Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
Το φάουλ-μάρς στην τελευταία φάση του 4ου τελικού απο τον Διαμαντίδη στον Πεν...που πιθανόν μας έδινε την νίκη...το θυμάσαι???Δεν λέω...πάντα είχατε καλύτερη ομάδα και καλύτερο προπονητή...αλλά μην τα κάνουμε όλα λιώμα!!!Δες την αντιμετώπιση που έχετε στην Ευρώπη (π.χ με Σιένα) και δες τον αγώνα με την ΑΕΚ...εκεί θα δείς πάρα πολλές διαφορές...σχεδόν οι μισοί πόντοι ήταν απο βολές καθώς τα τρίποντα δεν σας βγήκαν....
Καταρχην ηταν στον 3ο τελικο.Το φαουλ εννοειται οτι το θυμαμαι,αλλωστε συμφωνησα και με τον δωρητη πριν.

Τι να δω με την ΑΕΚ ρε μαγκες?Θα με τρελλανετε?Δηλαδη με βοηθησε η διαιτησια και κερδισα?Απλο ειναι το γαμημενο το μπασκετ.Βαρεσα τοσες βολες ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ φορτωσα το παιχνιδι μου μεσα στην ρακετα και ''χτυπησα'' με τα drive.

Το ειπες μονος σου οτι δεν μου βγαιναν τα τριποντα οποτε επαιξα αλλιως.Οταν μια ομαδα ειναι σε καλη μερα στα σουτ και συνεχιζει να χτυπαει με αυτον τον τροπο(με σουτ),χωρις να επιδιωξει το παιχνιδι εκει που παιζεται το ξυλο(στην ρακετα),τοτε ειναι φυσικο να παρει λιγοτερα φαουλ.

Η αεκ σουτακια εκανε.Της εβγαιναν και το συνεχιζε.Τι φαουλ να κερδισεις οταν παιζεις με σουτακια απο μακρια?
Ο Παναθηναικος ηταν σε αθλια μερα γιαυτο πηγαινε την μπαλα μεσα στο καλαθι.
Ρακετα=πολλα κορμια=πολλες επαφες=πολλα φαουλ.Ξυπνατε μαγκες και μην λετε παπαριες.

Ας βγουνε να μου πουνε οι χανουμηδες που τους αδικησε η διαιτησια.Ημαρτον με τα παραμυθια.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Δωρητη ειστε οι μονοι οπαδοι στον κοσμο που χρησιμοποιουν τον αριθμο των βολων για να δικαιολογησουν τυχον ευνοια της διαιτησιας προς μια ομαδα.
δεν ειναι δυνατον να μην μπορεις να παραδεχτεις το αυτονοητο.....
ενα παιχνιδι μπασκετ ''κουμανταρεται'' πολυ πιο ευκολα απο ενα διαιτητη απο οτι το ποδοσφαιρο...
στο μπασκετ μπορει ευκολα να γινει ''απονομη'' νικης με σφαγη και να μην ανοιξει μυτη που στο ποδοσφαιρο για να γινει αυτο θα πρεπει ο διαιτητης να εχει εκτεθει ανεπανορθωτα....
αν προσπαθεις να αποδειξεις οτι η πραγματικη παραγκα ειναι στο μπασκετ τι να πω.....
το οτι δεν ασχολουμαστε ,δεν δηλητηριαζουμε το αθλημα κλαιγοντας και δεν φωναζουμε δεν σημαινει οτι δεν βλεπουμε και δεν καταλαβαινουμε....
εδω ενας προπονητης τονισε να προταξει ''διαμαρτυριες'' και συσσωμο το μπασκετικο καθεστως τον ''απεβαλλε'' παροτι ηταν το νο1 ονομα του μπασκετ οσο δεν ειχε φυγει απο την αγελη....
μιλαω βεβαια για τον γιαννακη ο οποιος ΄''στοχοποιηθηκε'' απο ολο το μπασκετικο συστημα και φυσικα εχασε την δουλεια του απο την εθνικη.....(σε στιγμες που στο βολει ο πρπονητης του παο η παει η θα παει στην εθνικη ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ....)
Ξαφνικα ολοι οι δημοσιογραφοι ανκαλυψαν ποσο ακομψο ειναι να διαμαρτυρεται ενας προπονητης για τον αντιπαλο και την ευνοια διαιτησιας που απολαμβανει και πως ''δηλητηριαζεται'' το ιδιο το αθλημα και φυσικα ΑΠΟΛΥΘΗΚΕ απο την εθνικη....(σε αντιθεση με τις γραφικοτητες στο ποδοσφαιρο οποθ μονο τα συλλογικα του θρυλου εντυπα τις αντιλαμβανονται σαν τετοιες....)
γιατι αραγε μολις ανοιξε μετωπο με τις ταπες τεθηκε θεμα εθνικης;;;;;
μηπως κανουν κουμαντο αυτοι στην ομοσπονδια;;;;;
δεν κλαιμε γιατι φοραμε παντελονια και δεν βαζουμε σαν δικαιολογια την διαιτησια που ευκολα θα μπορουσαμε να το κανουμε γιατι ειμαστε αγορακια σε ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΑΣ....
δεν δε θες αυτη ειναι η αληθεια και προσπαθησε να ζησεις με αυτη....
κλαψε ,κλαψε ελευθερα  αλλα μην το αρνεισαι και μην εισαι τοσο αυστηρος οταν στο μπασκετ βλεπεις καποιον απλα να κανει αναφορα στη διαιτησια .....
ελεος πια.....λιγο φιλοτιμο δεν υπαρχει;;;;;;;
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
το οτι με ξενους διαιτητες η διαφορα σας απο την αντιπαλη ομαδα ειναι συνηθως το πολυ 5 βολες και υπαρχει παντα και το ενδεχομενο να ειναι λιγοτερες για σας
και εδω στην ελλαδα παιζοντας ακομα και με τον κυριο αντιπαλο σας η διαφορα ειναι τουλαχιστον 15 βολες παντα υπερ σας δεν ειναι τυχαιο
βεβαια επειδη ο κοσμος εχει ξυπνησει οι διαιτητες προς το τελος και οταν εχει κριθει το παιχνιδι προσπαθουν να ρεφαρουν
λες μαλακιες....
οι κοντοι ρουφιανοι τα οργια τα εχουν κανει ΚΥΡΙΩΣ στην ευρωπη....
εκει εχουν πατησει επι πτωματων και εχουν βιασει και κατακλεψει....
απο τα ευρωπαικα που εχουν μονο αυτο στη μπολωνια ειναι γνησιο...τα αλλα ειναι μουσαντα....
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
δεν ειναι δυνατον να μην μπορεις να παραδεχτεις το αυτονοητο.....
ενα παιχνιδι μπασκετ ''κουμανταρεται'' πολυ πιο ευκολα απο ενα διαιτητη απο οτι το ποδοσφαιρο...
στο μπασκετ μπορει ευκολα να γινει ''απονομη'' νικης με σφαγη και να μην ανοιξει μυτη που στο ποδοσφαιρο για να γινει αυτο θα πρεπει ο διαιτητης να εχει εκτεθει ανεπανορθωτα....
αν προσπαθεις να αποδειξεις οτι η πραγματικη παραγκα ειναι στο μπασκετ τι να πω.....
το οτι δεν ασχολουμαστε ,δεν δηλητηριαζουμε το αθλημα κλαιγοντας και δεν φωναζουμε δεν σημαινει οτι δεν βλεπουμε και δεν καταλαβαινουμε....
εδω ενας προπονητης τονισε να προταξει ''διαμαρτυριες'' και συσσωμο το μπασκετικο καθεστως τον ''απεβαλλε'' παροτι ηταν το νο1 ονομα του μπασκετ οσο δεν ειχε φυγει απο την αγελη....
μιλαω βεβαια για τον γιαννακη ο οποιος ΄''στοχοποιηθηκε'' απο ολο το μπασκετικο συστημα και φυσικα εχασε την δουλεια του απο την εθνικη.....(σε στιγμες που στο βολει ο πρπονητης του παο η παει η θα παει στην εθνικη ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ....)
Ξαφνικα ολοι οι δημοσιογραφοι ανκαλυψαν ποσο ακομψο ειναι να διαμαρτυρεται ενας προπονητης για τον αντιπαλο και την ευνοια διαιτησιας που απολαμβανει και πως ''δηλητηριαζεται'' το ιδιο το αθλημα και φυσικα ΑΠΟΛΥΘΗΚΕ απο την εθνικη....(σε αντιθεση με τις γραφικοτητες στο ποδοσφαιρο οποθ μονο τα συλλογικα του θρυλου εντυπα τις αντιλαμβανονται σαν τετοιες....)
γιατι αραγε μολις ανοιξε μετωπο με τις ταπες τεθηκε θεμα εθνικης;;;;;
μηπως κανουν κουμαντο αυτοι στην ομοσπονδια;;;;;
δεν κλαιμε γιατι φοραμε παντελονια και δεν βαζουμε σαν δικαιολογια την διαιτησια που ευκολα θα μπορουσαμε να το κανουμε γιατι ειμαστε αγορακια σε ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΕΣΑΣ....
δεν δε θες αυτη ειναι η αληθεια και προσπαθησε να ζησεις με αυτη....
κλαψε ,κλαψε ελευθερα  αλλα μην το αρνεισαι και μην εισαι τοσο αυστηρος οταν στο μπασκετ βλεπεις καποιον απλα να κανει αναφορα στη διαιτησια .....
ελεος πια.....λιγο φιλοτιμο δεν υπαρχει;;;;;;;
Αν αρνεισαι να διαβασεις τι λεει ο αλλος και το παιζεις εξυπνος πηγαινοντας την συζητηση αλλου,δεν σου φταιω εγω ρε παπαρα.

Εγω εκανα παραθεση συγκεκριμενα στο επιχειρημα σας.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΥΝΟΟΥΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΕΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΟΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΡΗΤΗ.ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΑΛΛΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ.ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ.Αν εσυ δεν εχεις μπει στην ψυχολογια του παιχνιδιου και δεν ξερεις πως παιζεται δεν σου φταιω εγω.Δες παραπανω ματς και μια μερα μπορει να το καταλαβεις.

Δεν εκανα καμια κουβεντα για το ποιος ευνοειται γενικοτερα απο την διαιτησια.Ασχοληθηκα με το επιχειρημα σας που αποτελει παγκοσμια πρωτοτυπια.Αν ΔΕΝ ΘΕΣ να το καταλαβεις δεν σου φταιω εγω.Κρατα την ψευτομαγκια και την κουτοπονηρια για αλλους και οχι για μενα.

Γιαυτο που λες για την διαφορα ποδοσφαιρου-μπασκετ διαφωνω οσο δεν παει.Βαριεμαι να καθομαι να αναλυω και να επιχειρηματολογω για την αποψη μου επειδη δεν εχει νοημα.Ο,τι και να σου πω θα μου λες τα αντιστοιχα δικα σου για το μπασκετ.

Εγω σου λεω οτι η απομακρυνση της ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΑΣ απο την θεση του ομοσπονδιακου προπονητη ειναι δακτυλος Γιαννακοπουλου.ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΧΕΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ?

Για την μπαλα θα κλαιω οσο θελω ρε μαγκα.Δεν το εχω αρνηθει ποτε και στ'αρχιδια μου αν εσυ το βλεπεις σαν κλαμα.Δεν με ενδιαφερει μια.Οταν βλεπω οτι η αναφορα στην διαιτησια στο μπασκετ γινεται με προσχηματα παπαριων παλι θα επεμβαινω για να σας ξεβρακωνω επειδη δεν εχετε ιδεα πως παιζεται το γαμημενο το παιχνιδι.

Τα παντελονια που φορας,και το τι εχεις μεσα απο αυτα κρατα τα για την παρτη σου και για την γκομενα σου.Μην μου πουλας ψευτομαγκιες και παπαριες δημοτικου οτι εισαστε αγορακια κτλπ ενω εμεις δεν ειμαστε.

Τελος,βλεπω οτι μιλας για τα 4 ευρωπαικα.Θελω πολυ να ακουσω την επιστημονικη και μπασκετικη σου εξηγηση για τον λογο που τα υπολοιπα 3 ειναι μουσαντα.Ή μαλλον για τα 2,επειδη για το πρωτο την ξερω ηδη.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
πολιτε επισιμα το αεκακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
ο κιντης δεν την αγορασε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα αδέλφια μου.Καλημέρα ΑΕΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ

Ζητείται ΕΛΠΙΣ :helpplea:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τώρα είναι η ευκαιρία για κάποιους να αποδείξουν πόσο ΑΕΚΑΡΕΣ,όπως διακυβεύουν,είναι.
Γιατί μπορεί να υπάρχουν χρέη,δεν διαφωνώ,αλλά δεν είναι απαγορευτικά ώστε ΄΄μόνο τρελλός θα έπαιρνε την ΑΕΚ τώρα΄΄.
Αν δεν είσαι κ λίγο τρελλός,δεν μπορείς να ασχοληθείς με το ποδόσφαιρο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.924
Πόντοι
22.785
Καλημερα Σκοτεινε αφιερωμενο στη καψουρα σου......
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλημέρα Σκοτεινούλη μου,

Καλημέρα και στην γλυκειά τρέλλα σου με τη χανούμα!  :dancing:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
...όπως κ σε αυτήν την τρέλλα....
 

Συνημμένα

  • 24_theron_lgl.jpg
    24_theron_lgl.jpg
    28,5 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom