Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geia sas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
είναι διαφορετικοί ιοί...ο ζωστήρας από τον απλό έρπη.
 

ledinakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
θέλω να κάνω 3 ερωτησούλες...τις κάνω επειδή διαβάζω αρκετές απόψεις αλλα και ακούω απο διάφορες συζητησεις...εγώ δεν έχω κάνει ακόμα πρωκτικό σέξ..και ο λόγος είναι ότι δεν γνωρίζω αυτά που ρωτάω.
1ον.Τελικά το πετσάκι(αυτό που ενώνει την βάλανο με το δέρμα) στο πρωκτικό σέξ σπάει?και αν σπάει τι γίνετε μετά?τι κάνω την στιγμή που σπάει?υπάρχουν κάποιες συνέπειες απο αυτό το γεγονός?(αιμοραγία , δυσκολία στο σεξ αργότερα κλπ)
2ον.Οσο αφορά τα ανεπιθύματα αποτεέσματα..δεν υπάρχει κίνδυνος να πάθω κάποια μόλυνση?
3ον.Η κοπέλα μου τι συνέπειες μπορεί να έχει ?

ps.Πιστεύω ότι δεν είναι ντροπή για κάποιον να ρωτάει πράγματα που δεν γνωρίζει...ακούει τις απόψεις και σχηματίζει την δική του.Θα ήταν καλό λοιπόν όλοι να μπορούμε να τοποθετούμαστε χωρίς να φοβόμαστε ότι θα λογοκριθούμε σαν ανώμαλοι και όλα τα σχετικά.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
θέλω να κάνω 3 ερωτησούλες...τις κάνω επειδή διαβάζω αρκετές απόψεις αλλα και ακούω απο διάφορες συζητησεις...εγώ δεν έχω κάνει ακόμα πρωκτικό σέξ..και ο λόγος είναι ότι δεν γνωρίζω αυτά που ρωτάω.
1ον.Τελικά το πετσάκι(αυτό που ενώνει την βάλανο με το δέρμα) στο πρωκτικό σέξ σπάει?και αν σπάει τι γίνετε μετά?τι κάνω την στιγμή που σπάει?υπάρχουν κάποιες συνέπειες απο αυτό το γεγονός?(αιμοραγία , δυσκολία στο σεξ αργότερα κλπ)
2ον.Οσο αφορά τα ανεπιθύματα αποτεέσματα..δεν υπάρχει κίνδυνος να πάθω κάποια μόλυνση?
3ον.Η κοπέλα μου τι συνέπειες μπορεί να έχει ?

ps.Πιστεύω ότι δεν είναι ντροπή για κάποιον να ρωτάει πράγματα που δεν γνωρίζει...ακούει τις απόψεις και σχηματίζει την δική του.Θα ήταν καλό λοιπόν όλοι να μπορούμε να τοποθετούμαστε χωρίς να φοβόμαστε ότι θα λογοκριθούμε σαν ανώμαλοι και όλα τα σχετικά.
...φιλε μου καλως ρωτας τις αποριες σου...λοιπον....
1ον) το πετσακι δεν σπαει,και αν θελεις μπορεις να το κοψεις αλλα με χειρουργικη επαμβαση.
2ον) Με τα σωστα παρελκομενα(αλοιφες,πολυ καλη καθαριοτητα,κτλ,κτλ,κτλ)..δεν διατρεχεις κανενα κινδυνο.
και 3ον)..τα ιδια ισχυουν και για την κοπελα σου..που παρεπιπτοντως αν ειναι πρωταρα θελει λιγο περισσοτερο προσοχη.
αυτα.
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
πειραζει να διαφωνησω;
ρε παιδια πρωκτικο χωρις καποτα;
ετσι βαζεις τη ψωλη σου στα σκατα και περιμενεις να μην κολλησεις τιποτα;
πειραζει να βαλεις μια καποτα; Το πετσακι μπορει να σπασει εφοσον ο κ#λ#ς ειναι σφιχτος αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο, εκει που θα υπαρχει αμυχη ο οργανισμος σου ειναι ανοιχτος για να κολλησεις οτιδηποτε.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ρε μαιλρο δλδ την σχολασες επειδη ειχε καποτε επιχειλιο ερπη κ ιιιισως στον κολλησε? :2funny: ξερω παρα πολλες κοπελες που κατα διαστηματα βγαζουν τετοιο ερπη
προφυλακτικο επρεπε να χες βαλει αλλα κ ο ερπης που ειχες καμια σχεση δε πρεπει να χει με το γεγονος που περιγραφεις με την κοπελα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αλλο ο επιχειλιος ερπης και αλλο τελειως αλλο ο ερπης ζωστηρ.........ερπη ζωστηρα μπορει να παθει καποιος ακομα και απο υπερκοπωση (εχω φιλο που το επαθε) και αναλογα με το που τον βγαζεις μπορει να υποφερεις απο τον πονο.......αντε με το καλο να σουταρεις την επομενη που πιθανον να εχει ακμη ή σκασμενα χειλη :P
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
O έρπης ζωστήρας προκαλείται από το ίδιο ακριβώς αίτιο (δε θυμάμαι αν είναι ιός ή βακτήριο) που προκαλείται η ανεμοβλογιά. Αν βρεθεί ο οργανισμός σε αδυναμία (συνήθως υπερκόπωση ή κακή διατροφή) εμφανίζει ΕΖ, ανεξάρτητα να έχουμε περάσει την ανεμοβλογιά ή όχι.

Ο επιχείλιος έρπης είναι 100% άσχετος με τον ΕΖ. Αλλά μπορεί να σχετίζεται με τον Ε των γεννητικών οργάνων.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αντε να τα ξαναβρει τωρα με τη κοπελα.... :P

πρεπει ν ανοιχθει ενα τοπικ με εξτριμ δικαιολογιες σουταρισματος γκομενακιων :cheesy:
 

mailro

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω για το ενδιαφερον. Μην αγχωνεστε που την σουταρισα ετσι κι αλλιως ειχε φαει τα ψωμια της. Ειχε ερθει η ωρα. Ασε που μετα απο εμε προχωρησε σε κατι αλλο και μαλλον παει στα σοβαρα. Θα φαω και κουφετακια. Ειχαν αγριεψει τα πραγματα διοτι ειχε αρχισει να ζηταει κολπικο sex ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΥΛΗΠΤΙΚΑ :idiot: . Ελεος δηλαδη να γινοταν καμμια στραβη να  :headbang: μια ζωη. :dancing:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Γεια σε ολους ειμαι σχετικα νεος στο αθλημα του (bourdela.com) θα ειθελα μερικες πληροφοριες σχετικα με τον προκτω που οι ποιο πολυ γουσταρουν τρελα!!!η κοπελα μου οταν παω να της τον καρφοσω :knockinb: :sperm: απο πισω ζοριζεται με αποτελεσμα να εχουμε σηνεχεια μεγαλο προβλημα(εγω δηλαδη)με τον παραγοντα (οτι λερονομαι απο..........................)τι μπωρουμαι να κανουμαι με αυτο.κανει κλισμα με νερο αλλα και παλι τα ειδια  :'( τι να κανω???μου αρεσει τρελα η πισω πορτουλα αλλα :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: δεν μπορω να μπω :huh: :huh:                      οποιος η οποια μπωρει ας μου πει
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το καλύτερο είναι να κοιτάξεις να βελτιωθείς σε άλλους τομείς και να αφήσεις τα του κώλου... που στο κάτω κάτω όταν το βάζεις εκεί θα πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για τις συνέπειες.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Δηλαδη πριν παρεις κωλο η κοπελα σου κανει κλισμα???
Φιλε μεχρι τωρα δε μουχει τυχει το σκηνικο που περιεγραψες,αλλα αν ειναι καθε φορα να γινεται η διαδικασια του κλισματος προς αποφυγην ατυχηματων χαρα στο κουραγιο της..
(Υποθετω οτι εχεις ηδη χρησιμοποιησει λιπαντικο και δαχτυλο πριν επιχειρησεις να μπεις.)
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ναι φιλε pierre παντα κανει κλισμα δεν τησ λεω εγω αλλα το κανει απο μονη της αλλα και λιπαντηκο χρησημοπιο...και παλι δεν γηνεται κατι!ειναι μεγαλο προβλημα αυτο με τα σκ.....................
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Bρες μία με καλύτερη εντερική χλωρίδα  :dancing:
 

Dent_8576

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ο τροπος που γραφεις απο θεμα ορθογραφιας ειναι ιδιος με αυτο που αναζητεις οταν πηδας την φιλη σου.....σκ...τα....ελεος ρε παιδια εχω δει την απιστευτη ορθογραφια εδω μεσα.....
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
εγω δεν γραφω εδω,για να δεις αν γραφω οραια.εγω γραφω για να βρω κατι που εχει σχεση με το προβλημα μου οκ!!!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      ο τροπος που γραφεις απο θεμα ορθογραφιας ειναι ιδιος με αυτο που αναζητεις οταν πηδας την φιλη σου.....σκ. ..τα....ελε ος ρε παιδια εχω δει την απιστευτη ορθογραφια εδω μεσα.....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Προσπάθησε να γράφεις σαν άνθρωπος που έχει ξεπεράσει το στάδιο του κρο μανιον!

Συγκλονιστικό πάντως το πρόβλημά σου!
 

Επισκέπτης
εγω δεν γραφω εδω,για να δεις αν γραφω οραια.εγω γραφω για να βρω κατι που εχει σχεση με το προβλημα μου οκ!!!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       ο τροπος που γραφεις απο θεμα ορθογραφιας ειναι ιδιος με αυτο που αναζητεις οταν πηδας την φιλη σου.....σκ. ..τα....ελε ος ρε παιδια εχω δει την απιστευτη ορθογραφια εδω μεσα.....

ειναι γεγονος ότι η σχεση σας ειναι σε εξαιρετικά υψηλό επίπεδο. Πως θα γαμησω ενα κώλο χωρίς να σκατωνεται ο πουτσος μου. ΟΚ. ....Ελεοςςςςςςςςς :headbang: :headbang:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
και κοπελα και κλυσμα και παλι τοσα σκατα???
Σιγουρα ειναι γυναικα...?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μπορεί να τρώει παστουρμάδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom