Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με την φημολογούμενη ανταλλαγή Τζιμπούρ-Ίβανσιτς αφού εδώ ταιριάζει το "Εδώ ο κόσμος χάνεται και το μουνί χτενίζεται" αλλά μιας και ακούγονται διάφορα έχω να πω ότι κατα τη γνώμη μου μόνο κακό μπορεί να κάνει μια τέτοια τράμπα άσχετα με το ποιος θα αποδειχτεί νικητής στον αγωνιστικό χώρο!Μπορεί ο Ίβανσιτς να βγάζει μάτια στην ΑΕΚ και ο Τζιμπούρ να σέρνεται στον Πάο, μπορεί το αντίθετο,μπορεί να βγουν κερδισμένοι και οι 2!Αυτό θα κριθεί στο γήπεδο και για εμένα μικρή σημασία έχει!Το θεωρώ λοιπόν κακό για τους εξής λόγους:
α)Σε μικραίνει σαν ομάδα σε σχέση με τον Παναθηναικό αυτή η ανταλλαγή γιατί ουσιαστικά αυτός σε σέρνει σε αυτή!
β)Κινδυνεύεις μεταξύ σοβαρού και αστείου να χαρακτηριστείς παράρτημα του βάζελου...όπως ακριβώς και ο ζμπάοκ!Μόνο αυτό δεν έχει καταφέρει η συγκεκριμένη διοίκηση και ας ελπίσουμε ότι δεν θα το καταφέρει!
γ)Με τα 2 εκ. θα κερδίσουν χρόνο οι α-μέτοχοι και θα πάρει παράταση η άρρωστη κατάσταση που ζούμε!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δεν έχει τελειώσει ακόμα τίποτα...χρειάζεται σοβαρότητα μέχρι το τέλος!  :birdman:
Σαν τον Καραγκούνη μου ακούγεσαι??? :2funny: :2funny: :2funny:
αστα αυτα και πες μας σημερα τη βλεπεις το 7αρακι με τρωει το χερι μου!!! :2funny:
Εσύ μην παίρνεις πολύ αέρα...κι εσύ φέτος δεν πατάς και πολύ καλά... :birdman:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
παντως με την ανακατοσουρα που εχετε ολα ειναι πιθανα! ;)
Το ζήτημα είναι ότι και εσείς δεν έχετε σταθερότητα!Είναι εκτός και οι Μάκος , Κουμορτζί...Τι λέει το ρεπορτάζ?Άλλη απουσία?
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Οι αθηναίοι αεκτζήδες πρέπει να πάτε οπωσδήποτε στο δήπεδο σήμερα για να προετοιμάσεται ζεστό κλίμα για τον γαύρο....
Οι κανελόπουλοι βρήκαν αφορμή να λακίσουν, άλλωστε με "τα λεφτά του μπαμπά" δεν λογίζεσε μπίζνεσμαν....
Πέρσι μας κλέψαν το πρωτάθλημα γιατί τα παρατήσαμε και μεις , έστω για λίγο, φέτος ας μην χαλαρώσουμε , έστω και μια θέση στο champions l...., θα κάνει την ομάδα πιο ελκιστική σε επίδοξους επενδυτές...(Μελισσαν κλπ)...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Το ζήτημα είναι ότι και εσείς δεν έχετε σταθερότητα!Είναι εκτός και οι Μάκος , Κουμορτζί...Τι λέει το ρεπορτάζ?Άλλη απουσία?
Κατάντια...να κοιτάς τις απουσίες του ιστορικού για να σκάσει χαμόγελο το χειλάκι σου...ή να πώ καλύτερα αναστεναγμό ανακούφισης... :birdman:
 

Επισκέπτης
Το ζήτημα είναι ότι και εσείς δεν έχετε σταθερότητα!Είναι εκτός και οι Μάκος , Κουμορτζί...Τι λέει το ρεπορτάζ?Άλλη απουσία?
μονο ο μακος δεν παιζει. ο κουμουρτζι θα παιξει. απο τοτε που ανελαβε ο σταματοπουλος η ομαδα παει καλα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Κατάντια...να κοιτάς τις απουσίες του ιστορικού για να σκάσει χαμόγελο το χειλάκι σου...ή να πώ καλύτερα αναστεναγμό ανακούφισης... :birdman:
Τώρα εξετάζουμε την περίπτωση μπόμπας ρε νούμερο!
Άντε ασχολήσου με την Β' Εθνική...δεν έχεις σχέση με τα σαλόνια! :birdman:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Τώρα εξετάζουμε την περίπτωση μπόμπας ρε νούμερο!
Άντε ασχολήσου με την Β' Εθνική...δεν έχεις σχέση με τα σαλόνια! :birdman:
Ερχομαι τρένο  ρε μπαγλαμά και θα σε φτιάξω κι έσενα από του χρόνου... :rockon:
θυμάσαι λίγο να μου πείς πόσες φορές πέρασες από τους Ζωσιμάδες χωρίς να φάς τα μούτρα σου??? :thefinge:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ερχομαι τρένο  ρε μπαγλαμά και θα σε φτιάξω κι έσενα από του χρόνου... :rockon:
θυμάσαι λίγο να μου πείς πόσες φορές πέρασες από τους Ζωσιμάδες χωρίς να φάς τα μούτρα σου??? :thefinge:
Μην ονειρεύεσαι μεγαλεία...έτσι όπως θα ανέβεις...έτσι θα πέσεις...σούμπιτος! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom