Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Για αυτό αφήστε με να ασχολούμαι με το Αγγλικό πρωτάθλημα, τον παοκ και τον Άρη και μην προσπαθείτε να ανακαλύψετε με ποια ομάδα είμαι!
Λιβερπουλ εισαι ρε αυτο βγαινει απο την ψηφοφορια. :grin:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
Μεγάλη ψυχή χθες η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ,που παραλίγο να κάνει το μπαμ στο ΟΑΚΑ,αλλά ας όψωνται οι διαιτητές ,που δεν ήθελαν να χαλάσουν την ζαχαρένια των αδελφών χόμπιτ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περαστικα.Καλη μαχη για την παραμονη.Τελευταια αγωνιστικη παιζουμε στα Πατησια.Αν γουσταρετε να σας το δωσουμε το ματσακι να σωθειτε.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
σωπα ρε υπαρχει ρετιρε στο μπασκετ?αφου η παναθα τα παιρνει δικαια
30 βολες η παναθα και 10 η αεκ
το γνωστο συστημα των κορακιων
Δωρητη ειστε οι μονοι οπαδοι στον κοσμο που χρησιμοποιουν τον αριθμο των βολων για να δικαιολογησουν τυχον ευνοια της διαιτησιας προς μια ομαδα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Έχω ρίζες τις οποίες δεν προδίδω, δεν είμαι Μπάγεβιτς! :2funny:
γιατι ο μπαγεβιτς πουλησε τις ριζες του?την αεκ πουλησε ξυπνα
τις ριζες σου τις εχεις ηδη προδοσει λεγοντας οτι εισαι βρεττανος
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δωρητη ειστε οι μονοι οπαδοι στον κοσμο που χρησιμοποιουν τον αριθμο των βολων για να δικαιολογησουν τυχον ευνοια της διαιτησιας προς μια ομαδα.
και εσεις τα πεναλτι στη μπαλα :birdman:
 

Επισκέπτης
γιατι ο μπαγεβιτς πουλησε τις ριζες του?την αεκ πουλησε ξυπνα
τις ριζες σου τις εχεις ηδη προδοσει λεγοντας οτι εισαι βρεττανος
Μα δεν ήμουν ποτέ Έλληνας, από την Μικρά Ασία είμαι και απλώς οι Τούρκοι σκότωσαν 27 άτομα από την οικογένεια μου και μας έδιωξαν από εκεί και ήρθαμε Ελλάδα, σύμφωνα με εσάς ή Τούρκος είμαι ή Βούλγαρος επειδή μένω Θεσσαλονίκη! ;)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δωρητη ειστε οι μονοι οπαδοι στον κοσμο που χρησιμοποιουν τον αριθμο των βολων για να δικαιολογησουν τυχον ευνοια της διαιτησιας προς μια ομαδα.
το οτι με ξενους διαιτητες η διαφορα σας απο την αντιπαλη ομαδα ειναι συνηθως το πολυ 5 βολες και υπαρχει παντα και το ενδεχομενο να ειναι λιγοτερες για σας
και εδω στην ελλαδα παιζοντας ακομα και με τον κυριο αντιπαλο σας η διαφορα ειναι τουλαχιστον 15 βολες παντα υπερ σας δεν ειναι τυχαιο
βεβαια επειδη ο κοσμος εχει ξυπνησει οι διαιτητες προς το τελος και οταν εχει κριθει το παιχνιδι προσπαθουν να ρεφαρουν
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μα δεν ήμουν ποτέ Έλληνας, από την Μικρά Ασία είμαι και απλώς οι Τούρκοι σκότωσαν 27 άτομα από την οικογένεια μου και μας έδιωξαν από εκεί και ήρθαμε Ελλάδα, σύμφωνα με εσάς ή Τούρκος είμαι ή Βούλγαρος επειδή μένω Θεσσαλονίκη! ;)
τοτε πουλησες την τουρκια και την βουλγαρια
σημασια εχει η πραξη και οχι ποιον προδοσες
εισαι σαν τον μπαγεβιτς και εσυ
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
το οτι με ξενους διαιτητες η διαφορα σας απο την αντιπαλη ομαδα ειναι συνηθως το πολυ 5 βολες και υπαρχει παντα και το ενδεχομενο να ειναι λιγοτερες για σας
και εδω στην ελλαδα παιζοντας ακομα και με τον κυριο αντιπαλο σας η διαφορα ειναι τουλαχιστον 15 βολες παντα υπερ σας δεν ειναι τυχαιο
βεβαια επειδη ο κοσμος εχει ξυπνησει οι διαιτητες προς το τελος και οταν εχει κριθει το παιχνιδι προσπαθουν να ρεφαρουν
Εγω σου ειπα κατι.
Ειστε οι μονοι,παγκοσμιως,που κοιτανε ποσες βολες σουταρε η καθε ομαδα και βγαζουν πορισμα για το ποια ομαδα αδικηθηκε.
Βρειτε αλλο πραγμα να πειτε για να επιχειρηματολογησετε.
Αυτο που λετε,δεν στεκει.Και στο λεω με φιλικη διαθεση.Οταν στηριζεσαι σαυτο το πραγμα,φαινεται οτι δεν ξερεις τον τροπο που παιζεται το αθλημα.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.063
Like
1
Πόντοι
16
ειστε οι μονοι οπαδοι που μετρανε τα πεναλτι και τα οφσαιντ για να δικαιολογησουν την ευνοια
τι δεν καταλαβες?
Δηλαδη τωρα θελεις να μου πεις οτι αυτα που συγκρινεις ειναι παρομοια μεταξυ τους?
Και κατι αλλο.Κανεις κιαλλο λαθος.Λες οτι ειμαστε οι μονοι οπαδοι.Δεν νομιζω.Σε αντιθεση με αυτο που λες εσυ.ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ ειτε οι μονοι που απο τις βολες καταλαβαινετε ποιος ευνοηθηκε.Παραδεχτειτε οτι δεν ξερετε την φυση του αθληματος,μην λετε παπαριες.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εγω σου ειπα κατι.
Ειστε οι μονοι,παγκοσμιως,που κοιτανε ποσες βολες σουταρε η καθε ομαδα και βγαζουν πορισμα για το ποια ομαδα αδικηθηκε.
Βρειτε αλλο πραγμα να πειτε για να επιχειρηματολογησετε.
Αυτο που λετε,δεν στεκει.Και στο λεω με φιλικη διαθεση.Οταν στηριζεσαι σαυτο το πραγμα,φαινεται οτι δεν ξερεις τον τροπο που παιζεται το αθλημα.
εσυ που ξερεις το αθλημα υπαρχει πουθενα non-call?
ενα απο τα πολλα ανεφερα,ξερεις οτι στο μπασκετ οι σφαγες γινοντε με το βαμβακι και οτι ενα αναποδο σφυριγμα ειναι -4 ποντοι για μια ομαδα που αδικειται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom