Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξυλοκαινη στον κώλο .Μήπως βλαπτει ρε τερατογραφούλη
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Λοιπόν συναγωνιστή η ξυλοκαϊνη είναι μια λύση ανώδυνη μεν αλλά στερεί την γυναίκα  από την ηδονή του γλυκού πόνου όπως μου έλεγε μια παλιά φίλη αλλά και εμένα από την ηπίως απότομη αντίδραση που θα κάνει η μικρά στις κατά την διείσδυση, γεγονός το οποίο ανεβάζει την αντίσταση και την δική μας ηδονή...
αντιπροτείνω λοιπόν καλό καθαρισμό της διαδρομής, ελαφρά λίπανση της βαλάνου του πέους με γλυκερίνη και καλή προθέρμανση του πρωκτού με σταδιακή διείσδυση δακτύλων, αύξουσα κατά μέγεθος και αριθμό δακτύλων εισαγωγής.
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
εδώ ο φίλος ανοιγει καβλιάρικο θεμα και σεις λέτε για την ορθογραφια. Ημαρτον ρε...
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
απο οτι εχω διαβασει στισ οδηγιεσ  για την ξυλοκαινη κανει για αυτη την χρηση......οσο για τα λαθη μου συγνωμη
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.232
Πόντοι
3.506
Ρε μάστορα! μπορεί να σε ενδιαφέρει το "ανόδηνω" πρωκτικό αλλά η ορθογραφία σου είναι άκρως επώδυνη!

Έλεος!
Περιμενετε να φθασει ο pitsilistis!!
(Τωτε να διτε τη θαγινι απω ωρθωγραφεια)
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
Σωστός ο επίλαρχος! Εγώ θέλω να μου λέει "δεν αντέχω άλλο, σε παρακαλω βγες" και γω να της λέω "τωρα περιμένε λιγο ακόμα. Πάρτα μωρό μου" και σταρχίδια μου, να δίνω κανονικά.

Πάντως εγώ είμαι οπαδός της βαζελινης, παραδοσιακα πράγματα. Κραταει περισσότερο την λύπανση απο κy απλά βγαίνει πιό δύσκολα μετά, αλλά όταν έρχεται η κάβλα αυτό δεν έχει και πολύ σημασία. Εννοείται ότι βαζελίνη χωρις προφυλακτικό, με σταθερή γκόμενα και με καλό καθαρισμό, αλλά όχι και 2 κλύσματα που διάβασα σε άλλο thread. Το βρήκα υπερβολικό αυτό
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Περιμενετε να φθασει ο pitsilistis!!
(Τωτε να διτε τη θαγινι απω ωρθωγραφεια)
Πέραν της ορθογραφικής, ούτως ειπείν, διαστάσεως υφίσταται και η ουσιαστική διάστασις ήτις δύναται να επικεντρωθεί εις μίαν μόνη ερώτησιν:
"Τελικά συναγωνιστές έχουμε να προσθέσουμε κάτι ή να αντιτείνουμε στην τεχνική την οποία ο συναγωνιστής geopon προτείνει΄? " Οπότε ας αναφέρουμε σχετικά μιας και πρόκειται για πολύ ενδιαφέρον θέμα!
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Κώλος ή κόλος, το θέμα δεν είναι πως γράφετε αλλά το πως γαμιέτε.
Η ξυλοκαϊνη είναι μια καλή λύση για τις δύσκολες γκομενίτσες,αλλά για την πρώτη άντε και τη δεύτερη φορά.
Έχω βάλει σε παρθενάκι 4 δάκτυλα και δε πόνεσε!
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Κώλος ή κόλος, το θέμα δεν είναι πως γράφετε αλλά το πως γαμιέτε.
Η ξυλοκαϊνη είναι μια καλή λύση για τις δύσκολες γκομενίτσες,αλλά για την πρώτη άντε και τη δεύτερη φορά.
Έχω βάλει σε παρθενάκι 4 δάκτυλα και δε πόνεσε!
ΑΞΙΟΣ συναγωνιστή!!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
παραπλησια ξυλοκαινησ??????πεζουν?????
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κώλος ή κόλος, το θέμα δεν είναι πως γράφετε αλλά το πως γαμιέτε.
Η ξυλοκαϊνη είναι μια καλή λύση για τις δύσκολες γκομενίτσες,αλλά για την πρώτη άντε και τη δεύτερη φορά.
Έχω βάλει σε παρθενάκι 4 δάκτυλα και δε πόνεσε!

Aυτό είναι που λένε από μπρος παρθένα κι από πίσω μπάζουν τρένα!
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
παραπλησια ξυλοκαινησ??????πεζουν?????
Από την ιατρική on line αναφέρονται στην κατηγορία των τοπικών αναισθητικών:

Τα τοπικά αναισθητικά διακρίνονται βάσει της μοριακής δομής τους σε δύο κύριες κατηγορίες, στους εστέρες και στα αμίδια. Στους εστέρες ανήκουν η προκαΐνη, η χλωροπροκαΐνη και η τετρακαΐνη, που διασπώνται από την ψευδοχολινεστεράση του πλάσματος. Τα τοπικά αναισθητικά της κατηγορίας αυτής δεν κυκλοφορούν στη χώρα μας. Στα αμίδια ανήκουν η ξυλοκαΐνη, η μπουπιβακαΐνη, η λεβομπουπιβακαΐνη και η ροπιβακαΐνη.
Τώρα τι κάνουν αυτά στην χρήση με τον πρωκτικό έρωτα, αν και κατά πόσο πρέπει να χρησιμοποιούνται και τι επιπτώσεις έχουν δεν έχω στοιχεία και μάλλον πρέπει να τα αποφεύγει κανείς αν δεν έχει στοιχεία για ασφαλή χρήση τους....
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Ο ΑΝΟΔΗΝΗΣ
εγω ανοδηνω
εσυ ανοδηνεις
αυτος/η ανοδηνει
αυτο ανοδηνει
εμεις ανοδηνουμε
εσεις ανοδηνειτε
αυτοι ανοδηνουνται

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Διακρίνω μία σχεδόν ταύτιση της ιδιάζουσας (έλλειψης) ορθογραφίας με την εμμονή για πρωκτικό.
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
Η ξυλοκαινη είναι απο τα τοπικα αναισθητικα με τις λιγότερες αλλεργικές παρενεργειες, οι οποίες μειώνονται ακόμα πιό πολύ όταν πρόκειται για gel (vs ενδοφλέβεια). Οπότε δεν υπάρχει κανενας ιδιαίτερος κίνδυνος. Συνήθως μικρή ποσοτητα ξυλοκαινης περιέχουν και τα gel από εκχυλίσματα aloe vera που κυκλοφορούν στο εμπόριο
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Εγώ προτείνω γενική αναισθησία και μετά αναλ σέξ :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom