Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τοσοι πολλοι το εχετε κανει το 6; Πως το καταφερατε; Πηδαγατε γειτονισσες ή ειχατε φερει τις γκομενες σε διπλανα δωματια σε ξενοδοχειο  :think:
images
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Τοσοι πολλοι το εχετε κανει το 6; Πως το καταφερατε; Πηδαγατε γειτονισσες ή ειχατε φερει τις γκομενες σε διπλανα δωματια σε ξενοδοχειο  :think:
Μια φορα ετυχε και απλα εκεινη τη μερα ετυχε να με αγαπαει ο θεος.Οτι ειχα φυγει απο μια γκομενα που χαμε γαμηθει και γυρνωντας σπιτι με πετυχε ενας φιλος και με παρακαλουσε να παμε βολτα με το αμαξι μου με αλλες 2 μπας και γαμησει αυτος τη δικια του.Η δικια μου μου ειπε οτι ηταν ετοιμη και ετσι εγινε οντως.10 λεπτα δεν ηταν αλλα ηταν το πολυ μια ωρα διαφορα μεταξυ των 2 γαμησιων...
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Μια φορα ετυχε και απλα εκεινη τη μερα ετυχε να με αγαπαει ο θεος.Οτι ειχα φυγει απο μια γκομενα που χαμε γαμηθει και γυρνωντας σπιτι με πετυχε ενας φιλος και με παρακαλουσε να παμε βολτα με το αμαξι μου με αλλες 2 μπας και γαμησει αυτος τη δικια του.Η δικια μου μου ειπε οτι ηταν ετοιμη και ετσι εγινε οντως.10 λεπτα δεν ηταν αλλα ηταν το πολυ μια ωρα διαφορα μεταξυ των 2 γαμησιων...

Αλλο δεκα λεπτα και αλλο μια ωρα τυπε  :hi:
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
οταν το κανεις εστω και σε μια ωρα πες το μου...οχι πληρωμενα...

Εντος ωρας το εχω κανει παρα πολλες φορες. Δεν ειναι δυσκολο να γινει αν παιζεις με παραλληλες σχεσεις.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εντος ωρας το εχω κανει παρα πολλες φορες. Δεν ειναι δυσκολο να γινει αν παιζεις με παραλληλες σχεσεις.
εγω δεν επαιζα με παραλληλες σχεσεις...οταν επαιζα με παραλληλες εσπαγα ρεκορ..μιλαμε για κατασταση που πραγματικα κληρωσε τζοκερ.Γαμησα γκομενα που την γνωρισα πριν δεκα λεπτα στην κυριολεξια...
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
εγω δεν επαιζα με παραλληλες σχεσεις...οταν επαιζα με παραλληλες εσπαγα ρεκορ..μιλαμε για κατασταση που πραγματικα κληρωσε τζοκερ.Γαμησα γκομενα που την γνωρισα πριν δεκα λεπτα στην κυριολεξια...

Αυτο ρε τυπε ειναι διαφορετικο απο αυτο που λεει ο τυπος. Το δικο σου ειναι "να εχεις γαμησει γκομενα 10 λεπτα αφου τη γνωρισες".
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Αυτο ρε τυπε ειναι διαφορετικο απο αυτο που λεει ο τυπος. Το δικο σου ειναι "να εχεις γαμησει γκομενα 10 λεπτα αφου τη γνωρισες".
οχι μονο,ειναι και να τη γαμησεις σε μικρη αποσταση χρονικα απο το τελευταιο γαμησι...ε δεν ειναι δεκα λεπτα,ειναι λιγοτερο απο ωρα.Τι ειναι ο καβουρας τι ειναι το ζουμι του...
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Ωρες ωρες κολατε πολυ με τη μπαλα.
Το θεμα δεν ειναι να γαμησεις σε 10 ή 12 λεπτα, αλλα το οτι θα εισαι στο κεντρο ενος σεξουαλικου κυκλωνα. Να το δινεις απο εδω ,να τον δινεις απο κει ,να παιζεις με τη γειτονισα ,να σου ερχονται μυνηματα απο αλλες... Γενικα να βρεθεις σε μια σεξουαλικη υπερδιεγερση !!! Σου δινετε η αισθηση οτι "οτι κινητε μπορω να το γαμησω" ! Ωραια χρονια!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
1.να εχεις κανει τουλαχιστον μια παρτουζα
2.να εχεις γαμησει τριψηφιο αριθμο γυναικων/πουτανων
3.να εχεις κανει τουλαχιστον 3 σχεσεις
4.να εχεις δικο σου σπιτι
5.να εχεις δικο σου αυτοκινητο
6.να εχεις αποκατασταθει επαγγελματικα
7.να εχεις καλους φιλους που να εμπιστευεσαι
8.να εχεις σταθερα ιδανικα κ αξιες
9.Κ το κυριοτερο Να εχεις αποκτησει την δικη σου ανεξαρτητη Κατακτημενη Προσωπικοτητα

:hi: :hi: :hi:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.433
Κριτικές
36
Like
37.982
Πόντοι
18.565
1. Nα μην παντρευτει.
2. Να μην παντρευτει.
3. Να μην παντρευτει.
4. Να μην παντρευτει.
5. Να μην παντρευτει.
Και τελος να μην παντρευτει. :grin:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
4.να εχεις δικο σου σπιτι
6.να εχεις αποκατασταθει επαγγελματικα

Το 4 είναι άκυρο.Αν δεν το βρήκες από τους δικούς σου δε νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί Έλληνες που μπορύν σήμερα αλλά και προ κρίσης να αγοράσουν ένα σπίτι πριν τα 30 με τη δουλειά τους.Γι' αυτό να ευλογάμε τα γένια των δικών μας για όσα μας πρόσφεραν!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Όσο για το 6 ότι δουλειά και να κάνεις εντός Ελλάδας, και στο δημόσιο να είσαι δηλαδή δε σε κουνάει ο Πάπας ο ίδιος, μπορείς να πεις ότι έχεις αποκατασταθεί επαγγελματικά;;;Και δουλειά να έχεις δε σου φτάνουν, οπότε τι συζητάμε;;
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
το εχει μετανιωσει! :2funny: :2funny: :2funny: το λεει συνεχεια!!! :grin:

Όλων τύπε όχι μόνο ο δικός σου....Και έχω την υποψία ότι το εννοούν όσο κι αν κάνουν πλάκα....!!!

Τι κακό είναι αυτό ένας παντρεμένος ευτυχής δεν υπάρχει;;;!!!

Και τα γεροντοπαλίκαρα γιατί λυσσάνε για να παντρευτούν;;;!!!

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Όλων τύπε όχι μόνο ο δικός σου....Και έχω την υποψία ότι το εννοούν όσο κι αν κάνουν πλάκα....!!!

Τι κακό είναι αυτό ένας παντρεμένος ευτυχής δεν υπάρχει;;;!!!

Και τα γεροντοπαλίκαρα γιατί λυσσάνε για να παντρευτούν;;;!!!

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
ειναι αυτο που λενε , ο παντρεμενος θελει να ειναι ελευθερος κ ο ελευθερος παντρεμενος! :rockon:
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
O TOMMY DEVITO ειπε σωστα πραγματα, βασικα μεν αλλα ολη η ομορφια ειναι στις λεπτομεριες!
και ο niarxos τα είπε καλα!
Επίσης το παν στην ζωη δεν ειναι το σεξ, ξεκωλατε λιγο, μην κανετε σαν λιγουριδες!
Εχω να προσθεσω τα εξης:
1. Να είχες εναν καλοκαιρινο ερωτα και μετα να χαλαστεις ασχημα που ελειξε
2. Να εχεις ταξιδεψει εξωτερικο, ιδανικα σε πανω απο 5 χωρες, (το τελειο καμοια 10ρια αλλα που τα λεφτα...)τις υπολοιπες μετα
3. Να ξεκινησεις ταξιδι χωρις να ξερεις τον προορισμο
4. Να κοιμηθεις σε παραλια αφου απλα ξεμεινες εκει (απο μεθυσι η γαμησι η οτιδηποτε αλλο)
5. Να πας σε 3ήμερο μουσικο φεστιβαλ στο εξωτερικο, να στησεις σκηνη, να γνωρισεις ατομα απο ολο τον κοσμο και τετοια
6. Να την φας μεγαλυτερη γκομενα απο σενα κατα καμοια 10ρια χρονια
7. Να πας ξανα με 18χρονο μωρο! Οσο περναει η ηλικια ειναι και πιο δυσκολο και συντομα θα λυσμωνας το τελειο δερμα του πιπινιου
8. Να παιξεις ξυλο, οχι και νοσοκομειο ουτε σπασμενες μυτες αλλα πρεπει να ξερεις πως ειναι να φας φαπα αλλα και να δινεις
9. Να κανεις ωτοστοπ, τρελο αλλα ειναι εμπειρια, τωρα θα μου πεις τετοια χρονια ολα ειναι υπουλα και περιεργα, anyway εστω αν ηταν οι εποχες καλες
10. Να περασεις τις επομενες 2-3 μερες σου με μια κοπελα που μολις γνωρισες, αυτο ιδανικο για διακοπες
11. Να τρεξεις σε ραλι! Πολυ δυσκολο αλλα θα ηταν γαματο να ειχα ενα αμαξι να το παω γαμιοντας σε μια ειδικη διαδρομη κ να μην με νοιαζει να το τουμπαρω, χαχαχα
12. Να πεσεις απο αεροπλανο με αλεξιπτοτο
13. Να παρεις καναδυο παραισθησιογονα ναρκωτικα να βιντεοσκοπησεις τις αντιδρασεις σου, χαχαχα
14. Να έχεις 3 ΣΧΕΣΕΙΣ παραλληλα να μην εχεις χρονο να πας τουαλετα καν, πιστεψε εχει πλακα, ειναι κανονικη δουλεια, χαχαχαχα, αλλα οντως θελει να μην εχεις πραγματικη δουλεια
Ειλικρινα ειναι τοσα πολλα, γενικα ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ βλακεια μπορεις να κανεις που δεν θα μπορεις μετα λογο ηλικιας (δηλαδη σωματικος δεν θα μπορεις) ή λογο prestige (να φοβασαι μην σε δει καποιος απο δουλεια η γνωστος και να σε βλαψει σε καποιον αλλον τομεα της ζωης σου)
Το αγαπημενο μου παντως θα ειναι τα party στο εξωτερικο, τρελη μουσικη ΕΘΕΡΙΕΣ υπαρξεις (πραγματικ αοι σκαδιναβες ειναι η μια πιο μοντελο απο την αλλη) και να φασωνεσαι και να πηδιεσαι με αλλη αν οχι καθε 8 ωρες, τοτε εστω καθε μερα που θα εισαι εκει. Και γενικα ταξιδια να γνωριζεις κοσμο απο ολο τον κοσμο και γκομενες επισης απο ολο τον κοσμο.

Απο θέμα sex, δεν εχει νοημα αν τα κανεις πριν η μετα τα τριαντα, κλαιν πραγματικα. Το θεμα ειναι ΤΙ θα ειναι αυτο που ΟΝΤΩΣ δεν μπορεις να κανεις μετα τα 30 οποτε να το κανεις τωρα;; Και στο σεξ δεν νομιζω να υπαρχει κατι που να απαιτει συγκεκριμενη ηλικια. Μονο αυτο με τα πιπινια που ειπα, ειναι το μονο που μετα δεν θα μπορεις. Κατα τα αλλα ολα γινονται και μετα τα τριαντα. Καλα σιγουρα καλυτερα να πας με δυο γκομενακια 20χρονα παρα με δυο σαρανταρες αργοτερα...
Αλλα λεμε τι ΔΕΝ γινετε μετα, οχι τι ειναι καλυτερο τωρα. Γιατι εξυπακουετε οτι τα ΠΑΝΤΑ στο σεξ ειναι καλυτερα πριν τα 30. Γκομενες, αποδοσεις, τρελα κλπ.

Και επειδη επεσε γενικα πολυ κλαψα για τα ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΑ λεφτα, η αληθεια ειναι οτι αν δεν εχεις λεφτα μπορεις να κανεις περιορισμενα πραγματα, κακα τα ψεματα!
Οσα πιο πολλα εχεις τοσα πιο πολλα μπορεις να κανεις! Σε ποιον δεν θα αρεσαι να νοικιαζε μια Lambo και να εκανε τον γυρο της Nurburgring;; Η εστω να διασχισει την Γαλλικη ριβιερα με ενα παανρκιβο cabrio;;;

To μόνο που δεν θελει λεφτα και ΔΕΝ πρεπει να παιζουν ρολο τα λεφτα ειναι ο πραγματικος ερωτας και αγαπη που πρεπει να ειναι αγνα όπως επισης και οι αληθινοι φιλοι, πρεπει να σε εκτιμανε και να σε αγαπανε για αυτο που εισαι.
Και αυτα τα δυο καλυτερα να τα βρεις πριν τα τριαντα...

Εγω προσωπικα ειμαι 32 πλεον,εχω κανει ΠΟΛΛΑ αλλα οσα και να κανω παντα υπαρχει κατι που θα ηθελα να κανω και δεν το εχω κανει. Και πιστευω οτι παντα ετσι θα ειναι, αν εχεις ΟΡΕΞΗ για την ζωη οσα και να κανεις θα θες να κανεις και αλλα! Και δυστηχως ειναι μια ακορεστη ορεξη και δεν σταματαει ποτε!
Και πολλα απο αυτα που ειναι πριν τα 30 τα κανω ακομα παντως γιατι οταν την πεφτω σε γκομενες με κανουν 23-25 χαχαχαχα, οποτε περναει καλα η μπογια μου ακομα. Η κοπελα μου ειναι 21 και δεν ξερει την ηλικια μου, γιατι απλα κοπροσκυλιαζω ακομα!
Μυστικο μου, ο πολυς υπνος και ξεκουραση και ευτυχως δεν χρειαζεται να ξυπναω νωρις, πραγμα που οπως ξερω αδυνατο για σχεδον τους παντες.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
O TOMMY DEVITO ειπε σωστα πραγματα, βασικα μεν αλλα ολη η ομορφια ειναι στις λεπτομεριες!
και ο niarxos τα είπε καλα!

To μόνο που δεν θελει λεφτα και ΔΕΝ πρεπει να παιζουν ρολο τα λεφτα ειναι ο πραγματικος ερωτας και αγαπη που πρεπει να ειναι αγνα όπως επισης και οι αληθινοι φιλοι, πρεπει να σε εκτιμανε και να σε αγαπανε για αυτο που εισαι.
Και αυτα τα δυο καλυτερα να τα βρεις πριν τα τριαντα...
Συμφωνω!
Με τα χρονια ωριμαζεις και θελεις κ αλλα πραγματα περα απο σεξ.
Γενικα με τα χρονια αλλαζει ο ανθρωπος.Διαφορετικος ειναι στα 20,30,40 κτλ...

Θα φερω παλι ενα παραδειγμα απο τον αγαπημενο μου κινηματογραφο.Ο Κλιντ Ιστγουντ τη δεκαετια του 70 και 80 επαιζε κυριως με την τοτε του συντροφο Σαντρα Λοκ στις ταινιες που σκηνοθετουσε.Μετα ομως καταλαβε οτι αυτο δεν ειναι επαγγελματικο και δεν οδηγει πουθενα.Κ αλλαξε ροτα την δεκαετια του 90.Ωριμασε και δημιουργησε αριστουργηματα την δεκαετια του 00 :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom