Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bigfucker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια το προβληαμ ειναι μεγαλο......
Αν δεν μεγαλωσει  ο πρωκτος δεν προκειται να γαμησει.....αλλα δεν θελει να λερωθει το π...ακι του....
Δεν γίνεται ρε μεγαλε
Μην λεμε  :jerking: και  :headbang: θα μας  :idiot:  :tickedoff:


:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
οκ todok ειναι προβλημα αυτο με τα σκατα ρε παιδια για εμενα.εχω παει και με αλλες κοπελες και της εχω παρει το κουλουρι αλλα τοσο σκατο πρωτη φορα ειδα!!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το thread συγχωνεύτηκε...
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
οκ todok ειναι προβλημα αυτο με τα σκατα ρε παιδια για εμενα.εχω παει και με αλλες κοπελες και της εχω παρει το κουλουρι αλλα τοσο σκατο πρωτη φορα ειδα!!!!!
Ένας άλλος συμπολεμιστής σε παρόμοιο ατύχημα φίλου σε άλλο thread έγραψε: "ρε φίλε σε κώλο το έβαλες. Τι περίμενες να βγουν; ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ;;;;"
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=8pt]ειναι γεγονος ότι η σχεση σας ειναι σε εξαιρετικά υψηλό επίπεδο. Πως θα γαμησω ενα κώλο χωρίς να σκατωνεται ο πουτσος μου. ΟΚ. ....Ελεος[/size]

Αυτό που θα πω τώρα είμαι σίγουρος ότι είναι "ψιλά γράμματα" για μερικούς εδώ μέσα, αλλά ισχύει:
Η έκφραση "την βγάζω καθαρή", "τήν έβγαλε καθαρή", "θα τη βγάλουμε καθαρή" κλπ, προέρχεται απο ακριβώς αυτή την περίπτωση που σχολιάζετε εδώ....

Σπάνιο, αλλά συμβαίνει.

Και ναι, το κλύσμα βοηθάει !
 

gaiopan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
1ον Καλο ειναι να εχει πιει πολυ νερο ολη μέρα πάνο από 2 λίτρα, και οσο για το κλύσμα, απαιτουνται 2, κανει το 10 σφίγγεται οσο μπορεί περισσότερο, παει τουαλετα, κανει το 2ο, α και προσοχή το πρόβλημα το εντονο παρουσιάζεται  στις δυσκοίλιες, και καπελακι και λιπαντικο κατάλληλο για καπελακια δεν ωλαπτει.
Αυτά και
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
aman,e oxi pia re file...
eipame na dokimazoume ta adynata,alla ayto pia.....
...alitheia exeis kamia idea pos tha mporousa na to petyxo?
xaxaxa!  :):)

σταδιακα.....
να προσθετεις απο μια επιπλεον καθε φορα.....
και αν δεν φτασεις τις 100 ...μην στεναχωριεσε....
θα εχεις την ικανοποιηση οτι προσπαθησες τουλαχιστον....

"θα σου μεινει το ωραιο ταξιδι, στον πηγαιμο για την ιθακη "
(που ελεγε και ο δικος σου ......  )
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εχω ξεκολωθεί στο γελιο....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σκατο-συζήτηση........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Για όσους έχουν σκατο...προβλήματα, για δε το κάνετε στη μπανιέρα με μπόλικο αφρόλουτρο? και λιπαντικό και καυαριστικό!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
καλησπερα συναγωνηστεσ ανοιγω μια συζητηση οι οποια με ενδιαφερει πολυ ωσ λατρεισ του κωλου!!οι πιοσ πολλεσ γκομενεσ οι οποιεσ δεν εχουν δωσει κωλο στο παρελφων φελουν το ψησημο του.αφου την εχεισ ψησει οι πιο συντητηκεσ του πιανει φοβοσ για το αν θα πονεσουν η οχι(λογηκο) τοτε πρεπει να το χειρηστησ σωστα.ερχοντε οι κρεμεσ κωλου.εγω συγκεκριμενα χρεισιμοποιο 2  για τα πρωτα γαμησια ξυλοκαινη σε κρεμα οι οπιοα μουδιαζει το κωλαρακι και δεν την ποναει ωστε την επομενη φορα να γουσταρει πιο πολλυ για  αναλ το μωρακι και μετα περνει σειρα η κy κρεμα κλασικη λιπαντικο. εσεισ πωσ χειρηζεστε το θεμα αυτο?????  μηπωσ υπαρχει καπιο καλητερο προιων?????????κατα διαστηματα εχω παρει αλλεσ κρεμεσ απο σεξ σοπ  αλλα δεν με ενδιαγερει να ρωτησω εκει με ενδιαφερει οι δικη σασ γνωμη..........
 

LeoKnight7

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
407
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μάστορα! μπορεί να σε ενδιαφέρει το "ανόδηνω" πρωκτικό αλλά η ορθογραφία σου είναι άκρως επώδυνη!

Έλεος!
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δικαίωμα στο γκροβεράκι έχουν και οι αρνορθόγραφοι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom