Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μα δεν ήμουν ποτέ Έλληνας, από την Μικρά Ασία είμαι και απλώς οι Τούρκοι σκότωσαν 27 άτομα από την οικογένεια μου και μας έδιωξαν από εκεί και ήρθαμε Ελλάδα, σύμφωνα με εσάς ή Τούρκος είμαι ή Βούλγαρος επειδή μένω Θεσσαλονίκη! ;)
αν εισαι μικρασιατης,οπως ειμαι και εγω κατα το ημισι,τοτε και μονο η θεα της βρετανικης σημαιας σε προσβαλλει....Η ΑΕΚ ειναι ΙΔΕΑ!!!!!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δηλαδη τωρα θελεις να μου πεις οτι αυτα που συγκρινεις ειναι παρομοια μεταξυ τους?
Και κατι αλλο.Κανεις κιαλλο λαθος.Λες οτι ειμαστε οι μονοι οπαδοι.Δεν νομιζω.Σε αντιθεση με αυτο που λες εσυ.ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ειτε οι μονοι που απο τις βολες καταλαβαινετε ποιος ευνοηθηκε.Παραδεχτειτε οτι δεν ξερετε την φυση του αθληματος,μην λετε παπαριες.
παρομοια ειναι οσο και τα 2 αθληματα
παραδειγμα εφερα ενδεικτικο της νοοτροπιας του ελληνα
εχεις δει σε καμμια προηγμενη ποδοσφαιρικα χωρα να στηνοντε τηλεδικες για αναποδο αραουτ η για οριακο οφσαιντ?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
αν εισαι μικρασιατης,οπως ειμαι και εγω κατα το ημισι,τοτε και μονο η θεα της βρετανικης σημαιας σε προσβαλλει....Η ΑΕΚ ειναι ΙΔΕΑ!!!!!!!
ολους τους ελληνες προσβαλλει αυτη η κωλοσημαια
τι παει να πει μικρασιατης?αυτοι δεν ηταν ελληνες?
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
εσυ που ξερεις το αθλημα υπαρχει πουθενα non-call?
ενα απο τα πολλα ανεφερα,ξερεις οτι στο μπασκετ οι σφαγες γινοντε με το βαμβακι και οτι ενα αναποδο σφυριγμα ειναι -4 ποντοι για μια ομαδα που αδικειται
Γιαυτο ακριβως σου λεω μιλα για κατι αλλο.
Πες μου για το non-call να συμφωνησω μαζι σου.Τι μου λες για τις βολες και τις παπαριες.Αυτο δεν στεκει.
 

Επισκέπτης
αν εισαι μικρασιατης,οπως ειμαι και εγω κατα το ημισι,τοτε και μονο η θεα της βρετανικης σημαιας σε προσβαλλει....Η ΑΕΚ ειναι ΙΔΕΑ!!!!!!!
ολους τους ελληνες προσβαλλει αυτη η κωλοσημαια
τι παει να πει μικρασιατης?αυτοι δεν ηταν ελληνες?
Πείτε ένα ευχαριστώ στην Βρετανική Αυτοκρατορία που σας βοήθησε να ξεκινήσετε και να συνεχίσετε την επανάσταση κατά των Τούρκων και μην μιλάτε και πολύ, χάρης στην Βρετανία υπάρχεις σαν έθνος και δεν φοράτε φέσια όλοι! :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ολους τους ελληνες προσβαλλει αυτη η κωλοσημαια
τι παει να πει μικρασιατης?αυτοι δεν ηταν ελληνες?
ενοεειται φιλε μου οτι ειναι ΕΛΛΗΝΕΣ,ισως και περισσοτερο απο κατι αλλες κοτες..Απλα το αναφερω οτι ειναι μικρασιατης,γιατι οι κουφαλες οι αγγλοι ειχαν καταλυτικο ρολο στη τραγωδια που μας συνεβη...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Πείτε ένα ευχαριστώ στην Βρετανική Αυτοκρατορία που σας βοήθησε να ξεκινήσετε και να συνεχίσετε την επανάσταση κατά των Τούρκων και μην μιλάτε και πολύ, χάρης στην Βρετανία υπάρχεις σαν έθνος και δεν φοράτε φέσια όλοι! :rockon:
[size=20pt]Β Β Β Β
[/size]








ΒΡΕΤΤΑΝΕ
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ενοεειται φιλε μου οτι ειναι ΕΛΛΗΝΕΣ,ισως και περισσοτερο απο κατι αλλες κοτες..Απλα το αναφερω οτι ειναι μικρασιατης,γιατι οι κουφαλες οι αγγλοι ειχαν καταλυτικο ρολο στη τραγωδια που μας συνεβη...
οι αγγλοι γενικα μας εχουν γαμησει σαν εθνος,ειναι οι πιο σιχαμενοι που υπαρχουν
για αυτο και δεν θα τον ξαναπω βουλγαρο τον ταρατσα θα τον λεω βρεττανο απο εδω και περα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Πείτε ένα ευχαριστώ στην Βρετανική Αυτοκρατορία που σας βοήθησε να ξεκινήσετε και να συνεχίσετε την επανάσταση κατά των Τούρκων και μην μιλάτε και πολύ, χάρης στην Βρετανία υπάρχεις σαν έθνος και δεν φοράτε φέσια όλοι! :rockon:
ταρατσα κοψε το κουτοχορτο γιατι σε χαλαει...δεν διανοειται να εισαι μικρασιατης και να υπερασπιζεσαι αυτα τα ΣΚΟΥΠΗΔΙΑ!!!!!!!!!(
ακομα και αν οπως λες βοηθησαν αποκομησαν σε πολαπλασιο βαθμο οφελη πινοντας το αιμα του ελληνικου λαου για δεκαετιες...αρα ή εισαι απληροφορητος ή 15χρονος....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Γιαυτο ακριβως σου λεω μιλα για κατι αλλο.
Πες μου για το non-call να συμφωνησω μαζι σου.Τι μου λες για τις βολες και τις παπαριες.Αυτο δεν στεκει.
δεν εχω ορεξη να μπω στην ουσια,περιμενε τον χρηστιδη σε λιγο θα μπει
ξερω πολυ καλα τους κανονες του μπασκετ και οτι ειναι πολυ πιο υποκειμενικη η διαιτησια απο οτι στην μπαλλιτσα
μπορω να σου αναφερω πολλους τροπους που σε αδικει ενας διαιτητης μπασκετ,οι οποιοι επειδη ειναι και ολοι πολυ καλοι γνωστες του αθληματος σε σχεση με τους αντιστοιχους του ποδοσφαιρου χτυπανε καιρια και οταν πρεπει
 

Επισκέπτης
ταρατσα κοψε το κουτοχορτο γιατι σε χαλαει...δεν διανοειται να εισαι μικρασιατης και να υπερασπιζεσαι αυτα τα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!!!!!!!!!(
Αυτά τα σκουπίδια μέσα σε 8 χρόνια μου έχουν προσφέρει τόσα που το Ελληνικό κράτος δεν θα μου προσφέρει σε ολόκληρη την ζωή μου!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αυτά τα σκουπίδια μέσα σε 8 χρόνια μου έχουν προσφέρει τόσα που το Ελληνικό κράτος δεν θα μου προσφέρει σε ολόκληρη την ζωή μου!
τις καλες και αξιες πουστρες τις αναγνωριζουν και τις επιβραβευουν :rockon: :rockon:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
δεν εχω ορεξη να μπω στην ουσια,περιμενε τον χρηστιδη σε λιγο θα μπει
ξερω πολυ καλα τους κανονες του μπασκετ και οτι ειναι πολυ πιο υποκειμενικη η διαιτησια απο οτι στην μπαλλιτσα
μπορω να σου αναφερω πολλους τροπους που σε αδικει ενας διαιτητης μπασκετ,οι οποιοι επειδη ειναι και ολοι πολυ καλοι γνωστες του αθληματος σε σχεση με τους αντιστοιχους του ποδοσφαιρου χτυπανε καιρια και οταν πρεπει
Αυτη η κουβεντα που κανεις ειναι διαφορετικη απο αυτη που αρχισα.
Εγω σου μιλησα αποκλειστικα για τις βολες που ειστε οι μονοι που τις μετρατε για να καταλαβετε ποσο σας αδικησαν.Το πληθος βολων που σουταρει η καθε ομαδα ειναι ενδεικτικο του πως παιζει μεσα στο παρκε και σε καμια περιπτωση το ποσο την παει η διαιτησια.
Τελος,για τα χειρουργεια που λες οτι στηνονται στο μπασκετ λογω εξειδικευσης,στηνονται ακριβως τα ιδια και στο ποδοσφαιρο.Τρανο παραδειγμα ο πειθαρχικος ελεγχος.
Μην μου το πας οτι μπορει ο παικτης σου να εχει 3 καθαρα φαουλ και το 4ο να ειναι μουφα και να τον βγαζει εκτος παιχνιδιου.Στα 4 φαουλ που κανει ενας παικτης μπορει να ειναι και το 1 μουσαντενιο και να το ειδε μονο ο διαιτητης.Φυσιολογικο ειναι αυτο.Αυτα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αυτη η κουβεντα που κανεις ειναι διαφορετικη απο αυτη που αρχισα.
Εγω σου μιλησα αποκλειστικα για τις βολες που ειστε οι μονοι που τις μετρατε για να καταλαβετε ποσο σας αδικησαν.Το πληθος βολων που σουταρει η καθε ομαδα ειναι ενδεικτικο του πως παιζει μεσα στο παρκε και σε καμια περιπτωση το ποσο την παει η διαιτησια.
Τελος,για τα χειρουργεια που λες οτι στηνονται στο μπασκετ λογω εξειδικευσης,στηνονται ακριβως τα ιδια και στο ποδοσφαιρο.Τρανο παραδειγμα ο πειθαρχικος ελεγχος.
Μην μου το πας οτι μπορει ο παικτης σου να εχει 3 καθαρα φαουλ και το 4ο να ειναι μουφα και να τον βγαζει εκτος παιχνιδιου.Στα 4 φαουλ που κανει ενας παικτης μπορει να ειναι και το 1 μουσαντενιο και να το ειδε μονο ο διαιτητης.Φυσιολογικο ειναι αυτο.Αυτα.
οταν φορτωνεις τον σοφο σε 2 φασεις καπακι αμυντικο και επιθετικο στην πρωτη περιοδο τοτε ναι αλλοιωνεις το αποτελεσμα
οταν σφυρας καθε επαφη φαουλ και ειδικα οταν η παναθα ειναι αστοχη η σε κακη μερα επιθετικα και βαζει 25 ποντους απο ελευθερες βολες ενω ο αντιπαλος 5 τοτε ειναι αλλοιωση
αυτα και δεν το συνεχιζω,βαριεμαι
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
οταν φορτωνεις τον σοφο σε 2 φασεις καπακι αμυντικο και επιθετικο στην πρωτη περιοδο τοτε ναι αλλοιωνεις το αποτελεσμα
οταν σφυρας καθε επαφη φαουλ και ειδικα οταν η παναθα ειναι αστοχη η σε κακη μερα επιθετικα και βαζει 25 ποντους απο ελευθερες βολες ενω ο αντιπαλος 5 τοτε ειναι αλλοιωση
αυτα και δεν το συνεχιζω,βαριεμαι
Ειπες και τον καταλληλο παικτη που δεν κανει ποτε φαουλ.Τον μπετονιερα.Τραβα δες ποσα φαουλ του χαριζουν και μετα τα ξαναλεμε.Βαλε τα ματσακια να δεις ποσα επιθετικα του χοντρου τα δινουν αναποδα.
Οταν ο Παναθηναικος εχει τον Διαμαντιδη και εσυ του βαζεις πανω του τον Γκριρ ή τον Πεν ή οποιον αλλο θες και ΜΟΝΟ στο κατεβασμα της μπαλας του κανουνε 3 φαουλ σε καθε περιοδο  δεν φταιει ο Διαμαντιδης που τους περναει ενα κεφαλι και βαλε.
Οταν εχω τον Σπανουλη και στο drive τον κοβεις μονο με φαουλ,δεν φταει ο διαιτητης αλλα η ικανοτητα του Σπανουλη.
Οταν περναω την μπαλα μεσα στο καλαθι και σε παιζει με πλατη ο Μπατιστ και σου ξεσκιζει το κωλαντερο,δεν φταιει ο διαιτητης για το γκολ φαουλ,αλλη η πουτσα του Μπατιστ.
Τελος,το μπασκετ ειναι αθλημα επαφων.Πολλες απο αυτες σφυριζονται φαουλ.Πηγαιντε βγαλτε κανα εγχειριδιο καινουριο με δικους σας κανονισμους μπας και καταφερετε να μας κλασετε με μεγαλυτερη επιτυχια τα παπαρια και να μην μετρατε ποσες βολες παραπανω βαρεσα.Παρεπιπτοντως επειδη πηγα και το τσεκαρα και αυτο το επιχειρημα σας σε πολλα ματς ειναι ατοπο,επειδη βαρας περισσοτερες βολες απο μενα.
Θα το σταματαγα και εγω αν δεν μου ποσταρες το προηγουμενο μηνυμα,αλλα δεν κρατηθηκα.Σορι. :grin:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Το φάουλ-μάρς στην τελευταία φάση του 4ου τελικού απο τον Διαμαντίδη στον Πεν...που πιθανόν μας έδινε την νίκη...το θυμάσαι???Δεν λέω...πάντα είχατε καλύτερη ομάδα και καλύτερο προπονητή...αλλά μην τα κάνουμε όλα λιώμα!!!Δες την αντιμετώπιση που έχετε στην Ευρώπη (π.χ με Σιένα) και δες τον αγώνα με την ΑΕΚ...εκεί θα δείς πάρα πολλές διαφορές...σχεδόν οι μισοί πόντοι ήταν απο βολές καθώς τα τρίποντα δεν σας βγήκαν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom