Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.004
Κριτικές
1
Like
2.804
Πόντοι
606
Παμε αλλη μια.
Η Α Ε Κ ειναι ιδεα και οι ιδεες δεν αποθνησκουν :headbang2:
Εσυ,της μοιρας μου γραφτο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.571
Πόντοι
41.447

Συνημμένα

  • page28_2.jpg
    page28_2.jpg
    55,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Odysseia3eriz.jpg
    Odysseia3eriz.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 15

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα είναι η ευκαιρία για κάποιους να αποδείξουν πόσο ΑΕΚΑΡΕΣ,όπως διακυβεύουν,είναι.
Γιατί μπορεί να υπάρχουν χρέη,δεν διαφωνώ,αλλά δεν είναι απαγορευτικά ώστε ΄΄μόνο τρελλός θα έπαιρνε την ΑΕΚ τώρα΄΄.
Αν δεν είσαι κ λίγο τρελλός,δεν μπορείς να ασχοληθείς με το ποδόσφαιρο.
σκοτεινέ συμφωνώ απολύτως μαζί σου. Η ΑΕΚ δεν είναι σε τόσο τραγική κατάσταση. έχει να κάνει 15 εκ. αύξηση μετοχικού κεφαλαίου για να ισοσκείσει έσοδα με έξοδα και άλλα 14 εκ. διακανονισμένα χρέη από 44 τα οποία πρέπει να εξοφληθούν σε 8 χρόνια. Επίσης έχει 18 εκ. τηλεοπτικό συμβόλαιο για τα επόμενα 3 χρόνια. Λοιπόν επειδή οι ΑΕΚάρες είναι όλο προτάσεις μέσω εφημερίδων, τώρα θα φανεί εάν ο Μελισσανίδης είναι μόνο λόγια και όχι πράξεις. Το 2004 είπε ότι μόνο τρελλός θα αγόραζε την ΑΕΚ. Τώρα τι θα πεί εάν δεν την πάρει την ΑΕΚ? Εάν δεν την πάρει και τώρα με 15εκ. να το βουλώσει και να μην ξαναμιλήσει ποτέ. Δηλαδή τι θέλει να πάρει? Υπάρχει ποδοσφαιρική ομάδα χωρίς χρέη? Ο Ολυμπιακός έχει κάπου 60εκ.άνοιγμα.
Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα Κ΄θριε Τίγρη, Λιοντάρι ή όπως θέλεις να σε λέμε.Δεν δέχομαι από κανέναν να μου το παίζει ΑΕΚάρχης στα λόγια.



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

Επισκέπτης
Θέμα ημερών είναι να αρχίσουν οι οπαδοί να κάνουν κωλωτούμπες για άλλη μια φορά, μετά τα που ήταν ο τίγρης όταν τον χρειαζόμασταν, τα δεν τον έχουμε ανάγκη έχουμε διοίκηση με τον Ντέμη,τα πάρε τα 70 εκ ευρώ και άιντε στο καλό, θα αρχίζουν να φωνάζουν Τίγρη θεέ πάρε την παε!  :jerking:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ο ντεμίνιο δεν έχει κάνα αδερφό να αναλάβει το νέο πενταετές πλάνο;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Το ανέλαβε όταν η ΑΕΚ μας ήταν σε χειρότερη μοίρα από την σημερινή.Τα έχουμε βάψει κατάμαυρα όλα,αλλά μην ξεχνάμε ότι έχουμε περάσει και χειρότερα.Τουλάχιστον ο Ντέμης ανέλαβε σε πιο δύσκολες εποχές την ΑΕΚ ,εκεί που άλλοι κρύφτηκαν.Τώρα θέλω να δω αυτούς που κρύφτηκαν τότε,τώρα που τα πράγματα είναι σαφώς καλύτερα ,ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,αν θα βγουν μπροστά.Αν βγουν ,ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ.Θα περιμένω με αγωνία κ προσμονή...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θέμα ημερών είναι να αρχίσουν οι οπαδοί να κάνουν κωλωτούμπες για άλλη μια φορά, μετά τα που ήταν ο τίγρης όταν τον χρειαζόμασταν, τα δεν τον έχουμε ανάγκη έχουμε διοίκηση με τον Ντέμη,τα πάρε τα 70 εκ ευρώ και άιντε στο καλό, θα αρχίζουν να φωνάζουν Τίγρη θεέ πάρε την παε!  :jerking:


εγώ μαζί του είμαι ,αν βγει μπροστά.ΌΣΟΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΝ,ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΓΙΑΤΙ ΑΕΚ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Καλημέρα χανούμια, το κάνατε "τάνα" πάλι το thread...... :rockon: :rockon: :rockon:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Υπάρχει από μεριάς εφημεριδων που πρόσκεινται στον Μελισσανίδη,μια διάθεση ψωμιαδοποίησης της ΑΕΚ,δηλαδή θέλουν να βγάλουν μια εικόνα της ομάδας μας προς στα έξω,όπως τότε που έφυγε από την ΑΕΚ,ο αλήστου μνήμης Μάκαρος.
Είναι φανερό όμως ότι καμμιά σχέση δεν έχει αυτό με την πραγματικότητα,αφού σαφώς κ τα χρέη της ΑΕΚ είναι λιγότερα κ η συνολική ευρύτρη εικόνα της είναι πολύ μα πολύ καλύτερη.
Ο Μελισσανίδης προσπαθεί μέσω των εφημερίδων που πρόσκεινται σε αυτόν,να πάρει την ομάδα με το μικρότερο δυνατό κόστος για αυτόν,πράγμα για το οποίο δεν τον κατηγορώ.Όμως διαβάζοντας από τις εφημερίδες,πολλοί από τους οπαδούς μας τσιμπάνε,και δυστυχώς διακρίνω μια διαθεση των πάντων όσον αφορα τα σημερινά κ τα χθεσινά διοικητικά πράγματα.

Η τωρινή διοίκηση ναι μεν έσωσε την ΑΕΚ,αλλά προφανώς δεν την έφτασε εκέι που της άξιζε...και η παραδοχή τους χθες στο Δ.Σ. ήταν σαφής ως προς αυτό,και τους τιμά που βγαίνουν κ το λένε δημόσια.
Είναι εμφανώς ότι το τωρινό σχήμα τελείωσε κ είναι η ευκαιρία σε αυτούς που λένε ότι αγαπάνε την ομάδα μας,να το αποδείξουν κ γω πρώτος από δω μέσα θα τους στηρίξη με όλη μου την δύναμη.

ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΕΓΩΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Σκοτινε ο ντεμισ σασ εσοσε... ,εμισ στο λεγαμε αλα δε ππιραζι που μασ αποπερνεσ ,

ασ ινε καλα Η ΣΑΡΛΙΖ η κινι μασ αγαπι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.926
Πόντοι
22.785

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom