Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΑΝΤΓΙΑΝΝΗΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το βούτυρο παιδιά είναι πρώτο λιπαντικό ! Θυμάστε τη σχετική ταινία με την Μαρία Σνάιντερ (τον αλλο δεν τον θυμάμαι χα χα)
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
την επομενη φορα να τις πεις να τρωει μονο φασολαδα
 

nikos3535

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...

φιλια.....

Νίκος Από Αθήνα...
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τρομερες καβλες για ποιο πραγμα? Για να τιν φας? Αλλο παλι και τούτο!!! Τι στο καλο θελουν ολοι αυτοι εδς μέσα
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...

φιλια.....

Νίκος Από Αθήνα...

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ...
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...

φιλια.....

Νίκος Από Αθήνα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Εγώ στα 19 τα χα με μία και όσες φορές την πήρα από πίσω, ήταν "βουρ στο ψητό".
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
ʼμα καταφέρεις και καυλώσεις το μυαλό μιας γυναίκας σου κάθεται να την κάνεις ότι θες...
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε loudowikos δεν είναι απόλυτο αυτό εξαρτάται από το χαρακτήρα της γυναίκας, αν είναι δυναμική και ανεξάρτητη ότι και να κάνεις δεν γίνεται τίποτα.
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Το δυναμική και ανεξάρτητη μπορεί να χαρακτηρίζει την προσωπικότητά της αλλά το κρεββάτι είναι άλλο θέμα. Οι ρόλοι ή οι ερωτικές εκφράσεις εκεί μπορεί να αλλάζουν (δεν είναι απόλυτο)
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Ξέρεις πόσες αυταρχικές και δυναμικές θέλουν σκαμπίλια και πρωκτικό εν' ώρα δράσης??? Συνήθως αυτές τα κάνουν αυτά  :rockon: :rockon: :rockon:, θέλουν κάτι του στιλ "Πάρτα μωρή άρρωστη" :dancing: :dancing: :dancing:
 

PROEDROSSTRIP

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μια φορα ρε μαγκες ,εβγαλα κουκουτσι απο καρπουζι, και ηταν η πρωτη φορα για την κοπελλα,και αυτο μετα απο προσπαθειες 3 μηνων
 

Επισκέπτης
Εγω πανω που καταφερα και καρφωσα τη δικια μου. Και ημουν μεσα στη τρελη χαρα, με παρατησε. Τελικα δεν  ισχυει οτι σε σεβεται η γυναικα μετα; Και το κουφο ειναι οτι μου ειπε, εμενα παντα μου αρεσε απο πισω, απλα εσυ δεν εκανες τιποτα. Για αυτο βουρ στο ψητο μαγκες, ξερουν αυτες. Και να ξερετε οτι παντα θα ειμαστε οι πρωτοι τους γιατι δε το εχουν ξανακανει απο πισω. :idiot:
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
λοιπόν έχετε την γκόμενα στο τραπέζι και τρώτε ένα ρομαντικό δείπνο. πίνετε το κρασί σας (πάντα εμφιαλωμένο σε γυάλινο μπουκάλι) και με τρόπο οδηγείστε και οι 2 στο κρεβάτι καναπέ η οπουδήποτε αλλού για να προχωρήσετε σε πιο δημιουργικά πράγματα. όταν φτάσει η στιγμή να της τον φορέσετε από τον κώλο και δεν θέλετε να την πονέσετε πάτε στο τραπέζι και παίρνεται το άδειο μπουκάλι με το κρασί και μία οδοντογλυφίδα. όταν θέλετε να εισέλθετε στον πρωκτό θα τις δώσετε το μπουκάλι να κάνει πως το φουσκώνει (όπως ένα μπαλόνι) και αφου θα ζοριστει να φουσκώσει ένα γυάλινο μπουκάλι ο πρωκτός θα αρχίσει να ανοίγει. μετά αφού τελειώσετε και θέλετε να αποχωριστείτε το θεσπέσιο και ηδονικό κωλαράκι τότε (αφού η γκόμενα ξέρει το κόλπο με τον μπραντ πιτ) την ρωτάτε αν της άρεσε και όταν πάει να σας απαντήσει(και προσπαθεί να σας δώσει έναν ακριβή χαρακτηρισμό) τις δίνετε μια τσιμπιά με την οδοντογλυφίδα στο απαλό κωλομέρι και όταν νιώσετε το γνωστό σφίξιμο στον πούτσο σας λόγω σύσπασης του πρωκτού τότε τραβάτε το εργαλείο σας με ασφάλεια χωρίς να έχετε πονέσει καθόλου την ευαίσθητη αυτή περιοχή και συνεπώς και την κυρία. καλά μαμήσια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom