Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Σκοτεινε νομιζω πωε το παιχνιδι το δειχνει ο Alpha σημερα...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σκοτεινε νομιζω πωε το παιχνιδι το δειχνει ο Alpha σημερα...


Δεν το δείχνει κανείς.ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ.
ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟΚΑΝΑΠΕ,έχουμε κάνει κάτι κωλάρες σαν αεροπλανοφόρα.Είναι μια χαρά κ ο καιρός,να ρθειτε όλοι γήπεδο
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Δεν το δείχνει κανείς.ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΓΗΠΕΔΟ.
ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟΚΑΝΑΠΕ,έχουμε κάνει κάτι κωλάρες σαν αεροπλανοφόρα.Είναι μια χαρά κ ο καιρός,να ρθειτε όλοι γήπεδο
Σωστός ο Σκοτεινός.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξαφνικά κατά τις 15.30 θα αισθανθώ αδιαθεσία,για να την κοπανήσω από το γήπεδο κ να πάω στην ΑΡΡΩΣΤΙΑ,ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ,με τα κωλολαμόγια που μας έχουν κάτσει στο σβέρκο.Με βλέπω σήμερα να γειώνω το διαρκείας κ να πηγαίνω με τα οριτζινάλια.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Ξαφνικά κατά τις 15.30 θα αισθανθώ αδιαθεσία,για να την κοπανήσω από το γήπεδο κ να πάω στην ΑΡΡΩΣΤΙΑ,ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ,με τα κωλολαμόγια που μας έχουν κάτσει στο σβέρκο.Με βλέπω σήμερα να γειώνω το διαρκείας κ να πηγαίνω με τα οριτζινάλια.
Μάλλον δεν θα αντέξεις με αυτά που θα ακούσεις να λένε για τον ντέμη και τους λοιπούς α-μέτοχους! :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο Ντέμης έχει τελειώσει εδώ κ 2 μήνες.Και ότι έκανε το έκανε με γνώμονα το καλό της ΑΕΚ.Από κει κ πέρα οι σημερινοί κοιτάζουν μόνο το συμφέρον της τσέπης τους κ να την κάνουν από την ομάδα όσο πιο ανώδυνα,για την τσέπη τους, γίνεται.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Λες να συμφωνήσουν αν τους το πεις αυτό? :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ΑΔΙΑΦΟΡΩ.
Ας κοιτάξουν τα χάλια τους,οι παντογνώστες,που το μόνο που τους νοιάζει είναι η μίζα κ μετά να κοιτάξουν την καμπούρα του άλλου.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλά ας μην λέμε ότι όποιος θεωρεί ότι ο ντέμης έκανε και κάνει κακό στην ΑΕΚ παίρνει μίζα!Π.χ. εγώ δεν παίρνω όπως και πάρα πάρα πολλοί άλλοι!Τέλος πάντων δεν βγάζουμε άκρη με αυτή την κουβέντα!Ο καθένας μπορεί να έχει τη γνώμη του... :sunglasses:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ δεν το χω δει πουθενά αυτό που λες.ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΜΩΣ.
Οι οργανωμένοι όμως φώναζαν όταν τους έκοψαν τα εισιτήρια γιατί από κει έβγαζαν χρήμα.ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΙ ΚΑΠΕΛΟ ΣΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ,ειδικά επί Νέας Φιλαδελφείας,που ήταν λίγα εισιτήρια κ εκμεταλλευόντουσαν τν περίσταση.Επιπλέον,άλλος έφτιαξε πολυκατοικία στα Πατήσια,δίχως να χει δουλέψει στην ζωή του,βγάζοντας χρήματα πουλώντας ΑΕΚΟΦΡΟΣΥΝΗ.

Έχεις δίκιο,έχουμε διαφορετικές απόψεις gatto.
Εγώ κατηγορώ αυτό που φαίνεται,και αυτό που είναι γνωστό ότι γίνεται καιρό.
Εσύ κατηγορείς ,αυτό που νομίζεις ότι έγινε.Αν αποδειχτεί ποτέ κατι από αυτά που λες,ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.Δύσκολο όμως το βλέπω να έγινε κα΄τι,πόσο μάλλον να αποδειχτεί.
Δηλαδη ο Ντέμης τον κατηγορούσαμε ότι δεν αγόραζε παίχτες,και όταν τους αγόραζε τελικά,λέγαμε ότι έπαιρνε μίζες.Ειλικρεινά ορισμένους δεν μπορώ πουθενά να σας πιάσω.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξέρεις τι θέλω τώρα;
Να βρεθεί από το πουθένά ,κάποιος άσχετος επενδυτής κ να αγοράσει την ομάδα κ να αρχίζουν ΠΑΛΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙΝΟΙ του αιλουροειδούς,και να τον βρίζουν κ να τον κατηγορούν για ανυπαρξία κλπ,κλπ.
Γιατί ο ΄΄Τίγρης έρχεται΄΄ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Αμα μαλάκα μου ,είσαι ΑΕΚ Κ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΡΕ ΑΕΚ,και έχεις την οικονομική επιφάνεια που όπως λες έχεις,ΒΓΕΣ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ,ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΣΚΟΥΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ.Αλλά είπαμε Μάης..... :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξέρεις τι σκέφτομαι εγώ τώρα με ΄΄αυτόν τον Μάη΄΄;
η ΑΕΚ είναι ο ΑΘ.Διάκος λίγο πριν τον σουβλίσουν κ αναφωνεί συντετριμμένη:΄΄για δες καιρό που διάλεξε ο χάρος να με παρει.Τώρα που ανθίζουν τα κλαδιά και βγάζει η γη χορτάρι΄΄(σα να λέμε  ΄Μάης δηλαδή)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αει σιχτιρ,εκνευρίστηκα πρωινιάτικα.Πάω να ρίξω ένα γαμοσταυρίδι στην χοντρέλα την βοηθό μου ,να εκτονωθώ :S
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Αει σιχτιρ,εκνευρίστηκα πρωινιάτικα.Πάω να ρίξω ένα γαμοσταυρίδι στην χοντρέλα την βοηθό μου ,να εκτονωθώ :S

και άλλη φορά να ζητάς φωτογραφία με μαγιώ πρίν προσλάβεις μία βοηθό
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τι μαγιό να φορέσει αυτή.Το μαγιό της είναι σαν πανί τρικάταρτου :P :P :P :P :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Γ Α Μ Α  Τ Α.
Σαν το Βίσμαρκ είναι.Το ωραίο είναι ότι πετάει κ τα βυζιά της έξω μέρα-μεσημέρι κ μου κόβεται η ορεξη μαχαίρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom