Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

globus21

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Για πρώτη φορά στα 30 χρόνια επαγγελματικού ποδοσφαίρου, Παναθηναϊκός και ΑΕΚ βρίσκονται σε προχωρημένες συζητήσεις για ένα μεταγραφικό deal που εφόσον ολοκληρωθεί θα προκαλέσει αίσθηση και πολλές συζητήσεις. Οι «πράσινοι» κατέθεσαν πρόταση στην Ένωση για την απόκτηση του Ράφικ Τζιμπούρ, προσφέροντας περισσότερα από 2 εκ. ευρώ και τον Αντρέας Ιβανσιτς ως έμψυχο αντάλλαγμα.

Το θέμα είναι απο το contra.gr

Τα λόγια είναι περιττά.Ξεκίνησε το ξεπούλημα των παικτών για να πάρουν πίσω έστω και λίγα λεφτά απο αυτά που έβαλαν οι μέτοχοι(εύχομαι να πέφτω έξω).
Ελπίζω να παραμείνει μόνο ως ρεπορτάζ και να μην γίνει πραγματικότητα.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.132
Πόντοι
376
Για πρώτη φορά στα 30 χρόνια επαγγελματικού ποδοσφαίρου, Παναθηναϊκός και ΑΕΚ βρίσκονται σε προχωρημένες συζητήσεις για ένα μεταγραφικό deal που εφόσον ολοκληρωθεί θα προκαλέσει αίσθηση και πολλές συζητήσεις. Οι «πράσινοι» κατέθεσαν πρόταση στην Ένωση για την απόκτηση του Ράφικ Τζιμπούρ, προσφέροντας περισσότερα από 2 εκ. ευρώ και τον Αντρέας Ιβανσιτς ως έμψυχο αντάλλαγμα.

Το θέμα είναι απο το contra.gr

Τα λόγια είναι περιττά.Ξεκίνησε το ξεπούλημα των παικτών για να πάρουν πίσω έστω και λίγα λεφτά απο αυτά που έβαλαν οι μέτοχοι(εύχομαι να πέφτω έξω).
Ελπίζω να παραμείνει μόνο ως ρεπορτάζ και να μην γίνει πραγματικότητα.

Θεωρώ οτι είναι καλό deal
Σεντερ φορ η ΑΕΚ εκτός του Τζιμπούρ έχει, τον Μπλάνκο και τον Εντίνιο.  Αριστερό χαφ ποιόν έχει;  Τον Λαγό;  ας γελάσω...

Είναι ευκαιρία για την ΑΕΚ να πιάσει κορόιδο τους ασύστολα ξοδεύοντες καβαλημένους...
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Για πρώτη φορά στα 30 χρόνια επαγγελματικού ποδοσφαίρου, Παναθηναϊκός και ΑΕΚ βρίσκονται σε προχωρημένες συζητήσεις για ένα μεταγραφικό deal που εφόσον ολοκληρωθεί θα προκαλέσει αίσθηση και πολλές συζητήσεις. Οι «πράσινοι» κατέθεσαν πρόταση στην Ένωση για την απόκτηση του Ράφικ Τζιμπούρ, προσφέροντας περισσότερα από 2 εκ. ευρώ και τον Αντρέας Ιβανσιτς ως έμψυχο αντάλλαγμα.
Το θέμα είναι απο το contra.gr

Κάντε τον σταυρό σας...μακάρι να σας έρθει τέτοια πρόταση...παίρνεις παίχτη σε θέση που πονάς....και έχεις 2 εκατ. € να διαχειριστείς...
ΥΓ--->Αυτοί στον βάζελο είναι τελικά βλάκες...ρεεεε,έχουμε 1 παιχταρά που τον λένε...Σίσιτς...δώστε μας 3 εκατ. € και τον Σιμάο και είναι...δικός σας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τέλος  και ο Κανελλόπουλος.........
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.450
Κριτικές
5
Like
67.487
Πόντοι
12.056
Την παραίτησή του από την θέση του αντιπροέδρου του Διοικητικού Συμβουλίου της ΠΑΕ ΑΕΚ υπέβαλε το Σάββατο ο Τάκης Κανελλόπουλος.

Κέρδισε την πρόσκλησή σου
για τη συναυλία των Calexico
από το MEN 24

Μάλιστα ο πρώην πλέον αντιπρόεδρος του Δ.Σ. προέβη στην ακόλουθη "αποχαιρετιστήρια" δήλωση μέσω της επίσημης ιστοσελίδας της Ένωσης.

Αναλυτικά η δήλωση:

"O κύκλος μου στα διοικητικά δρώμενα της ΑΕΚ έκλεισε. Κατά το τελευταίο δίμηνο έχω βιώσει καταστάσεις εντελώς αντίθετες προς τη δική μου λογική, ηθική και αξιοπρέπεια, από ανθρώπους που συμφώνησα στην επιλογή τους.

Αρνούμαι να συμμετέχω σε αυτή την πρωτόγνωρη ατμόσφαιρα που έχει δημιουργηθεί και αποχωρώ εφόσον, παρά τις προσπάθειές μου, αδυνατώ να την αλλάξω.

Οι δυσκολίες ποτέ δεν με τρόμαξαν, αλλά πίστευα ότι πάντοτε μπορούν να αντιμετωπιστούν μέσα από τη συνεργασία. Όμως, συνεχιζόμενες συμπεριφορές και πράξεις από ανθρώπους της ομάδας, δεν ήταν δυνατόν να συνεχίζονται να γίνονται ανεκτές από εμένα.

Κρατάω τις όμορφες στιγμές που πέρασα με όσους συμπορεύτηκα σε αυτή την πενταετή προσπάθεια και αποβάλω τις δυσάρεστες.

Είμαι υπερήφανος που συμμετείχα στη διάσωση της ΑΕΚ το 2004 και στην ανάπτυξή της στη συνέχεια εν μέσω γνωστών και αγνώστων προβλημάτων.

Πιο πολύ όμως είμαι υπερήφανος για τις αξίες της εντιμότητας, της ειλικρίνειας και του σεβασμού που όλοι μαζί υπηρετήσαμε πιστά και που μας ξεχώρισαν από πολλά μελανά παραδείγματα στον χώρο του ποδοσφαίρου και όχι μόνο.

Παραιτούμαι από το Διοικητικό Συμβούλιο της ΑΕΚ. Εύχομαι στους φίλους μου και συμμετόχους καλή συνέχεια στο δύσκολο έργο τους και δηλώνω την αμέριστη συμπαράστασή μου προς αυτούς.

Ευχαριστώ όλους τους εργαζόμενους στην ΠΑΕ ΑΕΚ και ιδιαίτερα εκείνους με τους οποίους δουλέψαμε μαζί. Η διαδρομή αυτή ήταν από τις ομορφότερες της ζωής μου.

Εύχομαι η ΑΕΚ να ξαναζήσει τη “μαγική” ατμόσφαιρα της χρονιάς 2004 – 2005 καθώς μόνο αυτή μπορεί να οδηγήσει την ομάδα μας στη κορυφή με αξιοκρατικό τρόπο, τον μοναδικό τρόπο που οι περισσότεροι από εμάς τους ΑΕΚτζήδες εκτιμούμε.

Πιστεύω ότι όσοι αγαπάμε την ΑΕΚ πραγματικά, από όποια θέση και αν βρισκόμαστε, έχουμε χρέος να κινηθούμε προς την κατεύθυνση της χρονιάς εκείνης, κάτι που υπόσχομαι να το πράξω".

πηγη Sport24
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δήλωση Κιντή πριν από λίγο...
«Παρακαλούνται όσοι διαδίδουν ότι παραιτήθηκα λόγω κόντρας με τον προπονητή ή και τον τεχνικό διευθυντή να πάψουν να το κάνουν μη δώσω στη δημοσιότητα την επιστολή παραίτησής μου και γίνουμε μια ωραία ατμόσφαιρα. Τα αυτό ισχύει και για τους αφηγητές του άλλου γνωστού παραμυθιού με τίτλο “Ο λογιστάκος που τη βρίσκει να κάνει περικοπές”».

Ανοίξτε επιτέλους το στοματάκι σας να τελειώνουμε! :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Δήλωση Κιντή πριν από λίγο...
«Παρακαλούνται όσοι διαδίδουν ότι παραιτήθηκα λόγω κόντρας με τον προπονητή ή και τον τεχνικό διευθυντή να πάψουν να το κάνουν μη δώσω στη δημοσιότητα την επιστολή παραίτησής μου και γίνουμε μια ωραία ατμόσφαιρα. Τα αυτό ισχύει και για τους αφηγητές του άλλου γνωστού παραμυθιού με τίτλο “Ο λογιστάκος που τη βρίσκει να κάνει περικοπές”».

Ανοίξτε επιτέλους το στοματάκι σας να τελειώνουμε! :tickedoff:
Ένα απέραντο μπουρδέλο! :rockon:
 

thomasps

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από αυτά που είπε ο Κιντής, και όπως τα είπε (ωραία ατμόσφαιρα), οφείλει να δώσει στην δημοσιότητα την επιστολή παραίτησής του.
"Ωραία ατμόσφαιρα" κε Κιντή μας έχετε κάνει έτσι και αλλιώς.
Παρόλα αυτά αύριο ΟΛΟΙ στο γήπεδο για την ΟΜΑΔΑ, μαςε χρειάζεται.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Kaλησπέρα Στον τιτάνιο λαό της ΑΕΚ.
Πάει κ ο Κανελλόπουλος,θεος χωρέστον.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...και να δω πότε θα βγουν οι σωτήρες να πάρουν την ΑΕΚ μας.

Εμάς το χρέος μας είναι να σταθούμε δίπλα στην ΑΡΡΩΣΤΙΑ αύριο κόντρα στον Πανιώνιο,όπου με΄τα την ήττα του βάζελου σήμερα :rockon: :rockon: :rockon: και πιθανό στραβοπάτημα του ΠΑΟΚ αύριο,θα είμαστε πιο κοντά στην δεύτερη θέση του πρωταθλήματος.

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΑΥΡΙΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. :rockon:
ΟΛΟΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΥΡΙΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. :rockon: :rockon:
ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΜΕΙΝΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...
:rockon: :rockon: :rockon:

Εσύ Αεκτζή θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ μόνη;;; :tickedoff:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προφανώς αν ευοδώσει το ντιλ που ακούγεται τελευταία της ανταλλαγής του Τζιμπούρ με τον Ίβανσιτς + 2 εκ.γιούργια,θα είναι πολύ καλή συμφωνία για την ομάδα μας.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.132
Πόντοι
376
Προφανώς αν ευοδώσει το ντιλ που ακούγεται τελευταία της ανταλλαγής του Τζιμπούρ με τον Ίβανσιτς + 2 εκ.γιούργια,θα είναι πολύ καλή συμφωνία για την ομάδα μας.
και εγώ συμφωνώ με αυτή την ανταλλαγή...

Αυριο στο ΟΑΚΑ προβλέπεται σκληρό ροκ.  Κρίμα που παίζουμε την ίδια ώρα στου Βικελίδη και θα το χάσω...
 

pig21

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα φένετε καθαρά η αξία του Ντέμη και ποιοι του κανανε πόλεμο για να μην πετύχει στο έργο του
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
και εγώ συμφωνώ με αυτή την ανταλλαγή...

Αυριο στο ΟΑΚΑ προβλέπεται σκληρό ροκ.  Κρίμα που παίζουμε την ίδια ώρα στου Βικελίδη και θα το χάσω...

Το θέμα δεν είναι αν συμφωνείς ή όχι . Είναι ξεφτυλίκι για μια ομάδα να πουλάει παίκτη της σε εναν από τους βασικούς ανταγωνιστές της , μεσούσης της περιόδου.
Τέρμα.
Οπως βέβαια είναι ξεφτίλα και για τους πολυμετοχικούς μετά από τα σήριαλ με Παλάσιο, Νιλμάρ , Φαλκάο και δεν συμμαζεύεται να ξεπέφτεις στον Τζιμπούρ. Ενώ μάλιστα θα μπορούσε να τον αγοράσει το καλοκαίρι και να του έρθει και πιο οικονομικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom