Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
πες τα ρε hitman. Αυτό λέω. Στο ποδόσφαιρο αναγκαστικά κάποιοι τρέχουν και για κα΄ποιους άλλους και κάποιοι κάνουν τις ατομικές ενέργειες που χρειάζεται. Τόσο δύσκολο είναι κάποιος να το καταλάβει? Άλλιώς να παίζουμε με αθλητές του στίβου. Για μένα εάν η ομάδα μέσα από το παιχνίδι δώσει ελευθερία στις κινήσεις του Σκόκο, η ομάδα δεν θα πιάνεται.
ειναι δυσκολο να το καταλαβουν οταν εχουν φαει το τυρακι απο τους "αντικειμενικους" και τις φυλλαδες τους..
γιατι οταν μπαινεις σε ενα κλιμα καχυποψιας και εσωστρεφειας παυεις να σκεφτεσαι καθαρα και ψαχνεις για ελλατωματα..
λες και τον πρωτο χρονο,πριν δυστυχισει ο σκοκκο μαρκαρε σαν σκυλος και απο περσυ μαρκαρει με τα ματια..
εδω και 3 σελιδες συζηταμε τι?κρινουμε το σκοκκο,λες και το προβλημα της αεκ ειναι οτι ο σκοκκο δε μαρκαρει..
οτι να ναι..
**ο σκοκκο πρεπει να παιζει ελευθερος πισω απο λυμπε-ραφικ σε ενα 4-4-2 σε ρομβο..
στην τριαδα του κεντρου μακος-καφες-και βαση ο ντιοπ..(μιας και μιλησες για τακτικα θεματα)
Εγώ τον βλέπω να προσπαθεί πάντως. Ενδεχομένως να φύγει του χρόνου, αλλά και για τον Τζιμπούρ τα ίδια λέγαμε. Κάτσε να δούμε πρώτα.
τα ιδια λεγαΝΕ!!!
μονος μου ελεγα πως ειναι εγκλημα να ναι εκτος ομαδας ενα χρονο πριν...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ τον βλέπω να προσπαθεί πάντως. Ενδεχομένως να φύγει του χρόνου, αλλά και για τον Τζιμπούρ τα ίδια λέγαμε. Κάτσε να δούμε πρώτα.
Αυτό είναι θέμα διοίκησης!Ο Τζιμπούρ δεν έφερε πρόταση και δεν έφυγε!Ανανέωσε το συμβόλαιο του όμως και πραγματικά δεν κορόιδεψε ποτέ στον αγωνιστικό χώρο και δεν το έπαιξε ποτέ δυστυχισμένος...άλλα κουσούρια έχει αυτός αλλά αφού του βρήκανε το κουμπί...μια χαρά!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αληθεια,μηπως πρεπει τα ζωα της διοικησης να σκεφτουν τη ριζουπολη?
αξιζει για 3-4 χιλιαδες εισητηρια παραπανω καθε κυριακη ή για 2 ματσ το χρονο που θα χτυπησεις 40αρι,
να παιζεις ολο το χρονο σε ουδετερο γηπεδο?
δηλαδη για τον οσφπ εκανε και για μας ειναι μικρο?
βεβαια υπαρχει μια διαφορα..ο κροκους κοιταγε η ομαδα να χει εδρα..
δεν ηταν προθυμος να της την στερησει για καποια χιλιαδες ευρω παραπανω..
αφου γηπεδο δεν χτιζετε,καντε κατι σωστο επιτελους..
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:


καλο απογευμα..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σκαστε και στηριξτε ρε γκρινιαρηδες επιτελους.τον εναν δεν τον θελετε τον αλλον δεν τον θελετε.αυτον τον προπονητη εχουμε,αυτους τους παιχτες εχουμε,αυτην την διοικηση εχουμε.εμεις ΑΕΚ ειμαστε και θα στηριξουμε οσουυς φορανε τον δικεφαλο στο στηθος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αληθεια,μηπως πρεπει τα ζωα της διοικησης να σκεφτουν τη ριζουπολη?
αξιζει για 3-4 χιλιαδες εισητηρια παραπανω καθε κυριακη ή για 2 ματσ το χρονο που θα χτυπησεις 40αρι,
να παιζεις ολο το χρονο σε ουδετερο γηπεδο?
δηλαδη για τον οσφπ εκανε και για μας ειναι μικρο?
βεβαια υπαρχει μια διαφορα..ο κροκους κοιταγε η ομαδα να χει εδρα..
δεν ηταν προθυμος να της την στερησει για καποια χιλιαδες ευρω παραπανω..
αφου γηπεδο δεν χτιζετε,καντε κατι σωστο επιτελους..
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:


καλο απογευμα..
ναι για τον γαυρο εκανε και παραεκανε.για το μεγεθος της ΑΕΚ αυτο το γηπεδακι ΔΕΝ κανει.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
σκαστε και στηριξτε ρε γκρινιαρηδες επιτελους.τον εναν δεν τον θελετε τον αλλον δεν τον θελετε.αυτον τον προπονητη εχουμε,αυτους τους παιχτες εχουμε,αυτην την διοικηση εχουμε.εμεις ΑΕΚ ειμαστε και θα στηριξουμε οσουυς φορανε τον δικεφαλο στο στηθος.
Μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :zfuck:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ναι για τον γαυρο εκανε και παραεκανε.για το μεγεθος της ΑΕΚ αυτο το γηπεδακι ΔΕΝ κανει.
κοψε τα ναρκωτικα..
θα ανοιξει μια νεα σελιδα στη ζωη σου..
τα ιδια ελεγε και ενας τυπος 1,34μ και σημερα κανει το ντιτζει..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
κοψε τα ναρκωτικα..
θα ανοιξει μια νεα σελιδα στη ζωη σου..
αν εσυ θεωρεις την αεκ μικροτερη δικαιωμα σου χιτ.καταλαβετε ομως τι σωματειο υποστηριζετε και μην τα βλεπετε ολα μονο αγωνιστικα.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αν εσυ θεωρεις την αεκ μικροτερη δικαιωμα σου χιτ.καταλαβετε ομως τι σωματειο υποστηριζετε και μην τα βλεπετε ολα μονο αγωνιστικα.
εγω δε μιλω για θεωριες,ουτε για αγαπες..για μενα η αεκ ειναι η μεγαλυτερη του κοσμου..
τα νουμερα λενε αλλα ομως..και σε οτι λενε δεν επιδεχονται αμφισβητηση.
οταν ο οσφπ που χει πολλαπλασιο κοσμο απο σενα βολευεται μια χαρα στη ριζουπολη για 3 κοντα χρονια,
το να θες το μπερναμπεου για την αεκ ειναι αστειο..
αυτα.
 

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
τυχεροι ησασταν χθες...
βοηθησε πολυ κ το γηπεδο... αν ησασταν οακα ξεχασετο...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Εσύ θα μας τρελάνεις!Και πρέπει να αδιαφορεί επειδή δεν παίζει στην αγαπημένη του θέση?Τι να πει και ο Μπλάνκο που πέρυσι έπαιξε δεξί μπακ???

Δεξί μπακ, αλλά με προωθήσεις!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τυχεροι ησασταν χθες...
βοηθησε πολυ κ το γηπεδο... αν ησασταν οακα ξεχασετο...

Εσύ ρε μεγάλε ως τι ακριβός το λες αυτό???? Ως Πανσεραϊκός ή Gayβροβάζελος??????!!!! Τέλος πάντων ότι και να σαι κάτσε να δεις τύχη που θα έχουμε με εσάς .....!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εγω δε μιλω για θεωριες,ουτε για αγαπες..για μενα η αεκ ειναι η μεγαλυτερη του κοσμου..
τα νουμερα λενε αλλα ομως..και σε οτι λενε δεν επιδεχονται αμφισβητηση.
οταν ο οσφπ που χει πολλαπλασιο κοσμο απο σενα βολευεται μια χαρα στη ριζουπολη για 3 κοντα χρονια,
το να θες το μπερναμπεου για την αεκ ειναι αστειο..
αυτα.
δεν θελω μπερναμπεου,θελω ενα γηπεδο ανταξιο της ιστοριας μας.και η ριζουπολη δεν ειναι.δεν νοειται να παιζει η αεκ σε αυτο το γηπεδο.ειναι ποδοσφαιρικο,κανεις δεν λεει το αντιθετο,αλλα ειναι για καναν ατρομητο,πανιωνιο,θρασυβουλο.οχι για την αεκ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εσύ ρε μεγάλε ως τι ακριβός το λες αυτό???? Ως Πανσεραϊκός ή Gayβροβάζελος??????!!!! Τέλος πάντων ότι και να σαι κάτσε να δεις τύχη που θα έχουμε με εσάς .....!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
ως πιωμενος
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
δεν θελω μπερναμπεου,θελω ενα γηπεδο ανταξιο της ιστοριας μας.και η ριζουπολη δεν ειναι.δεν νοειται να παιζει η αεκ σε αυτο το γηπεδο.ειναι ποδοσφαιρικο,κανεις δεν λεει το αντιθετο,αλλα ειναι για καναν ατρομητο,πανιωνιο,θρασυβουλο.οχι για την αεκ.

Ναι ρε master21 και εγώ μαζί σου με τα 1000 αλλά νομίζω πως δεν υπάρχει θέμα διαφωνίας αν ξεκαθαρίσουμε κάτι... Δεν παίζει να πάει εκεί η ΑΕΚ για πάντα ... Ούτε για αστείο. Καλά λες ότι είναι για ατρόμητους και γαύρους ( :2funny: :2funny: :2funny:)... Εκεί να πάω για μερικά χρόνια 2-3, όμως, μέχρι να φτιάξω το δικό μου (λέμε τώρα αν γίνει ποτέ κάτι τέτοιο...), και σίγουρα έχω πολλές πολλές περισσότερες πιθανότητες για κούπα στη στρούγκα από ότι στο κολό ΟΑΚΑ.... Αυτό νομίζω λέμε όλοι όχι μόνιμη έδρα της ΑΕΚ ένα 15άρι πανάρχαιο γυπεδάκι, όσο και να το αγαπάμε και να το γουστάρουμε... Έτσι και σηκώσει κούπα το ΑΕΚ θα κάνει 40000 διαρκείας, τι να λέμε τώρα, αφού είμαστε πρεζάκια... Εδώ πουλήσαμε σήμερα 300+ επειδή τσούλισε λίγο η μπάλα σε μία στρούγκα της γειτονιάς μας με ομαδούλα Β εθνικής.... Τι να λέμε τώρα ...  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Και for your's information το 06 είχε παίξει πρόταση από τον ιδιοκτήτη της Ριζούπολης και πρόεδρο τότε της ερασιτεχνικής του Απολλωνακίου ( :think: Νίκου αν δεν κάνω λάθος..), είχε παίξει πρόταση για αγορά από την ΠΑΕ ΑΕΚ του κοντούλι τοτέμ (περίοδο ΟΔΥ βέβαια και αυτό έπαιζε σαν εναλλακτική...). Το μακέτο ήταν αν πέσει το κλειστό, από πίσω, να κλείσει με κερκίδα όλο και μάλιστα ψηλότερη (και το υπάρχον πέταλο θα ανέβαινε εξ ίσου), σενιάρισμα μέσα όλο και άλλες 2 καινούριες λυόμενες σκεπαστές στα 2 κέντρα, με πάρκινκ στο φιλέτο απέναντι από το σταθμό του περισσού, που είναι τα κοντέινερ των σεισμόπληκτων από το 99 (από τότε λένε ότι ισχύει και το deal με τον δήμο που έχει πει ότι μας το παραχωρεί και για γήπεδο στη Ν.Φ ως διευκόλυνση και προσέλκυση ενδιαφέροντος σε κατασκευαστική μιας και στο χώρο του γηπέδου μας έγινε μανούρα με τον συντελεστή και δεν βγαίνουν όσοι εμπορικοί χώροι θα ήθελαν..)... Σύνολο 27.000 θέσεις και προϋπολογισμός  κάπου στα 25-28 εκ. ευρώ τότε (μαζί με την αγορά...). Αλλά αυτό το πρότζεκτ ο κοντός δεν το έτρεξε περαιτέρω ποτέ μιας και είχε γαμηθεί με τον σκουπιδότοπο ....
Αυτάαααααααα  ;)     
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
άλλα λόγια να αγαπιόμαστε...
Τον Σκόκο τον είδα και τους πρώτους μήνες πριν γίνει δυστυχισμένος!Χθες βαρεθήκανε κάποιοι να τον φωτογραφίζουνε με τα χέρια στην μέση!!!
Έχει αρχίσει να μην με χαλάει καν το ενδεχόμενο να πάει στον γαυροβάζελο!!!

Και ο Γκαλέτι διάλεγε παιχνίδια. Παίρνοντας τα διπλά από το Σκόκο, παίζοντας στο Καραϊσκάκη,
προπονούμενος σε κανονικές εγκαταστάσεις με προπονητή που τον πήγαινε και χωρίς να έχει φάει μπουκέτα από συμπαίκτη.
Και ο κάθε Γκαλέτι ή Σκόκο.

Ξένος* παίκτης υψηλού επιπέδου που να έτρεχε σα σκύλος και να μη διάλεγε παιχνίδια, μόνο ο Τζόρτεβιτς μου έρχεται αμέσως στο μυαλό.
(σίγουρα πέρασαν κ'άλλοι απ'την Ελλάδα, αλλά δε μπορώ να θυμηθώ τέτοια ώρα)

*Σερβοέλληνας μετά από τόσα χρόνια βέβαια.
 

snas

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ ρε μεγάλε ως τι ακριβός το λες αυτό???? Ως Πανσεραϊκός ή Gayβροβάζελος??????!!!! Τέλος πάντων ότι και να σαι κάτσε να δεις τύχη που θα έχουμε με εσάς .....!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
oyte to ena-oyte to allo...
mia fora sas kerdisame...
ston deytero giro twra...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και ο Γκαλέτι διάλεγε παιχνίδια. Παίρνοντας τα διπλά από το Σκόκο, παίζοντας στο Καραϊσκάκη,
προπονούμενος σε κανονικές εγκαταστάσεις με προπονητή που τον πήγαινε και χωρίς να έχει φάει μπουκέτα από συμπαίκτη.
Και ο κάθε Γκαλέτι ή Σκόκο.

Ξένος* παίκτης υψηλού επιπέδου που να έτρεχε σα σκύλος και να μη διάλεγε παιχνίδια, μόνο ο Τζόρτεβιτς μου έρχεται αμέσως στο μυαλό.
(σίγουρα πέρασαν κ'άλλοι απ'την Ελλάδα, αλλά δε μπορώ να θυμηθώ τέτοια ώρα)

*Σερβοέλληνας μετά από τόσα χρόνια βέβαια.
Δεν νομίζω ότι μοιάζουν τόσο πολύ οι δύο περιπτώσεις,δεν παρακολουθώ τόσο στενά τον Ολυμπιακό,ούτε εσύ την ΑΕΚ πιστεύω!Μπορεί και να μοιάζουν...αλλά επειδή οι συγκρίσεις σου είναι συνήθως αποτυχημένες το προσπερνάω! :grin:
Εγώ δεν είπα απλά ότι ο Σκόκο  επιλέγει παιχνίδια (το οποίο και φυσικά δεν μου αρέσει) , ούτε τα αυτονόητα ότι δεν πολυμαρκάρει και ότι είναι νωχελικός (αυτό  δεν με ενοχλεί εφόσον έχει κάποια άλλα στοιχεία στο παιχνίδι του)...εγώ μίλησα για ΚΟΡΟΙΔΙΑ!Έχει τεράστια διαφορά...

*Σου θυμίζω έτσι πρόχειρα τον Σαβέβσκι , τον Κετσπάγια , τον Βαζέχα κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom