Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγώ δεν υποστηρίζω διοικήσεις ούτε βάζω πρόσωπα πάνω από την ΑΕΚ!Αυτή είναι η διαφορά!!!Αν θεωρώ ότι κάποιος πρόεδρος , κάποιος προπονητής , κάποιος παίχτης κλπ κάνει κακό στην ομάδα μου θα τον κράζω...αλλιώς θα είμαι κι εγώ συμμέτοχος σε αυτό το παιχνιδάκι!
Ποια είναι η ψευτιά του Μελισσανίδη?Σου υποσχέθηκε κάτι και δεν το έκανε?Γιατί τέτοιο κόλλημα?Επειδή τον έβλεπε πάντα σαν "εχθρό" ο ντέμης?
δηλαδη ρε γατε ο ντεμης δεν εκανε τιποτα καλο στην αεκ; που ηταν ο μελισανιδης οταν το καραβι εμπαζε νερα; δε λεω οτι δεν ειναι αεκαρας αλλα τζαμπα και εγω τη περνω την ομαδα!!! αυτο περιμενει και μαγκια του γιαυτο αλλα οι αεκαρες στα δυσκολα φαινονται!!!! ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
δηλαδη ρε γατε ο ντεμης δεν εκανε τιποτα καλο στην αεκ; που ηταν ο μελισανιδης οταν το καραβι εμπαζε νερα; δε λεω οτι δεν ειναι αεκαρας αλλα τζαμπα και εγω τη περνω την ομαδα!!! αυτο περιμενει και μαγκια του γιαυτο αλλα οι αεκαρες στα δυσκολα φαινονται!!!! ;)
Τους βαρεθήκαμε τους αεκάρες! ;)
Και ποιος μπήκε στα δύσκολα?Γιατί συνέχεια μου τα γυρνάτε?Στα καλά θυμάστε τον ντέμη και τις μαλακίες τις φορτώνετε στους υπόλοιπους μετόχους! ;)
 

Επισκέπτης
Τους βαρεθήκαμε τους αεκάρες! ;)
συμφωνω αλλα εσυ δεν μπορω να καταλαβω το μενος σου για το κοντο; δε λεω οτι δεν εκανε λαθη αλλα ανελαβε την αεκ στη πιο δυσκολη στιγμη της ιδρυσης της και νομιζω δεν τα πηγε και ασχημα. λαθη ειπα εκανε να μην παρεξηγηθω. για το μελισανιδη που ολο τριβεται εδω και δυο χρονια αλλα κινηση δεν κανει δε βλεπω να σχολιαζεις τιποτα. αν οντως θελει ηδου η ροδος!!!!! ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
συμφωνω αλλα εσυ δεν μπορω να καταλαβω το μενος σου για το κοντο; δε λεω οτι δεν εκανε λαθη αλλα ανελαβε την αεκ στη πιο δυσκολη στιγμη της ιδρυσης της και νομιζω δεν τα πηγε και ασχημα. λαθη ειπα εκανε να μην παρεξηγηθω. για το μελισανιδη που ολο τριβεται εδω και δυο χρονια αλλα κινηση δεν κανει δε βλεπω να σχολιαζεις τιποτα. αν οντως θελει ηδου η ροδος!!!!! ;)
Είσαι εκτός ομάδας και είναι λογικό να μην ξέρεις πολλά και να μην μπορείς να καταλάβεις!Εδώ δεν καταλαβαίνουν μερικοί Αεκτζήδες!
Τον Μελισσανίδη πως μπορώ να τον κρίνω σκληρά?Είναι στην ΑΕΚ?
 

Επισκέπτης
Είσαι εκτός ομάδας και είναι λογικό να μην ξέρεις πολλά και να μην μπορείς να καταλάβεις!Εδώ δεν καταλαβαίνουν μερικοί Αεκτζήδες!
Τον Μελισσανίδη πως μπορώ να τον κρίνω σκληρά?Είναι στην ΑΕΚ?
το οτι ειμαι εκτος αεκ δεν σημαινει οτι δεν γνωριζω πολλα. αυτο που λεω οτι επειδη εχεις μια εμονη με τον ντεμη τεινεις να γινεις μηδενιστης στο οτι εχει κανει. απο αυτα που εχει κανει δεν σε εχω δει να πεις οτι εχει κανει κατι καλο. τα ασχημα εισαι παντα προθυμος να τα πεις. δεν μπορεις ενα ανθρωπο να τον κρινεις οταν εδω και δυο χρονια λεει οτι θελει να βοηθησει αλλα ..... παντα υπαρχει το αλλα δηλαδη να αγορασει τζαμπα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
το οτι ειμαι εκτος αεκ δεν σημαινει οτι δεν γνωριζω πολλα. αυτο που λεω οτι επειδη εχεις μια εμονη με τον ντεμη τεινεις να γινεις μηδενιστης στο οτι εχει κανει. απο αυτα που εχει κανει δεν σε εχω δει να πεις οτι εχει κανει κατι καλο. τα ασχημα εισαι παντα προθυμος να τα πεις. δεν μπορεις ενα ανθρωπο να τον κρινεις οταν εδω και δυο χρονια λεει οτι θελει να βοηθησει αλλα ..... παντα υπαρχει το αλλα δηλαδη να αγορασει τζαμπα.
Καμμιά εμμονή φίλε μου!Αυτά που βλέπω...λέω!Δεν μπορώ να πω ότι για την κατάντια της ΑΕΚ φταίει ο Μελισσανίδης!Σόρυ!!!!
 

Επισκέπτης
Καμμιά εμμονή φίλε μου!Αυτά που βλέπω...λέω!Δεν μπορώ να πω ότι για την κατάντια της ΑΕΚ φταίει ο Μελισσανίδης!Σόρυ!!!!
οχι αλλα δεν μορεις και να μην πεις οτι και ο ντεμης δεν εκανε τιποτα καλο. ολα στραβα ρε γαμωτο τιποτα καλο!!!!
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια, το θεμα ειναι να εχει την ΑΕΚ καποιος που να μπορει να την εχει εκει που της αξιζει, να ειναι παντου και παντα 1η. Στην εποχη που ζουμε τα λεφτα παιζουν ρολο.
Οταν υπηρχε μονο η αγαπη για την φανελα η ΑΕΚ ηταν αυτη που σε ολες τις διοργανωσεις ειχε τις μεγαλυτερες διακρισεις, εντος και εκτος Ελλαδος.
Και να μην ξεχναμε οτι η ΑΕΚ εχει τους φιλαθλους της λογω της ιστοριας της, ιδεων και αξιων που αντικατοπτριζει αλλα και του ομορφου ποδοσφαιρου που διαχρονικα παιζει.
Γι αυτο και ειναι η ΑΕΚ της καρδιας μας.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
οχι αλλα δεν μορεις και να μην πεις οτι και ο ντεμης δεν εκανε τιποτα καλο. ολα στραβα ρε γαμωτο τιποτα καλο!!!!
Δεν είπα ότι δεν έκανε τίποτα καλό!Ακόμα και ο Μάκαρος έκανε κάποια καλά!Αυτό είναι αυτονόητο...
 

Επισκέπτης
Δεν είπα ότι δεν έκανε τίποτα καλό!Ακόμα και ο Μάκαρος έκανε κάποια καλά!Αυτό είναι αυτονόητο...
ναι αλλα εσυ δεν τα εχεις πει ποτε μονο στραβα βλεπεις.και μη συγρινεις τωρα το μακαρο με το ντεμη. ελεος δηλαδη!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ναι αλλα εσυ δεν τα εχεις πει ποτε μονο στραβα βλεπεις.και μη συγρινεις τωρα το μακαρο με το ντεμη. ελεος δηλαδη!!!
Δεν έκανα καμμία σύγκριση!Ένα απλό παράδειγμα σου έφερα!Τα καλά τα έχω πει κατά καιρούς αλλά είναι ασήμαντα για εμένα μπροστά στα εγκλήματα...
 

Επισκέπτης
Δεν έκανα καμμία σύγκριση!Ένα απλό παράδειγμα σου έφερα!Τα καλά τα έχω πει κατά καιρούς αλλά είναι ασήμαντα για εμένα μπροστά στα εγκλήματα...
για πες ενα γιατι εγω δεν θυμαμαι κανενα. ασημαντοειναι οτι ουσιαστικα αυτος την ανελαβε οταν ο μελισανιδης δηλωνε πως μονο ενας τρελος θα αναλαμβανε την αεκ εκεινη την περιοδο. τωρα ομως σκεφτεται να αναλαβει τοτε που ηταν ο αεκαρας; ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
για πες ενα γιατι εγω δεν θυμαμαι κανενα. ασημαντοειναι οτι ουσιαστικα αυτος την ανελαβε οταν ο μελισανιδης δηλωνε πως μονο ενας τρελος θα αναλαμβανε την αεκ εκεινη την περιοδο. τωρα ομως σκεφτεται να αναλαβει τοτε που ηταν ο αεκαρας; ;)
Αφού τα ξέρεις τόσο καλά τα της ΑΕΚ θα έπρεπε να μπορείς να καταλάβεις ότι από έναν επιχειρηματία του βεληνεκούς του Μελισσανίδη θα ζητούσαν όλοι να πληρώσει τα χρέη,πράγμα που δεν έγινε με τους τωρινούς α-μέτοχους! ;)
Και επειδή την αναλάβανε τότε κάποιοι θα πρέπει να την έχουν για πάντα από εδώ και πέρα και να την κληρονομούν στα παιδιά τους? :helpplea:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Μανολα ψιχαρα για παντα αεκαρα
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την ιστορια που ο Bajevic πηγε στο γαυρο για να βοηθησει ο Κοκαλη τον Μελισανιδη να βγει απο τη φυλακη την ξερετε?
 

Επισκέπτης
Αφού τα ξέρεις τόσο καλά τα της ΑΕΚ θα έπρεπε να μπορείς να καταλάβεις ότι από έναν επιχειρηματία του βεληνεκούς του Μελισσανίδη θα ζητούσαν όλοι να πληρώσει τα χρέη,πράγμα που δεν έγινε με τους τωρινούς α-μέτοχους! ;)
Και επειδή την αναλάβανε τότε κάποιοι θα πρέπει να την έχουν για πάντα από εδώ και πέρα και να την κληρονομούν στα παιδιά τους? :helpplea:
κοιτα ουσιαστικα τα λεφτα στην αεκ τα εβαζε ο νοτιας. τωρα αν ο μελισανιδης εχει περισοτερα απο το νοτια μονο εσυ το λες ;)αυτα ειναι δικαιολογιες που λες εσυ για να διακιολογησεις τον τιγρη. το οτι μονο τρλος θα την αναλαμβανε που ελεγε ουδεν σχολιο :cheesy:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Την ιστορια που ο Bajevic πηγε στο γαυρο για να βοηθησει ο Κοκαλη τον Μελισανιδη να βγει απο τη φυλακη την ξερετε?
το μόνο γνωστό σε όλους είναι ότι ο μελισανίδης δεν μπορεί να είναι πρόεδρος της ΑΕΚ λόγω ποινικού μητρώου για λαθρεμπόριο και για αυτό προορίζει για πρόεδρο τον Στάθη. Εάν λέμε τώρα....



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ειναι φημες και δε ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια. Αλλα τοτε ο Μελισσανιδης ειχε μπει φυλακη απο το Βαρδινογιαννη για λαθραια πετρελαια. Οποτε συμφωνησε με τον Κοκαλη να τον βγαλει με ανταλλαγμα τον Bajevic  και να βοηθησει με το κυκλωμα των διαιτητων.
Παντως στο δικαστηριο που εγινε μετα ο Μελισσανιδης αθωοθηκε.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
κοιτα ουσιαστικα τα λεφτα στην αεκ τα εβαζε ο νοτιας. τωρα αν ο μελισανιδης εχει περισοτερα απο το νοτια μονο εσυ το λες ;)αυτα ειναι δικαιολογιες που λες εσυ για να διακιολογησεις τον τιγρη. το οτι μονο τρλος θα την αναλαμβανε που ελεγε ουδεν σχολιο :cheesy:
Σου απάντησε ο Ταράτσα στο Αγγλοθρέντ!  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom