λόγια που δεν ε΄χω πει. Εχω γράψει εδώ δεκάδες φορές ότι τα του '96 τα έχω ξεχάσει. Οπότε έχεις άδικο σε σχέση με μένα για αυτά που υπονοείς gatte.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν τον θέλω γιατί δεν ε΄χω δει καμία βελτίωση της ομάδας τα τελευταία δύο χρόνια και γιατί δεν έχει καλε΄ς σχέσεις με τους παίκτες. Μη μου βάζεις λόγια που δεν ε΄χω πει. Εχω γράψει εδώ δεκάδες φορές ότι τα του '96 τα έχω ξεχάσει. Οπότε έχεις άδικο σε σχέση με μένα για αυτά που υπονοείς gatte.
Γενικά μιλούσα για τον κόσμο της ΑΕΚ...
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
ουτε μονο το'να,ουτε μονο τ'αλλο!
ενα κραμα των δυο ειναι το ιδανικο..
το οτι οι υπολοιποι 9 πρεπει να μαρκαρουν και για τον καλυτερο συμπαικτη τους
που τυγχανει να μην μαρκαρει στα ματσ με κατωτερους αντιπαλους,ειναι ενα κοστος μικρο σε σχεση με το πιθανο κερδος...
*(και για μενα σωστα καθως αν σπαταλα δυναμεις να κυνηγα το μπακ του ακρατητου,αυτες του λειψουν οταν τις χρειαστει)
πες τα ρε hitman. Αυτό λέω. Στο ποδόσφαιρο αναγκαστικά κάποιοι τρέχουν και για κα΄ποιους άλλους και κάποιοι κάνουν τις ατομικές ενέργειες που χρειάζεται. Τόσο δύσκολο είναι κάποιος να το καταλάβει? Άλλιώς να παίζουμε με αθλητές του στίβου. Για μένα εάν η ομάδα μέσα από το παιχνίδι δώσει ελευθερία στις κινήσεις του Σκόκο, η ομάδα δεν θα πιάνεται.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κάνετε τους ΜΑΛΑΚΕΣ ή είστε?Γαμήστε το αγωνιστικό αφου δεν βλέπετε τι γίνεται στο γήπεδο...
Εσείς πιστεύετε ότι θέλει να μείνει ο Σκόκο στην ομάδα?Σας φαίνεται λογικό 2 χρόνια πριν λήξει το συμβόλαιο του να δημιουργείται όλη αυτή η κατάσταση?ΕΛΕΟΣ
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Κάνετε τους ΜΑΛΑΚΕΣ ή είστε?Γαμήστε το αγωνιστικό αφου δεν βλέπετε τι γίνεται στο γήπεδο...
Εσείς πιστεύετε ότι θέλει να μείνει ο Σκόκο στην ομάδα?Σας φαίνεται λογικό 2 χρόνια πριν λήξει το συμβόλαιο του να δημιουργείται όλη αυτή η κατάσταση?ΕΛΕΟΣ
Εγώ τον βλέπω να προσπαθεί πάντως. Ενδεχομένως να φύγει του χρόνου, αλλά και για τον Τζιμπούρ τα ίδια λέγαμε. Κάτσε να δούμε πρώτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom