Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ειναι φημες και δε ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια. Αλλα τοτε ο Μελισσανιδης ειχε μπει φυλακη απο το Βαρδινογιαννη για λαθραια πετρελαια. Οποτε συμφωνησε με τον Κοκαλη να τον βγαλει με ανταλλαγμα τον Bajevic  και να βοηθησει με το κυκλωμα των διαιτητων.
Παντως στο δικαστηριο που εγινε μετα ο Μελισσανιδης αθωοθηκε.
Οι Νεφελιμ πότε ήρθαν? :2funny:
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παντως ο Μελισσανιδης ηταν αυτος που εκανε συμβολαιο στον Λυμπεροπουλο και οταν γινοταν ο τηλεμαραθωνιος για το τσουναμι, και ενω ειχαν δωσει λεφτα η παε Παο και ο Γλου για τον οσφπ, εδωσε για την ΑΕΚ....
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Παντως ο Μελισσανιδης ηταν αυτος που εκανε συμβολαιο στον Λυμπεροπουλο και οταν γινοταν ο τηλεμαραθωνιος για το τσουναμι, και ενω ειχαν δωσει λεφτα η παε Παο και ο Γλου για τον οσφπ, εδωσε για την ΑΕΚ....
τα χρήματα για τον Λύμπε όντως τα έδωσε, αλλά τα πήρε πίσω αργότερα. Το έχει πει και ο ίδιος.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τα χρήματα για τον Λύμπε όντως τα έδωσε, αλλά τα πήρε πίσω αργότερα. Το έχει πει και ο ίδιος.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά

Συμφωνησε με το Λυμπε,εδωσε προκαταβολη και θα τον πληρωνε εαν δεν μπορουσε η Παε
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχ μανούλα μου,άρχισε να πονάει η κοιλιά μου κ αισθάνομαι κομμένος.
Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :S :S :S :S
είναι ώρα να πάω στο αφεντικούλι μου,να πω ότι είμαι χάλια,πρέπει να πάω σπιτάκι μου,να ξεκουραστώ κ να πιω κανά τσάι. :S :S :S
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ :S :S :S :S :S

ίσα-ίσα προλαβαίνω το ματς.

Αφήνω εσάς να κάτσετε να συζητήσετε για το αν θα έρθει ο Μελισσανίδης,ο Καρράς,ο Τροχανάς ή ο Αγαπούλας.

Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ,ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ.ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΟΜΕΙΝΑΜΕ,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΑΠΕΜΕΙΝΕ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχχ,αααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ,ββββββββββββββαααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ,
αλί-αλί κ τρισαλίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,φέρτε μου απόψε τον Αλήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη να με καρατομήσει.

Τι έφαγα ο μαλάκας πρωινιάτικο κ με έκοψε έτσι;;;;;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αντε δρόμο τώρα.ΟΛΟΙ ΟΑΚΑ ΡΕ.
Εχει η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ματς και μας έχει ανάγκη.

ΕΣΥ ΑΕΚΤΖΗ,ΘΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΝΗ;;; :tickedoff:
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ωωωωωωωωωωωωωωχχχχχχχχχχχχχχχ,αααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ,ββββββββββββββαααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ,
αλί-αλί κ τρισαλίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι,φέρτε μου απόψε τον Αλήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη να με καρατομήσει.



Τι έφαγα ο μαλάκας πρωινιάτικο κ με έκοψε έτσι;;;;;

Καλο απογευμα
Και προσοχη στον πανηγυρισμο του 1ου γκολ...μην ειναι πολυ εντονος και εχεις κανενα ατυχημα.. :-).. περαστικα

ΑΕΚ γερα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Είσαι τυχερός!Το Οάκα έχει καλές χέστρες...φαντάσου να παίζαμε στη Νέα Φιλαδέλφεια! :2funny:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Είσαι τυχερός!Το Οάκα έχει καλές χέστρες...φαντάσου να παίζαμε στη Νέα Φιλαδέλφεια! :2funny:
Καλύτερα στην φιλαδέλφεια θα έβγαινε από την 21 και θα πήγαινε στο δάσος!!! :2funny:
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
αντε αδέρφια, και με την νίκη σήμερα.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Επισκέπτης
Έδειξε κάποιον που καθόταν μόνος του σε μια κερκίδα, μήπως ήταν ο Σκοτεινός που χέστηκε πάνω του τελικά και δεν τον πλησιάζει άνθρωπος? :2funny:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Άντε χανούμια...θα το ''σκοτώσετε'' το θηρίο που λέγεται...ΑΟΚ!!! :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Άντε χανούμια...θα το ''σκοτώσετε'' το θηρίο που λέγεται...ΑΟΚ!!! :2funny: :2funny:
Δυο δοκάρια,χαμένο πέναλντυ,τρεις τουλάχιστον κλασσικές ευκαιρίες...Ηταν  στραβό το κλίμα,το γ@@@@ε κι ο γάιδαρος...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
ΤΡΙΤΟ ΔΟΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom