Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
την οδοντογλυφιδα τι την κανουμε μετα?
Δεν πιστευω να τη χρησιμοποιουμε να καθαρισουμε τα δοντια μας?
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16

  σόρρυ παιδιά αλλά δεν διάβασα όλα τα μυνήματα λόγω όγκου αλλά μπορώ να έχω μία άποψη και εγώ σαν πιό παλιός μπορώ να σας πω μία γνώμη και ίσως βοηθήσω λίγο.εγώ πιό πολύ το προσπαθούσα γιά την πίσω πόρτα αλλά κολούσε συνήθως από τις κοπέλες γιά διάφορους λόγους όχι μόνο αισθητικούς αλλά και υγείας όπως ότι έχουν ακράτειες μετά από κάποια ηλικία και τέτοια.αυτό πάντως που ήθελα να τονίσω και γράφω όλα αυτά είναι ότι από πίσω και χωρίς προφυλακτικό είσαι έτοιμος γιά κάθε μόλυνση από υιούς πού μπορεί σε λίγους μήνες να είναι και καταδικαστικοί.μην ξεχνάμε ότι και το AIDS και κάτι μήνες να κάνει την εμφάνισή του πιό επίσημα.γι αυτό όταν ακούγεται για πολύ καυλωμένες γκόμενες που το κάνουν ασυστώλως από πίσω δεν ξέρετε τι έχει κάνει αυτή η κοπέλα στην προηγόυμενη ζωή της.προσοχή γιατί το AIDS καλπάζεικαι οι πολύ καυτές κοπέλες μόνο στις ταινίες βρίσκονται.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Παιδια είμαι λατρης το κωλου το ιδιο και η γυναίκα μου. Της αρεσει να την πηδάω απο τον κωλο. καύλωνει πιο πολυ. Εχρι και τεραστιο κωλο καταλαβαινετε οταν τον τουρλωνει ειναι σκετη μουρλια. Βαζω πάντα λιπαντικο . PATENE η johnson λαδάκι για μωρά. το βρισκετε στο φαρμακειο η στα super market. TO pantene ειναι καλυτερο. Βαζετε μεσα στην κωλοτρυπιδα και στο πουλι σας.
Με τον δακτυλο της τον ανοιγο σιγα και ριχνω λαδακι.
Οσο για καφε συμβαινει καμια φορα οταν μπαινω πολυ βαθια.
Παντος οι χοντροι κωλοι ειναι καλυτεροοι . Ξερω τι σας λεω εχουν και μεγαλυτερες τρυπες.
μετα το γαμισει καλο πλυσιμο και ΒΕTADIN για κολπικές πλυσεις. Στα φαρμακια θα το βρητε. Το ιδιο και η γυνάικα . Το ΒETADIN διαλυμένο στον νερό βεβαια.
Ελπιζω να εδωσα τα φώτα μου σαν παντρεμένος.
Αμα σταματίσω να γαμάω την γυναικα μου απο τον κωλο ειναι σιγουρο πως θα με αφησει για αλλον
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
της γυναικας μου της αρεσει πολυ το πρωκτικο σεξ. Εμεις χρησιμοποιουμε λαδακι για μωρα . JONSHON
το καλυτερο . Η γυναικα δεν ποναει και μπαινεισ ευκολα μεσα
αλλα θελει πολυ λαδι και υπομονη.
Της γυναικας μου κωλος εχει χαλαρωσει και με λιγο λαδακι κανω την δουλια μου. Η γυναικα μου ειναι και 150 κιλα και ολα της ειναι μεγαλα ακομα και ο κωλος της
ελπιζω να βοηθησα με τα λιπαντικα
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Και πως φτάνει η τσαπού ως την κωλοτρυπίδα της μέσα από τα ξύγκια;
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Ολα θέλουν τον τροπο τους . χρησιμοποιουμε μαξιλαρια. Η γυναίκα μου καθεται μπρουμητα πάνω στα μαξιλαρια και ο κωλος ανοιγει πιο πολυ.

Αλλα και κανονικα οταν κανουμε ερωτα βαζουμε μαξιλαρια να πηγαινει η κοιλια πισω να μην εμποδιζει.
Αμα εχεις χοντρη γυναικα η γκομενα πρεπει να ξερεις απο μερικα κολπα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το thread συγχωνεύτηκε...
 

w.fish

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
με το K-Y JELLY φιλαρακο κανεις θαυματα.[glow=red,2,300][/glow]
 

xristoforos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν γειά σας και από εμένα.
Είμαι παντρεμένος εδώ και 9 χρόνια.Η γυναίκα μου μετά τον πρωτο χρόνο χρόνο ζήταγε συνέχεια πρωκτικό σεξ.Τώρα όσο και αν φέναιτε περίεργο, κάθε φορά που την γαμάω το κάνουμε και από πίσω .Πάντα!!
Ακόμα και κόλο να μην την πάρω δεν μπορεί να φτάσει σε οργασμό αν δεν τις βάλω δυο -τρία δάχτυλα στην τρυπούλα της.
Δεν χρησιμοποιώ ποτέ λιπαντικό μόνο τα υγρά μας και σάλιο.
Πάντα μου λέει οτι έχει δύο μουνάκια...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Λοιπόν γειά σας και από εμένα.
Είμαι παντρεμένος εδώ και 9 χρόνια.Η γυναίκα μου μετά τον πρωτο χρόνο χρόνο ζήταγε συνέχεια πρωκτικό σεξ.Τώρα όσο και αν φέναιτε περίεργο, κάθε φορά που την γαμάω το κάνουμε και από πίσω .Πάντα!!

Xristofore,
Μια ερωτησούλα μόνο:
Από ακράτεια πως πάει?
Εν τάξει της?
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...

φιλια.....

Νίκος Από Αθήνα...

σου ηρθε στην τρελα να πηδηχτεις ε??το κανεις καιρο αυτο το πραγμα?
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...
φιλια.....
Νίκος Από Αθήνα...
Μιλάμε σε αυτό το site....όσο καιρό παρακολουθώ ή μάλλον προλαβαίνω να παρακολουθήσω(γιατί άλλοι είναι πολύ πιό παλιοί με πολλά-πολλά περισσότερα μηνύματα και περισσότερες ώρες μπροστά στην οθόνη...)έχω ρίξει απίστευτο γέλιο.....ατάκες τρομερές και ερωτήσεις-απαντήσεις απίστευτες....να είστε καλά.......
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Καλά, έχουμε ξεφύγει τελείως!!!!!

Το καλύτερο λιπαντικό είναι τα υγρά της γκόμενας αλλά και το ψωλοχυμά μας!!!
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...

φιλια.....

Νίκος Από Αθήνα...
πιγενε μια βολτα στο ζαπειο να αναπλιροσεις τισ βρομικες και διχασμενες ορεξεις σου δροσερε μπικτι.....!!!!!μπουαχχχαχαχα!!!!
 

Επισκέπτης
Καλά, έχουμε ξεφύγει τελείως!!!!!

Το καλύτερο λιπαντικό είναι τα υγρά της γκόμενας αλλά και το ψωλοχυμά μας!!!
πσσσσσσσσ!!!!!!!διδαξε μασ γιατρε μου !!διδαξε μας γιατρε τισ ιδονις και τις αθεραπευτισ καυλας!!!!
 

Επισκέπτης
Παιδια είμαι λατρης το κωλου το ιδιο και η γυναίκα μου. Της αρεσει να την πηδάω απο τον κωλο. καύλωνει πιο πολυ. Εχρι και τεραστιο κωλο καταλαβαινετε οταν τον τουρλωνει ειναι σκετη μουρλια. Βαζω πάντα λιπαντικο . PATENE η johnson λαδάκι για μωρά. το βρισκετε στο φαρμακειο η στα super market. TO pantene ειναι καλυτερο. Βαζετε μεσα στην κωλοτρυπιδα και στο πουλι σας.
Με τον δακτυλο της τον ανοιγο σιγα και ριχνω λαδακι.
Οσο για καφε συμβαινει καμια φορα οταν μπαινω πολυ βαθια.
Παντος οι χοντροι κωλοι ειναι καλυτεροοι . Ξερω τι σας λεω εχουν και μεγαλυτερες τρυπες.
μετα το γαμισει καλο πλυσιμο και ΒΕTADIN για κολπικές πλυσεις. Στα φαρμακια θα το βρητε. Το ιδιο και η γυνάικα . Το ΒETADIN διαλυμένο στον νερό βεβαια.
Ελπιζω να εδωσα τα φώτα μου σαν παντρεμένος.
Αμα σταματίσω να γαμάω την γυναικα μου απο τον κωλο ειναι σιγουρο πως θα με αφησει για αλλον


Nομίζω ότι το σχόλιο είναι classic πρέπει να μπει σε Hall of Fame
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...

φιλια.....

Νίκος Από Αθήνα...

Aχ... έχει και νάζι ο φλούφλης... Πρόσεχε μην σου ξηλωθεί καμμία βάτα μωρή
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Παιδια ομως μην ξεχνατε οτι και αυτος μεχρι τα 25 του μπορει να ειχε κανονικα

σχεσεις με κοπελες και να εκανε σεξ οπως και εσεις.

Μετα ομως μπορει να το γυρισε ..

και να αποφασισε οτι του αρεσει να τον παιρνει  ;)

δεν ξερεις πως τα φερνει η ζωη  :o

Τεεεεεεελος :cheesy: :cheesy:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παιδια ομως μην ξεχνατε οτι και αυτος μεχρι τα 25 του μπορει να ειχε κανονικα

σχεσεις με κοπελες και να εκανε σεξ οπως και εσεις.

Μετα ομως μπορει να το γυρισε ..

και να αποφασισε οτι του αρεσει να τον παιρνει  ;)

δεν ξερεις πως τα φερνει η ζωη  :o

Τελος

Έλα ντε ε; Κωλο-ζωή τι να πεις; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Την κακομοίρα τη λούγκρα την προσβάλλαμε... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom