Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τι να κανω ρε φιλε. μου αρσει που ειναι τοσο χοντρη αλλα με τον κωλο υπαρχει προβλημα αληθεια λεω
να παραγγείλεις για τον κώλο της έναν μετροπόντικα και εσύ να παίρνεις μάτι,μην τα θέλεις  όλα δικά σου.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
τι να κανω ρε φιλε. μου αρσει που ειναι τοσο χοντρη αλλα με τον κωλο υπαρχει προβλημα αληθεια λεω
Mέχρι ν'αδυνατίσει,όταν θα θέλεις πρωκτικό βάλε πρώτα  πούδρα στον κώλο της και ζήτα της να κλάσει... :grin:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μόνο ένα μακίτα μπορεί να κάνει καλά έναν τέτοιο κώλο. Ήρωας ο συναγωνιστής!
 

Επισκέπτης
Μόνο ένα μακίτα μπορεί να κάνει καλά έναν τέτοιο κώλο. Ήρωας ο συναγωνιστής!
αν πάνε με την γυναίκα του στην Πάνια μόλις επιστρέψει στο ζετεμ μιλάμε θα είναι όλα τα λεφτά στην Ελληνική τηλεόραση.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Η δικια μου δεν εχει κανενα προβλημα και ας ειναι χοντρη. δεν εχει κομπλεξ σαν τις αλλες τις αδυνατες. Ουτε λεει οχι στον πρωκτικο που το ευχαριστιετε παρα πολυ.
Επισης δεχεται να την τραβαω και βιντεακι με το κινητο μου και δεν εχει κομπλεξ. Εσεις πηγαινετε με τις κομπλεξικες τις κοκκαλιαρες μπλαχχχ
πρωκτικο με κοκαλιαρα ειναι απαισιο
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Η γυναίκα μου τρώει σαν γουρουνι.Ειναι 150 και ολο παχαινει. το προβλημα οτι εχει πολυ σκατο και αερια το κωλανετερο της χοντης, και οταν γαμαω με βρωμιζει. Ασε που μετα το γαμησι κλανει συνεχεια.
Σοβαρα παιδια μου αρεσει ο κωλος αλλα υπαρχει προβλημα εδω

Απίστευτο γέλιο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Η γυναίκα μου τρώει σαν γουρουνι.Ειναι 150 και ολο παχαινει. το προβλημα οτι εχει πολυ σκατο και αερια το κωλανετερο της χοντης, και οταν γαμαω με βρωμιζει. Ασε που μετα το γαμησι κλανει συνεχεια.
Σοβαρα παιδια μου αρεσει ο κωλος αλλα υπαρχει προβλημα εδω
θα της πάρεις μια κλανίστρα δηλαδή είναι κάτι που μοιάζει με Σκωτσέζικη γκάιντα αλλά αντί το κόκκαλο που βάζουν οι μουσικοί στο στόμα τους και παίζουν αυτή θα το βάζει μέσα στην κωλοτρυπίδα της και όταν την γαμάς και κλάνει αυτή θα παίζει την Ισπανική υποχώρηση.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ενταξι ρε παιδια. Δεν ξερετε τι χανετε που δεν εχετε χοντρες γυναικες.
κανει τα παντα ακομα και πορνο στο δυαδικτιο
οσο τα αν κλανει , κλανει αφου την γαμίσω . Ολες κλανουν
 

Επισκέπτης
Η δικια μου δεν εχει κανενα προβλημα και ας ειναι χοντρη. δεν εχει κομπλεξ σαν τις αλλες τις αδυνατες. Ουτε λεει οχι στον πρωκτικο που το ευχαριστιετε παρα πολυ.
Επισης δεχεται να την τραβαω και βιντεακι με το κινητο μου και δεν εχει κομπλεξ. Εσεις πηγαινετε με τις κομπλεξικες τις κοκκαλιαρες μπλαχχχ
πρωκτικο με κοκαλιαρα ειναι απαισιο
ανεβασε κανα βιντεακι βρε συναγωνιστη.μη το λες,ειναι μερικες αδυνατουλες που εχουν ομως καμπυλες και σε καβλωνουν
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
ενταξι ρε παιδια. Δεν ξερετε τι χανετε που δεν εχετε χοντρες γυναικες.
κανει τα παντα ακομα και πορνο στο δυαδικτιο
οσο τα αν κλανει , κλανει αφου την γαμίσω . Ολες κλανουν
Πάντως σε παραδέχομαι.
Αλήθεια πόσα κιλά είσαι εσύ;
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Η δικια μου δεν εχει κανενα προβλημα και ας ειναι χοντρη. δεν εχει κομπλεξ σαν τις αλλες τις αδυνατες. Ουτε λεει οχι στον πρωκτικο που το ευχαριστιετε παρα πολυ.
Επισης δεχεται να την τραβαω και βιντεακι με το κινητο μου και δεν εχει κομπλεξ. Εσεις πηγαινετε με τις κομπλεξικες τις κοκκαλιαρες μπλαχχχ
πρωκτικο με κοκαλιαρα ειναι απαισιο
Δυσκολέυομαι να πιστέψω οτι καποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ προτιμαει μια χοντρή απο μια αδύνατη. Χοντρη ε οχι με πιασίματα.. .Μαλλον συμβιβάστικε κια με το καιρό ο συμβιβασμός έγινε συνηθεια. Αν θες πραγματικα ομως να την αλλαξεις μπορεις .Η γυναίκα εκπαιδεύεται! Ειδικά αν εχεις το πάνω χέρι οικονομικά π.χ....
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα και 75. Κανονικος δηλαδη. Δεν εχω συμβιβαστει μου αρεσει ετσι. Αμα χανει κιλα δεν την γαμαω . Οποτε οποτε εχει κανει διαιτα αποτυγχάνει.
Τι στο εχω πει εξάλλου πως θα χωρισουμε αμα αδυνατίσει
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα και 75. Κανονικος δηλαδη. Δεν εχω συμβιβαστει μου αρεσει ετσι. Αμα χανει κιλα δεν την γαμαω . Οποτε οποτε εχει κανει διαιτα αποτυγχάνει.
Τι στο εχω πει εξάλλου πως θα χωρισουμε αμα αδυνατίσει

Βρήκα και τη φωτογραφία σας που μου την είχες στείλει, όταν την ζμπρώχνεις από πίσω...
 

Συνημμένα

  • bbwlover.jpg
    bbwlover.jpg
    36,8 KB · Εμφανίσεις: 31

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom