Νέα

Πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 822
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Κοίτα, βασικά έχω αιμορροΐδες και έπρεπε να βάζω αλοιφή. Έτσι ξεκίνησε η όλη φάση. Μετά είδα ότι είναι αρκετά καυλωτικό και το συμπεριέλαβα μερικές φορές στη μαλακία. Όταν όμως έκοψα μαχαίρι τη μαλακία, έκοψα και τα κωλοδάχτυλα. Τώρα δέχομαι κανένα κωλοδάχτυλο ή καμιά γλυφοκωλάδα πού και πού (σπάνια) από καμία γκόμενα ή καμιά πουτάνα. Τhat's all.  :sunglasses:

:new_shocked:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Στη ζωή επικρατεί μια πλάνη για τις ηλικίες. Όταν ήμουν 20, τα 30 φάνταζαν πολύ μακρυά και αρκετά μεγάλο νούμερο για ηλικία. Όταν πλησιάζεις τα 30, τα 40 μοιάζουν επίσης μεγάλο και τρομακτικό νούμερο. Τώρα στα 40 μου πιστεύω ότι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε σε όλες τις ηλικίες είναι να περνάμε καλά και να απολαμβάνουμε τη ζωή. Δεν υπάρχουν κανόνες και συνταγές. Μια φορά ζούμε, μάγκες, να το θυμάστε αυτό.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
το μόνο που μπορούμε να κάνουμε σε όλες τις ηλικίες είναι να περνάμε καλά και να απολαμβάνουμε τη ζωή. Δεν υπάρχουν κανόνες και συνταγές. Μια φορά ζούμε, μάγκες, να το θυμάστε αυτό.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
ουτε εσυ καταλαβες τι εγραψε ε?
εγραψε (ΠΑΛΙ) για ενα σχεδον θανατηφορο αυτοκινητιστικο που ειχε βιωσει, καθοτι ειναι ψυχοπαθης και γραφει παντα ασχετες μαλακιες σπαζοντας μας τ @@ και δεν τον μπαναρει κανενας τοσα χρονια.

Καταλαβες κλωνε του νηματοθετη;:)
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
εγραψε (ΠΑΛΙ) για ενα σχεδον θανατηφορο αυτοκινητιστικο που ειχε βιωσει, καθοτι ειναι ψυχοπαθης [size=20pt]και γραφει παντα ασχετες μαλακιες σπαζοντας μας τ @@ και δεν τον μπαναρει κανενας τοσα χρονια.[/size]

Πες τα ρε συ και γω νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος με την ίδια απορία.
Μιλάμε για σπάσιμο αρχιδιών,όχι αστεία..

Αυτοκινητιστικό;
Εγώ θυμάμαι που έγραφε ότι είχε πάθει εργατικό ατύχημα με υπαιτιότητα της εταιρίας και πήρε αποζημείωση και αναπηρική σύνταξη. :think:

 

Επισκέπτης
Πες τα ρε συ και γω νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος με την ίδια απορία.
Μιλάμε για σπάσιμο αρχιδιών,όχι αστεία..

Αυτοκινητιστικό;
Εγώ θυμάμαι που έγραφε ότι είχε πάθει εργατικό ατύχημα με υπαιτιότητα της εταιρίας και πήρε αποζημείωση και αναπηρική σύνταξη. :think:
εχει ξαναγραψει για αυτοκινητιστικο.

Πιο ακυρος και εκνευριστικος ποστερ εδω μεσα δε νομιζω να υπαρχει.
 

antiosmuchachos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
347
Like
16
Πόντοι
1
Πες τα ρε συ και γω νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος με την ίδια απορία.
Μιλάμε για σπάσιμο αρχιδιών,όχι αστεία..

Αυτοκινητιστικό;
Εγώ θυμάμαι που έγραφε ότι είχε πάθει εργατικό ατύχημα με υπαιτιότητα της εταιρίας και πήρε αποζημείωση και αναπηρική σύνταξη. :think:

μαλλον εχει παθεο και τα δυο επειδη μιλαεθ για παρολιγο θανατηφορο στα 23 και μετα επαναληψη στα 35
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τύποι μου καλησπέρα. Ημουν χθες στα γενέθλια ενός φίλου που έκλεισε τα 30. Για κάποιο λόγο το όλο σκηνικό με επηρέασε και με έκανε να αναλογιστω πως τα πρώτα άντα πλησιάζουν επικίνδυνα και για μενα.

Όσοι έχετε μπει στην τριτη δεκαετία, τι αλλαγές έχετε παρατηρήσει στον εαυτό σας και στο πως σας βλέπουν οι άλλοι;

Ποια πιστεύετε πως ειναι τα πράγματα που κάποιος θα πρέπει να έχει κάνει μεχρι τα 30 του, τα οποία θα ειναι πιο δύσκολο να πραγματοποιήσει αργότερα; Δώστε μια λίστα!

Τελικα τα εφτασα τα 30 και τα περασα και μυαλο δεν εβαλα... Αυτο που δεν εκανα ενω θα το ηθελα πολυ ειναι να παρω κανα 6μηνο off και να ταξιδεψω τον κοσμο. Καμια Κουβα, λατινικη Αμερικη...
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
το τι πρεπει να εχει κανει ενας αντρας μεχρι τα 30 του είναι υποκειμενικο.για μενα πρεπει να εχει τελιωσει το στρατο να εχει αλλαξει εστω 2 δουλειες να εχει ταξιδεψει στο εξωτερικο εστω 1 με 2 φορες τουλάχιστον για να δει πως λειτουργει και εξω ο κοσμος να εχει κανει τουλάχιστον 3 σχεσεις και οποσδηποτε να εχει κανει και παραλληλη σχεση επισης να εχει πηδηξει μια ανω των 40 αλλα και 20αρες να πηγαινει μπουρδελα το λιγοτερο 5 φορες το χρονο και ας εχει σχεση να παρει ουσιες εστω μια φορα όπως επισης και τσιγαρο και τελος να τον φαει μια φορα για να δει πως είναι.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.943
Κριτικές
8
Like
2.962
Πόντοι
506
sky diving. Ηενικα βεβαια γιατι ε παιζει ρολο η ηλικια αλλα ειναι γαμω τις εμπειρίες
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
το τι πρεπει να εχει κανει ενας αντρας μεχρι τα 30 του είναι υποκειμενικο.για μενα πρεπει να εχει τελιωσει το στρατο να εχει αλλαξει εστω 2 δουλειες να εχει ταξιδεψει στο εξωτερικο εστω 1 με 2 φορες τουλάχιστον για να δει πως λειτουργει και εξω ο κοσμος να εχει κανει τουλάχιστον 3 σχεσεις και οποσδηποτε να εχει κανει και παραλληλη σχεση επισης να εχει πηδηξει μια ανω των 40 αλλα και 20αρες να πηγαινει μπουρδελα το λιγοτερο 5 φορες το χρονο και ας εχει σχεση να παρει ουσιες εστω μια φορα όπως επισης και τσιγαρο και τελος να τον φαει μια φορα για να δει πως είναι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε ο Λιλας ξεκινησε απο το τελος  :S :S :S

index.php
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
το τι πρεπει να εχει κανει ενας αντρας μεχρι τα 30 του είναι υποκειμενικο.για μενα πρεπει να εχει τελιωσει το στρατο να εχει αλλαξει εστω 2 δουλειες να εχει ταξιδεψει στο εξωτερικο εστω 1 με 2 φορες τουλάχιστον για να δει πως λειτουργει και εξω ο κοσμος να εχει κανει τουλάχιστον 3 σχεσεις και οποσδηποτε να εχει κανει και παραλληλη σχεση επισης να εχει πηδηξει μια ανω των 40 αλλα και 20αρες να πηγαινει μπουρδελα το λιγοτερο 5 φορες το χρονο και ας εχει σχεση να παρει ουσιες εστω μια φορα όπως επισης και τσιγαρο και τελος να τον φαει μια φορα για να δει πως είναι.

Τα έγραψες όλα παίκτη!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Στα 40 ξανανενιωσα τη φρεσκαδα των 20. Καθε δεκαετια ζωης που μπαινει ειναι μια φρεσκια αρχη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom