Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΜΟΝΟ ΘΡΥΛΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
μπραβο στον γκγκατση που καθιερωσε τα πλει-οφ και εδωσε ενδιαφερον στο πρωταθλημα
Συμφωνώ!!! :rockon:
Αίντε να κανεις συζήτηση μετά με κάποιους που πανηγυρίζουν τέτοιες νίκες με τον ανύπαρκτο παοκ, χεστήκαμε που κέρδισε τον παοκ, 4ος είσαι ακόμα με 14 πόντους απο τον 1ο, χωρίς διοίκηση και με τον πούστη τον προδότη στον πάγκο!
Εκεί που έφτυνα εγώ δεν γλείφω! :birdman:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνώ!!! :rockon:
Αίντε να κανεις συζήτηση μετά με κάποιους που πανηγυρίζουν τέτοιες νίκες με τον ανύπαρκτο παοκ, χεστήκαμε που κέρδισε τον παοκ, 4ος είσαι ακόμα με 14 πόντους απο τον 1ο, χωρίς διοίκηση και με τον πούστη τον προδότη στον πάγκο!
Εκεί που έφτυνα εγώ δεν γλείφω! :birdman:

Ρε ταράτσα, είσαι σοβαρός;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.531
Κριτικές
61
Like
42.920
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • OLYMPIACOS-LOGO.jpg
    OLYMPIACOS-LOGO.jpg
    32,3 KB · Εμφανίσεις: 26

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ο πούστης ο προδότης όμως σε σώνει από τα χειρότερα,και έστω κουτσα-στραβά παραμένεις ζωντανός κ με το κεφάλι ψηλά
 

Επισκέπτης
Ρε ταράτσα, είσαι σοβαρός;
Εμένα ρωτάς αν είμαι σοβαρός?
Τόσα χρόνια όσοι τον έβριζαν και δικαίως το έκαναν προδότη τον ανέβαζαν βάτραχο τον κατέβαζαν και τώρα τον χειροκροτούν!
Για πια σοβαρότητα θέλεις να μιλήσουμε?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ο πούστης ο προδότης όμως σε σώνει από τα χειρότερα,και έστω κουτσα-στραβά παραμένεις ζωντανός κ με το κεφάλι ψηλά
τα χειροτερα ειναι να πεσετε στη Δ
το κεφαλι ψηλα που το ειδατε?τετοια ξεφτιλα της αεκ εγω προσωπικα δεν θυμαμαι
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εμένα ρωτάς αν είμαι σοβαρός?
Τόσα χρόνια όσοι τον έβριζαν και δικαίως το έκαναν προδότη τον ανέβαζαν βάτραχο τον κατέβαζαν και τώρα τον χειροκροτούν!
Για πια σοβαρότητα θέλεις να μιλήσουμε?
παγια τακτικη των αεκτζηδων
τα ιδια ειχαν κανει και με τον μπατιστα
οταν ηρθε στον ολυμπιακο ηταν προδοτης και αραπης,οταν ξαναγυρισε στην αεκ εγινε ο ντανιελ ο παικταρας
 

Επισκέπτης
Ο πούστης ο προδότης όμως σε σώνει από τα χειρότερα,και έστω κουτσα-στραβά παραμένεις ζωντανός κ με το κεφάλι ψηλά
Είσαι σίγουρος για αυτό?
Είδες εσύ καμια θεαματική βελτίωση?
Αν έδινε το καθαρό πέναλτι στο Άρη και την φάση με τον Εργοτέλη ξέρεις που θα ήταν τώρα η ΑΕΚ?
Και τελευταία να ήταν η ΑΕΚ άτομα που την πρόδωσαν δεν θέλω να την σώσουν!
Εμμένω στην θέση μου, εκεί που έφτυνα δεν γλείφω και ας λέτε ότι θέλετε!
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Είσαι σίγουρος για αυτό?
Είδες εσύ καμια θεαματική βελτίωση?
Αν έδινε το καθαρό πέναλτι στο Άρη και την φάση με τον Εργοτέλη ξέρεις που θα ήταν τώρα η ΑΕΚ?
Και τελευταία να ήταν η ΑΕΚ άτομα που την πρόδωσαν δεν θέλω να την σώσουν!
Εμμένω στην θέση μου, εκεί που έφτυνα δεν γλείφω και ας λέτε ότι θέλετε!

Υπάρχει ΣΑΦΗΣ αγωνιστική βελτίωση και καλύτερη ψυχολογία. Με τον Δώνη, η ομάδα όταν έπρεπε να δημιουργήσει, ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΤΑΝ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
τα χειροτερα ειναι να πεσετε στη Δ
το κεφαλι ψηλα που το ειδατε?τετοια ξεφτιλα της αεκ εγω προσωπικα δεν θυμαμαι

δεν έχεις άδικο για την συνολική εικόνα,αλλά από την ώρα που ήρθε ο Μπάγεβιτς κάναμε θετικά βήματα προς τα μπρος.Το αποδείξαμε κ με τον ΠΑΟ κ χθες.
Με τον Δώνη κάναμε βήματα προς τα πίσω.Ποιος μου λεέι ότι αν δεν είχαμε τον Μπάγεβιτς εξ'αρχής δεν θα ήμασταν σε καλύτερη βαθμολογική θέση;;;;
αν τον είχαμε εξ'αρχής,πιστεύει κανείς ότι θα ήμασταν τέτοια χάλια;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Είσαι σίγουρος για αυτό?
Είδες εσύ καμια θεαματική βελτίωση?
Αν έδινε το καθαρό πέναλτι στο Άρη και την φάση με τον Εργοτέλη ξέρεις που θα ήταν τώρα η ΑΕΚ?
Και τελευταία να ήταν η ΑΕΚ άτομα που την πρόδωσαν δεν θέλω να την σώσουν!
Εμμένω στην θέση μου, εκεί που έφτυνα δεν γλείφω και ας λέτε ότι θέλετε!
μπραβο ρε ταρατσα δειξε το πραγματικο σου προσωπο :thumbsup:
πες'τα,μονο εσυ και ο γατος
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ναι μωρέ εντάξει.Σας άρεσε τόσο πολύ αυτό που βλέπαμε ,που ο μεγάλος σας εγωισμός προτιμούσε τα χάλια μας,παρά να γυρίσει ο Μπάγεβιτς πίσω.
Εχω βαρεθεί να μιλάω για τις γρασφικότητες με τον Μπάγεβιτς.Γέρασε ,ζήτησε συγνώμη κ γέρασα κ γω.
Τελικά έχουμε γεμίσει εγωίσταρους,που δεν σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους.
Αλήθεια στην προσωπική σας ζωή είστε τόσο σκληροί;;;;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δεν έχεις άδικο για την συνολική εικόνα,αλλά από την ώρα που ήρθε ο Μπάγεβιτς κάναμε θετικά βήματα προς τα μπρος.Το αποδείξαμε κ με τον ΠΑΟ κ χθες.
Με τον Δώνη κάναμε βήματα προς τα πίσω.Ποιος μου λεέι ότι αν δεν είχαμε τον Μπάγεβιτς εξ'αρχής δεν θα ήμασταν σε καλύτερη βαθμολογική θέση;;;;
αν τον είχαμε εξ'αρχής,πιστεύει κανείς ότι θα ήμασταν τέτοια χάλια;
μπορει και ναι γιατι τωρα δεν μιλανε οι οπαδοι τοσο πολυ οσο αν τον ειχατε απο την αρχη
ο μπαγεβιτς εχει ταβανι και ειναι πολυ ξεπερασμενος προπονητικα
η αληθεια ειναι οτι δεν ειχατε ποτε προεδρο που να αγαπαει την αεκ και ολοι βγαλανε λεφτα
ο μεγαλυτερος καταστροφεας της αεκ ειναι ο κοντος και το λεω αυτο γιατι το παιζε αεκαρας και καταφερε να την διαλυσει,να την ξαναχρεωσει και να φερει 70 μεταγραφες απο τις οποιες εβγαλε τις μιζες του
ξυπνατε
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Την άποψή μου για τον ακατανόμαστο την ξέρετε και αυτή δεν αλλάζει στον αιώνα τον άπαντα.Και πρωταθλητές να προλάβει να μας βγάλει για μένα αυτός έχει διαγραφεί απο την δική μου Αεκτζήδικη συνείδηση.Από την άλλη βέβαια η ομάδα δείχνει να πατάει πιο γερά στα πόδια της και να αποκτά αυτοπεποίθηση,κάτι που έλειπε επί ΓΙ-ΔΩΝΗ..Δεν παυω βέβαια να πιστεύω ότι ουδεις αναντικατάστατος,τέλειος και γενικώς έχων το Αλάθητο του Πάπα..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Την άποψή μου για τον ακατανόμαστο την ξέρετε και αυτή δεν αλλάζει στον αιώνα τον άπαντα.Και πρωταθλητές να προλάβει να μας βγάλει για μένα αυτός έχει διαγραφεί απο την δική μου Αεκτζήδικη συνείδηση.Από την άλλη βέβαια η ομάδα δείχνει να πατάει πιο γερά στα πόδια της και να αποκτά αυτοπεποίθηση,κάτι που έλειπε επί ΓΙ-ΔΩΝΗ..Δεν παυω βέβαια να πιστεύω ότι ουδεις αναντικατάστατος,τέλειος και γενικώς έχων το Αλάθητο του Πάπα..
εκτος απο τον περσονα :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Πέρσι σας φώναζε ο γάτος και εγώ σε πολύ λιγότερο βαθμό γιατί δεν έχω την υπομονή του και βαριέμαι να λέω τα ίδια και τα ίδια ότι ο κοντός κατέστρεφε την ομάδα, του είπαμε ευχαριστώ για το ότι έσωσε την ομάδα και ήταν παρών στην δύσκολη στιγμή αλλά μετά από κάποια στιγμή φαινόταν καθαρά ότι δεν μπορεί ο άνθρωπος να σταθεί διοικητικά στην ΑΕΚ, οι περισσότεροι φωνάζατε κάτω τα χέρια από τον Ντέμη και εθελοτυφλούσατε λες και δεν έτρεχε τίποτα ενώ ο κοντός και τα κολεγιόπαιδα που δεν ξέρουν καν τι σχήμα έχει η μπάλα ασελγούσαν πάνω στην ΑΕΚ έχοντας ήδη την ξεφτίλα του άρθρου 44 και φορτώνοντας την με καινούργια χρέη! Εθελοτυφλείτε και τώρα κάνοντας κωλοτούμπα για τον κοντό τώρα αλλά στηρίζεται τους ίδιους μετόχους οι οποίοι με την κίνηση να φέρουν τον προδότη στον πάγκο σας λένε και εσείς το τρώτε ότι μόνο ο Μπάγεβιτς μπορεί να αναστήσει την ΑΕΚ βάζοντας τον πάνω από την ΑΕΚ! Δεν με νοιάζει αν φέρει το πρωτάθλημα το τσου λου και το διηπειρωτικό ο προδότης, εγώ τις αρχές μου ποδοσφαιρικά και όσο αφορά την ΑΕΚ δεν της πουλάω γιατί κανείς δεν είναι πάνω από την ομάδα και ειδικά κάποιος που την πούλησε για τα λεφτά!
Για αυτό αφήστε με να ασχολούμαι με το Αγγλικό πρωτάθλημα, τον παοκ και τον Άρη και μην προσπαθείτε να ανακαλύψετε με ποια ομάδα είμαι!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Πέρσι σας φώναζε ο γάτος και εγώ σε πολύ λιγότερο βαθμό γιατί δεν έχω την υπομονή του και βαριέμαι να λέω τα ίδια και τα ίδια ότι ο κοντός κατέστρεφε την ομάδα, του είπαμε ευχαριστώ για το ότι έσωσε την ομάδα και ήταν παρών στην δύσκολη στιγμή αλλά μετά από κάποια στιγμή φαινόταν καθαρά ότι δεν μπορεί ο άνθρωπος να σταθεί διοικητικά στην ΑΕΚ, οι περισσότεροι φωνάζατε κάτω τα χέρια από τον Ντέμη και εθελοτυφλούσατε λες και δεν έτρεχε τίποτα ενώ ο κοντός και τα κολεγιόπαιδα που δεν ξέρουν καν τι σχήμα έχει η μπάλα ασελγούσαν πάνω στην ΑΕΚ έχοντας ήδη την ξεφτίλα του άρθρου 44 και φορτώνοντας την με καινούργια χρέη! Εθελοτυφλείτε και τώρα κάνοντας κωλοτούμπα για τον κοντό τώρα αλλά στηρίζεται τους ίδιους μετόχους οι οποίοι με την κίνηση να φέρουν τον προδότη στον πάγκο σας λένε και εσείς το τρώτε ότι μόνο ο Μπάγεβιτς μπορεί να αναστήσει την ΑΕΚ βάζοντας τον πάνω από την ΑΕΚ! Δεν με νοιάζει αν φέρει το πρωτάθλημα το τσου λου και το διηπειρωτικό ο προδότης, εγώ τις αρχές μου ποδοσφαιρικά και όσο αφορά την ΑΕΚ δεν της πουλάω γιατί κανείς δεν είναι πάνω από την ομάδα και ειδικά κάποιος που την πούλησε για τα λεφτά!
Για αυτό αφήστε με να ασχολούμαι με το Αγγλικό πρωτάθλημα, τον παοκ και τον Άρη και μην προσπαθείτε να ανακαλύψετε με ποια ομάδα είμαι!
σε περιμενουμε :rockon: :rockon: :rockon:
www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,6952.0]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,6952.0[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom