Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ δεν είπα ποτέ μου ότι ο ντέμης πήρε μίζα από μεταγραφές...και είναι το τελευταίο που με ενδιαφέρει!Τον "κατηγορώ" για δεκάδες άλλους λόγους που έχω βαρεθεί να αναλύω!Όποιος δεν μπορει να καταλάβει...
Γιατί τόσος πόνος για τον Μελισσανίδη?Εμείς θα του πούμε πότε θα μπει στην ΑΕΚ και αν θα μπει????Το καλοκαίρι που έκανε την πρόταση γιατί δεν λέγατε τα ίδια? :huh:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και το πάει εγωιστικά τώρα;;;να το καλοκαίρι,ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ.Αλλά τώρα μούγκα στην στρούγκα.Και από τον ίδιο και από τους υποστηρικτές του.Εγώ προσωπικά είπα να μπει ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ Κ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.Όλοι οι καλοί χωράνε.Αλλά να βγει κ προς τα έξω,να δούμε τι θέλει να ξερουμε κ μεις να κρίνουμε.
Αλλά και το καλοκαίρι,
και τώρα,
αλλά κ τον Μάη...θυμίσου του,εδώ είμαστε.
ΜΟΥΓΚΑ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΥΓΚΑ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ωραία και πως μπορώ να τον κατηγορήσω?Κουμάντο θα κάνω εγώ στην τσέπη του?Αν θέλει μπαίνει,αν δεν θέλει δεν μπαίνει!Δεν τον υποχρεώνει κανείς!Για το καλό της ΑΕΚ θα πρέπει να μπει και όπως όλα δείχνουν έτσι θα γίνει!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι ωραία κ συμφωνώ με αυτά που λες.
Τόσο καιρό όμως οι αυλοκόλακες του,και οι χειροκροτητές του(μερίδα οπαδών,ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ,εφημερίδες προσκέιμενες σε αυτόν) γιατί δημιουργούσαν κλίμα κ έκαναν πόλεμο στην διοίκηση,και τώρα που η διοίκηση φθάρθηκε κ τα έφτυσε(και από τον πόλεμο που δέχτηκε),δεν κάθεται να παρει την ομάδα,που ουσιαστικά του την χαρίζουν;
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Οι διαμαρτυρίες και ο "πόλεμος" δεν γίνεται για να έρθει συγκεκριμένα ο Μελισσανίδης...γίνεται για την διοίκηση που υπάρχει τώρα στην ΑΕΚ και για τα "κατορθώματα" της!
Αν αναλάβει ο Μελισσανίδης και κάνει τις ίδιες μαλακίες...θα τα ακούσει και αυτός!
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Οι διαμαρτυρίες και ο "πόλεμος" δεν γίνεται για να έρθει συγκεκριμένα ο Μελισσανίδης...γίνεται για την διοίκηση που υπάρχει τώρα στην ΑΕΚ και για τα "κατορθώματα" της!
Αν αναλάβει ο Μελισσανίδης και κάνει τις ίδιες μαλακίες...θα τα ακούσει και αυτός!
+1000
Καλημέρα και από μένα.Ρε παιδιά το πρόβλημά μας είναι ότι δυστυχώς δεν έχουμε παράγοντες.Ο Μελισαν είναι μέγα λαμόγιο ξέρει από μπάλλα αλλά το ενδιαφέρει μόνο η τσέπη του.
Αυτοί που είναι τώρα είναι γενικώς άσχετοι.Ούτε το αντικείμενο ξέρουν ούτε χρήματα βάζουν ή για να το πω σωστά έβαλαν κάποια χρήματα αλλά είναι τόσο άσχετοι από μπάλλα που έκαναν λάθος επιλογές,οπότε γενικώς γάματα.
Δεν ξέρω αν θα αναλάβει ο Μελισαν,αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να φύγουν αυτοί οι τεχνοκράτες από την ομάδα και ελπίζω να βρεθεί ένας άνθρωπος που δεν είναι ανάγκη να διαθέσει τεράστια ποσά, αλλά να ξέρει από μπάλλα και κυρίως να έχει μεράκι με την ομάδα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Ντέμης είχε μεράκι για την ομάδα,αλλά οι ιδέες του ήταν πολύ πρωτοποριακές για το cult Ελληνικό ποδόσφαιρο.

Pam το πήρες το pm σου;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.936
Πόντοι
22.785

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Αναπαράγεις τώρα αυτά που γράφουν οι ντεμοφυλλάδες!Που το είδες το πρωτοποριακό? :headbang:
Ας έπαιρνε τότε για προπονητή τον Δανιήλ! :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για μένα ήταν πρωτοποριάκά.Αυτά που λένε κ οι Ντεμοφυλλάδες,αν θες
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ο Ντέμης είχε μεράκι για την ομάδα,αλλά οι ιδέες του ήταν πολύ πρωτοποριακές για το cult Ελληνικό ποδόσφαιρο.

Pam το πήρες το pm σου;
Ναι το πήρα και λογικά αυτή τη φορά θα έρθω.
Ο Ντέμης όντως είχε μεράκι για την ομάδα αλλά δεν είχε το πακέτο.Επίσης έκανε και άλλα λάθη ακόμα και αγωνιστικά που δε δικαιολογούνται για κάποιον που υποτίθεται ήξερε το αντικείμενο.Πέρυσι το χειμώνα ήμασταν πρώτοι και όλοι βλέπαμε ότι η ομάδα χρειαζόταν δεξί και αμυντικό χαφ και αυτός πήγε και πήρε δύο φορ Καλόν και Εντίνιο(άσχετα που αυτός πρόσφερε σα δεξί χαφ).Τί να πω?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το ότι έκανε σοβαρά λάθη για το ρόστερ ,τα έκανε.Αλλά ούτε από λαμογιά,για να πάρει μίζες τα έκανε-όπως λένε πολλοί,ούτε από ανικανότητα.Μάλλον πιο πολύ από άγχος για να πάρει το ρημάδι το πρωτάθλημα τα έκανε,κ τελικά έκανε κινήσεις πανικού.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ο Ντέμης για αλλού ξεκίνησε και αλλού κατέληξε.
Αυτό έγινε γιατί πολύ απλά ψωνίστηκε με την εξουσία και έχασε το προσανατολισμό του.
Και είναι κάπου ανέντιμο να τον κατηγορούμε γι΄αυτό γιατί και εμείς μπορεί να το παθαίναμε.
Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι ήταν ένα απλό αμόρφωτο παιδί και βρέθηκε με εξουσία στα χέρια του και με τεράστια αποδοχή από έναν κόσμο που τον πίστεψε.Δε θέλει και πολύ για να τη ωνίσεις.περισσότερα στη συνάντηση γιατί υπάρχουν και πράγματα που δε λέγονται σε σάιτ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μία εξήγηση που μπορεί να δοθεί στο νέο επεισόδιο της καθημερινής τρέλας που χαρακτηρίζει την ΑΕΚ, είναι ότι ο Στέλιος Μανωλάς και ο Ντούσαν Μπάγεβιτς χαλάνε τα σχέδια των μετόχων. Ότι ενδεχομένως θα τους βόλευε να μην βρίσκονταν αμφότεροι αυτοί την εποχή στην ομάδα διότι η παρουσία τους λειτουργεί αποτρεπτικά για όλα όσα εκείνοι (ή έστω κάποιοι από αυτούς, για να μην τους βάζουμε όλους στο ίδιο καζάνι) ορέγονται. Όπως να το να εκποιήσουν περιουσιακά στοιχεία της ομάδας για να βγάλουν τη χρονιά δίχως να βάλουν άλλο το χέρι στην τσέπη.

Προσέξτε πόσα πράγματα έχει πετύχει το δίδυμο προπονητή - τεχνικού διευθυντή από την ημέρα που ανέλαβε την καθοδήγηση του ποδοσφαιρικού τμήματος:

1. Επανέφερε την οικογενειακή ατμόσφαιρα στα αποδυτήρια σε μια περίοδο που οι σχέσεις των ποδοσφαιριστών είχαν κλονιστεί από τη δυσκολία της ομάδας να βρει αγωνιστικό ρυθμό.
2. Βελτίωσε την αγωνιστική εικόνα της ΑΕΚ η οποία είναι αήττητη με τον Μπάγεβιτς στο τιμόνι και έχει αρχίσει επιτέλους να παίζει κάτι που θυμίζει ποδόσφαιρο.
3. Κέρδισε την εμπιστοσύνη των ποδοσφαιριστών οι οποίοι αισθάνονται ότι έχουν κοντά τους έναν άνθρωπο που γνωρίζει το μέθοδο να τους μετατρέψει σε νικητές (Μπάγεβιτς) κι έναν ακόμα που είναι πάντα εκεί να ακούσει τα προβλήματά τους και να δώσει λύσεις (Μανωλάς).
4. Έδωσε όραμα και ελπίδα στους φίλους της ΑΕΚ ότι παρά το τραγικό ξεκίνημα στη σεζόν _ αποκλεισμός τον Αύγουστο από την Ευρώπη - εκτός πρωταθλήματος από τον Νοέμβριο _ υπάρχουν ακόμα υψηλοί στόχοι που μπορούν να επιτευχθούν.
5. Πέρασε το μήνυμα στους υποστηρικτές της ομάδας ότι (επιτέλους) υφίστανται στο ποδοσφαιρικό τμήμα πρόσωπα τα οποία δίνουν μάχη για να γίνει η ΑΕΚ περισσότερο ισχυρή κι όχι να αποδυναμωθεί παραχωρώντας τους καλύτερους παίκτες της.

Αυτός ο συνδυασμός μικρών (αλλά συνάμα τόσο σημαντικών) επιτευγμάτων σαφώς και δεν ευνοεί το πλάνο μιας διοίκησης που όχι απλώς «στέρεψε» από διάθεση και επιθυμία να επενδύσει αλλά και δεν θέλει να πληρώσει για τα ανοίγματα που η ίδια δημιούργησε! Και τα οποία προσπαθεί να καλύψει με το να βγάλει στο σφυρί ποδοσφαιριστές οι οποίοι αποτελούν το παρόν και μέλλον της ομάδας (μάνατζερ που δρουν αυτόνομα φέρονται ότι έχουν πάρει εντολή να προσκομίσουν προτάσεις για τον Σκόκο και τον Μπλάνκο).

Έκπληκτος ο Στέλιος Μανωλάς άκουγε το βράδυ της Δευτέρας τον α΄αντιπρόεδρο Τάκη Κανελλόπουλο να του επιρρίπτει ευθύνες επειδή δεν γνώριζε ότι ο Ράφικ Τζεμπούρ στερείται δικαιώματος συμμετοχής στον αγώνα της Κυριακής με τον Πανιώνιο. Κάτι το οποίο δεν προβλέπεται ούτε από το συμβόλαιο του τεχνικού διευθυντή (το να έχει αποστηθίσει δηλαδή κάθε λεπτομέρεια από τα περίπου 30 συμβόλαια των παικτών που ανήκουν στην ΑΕΚ) και επιπλέον δεν επισημαίνεται σε εκείνο του ποδοσφαιριστή (αλλά αναφέρεται σε ιδιωτικό συμφωνητικό που δεν πήρε ποτέ στα χέρια του ο Μανωλάς)!

Που αποσκοπούν λοιπόν όλα αυτά; Πως μια διοίκηση βγάζει στη σέντρα τον τεχνικό διευθυντή της κατηγορώντας τον για απρεπή συμπεριφορά κατά ενός βασικού μετόχου και μετά έχει την απαίτηση για ομαλή και εποικοδομητική συνεργασία μαζί του; Ποιος μπορεί να πειστεί ότι όλα αυτά δεν γίνονται μόνο και μόνο για να εξωθηθεί σε παραίτηση ο Μανωλάς και με την ελπίδα ότι μετά θα τον ακολουθήσει και ο Μπάγεβιτς;

Αυτή η διοίκηση εξακολουθεί να δρα σε τρικυμία, σε σημείο που πλέον αρχίζει να γίνεται επικίνδυνη για τα ίδια τα συμφέροντά της. Αναζητεί επενδυτές για να καλύψουν τα ανοίγματά της δίνοντας περιθώριο μόλις δέκα ημερών στους τυχόν ενδιαφερόμενους και από τη διαδικασία αυτή καρπώνεται το άλλοθι ότι αν δεν εμφανιστεί κάποιος, δικαιούνται να «διαλύσει» το ποδοσφαιρικό τμήμα και να γυρίσει την ομάδα (σε αγωνιστικό επίπεδο) πέντε χρόνια πίσω, στο καλοκαίρι του 2004. Όσο υπάρχουν ο Μανωλάς και ο Μπάγεβιτς (που ευτυχώς ακόμα αντέχουν κι αντιστέκονται) το σενάριο δύσκολα θα γίνει εφικτό. Αν τελικά τραπούν σε φυγή, τότε ετοιμαστείτε για νέες (παλιές) περιπέτειες…

Το άρθρο δημοσιεύτηκε Πέμπτη, 22 Ιανουάριος 2009 στις 12:15 μ.μ. στην κατηγορία Reporter - Sport24, ΑΕΚ, Βαγγέλης Αρναούτογλου.
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Ναι ωραία κ συμφωνώ με αυτά που λες.
Τόσο καιρό όμως οι αυλοκόλακες του,και οι χειροκροτητές του(μερίδα οπαδών,ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ,εφημερίδες προσκέιμενες σε αυτόν) γιατί δημιουργούσαν κλίμα κ έκαναν πόλεμο στην διοίκηση,και τώρα που η διοίκηση φθάρθηκε κ τα έφτυσε(και από τον πόλεμο που δέχτηκε),δεν κάθεται να παρει την ομάδα,που ουσιαστικά του την χαρίζουν;
απόλυτο δίκοο έχεις. Ο Βγενόπουλος βγήκε, έκανε συνέντευξη τύπου, είπε αυτά που ήθελε και ο καθένας τον έκρινε. ο Τίγρης από το καλοκαίρι μέσω δημοσιογράφων, έκανε λόγο για πρόταση να βάλω εγώ τόσα να βάλετε και εσείς,ο κάθε δημοσιογράφος έγραφε αυτά που ήθελε και τώρα όλο μπαίνει ο Τίγρης, σήμερα μπαίνει αύριο μπαίνει και τίποτα. Βγήκε με το στοματάκι του το καλοκαίρι να πεί στον κόσμο΄, αυτή είναι η προτασή μου και δεν την δέχθηκαν ή την  δέχθηκαν ή οτιδήποτε. Γιατί πρέπει εγώ να πιστεύω τον κάθε Καραλή και τον κάθε δημοσιογράφο, όταν ο Καραλής έγραψε προχθές ότι ο Στάθης μαζεύει τα 15 εκ. για να μπουν στην ΑΕΚ και την ίδια μέρα ο Τίγρης τον διέψευσε? Να ρωτήσω και κάτι? ο Τίγρης την ΑΕΚ την έδωσε στον Τροχανά καθαρή από ανοίγματα? Για να μην τρελαθούμε κιόλας. Με πολλά χρέη την ΄'εδωσε και τα τσέπωσε κιόλας.

Αλλο θέμα είναι οι υποτιθέμενες πωλήσεις παικτών τώρα. Βγαίνουν οι εφημερίδες και γράφουν ότι πωλείται ο Μπλάνκο, οένας, ο άλλος. Ο Μπλάνκο δήλωσε εχθές ότι ο μανατζέρ του δεν ήρθε ποτέ στην Ελλάδα όπως έγραφαν όλες οι εφημερίδες.
Επίσης να πω και κάτι για τον Μανωλά. Το να βγάζει την δυσαρεσκειά του μέσω δημοσιογράφων κάνει κακό στην ομάδα. Κακώς που η ομάδα δεν μπορεί να κάνει μεταγραφές, αλλά το ότι ο Μανωλάς διαμαρτύρεται μέσω δημοαιογράφων κάνει μέγιστι κακό. Ή δέχεσαι την κατάσταση όπως ο Μπάηγιεβιτς και μένεις στην ΑΕΚ ή παραιτείσαι. Αυτό που κάνει είναι χειρότερο.
Και επειδή ο gatto με έχει κατηγορήσει για Ντεμάκι, λέω το εξής. Εγώ υποστηρίζω πάντα όποιον είναι στην ΑΕΚ, πάικτες προπονητή, διοίκηση. Αυτό που δεν ανέχομαι όμως είναι η κοροιδία. Η συγκεκριμένη διοίκηση με τα ελαττωματά της ποτέ δεν νομίζω ότι μας κορόιδεψε. Βγήκαν τώρα τίμια και δήλωσαν αδυναμία να συνεχίσουν και ότι περιμένουν προτάσεις. Αυτοί όμως που όταν είναι έξω από τον χορό κάνουν λεζάντες, τώρα που είναι στα δύσκολα? Μία θα είναι τρελός όποιος αναλάβει και μία από Μάη. Ρε μάγκα, δεν θα κάνω εγώ κουμάντο στην τσέπη σου. Αμα θέλεις μπαίνεις και άμα δεν θέλεις δεν μπάινεις. Αλλά όχι να μας πιπιλάς τα αυτιά με αερολογίες και ψευτιές. Αυτό με ενοχλεί. Πρέπει να καταλάβουμε στην ΑΕΚ ότι δεν υπάρχουν μεσσίες.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ δεν υποστηρίζω διοικήσεις ούτε βάζω πρόσωπα πάνω από την ΑΕΚ!Αυτή είναι η διαφορά!!!Αν θεωρώ ότι κάποιος πρόεδρος , κάποιος προπονητής , κάποιος παίχτης κλπ κάνει κακό στην ομάδα μου θα τον κράζω...αλλιώς θα είμαι κι εγώ συμμέτοχος σε αυτό το παιχνιδάκι!
Ποια είναι η ψευτιά του Μελισσανίδη?Σου υποσχέθηκε κάτι και δεν το έκανε?Γιατί τέτοιο κόλλημα?Επειδή τον έβλεπε πάντα σαν "εχθρό" ο ντέμης?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ δεν υποστηρίζω διοικήσεις ούτε βάζω πρόσωπα πάνω από την ΑΕΚ!Αυτή είναι η διαφορά!!!Αν θεωρώ ότι κάποιος πρόεδρος , κάποιος προπονητής , κάποιος παίχτης κλπ κάνει κακό στην ομάδα μου θα τον κράζω...αλλιώς θα είμαι κι εγώ συμμέτοχος σε αυτό το παιχνιδάκι!
Ποια είναι η ψευτιά του Μελισσανίδη?Σου υποσχέθηκε κάτι και δεν το έκανε?Γιατί τέτοιο κόλλημα?Επειδή τον έβλεπε πάντα σαν "εχθρό" ο ντέμης?
αν καταλάβαινες αυτά που λέω gatto, θα μπορούσαμε να μιλήσουμε. Αυτό ακριβώς είναι το θέμα. Οτι τίποτα δεν υποσχέθηκε με το στοματάκι του (παρά μόνο μέσω δημοσιογράφων) και τίποτα δεν έκανε. Οπότε γιατί να ασχολούμαστε μαζί του αφού δεν έκανε τίποτα ούτε θα κάνει τίποτα? Στα λόγια μου έρχεσαι. Στην ΑΕΚ δεν υπάρχουν μεσσίες. Οταν όμως το καλοκαίρι όλες οι εφημερίδες έγραφαν για προτάσεις του, γιατί δεν βγήκε να μιλήσει. Οπότε ή δεν υπήρχε η πρόταση ή έγραψε τον κόσμο στα τέτοια του που θεώρησε ότι δεν χρειάζεται να τον ενημερώσει. Δεν έχω τίποτα με κα΄νέναν. Απλά στην ΑΕΚ υπάρχουν ορισμένοι που ακόμα περιμένουν τον Λάτση και άλλους μεσσίες. Δικαιωμά τους αλλά κάποτε να ξυπνήσουν κιόλας. Τι ανακατεύεις υτον Ντέμη συνέχεια στα λεγομενά μου δεν καταλαβαίνω.


αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Την ψευτιά δεν μου είπες!Το ότι κάποιες φυλλάδες γράψανε ότι ενδιαφέρεται δεν είναι κάτι τρομερό...άσε που είναι και αλήθεια!
Δεν είμαι υπερασπιστής του Μελισσανίδη...και εγώ έγραψα ότι θα ήθελα μια πιο ξεκάθαρη ανακοίνωση στις τελευταίες εξελίξεις!
Εσύ το μόνο που κάνεις είναι να κατακρίνεις έναν άνθρωπο που είναι εκτός ΑΕΚ λες και φταίει ο Μελισσανίδης για την κατάσταση!Για τους μετόχους (για να μην στο περιορίσω μόνο στον ντέμη) δεν βλέπω να έχεις γράψει ποτέ τίποτα!Όλα βαίνουν ομαλώς... :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.936
Πόντοι
22.785
ΑΛΗΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Και ολα θα τα βρουμε μεχρι κ ο Σκοτεινος διαρκειας
για την Σαρλιζ του θα παρη...........

ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom