Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZaxosDoganosxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό δεν μπορείς να το κρίνεις από μια χρονιά που όλη η ομάδα ήταν χάλια και έπαιξε ελάχιστες φορές στην φυσική του θέση...

Γάτε διαφωνώ. Πιστεύω πως ήσουν από τους μαλάκες σαν εμένα που ούτε πέρσι έχεσες παιχνίδι στο γήπεδο. Εεεε οκ, ο Ισμαελάκος πέρσι βγήκε όσα τετατετ δεν τον βγάλανε στα 2 προηγούμενα χρόνια ούτε ο Ριμπο ούτε ο Λυμπε.  Φτάσαμε στο σημείο να είναι μόνος του με το τέρμα και να μην σηκώνετε κανείς να πανηγυρίσει γιατί είμαστε όλοι σίγουροι ότι δεν...  
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γάτε διαφωνώ. Πιστεύω πως ήσουν από τους μαλάκες σαν εμένα που ούτε πέρσι έχεσες παιχνίδι στο γήπεδο. Εεεε οκ, ο Ισμαελάκος πέρσι βγήκε όσα τετατετ δεν τον βγάλανε στα 2 προηγούμενα χρόνια ούτε ο Ριμπο ούτε ο Λυμπε.  Φτάσαμε στο σημείο να είναι μόνος του με το τέρμα και να μην σηκώνετε κανείς να πανηγυρίσει γιατί είμαστε όλοι σίγουροι ότι δεν... 
Ακόμα σηκώνεσαι να πανηγυρίσεις? :grin:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Λοιπόν, άιντε μάγκες σιγά-σιγά ετοιμάζεστε να ανηφορίσετε κατά ΟΑΚΑ. Κάντε την καλή και ξεκινήστε με το δεξιό απόψε!

:rockon:

κουρασε το θεμα με μπλανκο...
του γινε μια παρα πολυ καλη προταση για την αξια του,την αρνηθηκε,παμε για αλλα....
αυτο θα λειπε να παιρνε ο καθενας οτι ζηταγε.....
να δουμε που θα βρει τα λεφτα που ζηταει..

0:)
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τα συγχαρητηρια μου....
ωραία νίκη (όσο είδα δηλαδή)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
χιτμαν ο επιορκος..δυο λογια..
ντιοπ για διαδα δεν κανει,ποσο μαλλον με καφε διπλα του..
σκοκκο-λυμπε-ραφικ=Τρομος...λεο καλος για οσο επαιξε..
το πουλεν του ναυαρχου σταθερο..
στο β' ανεβασαμε ταχυτητα και σπαταλησαμε και αλλες ευκαιριες..
επιθετικα εχουμε ποιοτικους παιχτες..πισω τι γινεται?
γενικοτερα δε γιναμε σοφοτεροι αποψε..
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Αντε καλη μας αρχη παιδες.Την παλευουμε την 2η θεση.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Ρισπέκτ στον Λυμπερόπουλο.

Τεράστιο μέγεθος, και ως προσωπικότητα, από τους 4-5 σημαντικότερους Έλληνες ποδοσφαιριστές της τελευταίας δεκαετίας. Στα 35 του είναι παράδειγμα για τους νεότερους.

Ο Λαγός, μόνο στο β' ημιχρόνιο, έφαγε μια ντουζίνα ντρίμπλες από τα αντίπαλα χαφ. Δεν κάνει το παλικάρι για πλάγιο μπακ, δυστυχώς. Σε πιο δύσκολα ματς θα εκτεθεί.

Ο Πατσατζόγλου όσο έπαιξε, αν και φιλότιμος, δικαιολόγησε τον λόγο που τον έδιωξε ο γαύρος. Λάθος πάσες στο κέντρο.

Ελπίζουμε να ανανεώσει ο Σκόκο, μεγάλος παίχτης, μπορεί να τα πάρει μόνος του αυτά τα παιχνίδια όταν δεν βαριέται.

Έχουμε γρήγορη ανάπτυξη, στις αντεπιθέσεις θα τους τσαλακώσουμε.

Κλάση ο τρομοκράτης, τα λέγαμε από πέρυσι.

Δεν πιστεύω να περάσουμε, με τέτοια άμυνα δεν έχουμε τύχη για βαθμό(ούς) εκτός έδρας, αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.

 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Καλημερα ΑΕΚαρες! :rockon:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
η ομαδα σταθηκε καλα σε γενικες γραμμες χθες!
αν δεν ειχε κανει αυτη την κοιλια σε καποιο χρονικο διαστημα, κατα το οποιο μας γεμισε αβεβαιοτητα, θα ηταν ακομα καλυτερη η συνολικη εικονα μας!

Τζιμπουρ: εβγαζε φωτιες χθες, αν γινει λιγο πιο ομαδικος και μοιρασει και καποιες ασιστ θα βοηθησει πολυ την ομαδα στο σκοραρισμα
Λυμπε: σταθερος, αλλα νομιζω δεν του βγηκαν χθες καποια πραγματα οπως τα ηθελε...παντα χρησιμος!
Σκοκο: μια κλαση πανω απο τους υπολοιπους οπως παντα
Λεοναρντο: πολυ ορεξατος χθες, εκανε αισθητη την παρουσια του
Μπερνς: εμενα μου αρεσει πολυ αυτος ο παιχτης, οχι για την μπαλα που ξερει, μετριος ειναι, αλλα ειναι ποοολυ γρηγορος! αν μαθει να εκμεταλλευεται αυτο το στοιχειο του θα βοηθησει! νομιζω μαζι με Λεοναρντο ειναι οτι πιο γρηγορο εχουμε!
Μανωλας: καλος αλλα κανει παιδικα λαθη...πρεπει να ωριμασει ποδοσφαιρικα, θελει 1-2 χρονια ακομα να τριφτει
Ντιοπ: αν και σε κακη μερα, νομιζω θα μας ξελασπωσει πολλες φορες φετος! σταθερος παιχτης και ψυχραιμος μου εμπνευει μια σιγουρια οταν εχει την μπαλα στα ποδια!
Γιαχιτς: εμενα ρε μαγκες αυτος ο ανθρωπος απο την αρχη δεν μου αρεσε! δεν μπορει το παλικαρι!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Κατι που κανεις δεν ανεφερε και εμενα,αλλα και αρκετους διπλανους μου,μας πειραξε αρκετα..
Η αλλαγη του Ισμαελ στο 90 φευγα που κανε ο σιχαμερος βατραχος ηταν πραγματικα εξοργιστικη...
Προφανως στο παιδι γινεται πολεμος νευρων...Δεν του αξιζει τετοια συμπεριφορα...
Αλλα απο ατομα με το ηθος του ΠΡΟΔΟΤΗ,δε γινεται να περιμενεις τιποτα καλυτερο..
Τον ειδαμε πως φερθηκε στον αλεξο..
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Κατι που κανεις δεν ανεφερε και εμενα,αλλα και αρκετους διπλανους μου,μας πειραξε αρκετα..
Η αλλαγη του Ισμαελ στο 90 φευγα που κανε ο σιχαμερος βατραχος ηταν πραγματικα εξοργιστικη...
Προφανως στο παιδι γινεται πολεμος νευρων...Δεν του αξιζει τετοια συμπεριφορα...
Αλλα απο ατομα με το ηθος του ΠΡΟΔΟΤΗ,δε γινεται να περιμενεις τιποτα καλυτερο..
Τον ειδαμε πως φερθηκε στον αλεξο..
τι περιμενεις απο τον μπινε?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κατι που κανεις δεν ανεφερε και εμενα,αλλα και αρκετους διπλανους μου,μας πειραξε αρκετα..
Η αλλαγη του Ισμαελ στο 90 φευγα που κανε ο σιχαμερος βατραχος ηταν πραγματικα εξοργιστικη...
Προφανως στο παιδι γινεται πολεμος νευρων...Δεν του αξιζει τετοια συμπεριφορα...
Αλλα απο ατομα με το ηθος του ΠΡΟΔΟΤΗ,δε γινεται να περιμενεις τιποτα καλυτερο..
Τον ειδαμε πως φερθηκε στον αλεξο..
καλα του εκανε.ποιος νομιζει οτι ειναι,ο μπατιστουτα?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ενω ο βατραχος ειναι φεργκιουσον και η αεκ γιουναιτεντ.. :jerking: :jerking:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ο γεωργιου ισχυριστηκε πως ο σκοκκο εχει ψυχολογικα
και πως εχει επηρεαστει απο ντε νιγκρις/γκαλλετι και φοβαται για την υγεια του..
το ιδιο πραγμα εχω ακουσει απο 2-3 ακομα ατομα,εναν δημοσιογραφο ντουσανοφρουρο(δεν εδωσα σημασια)και ενα συνδεσμιτη...

 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
ο γεωργιου ισχυριστηκε πως ο σκοκκο εχει ψυχολογικα
και πως εχει επηρεαστει απο ντε νιγκρις/γκαλλετι και φοβαται για την υγεια του..
το ιδιο πραγμα εχω ακουσει απο 2-3 ακομα ατομα,εναν δημοσιογραφο ντουσανοφρουρο(δεν εδωσα σημασια)και ενα συνδεσμιτη...
τον ακουσα και εγω να το λεει, αλλα νομιζω πως ειναι αλλη μια μαλακια του Γεωργιου απλα για να πει κατι...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
το χω ακουσει και απο αλλους οπως εγραψα...
οπου υπαρχει καπνος...
**αν και ο γιωργαρος με τετοια θεματα δεν κανει μαλακιες..
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ο γεωργιου ισχυριστηκε πως ο σκοκκο εχει ψυχολογικα
και πως εχει επηρεαστει απο ντε νιγκρις/γκαλλετι και φοβαται για την υγεια του..
το ιδιο πραγμα εχω ακουσει απο 2-3 ακομα ατομα,εναν δημοσιογραφο ντουσανοφρουρο(δεν εδωσα σημασια)και ενα συνδεσμιτη...

Κ' ο βαλβέρδε έχει επηρεαστεί από το ξύλο στον Ντούσαν και φοβάται. :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom