Νέα

Πρωκτικό σεξ – Τα μυστικά της «πίσω πόρτας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα felixgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 711
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Καλε αφηστε το παιδι να εκφραστει ελευθερα :P
Τι σας νοιαζει εσας???Εε?ε?Ε? :rolleyes:
Δημοκρατια εχουμε!!!
Ο καθενας βαζει-βγαζει οτι θελει :2funny:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Καλε αφηστε το παιδι να εκφραστει ελευθερα :P
Τι σας νοιαζει εσας???Εε?ε?Ε? :rolleyes:
Δημοκρατια εχουμε!!!
Ο καθενας βαζει-βγαζει οτι θελει :2funny:

Νεφελάκι μη λες πράγματα που δε συνάδουν με τις ηθικές αξίες και αρχές της μπουρδελοκοινότητας... :priest:
Σου υπενθυμίζω ότι σε λίγες μέρες έχουμε το διαγωνισμό "πουλέν of the year" by bourdela.com και ό,τι λες μπορεί να χρησιμοποιηθεί εναντίον σου! :referee:
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Εγώ πάντως όταν δοκίμασα πρωκτικό sex μου άρεσε.
Για να μην πονέσω βέβαια ειχα βάλει αρκετό λιπαντικό στον κώλο μου και είχα κάνει και κλύσμα πριν!!!
Το καλύτερό μου είναι να κάθομαι επάνω στον πού... του φίλου μου και να παίζω το δικό μου συνχρόνως μέχρι να χύσω κι εγω στην κοιλιά του άλλου.
Αλλά και στα τέσσερα που το δοκίμασα πρόσφατα μάρεσε, έβαλα τα γόνατα στο κρεβάτι και ο φίλος μου όρθιος στο πάτωμα μου τον μπαινόβγαζε.
Είναι τρέλλα σας λέω!!!
το κακό έιναι ότι τώρα λείπει και έχω τρομερές καύλες...

φιλια.....

Νίκος Από Αθήνα...




την επομενη φορα δοκιμασε το ΠΙΠΑ-ΚΩΛΟ,ΚΩΛΟ-ΠΙΠΑ επι 2ωρο....
 

HammerHead

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά θα ήθελα να μου δώσετε τη γνώμη σας για 2 θέματα (συγγενικά το 1 με το άλλο). Καταρχήν έχω κάνει Anal 2 φορές με 2 κοπέλες (όχι ταυτόχρονα εννοείται). Η πρώτη ήταν μια μακροχρονια σχέση και επειδη πονεσε πολύ δεν θέλησε να το ξανακάνουμε.
Η δευτερη ήταν μια σχέση της πλάκας από την οποία έτζασα συντόμως γιατι η κοπέλα ήταν πολύ ούφο! Αλλά αυτή ήταν μεγάλη fan του αθλήματος! :rockon: :rockon:

Λοιπον:
1) Ακράτεια: Έχω ακούσει διφορούμενες απόψεις από γιατρούς. Οι μεν λένε ότι εφ'όσων ο δέκτης (η γκόμενα μου στη συγγεκριμένη) δεν κάνει ακραία πράγματα με τον πρωκτό της (fisting, να βάζει μπουκάλια με τον πάτο πρώτα) δεν θα έχει ιδιέταιρα προβλήματα. Οι δε, λένε ότι τα προβλήματα καραδοκούν και θα εμφανιστούν με την πάροδο χρόνων. Ανάμεσα τους, τα σοβαρότερα είναι οι αιμορροήδες και η ακράτεια. Πείτε και'σεις τη γνώμη σας επί του θέματος.

2) "Του κώλου τα 9μερα": Ισχύει το ότι για να επιστρέψει ο πρωκτός στην πρώτερη κατάσταση, θα πρέπει να περάσει το συγκεκριμένο χρονικό διάστημα χωρίς πρωκτική εισχώρηση; Αν ναι, τότε ο δέκτης, όταν το ξανακάνει, θα πονέσει το ίδιο με την πρώτη φορά;

Πάντως όσων αφορά το θέμα των κοπράνων, έχω ακούσει ότι η μόνη περίπτωση να υπάρχει πολύ μεγάλη ποσότητα στο έντερο, έιναι, να είναι εξαιρετικά δυσκοίλια (τουμπανιασμένη με λίγα λόγια :grin:) η κοπέλα, όποτε και πας γυρέυοντας. Η κοπέλα πάντως μετά το "ατύχημα" θα σε ευχαριστεί, αφού μετά το "άνοιγμα" θα'ρθει και το πολυπόθητο "ξαλάφρωμα"!  :rolleyes: 
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Χωρίς να είμαι ειδικός, δεν έχω ακούσει να προκαλούνται αιμορροΐδες από πρωκτική διείσδυση. Απλώς αν προϋπάρχει πρόβλημα καλό είναι να αποφεύγεται τέτοιου είδους επαφή (τουλάχιστον μέχρι να αντιμετωπιστεί το πρόβλημα).  Τώρα όσον αφορά την συχνότητα, λογικά η υπερβολή ποτέ δεν είχε καλά αποτελέσματα.
 

asscum

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε εγώ χρεισιμοποιούσα λιπαντικά με την κοπέλα μου (χωρίσαμε τώρα :( ) μόνο τα υγρά μας (της πιο πολύ ε).. μια μέρα μπορεί να πόναγε την άλλη την καταέβρισκε σιγά σιγά πάντα πρώτα... μα μετά άμα ανοίξει ξέσκισμα... παιδιά γαμάτε από κώλο έρχονται σε οργασμό πολύ πιο εύκολα και γουστάρουν... πάντα όταν το κάναμε προσπαθούσαμε από πίσω κ ανάλογα συνέχιζα(μου έλεγε με ναζιάρικο ύφος: να δοκιμάσουμε από πίσω??... προσώπικά όταν την έπαιρνα από πίσω έπαιζε με το μουνάκι της κ τελείωνε πάντα κ πάνω από μία φορά πολλές φορές... όταν δε τελείωνα μέσα της πήγαινε πάντα τουλέτα κ εγώ την άκουγα καθώς έβγαζε κ πολλά αέρια με πιάνανε τα γέλια...μη με ακούγε όμως:)όσον αναφορά με τις βρωμίτσες από πίσω σπάνια είχα τέτοιο πρόβλημα κ ας ήθελε τουαλέτα...
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
η γυναικα μου χυνει καλυτερα οταν καων πρωκτικο. Ο κωλος της εχει γινει σαν μουνι.
Ειναι και τεραστιος και υπαρχει απλα ....
 

Επισκέπτης
Ένα πράγμα πρέπει να έχει κάποιος όταν γαμάει κώλο:

Ότι ΔΕΝ γαμάει μουνί. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο!

Θέλει προσοχή, στοργή και προδέρμ ειδικά αν η κοπέλα δεν το έχει κάνει ή δεν συνηθίζει να το κάνει. Εκεί καλό είναι κάνα λιπαντικό.

Αν όμως είναι καμιά ΚΩΛΟπετσωμένη, τότε ξεκινήστε χαλαρά μέχρι να ανοίξει το κωλοτρυπίδι και μετά... ξεκώλιασμα!!!
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ενα πολυ βασικο ειναι η καθαριοτητα της κωλαθρας.
Εαν η γκομενα παροτι λεπτοτατη και πεντακαθαρη κατα τ'αλλα εχει το συνηθειο να τρωει τον αγλεωρα και το κωλαντερο να ναι τιγκα στο σκατο,τοτε τι συστηνετε εσεις οι ειδικοι?
Εχω καπου διαβασει πως στα φαρμακεια υπαρχει μια πατεντα για μινι-κλυσμα που το κανει ο καθενας σπιτι του.Παρακαλω απαντηστε στην ερωτηση:"πως εξασφαλιζουμε οτι θα φαμε καλο-καθαρισμενο κοκορετσι?"
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
;)
 

Συνημμένα

  • klisma.jpg
    klisma.jpg
    28,4 KB · Εμφανίσεις: 30

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6

Ωραια!Αυτο υπαρχει στανταρ στα ελληνικα φαρμακεια η' να το παραγγειλω απο ιντερνετ?
Ειμαι σιγουρος πως οταν παω να το παρω θα με περασουν για φουστρακο και θα με κοιτανε με μισο ματι,οπως οταν πηγα και πηρα μια μεγαλη ΚΥ τζελ,
αλλα δεν μαμιεται!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ωραια!Αυτο υπαρχει στανταρ στα ελληνικα φαρμακεια η' να το παραγγειλω απο ιντερνετ?
Ειμαι σιγουρος πως οταν παω να το παρω θα με περασουν για φουστρακο και θα με κοιτανε με μισο ματι,οπως οταν πηγα και πηρα μια μεγαλη ΚΥ τζελ,
αλλα δεν μαμιεται!

Το πιθανότερο είναι ότι θα θέλαν να κάνει κι ο δικός τους γκόμενος τέτοια ψώνια.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Το πιθανότερο είναι ότι θα θέλαν να κάνει κι ο δικός τους γκόμενος τέτοια ψώνια.

Μ'αναψες τωρα!Ειναι κατι προστυχα τσουλακια αυτες οι βοηθηνες τον φαρμακοποιων...Ενας τυπος μου χε πει το κορυφαιο,το πως εριχνε προστυχες βοηθες φαρμακοποιων:
ασχετα αν γαμουσε η'οχι πηγαινε ΚΑΘΕ μερα και αγοραζε μια 12αδα καποτες!Ε απο ενα σημειο και μετα αρχισαν τα σχολια  τυπου "εισαι ο καλυτερος μας πελατης!" η "αααααααχ μηπως να αποκτησεις μια μονιμη συντροφο,να μην ξοδευεσαι ρεεεε συυυυ" και ετσι ο τυπος εβγαζε γκομενες απο τα φαρμακεια.Θεουλης!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Η γυναίκα μου τρώει σαν γουρουνι.Ειναι 150 και ολο παχαινει. το προβλημα οτι εχει πολυ σκατο και αερια το κωλανετερο της χοντης, και οταν γαμαω με βρωμιζει. Ασε που μετα το γαμησι κλανει συνεχεια.
Σοβαρα παιδια μου αρεσει ο κωλος αλλα υπαρχει προβλημα εδω
 

Επισκέπτης
Η γυναίκα μου τρώει σαν γουρουνι.Ειναι 150 και ολο παχαινει. το προβλημα οτι εχει πολυ σκατο και αερια το κωλανετερο της χοντης, και οταν γαμαω με βρωμιζει. Ασε που μετα το γαμησι κλανει συνεχεια.
Σοβαρα παιδια μου αρεσει ο κωλος αλλα υπαρχει προβλημα εδω

αχαχαχα δεν την παλευεις αλλο ρε φιλε.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
θα παρω αυτο το κλισμα να της το κανω πρωτου το γαμισει.
Απο Δευτερα μου υποσχεθηκε οτι θα τρωει λιγοτερο
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τι να κανω ρε φιλε. μου αρσει που ειναι τοσο χοντρη αλλα με τον κωλο υπαρχει προβλημα αληθεια λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom