Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ελπίζω να με βοηθήσουν όλα αυτά πού διάβασα εδώ

Το διασκέδασα, αλλα πήρα κ κάποιες πληροφορίες  ;)     
 

mk!

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας!
είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ!
απορίας άξιο είναι που κανένας από εδώ δεν ανάφερε την δυνατότητα που δίνουν τα ούρα στον άνδρα!
μετά από το πρωκτικό sex (χωρίς προφυλακτικό)ο άνδρας πρέπει να κατουρήσει. :huh: ΝΑΙ καλά διαβάσατε!!!
τα ούρα είναι φυσικό απολυμαντικό.
έχουν μια φυσική οξύτητα ώστε να σκοτώνουν κάθε λογής μικρόβιο θελήσει να εισχωρήσει προς την ουροδόχο κύστη μέσου του πέους.
γι΄ αυτό σας λέω ουρήστε μετά από το πρωκτικό sex κάνει καλό!
έτσι θα είναι ετοιμοπόλεμο το εργαλείο για το επόμενο κωλαράκι, χωρίς ενοχλητικά τσουξίματα!!!  :rockon:
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Για οδηγίες διαβάζω, αλλά οδηγίες δεν βλέπω. Πού βρίσκονται?
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Βημα 1ο: Βρισκουμε γκομενα
Βημα 2ο: Αφου εχουμε ταξει αιωνια αγαπη γαμους μονοπετρα κτλ κτλ εχουμε παρει το οκ
Βημα 3ο: Βαζουμε στο κωλοτρυπιδι (με την προυποθεση να ναι πεντακαθαρο) λιπαντικο η οτιδηποτε αλλο
Βημα 4ο: Πριν βαλουμε δαχτυλο ακουμε μηηηηηηηηηηηη με πονας βγαλτο (μενεις μαλακας)
Βημα 5ο: Βαζουμε δαχτυλο και μετα ακομα ενα
Βημα 6ο: Βαζεις το εργαλειο
Βημα 7ο: Μετα αυτη σου το ζηταει συνεχεια
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Βημα 1ο: Βρισκουμε γκομενα
Βημα 2ο: Αφου εχουμε ταξει αιωνια αγαπη γαμους μονοπετρα κτλ κτλ εχουμε παρει το οκ
Βημα 3ο: Βαζουμε στο κωλοτρυπιδι (με την προυποθεση να ναι πεντακαθαρο) λιπαντικο η οτιδηποτε αλλο
Βημα 4ο: Πριν βαλουμε δαχτυλο ακουμε μηηηηηηηηηηηη με πονας βγαλτο (μενεις μαλακας)
Βημα 5ο: Βαζουμε δαχτυλο και μετα ακομα ενα
Βημα 6ο: Βαζεις το εργαλειο
Βημα 7ο: Μετα αυτη σου το ζηταει συνεχεια
χαχαχαχχα!!
γαματος!
 

street_spirit

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχχχααχχα οντως σωστοτατος τι κομπλεξ ρε γμτ με αυτο το πραγμα και οποτε ακουω οχι ενω καταλαβαινω οτι δεν πονανε με οσες το εχω κανει μου ερχεται να της δοσω μια να την καρφοσω στον κολο και να την σηκωσω να μην παταει στο εδαφος να δω τι θα κανει μετα η καθε μια με κομπλεξιλικια τους
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
γεια σας!
είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ!
απορίας άξιο είναι που κανένας από εδώ δεν ανάφερε την δυνατότητα που δίνουν τα ούρα στον άνδρα!
μετά από το πρωκτικό sex (χωρίς προφυλακτικό)ο άνδρας πρέπει να κατουρήσει. :huh: ΝΑΙ καλά διαβάσατε!!!
τα ούρα είναι φυσικό απολυμαντικό.
έχουν μια φυσική οξύτητα ώστε να σκοτώνουν κάθε λογής μικρόβιο θελήσει να εισχωρήσει προς την ουροδόχο κύστη μέσου του πέους.
γι΄ αυτό σας λέω ουρήστε μετά από το πρωκτικό sex κάνει καλό!
έτσι θα είναι ετοιμοπόλεμο το εργαλείο για το επόμενο κωλαράκι, χωρίς ενοχλητικά τσουξίματα!!!  :rockon:

Το ακαποτο κουλουρι ειναι επικινδυνο. Μπορει να παθεις μολυνση και απο καθαρη γκομενα.
Η ουρολοιμωξη ειναι κατι πολυ συνηθισμενο που θα σε ταλαιπωρησει αφανταστα.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Βημα 1ο: Βρισκουμε γκομενα
Βημα 2ο: Αφου εχουμε ταξει αιωνια αγαπη γαμους μονοπετρα κτλ κτλ εχουμε παρει το οκ
Βημα 3ο: Βαζουμε στο κωλοτρυπιδι (με την προυποθεση να ναι πεντακαθαρο) λιπαντικο η οτιδηποτε αλλο
Βημα 4ο: Πριν βαλουμε δαχτυλο ακουμε μηηηηηηηηηηηη με πονας βγαλτο (μενεις μαλακας)
Βημα 5ο: Βαζουμε δαχτυλο και μετα ακομα ενα
Βημα 6ο: Βαζεις το εργαλειο
Βημα 7ο: Μετα αυτη σου το ζηταει συνεχεια
:2funny: :2funny: :2funny: όντως έτσι είναι .

 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Το παν είναι να χαλαρώσει τελείως η γκόμενα. Με πολλά προκαταρκτικά και φιλιά κλπ πρέπει να την κανεις να αισθανθεί άνετα. Λιπαντικό είναι απαραίτητο. Μετά ξεκινάς την προσπάθεια και την ενθαρρύνεις συνέχεια να χαλαρώσει. Θα μπεί μέσα μόνο όταν χαλαρώσει το σφιγκτήρα της τελείως. Σιγά σιγά εσύ σπρώχνεις λίγο λίγο και το βγάζεις μόλις πονέσει. Την ξαναχαλαρώνεις και ξανά προσπάθεια. Είναι μπελάς την πρώτη φορά αλλά μόλις μπεί είναι φαντασία...Το παν είναι να γουστάρει αυτή να σε πάρει μέσα. Και βέβαια όσο πιο χοντρό τον έχεις τόσο πιο δύσκολο...υπομονή
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Το παν είναι να χαλαρώσει ... είναι φαντασία...Το παν είναι να γουστάρει αυτή να σε πάρει μέσα. Και βέβαια όσο πιο χοντρό τον έχεις τόσο πιο δύσκολο...υπομονή

Άρα να συμπεράνουμε ότι η δυσκολία επισημαίνεται στο φάρδος και όχι στο μήκος ? :cool2:

 

Επισκέπτης
γεια σας!
είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ!
απορίας άξιο είναι που κανένας από εδώ δεν ανάφερε την δυνατότητα που δίνουν τα ούρα στον άνδρα!
μετά από το πρωκτικό sex (χωρίς προφυλακτικό)ο άνδρας πρέπει να κατουρήσει. :huh: ΝΑΙ καλά διαβάσατε!!!
τα ούρα είναι φυσικό απολυμαντικό.
έχουν μια φυσική οξύτητα ώστε να σκοτώνουν κάθε λογής μικρόβιο θελήσει να εισχωρήσει προς την ουροδόχο κύστη μέσου του πέους.
γι΄ αυτό σας λέω ουρήστε μετά από το πρωκτικό sex κάνει καλό!
έτσι θα είναι ετοιμοπόλεμο το εργαλείο για το επόμενο κωλαράκι, χωρίς ενοχλητικά τσουξίματα!!!  :rockon:

Αυτο που λες, γλυκουλη μου, το εχω ξανακουσει...αλλα μωρο μου φιλα τα ρουχα σου!! Ασε που εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι τα ουρα προστατευουν απο κατι...ως ιεροδουλη περναω καθε 15 μερες απο γιατρο και πολυ συχνα μας συμβουλευει ή μιλαμε για πρακτικα μεσα προστασιας, (βασιλιας ολων το ταπεινο προφυλακτικο ή προφυλακτηρας, οπως το λενε μερικοι παππουδες... :2funny: ).
Το πρωτο συμπτωμα της ουρολοιμωξης ειναι συχνοουρια, που αν το αφησεις, φτανεις να κατουρας αιμα. η θεραπεια ειναι χαπια. Υπαρχουν πολλα στο εμποριο, απο τα καλυτερα ειναι τα TABRIN 200mg.
Επισης ενα αλλο μικροβιο που μπορεις να τσιμπισεις αν κανεις ταρζανιες απο την πισω πορτα χωρις καπελακι, ειναι η γονορια.Σε αυτη την περιπτωση βγαινει ενα λευκο-μπεζ υγρο απο το πουλακι και πολυ συχνα τα θυματα νομιζουν οτι κολησαν βλενορια. Η θεραπεια ειναι τα VIBRAMICIN, χαπια ειναι...αλλα πανω απ'ολα πρεπει να πας στο γιατρο, θα σου ελεγα στο Συγγρου, που ειναι κορυφη σε κατι τετοια.
Οσον αφορα τωρα την τεχνικη για να ξεκλειδωσεις την πισω πορτα, κατα τη γνωμη μου παντα, δεν ειμαι κι ο ΑΣΚΗΤΗΣ,...πρεπει να κανεις την κοπελια να αισθνθει ανετα. Να της δειξεις οτι την γουσταρεις, να την ερεθισεις και οταν φτασεις στο σημειο να χτυπησεις την "πορτουλα" να εισαι σιγανος και υπομονετικος, μη βιαζεσαι βρε αγαπουλα να χωθεις μεσα γιατι ποναει και αν ποναω, ξεκαυλωνω...πως να το κανουμε δηλαδη, παρολο που μερικα απο τα αγορια μας, δε μας πιστευουν...και φυσικα πανω απ'ολα ειναι αυτο που λεμε "κολαει η χημεια μας".
Και μη νευριαζετε βρε οταν το παιζουν δυσκολες. Αν σας καθονται ευκολα, τις λετε πουτανες, αν το παιζουν δυσκολες, τις λετε μαλακισμενες! Ε, τι να κανουν κι αυτες οι τιμιες, σπιτισιες κοπελιτσες?Απ'αυτη την αποψη τυχερη ειμαι που ειμαι πουτανα γιατι ετσι δεν εχω ηθικο διλλημα....αλλα να λαβεις υπ'οψιν σου οτι πραγματι υπαρχουν και κοπελες πυ δεν τους αρεσεις το πρωκτικο, τι να κανουμε... Οπως υπαρχουν και αντρες που τους αρεσει το αυταρχικο, που θελουν δηλ να τους παιρνουν γυναικες με δονητη, ενω με αντρα ουτε που να το φανταστουν να πανε!! Κι εγω δεν το καταλαβαινω αυτο, αλλα αν ημασταν ολοι ιδιοι, θα ημασταν βαρετοι.
Αυτα γατουλιδες μου, αυτα ειχα να πω, φιλακια στη μυτουλα, ΔΑΝΑΗ.  :boobies:
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Άρα να συμπεράνουμε ότι η δυσκολία επισημαίνεται στο φάρδος και όχι στο μήκος ? :cool2:
προφανώς η χοντρή πούτσα μπαίνει δυσκολότερα από την μακριά αφού ο σφιγκτήρας του πρωκτού πρέπει να ανοίξει περισσότερο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
προφανώς η χοντρή πούτσα μπαίνει δυσκολότερα από την μακριά αφού ο σφιγκτήρας του πρωκτού πρέπει να ανοίξει περισσότερο
Ναι αλλα οταν περναη τον σφυχτηρα......... ολα τα λεφτα...............
καταδυση στα ficci κανης...
 

μπάμπης(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
όταν περνάει φίλε και γλιστράει όλος μέσα...χάνεις επαφή με την πραγματικότητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom