Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Στίχοι: Χρήστος Κολοκοτρώνης, Θεσσαλός
Μουσική: Στέλιος Καζαντζίδης
Πρώτη εκτέλεση: Μίμης Παπαϊωάννου

ΑΕΚ-ΑΕΚ-ΑΕΚ

Αναστενάζουν τα γκολπόστ
και τα δοκάρια σπάζουν,
της Ένωσης οι αετοί
τα δίχτυα κομματιάζουν.

Εμπρός της ΑΕΚ παλικάρια
[size=20pt]σουτάρετε και σπάστε τα δοκάρια[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τα δίχτυα σκίστε, την δόξα κατακτήστε,
νικήστε-νικήστε-νικήστε.
Τα δίχτυα σκίστε, την δόξα κατακτήστε,
νικήστε-νικήστε-νικήστε.

ΑΕΚ-ΑΕΚ-ΑΕΚ

Οι κυνηγοί σου κεραυνοί,
βράχος η άμυνά σου
και της Ρεάλ το φόβητρο
έγινε τ' όνομά σου.

Εμπρός της ΑΕΚ παλικάρια
[size=20pt]σουτάρετε και σπάστε τα δοκάρια[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τα δίχτυα σκίστε, την δόξα κατακτήστε,
νικήστε-νικήστε-νικήστε.
Τα δίχτυα σκίστε, την δόξα κατακτήστε,
νικήστε-νικήστε-νικήστε
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
σας λυτρωσα χανουμια
μολις ποσταρα βαλατε γκολ :rockon:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Άντε κουφάλες....το...''σκοτώσατε''....το θεριό.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ψιλοχάλια εμφάνιση αλλά ευτυχώς ήρθε η πρόκριση χωρίς να χρειαστεί να ταξιδέψουμε στην Κέρκυρα! Πολύ ωραίο το γκολ , θαυμάσια η ενέργεια του Παυλή και εντυπωσιακό τελείωμα από τον Σκόκο!  :rockon:
Το ξέσπασμα του ντουσκοπρίτη δείχνει το κλίμα που υπάρχει...

« Έχουμε παιχνίδι την Κυριακή. Αν συνεχίσουμε έτσι θα πάμε κάπου αλλού. Θέλω όμως να κάνω μια δήλωση. Πιστεύω ότι πρέπει να είμαστε πιο ειλικρινείς και πιο σωστοί μεταξύ μας. Και η διοίκηση σε μας και εμείς. Δεν έχουμε να πούμε κάτι παραπάνω από όσα λέμε εδώ και δύο μήνες. Αν μας πιστεύουν και εμένα και τον Στέλιο καλώς, αλλιώς ας μας πουν να φύγουμε. Εγώ δεν θέλω να πεθάνω, ούτε να χάσω την ηρεμία μου. Αν δεν εμπιστεύονται τίποτα και πρέπει να ελέγχουν κάθε μας ενέργεια και για τους παίκτες που κοιτάμε και όλα, τότε για ποιο λόγο μας κρατάνε; Ας μας πουν «σας ευχαριστούμε πολύ και γειά σας. Ο Στέλιος και εγώ θέλουμε να βοηθήσουμε. », τόνισε αρχικά ο «Ντούσκο» και πρόσθεσε:

«Αν δεν μας πιστεύουν και δεν ενδιαφέρονται για αυτά που ζητάμε, να μας το πουν. Ακόμη και στο ταξίδι του Μανωλά στην λατινική Αμερική μας έλεγαν τι πρέπει να κάνουμε και πως πρέπει να το κάνουμε».
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αυτός ο Μπασινάς δεν μπορεί να διακριθεί ούτε σε ματς με την Κέρκυρα στο Οάκα! :huh:
 

masterjim1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ειλικρινα δεν καταλαβαινω τη σταση των μετοχων οτι εκτιζαν προσπαθουν να το διαλυσουν και ο ντεμης εξαφανισμενος αλλα εγω το διαρκειας το καλοκαιρι το πληρωνα. μονο οι οπαδοι ειμαστε πιστοι ολοι οι αλλοι για χρημα και δοξα πανε.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :rockon: :rockon: :rockon:
Από την χθεσινή νίκη-πρόκριση κρατάω μόνο αυτή καθεαυτή τη νίκη,καθώς κ την εξαιρετική πάσα ποίημα του Παυλή στον Σκόκο που έβαλε το καταπληκτικό γκολ,που μας γλύτωσε στο 89'.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για τους α-μέτοχους που λέει κ ο φίλος μου ο gatto,τι να πω.Το ξέσπασμα του Μπάγεβιτς τα λέει όλα.

Ακόμα κ τώρα είναι  Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ,να βγουν μπροστά αυτοί που θέλουν να την πάρουν,αν τελικά θέλουν,τώρα που το καράβι έχει μπατάρει επικίνδυνα.Αν βγουν τώρα μπροστά οι ενδιαφερόμενοι-ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ-πρέπει να βγουν τώρα μπροστά με πιο χειροπιαστά στοιχεία κ να δείξουν ότι ενδιαφέρονται,μπας κ σώσουμε για κάτι φέτος.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.936
Πόντοι
22.785
Καλημερα χανουμιααααααααααααααααα
αυτη ειναι η ελλαδα ... ο νοων νωητο...
γηπεδο αλητεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα! :rockon:
Για να πω κι ένα καλό για την συγκεκριμένη διοίκηση και να ικανοποιήσω τον bodo...
με τις πράξεις τους θα μας κάνουν να ξαναγαπήσουμε τον Ντούσαν!  :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κοίτα να δεις ,που ο Μπάγεβιτς θα είναι η αιτία που θα ξανασυσπειρωθεί κ κόσμος της ΑΕΚ.
Ποιος να το πίστευε αυτό;;;; :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Αμα μας το έλεγαν αυτό,ότι μπορεί να γινόταν μέχρι κ 3 μήνες πριν,θα τον είχαμε στείλει στο Δρομοκαϊτειο,όποιος μας το έλεγε. :idiot:
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.132
Πόντοι
376
Μια ενναλακτική λύση για το γηπεδικό σας...


philadelfia2_by_zaxos.jpg


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom