Νέα

Πουτάνες στο Μενίδι..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1972
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Περασμα 3.55 με 4.05 τιποτα μονο 1 κατεβηκε κ εξαφανιστηκε ξαναστηθηκα για τα λεωφορεια καθοδου δε βγηκε τιποτα μονο μπηκαν.Βρηκα νεο χωματοδρομακι που δε το παρατηρουσα να χω υποψιν.Στη μποσδα ειχε αστυνομους κ μετα μονο παρακμη.Μποσδα προς μορνου το γνωστο βρωμογυφτακι.Φαναρια τιποτα,εχουμε αναγκη απο Ηλιαννα!Το επομενο θα περνουσε 4.30 δε γινοταν να κατσω δεν ειναι δικο μου το οχημα.Προσεξτε για μπατσους αν περασετε.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Παιδες σημερα δεν ειχε φαναρια τιποτα,σε λιγο θα σας πω τι εμαθα κ τι ειδα σημερα στη δημοκρατιας απο 4 ως 5.20,και ξεχασα να σας πω για τη γυφτισσα μην αουτε τις μαλακιες τις οταν οδηγατε,μη πηγενα απο απαγορευτικα σα να μη τρεχει τιπτοα μεχρι να τις το κοψω ελεος καπου.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Λοιπον παιδια.Σχολαω σημερα 4 η ωρα παω για πορνοερευνα και οι πορνοερευνες σταματησαν 5.20.Σε ολα αυτο το διαστημα πηγα δημοκρατιας,μποδα,φαναρια,τελωνειο 16η 17η,στο δασος μεσα,στο δρομακι στη μποσδα αριστερα μετα τη πλατεια το στενακι που σας ειχα πει μπηκα να δω τι εχει εκει κ που βγαλει.Προσεξτε ειναι αδεια οικοπεδα με χωματοδρομο διπλα στα σπιτια και αυτος ο χωματοδρομος παει στο δαστος,εννοειται κ απο το δασος μπορειτε να μπειτε εκει στον χωματοδρομο και σκαπουλαρετε και πατε μποσδα και το αντιστροφο περνατε να δειτε και βγαινετε δημοκρατιας στο αντιθετο σεναριο.Πρεπει ομως να μπειτε μεσα στο οικοπεδο αριστερα σας που φαινεται ο χωματοδρομος αν μπειτε ομως απο τη μποσδα,Απο δημοκρατιας πρωτα παει στο δασακι μετα στους δεξια περνατε τους γυφτους και υστερα ειναι αριστερα το ΄΄οικοπεδο'' παρατηστε τον χωματοδρομο που περναει απο μεσα του.Αφου λοιπον περασαμια πανω κατω δημοκρατιας ειχε μονο στο τελωνειο μια καπως καλη η οποια ομως ειχε λογοδιαρροια και επειοδη δεν αντεχω αλλο να τις περιμενω ποτε θα δωσουν σημασια και ποτε θα ερθει το θεμ αστο ζουμι και αν ερθεο το αποτελεσμα αποφασισα να την κανω.Καλα αν ηταν μουνα σιγα μην εφευγα χαχα.Τες πα ανεβηκε λεωφορειο κ στις 3 στασεις τιποτα μπαινω οαδα να δω δρομολογια ειχα πολυ χρονο απο οτι καταλαβα λεω τωρα θα κανω ντου στο δασος,μπαινω μεσα κ απο τις δυο πλευρες να δω μαγκες ειχε παρακμη κλασσικα μα ειχε κ 2 καλες εκ των οποιων η 1 πλατη παρα πολυ καλημτην ειχα πλατη αρκετα μακρια λεω εδω ειθσα αν σε δω εξω στη δημοκρατιας σε πηρα,παω κ απο μπασδα χωνομαι στον κωλοδρομο δε εχεις κατι λεω ας περιμενω μετα λεω κ αν η μαλακω βγει σε δυο ωρες?Λεψ οχι πριν ερθει το λεωφορειο να κανω κι αλλα πραγματα.Ξανα δημοκρατιας ξανα πανω κατω.Ζευγαρι με γαμηστερη τυπισσα με κιλα σωστα οχι ανορεξια με φορεματακι με καυλωσε και περιμενα,τελικα τους ξαναειδα αργοτερα χερι χερι δε χωριστικαν ποτε.Παιδια η τυπισσα δειχνει φυσιολογικη τατου γαμπα με σκορπιο νομιζω αυτο να θυμαστε αν θελετε να δοκιμασετε αν τη βρειτε μονη σιγουρα χρηστες μα πρωταρα!Και χοτ!Στη 16 βλεπω ενα μωρακι να καθεται στο μαγαζι που ειναι κλειστο πισω απ τη σταση.Λεω μαλακα εδω εισαι γυριζω αλλα ρε παιδια μου φανηκε σαν γατισια φατσα (κρατηστε το) ξανακατεβαινω τελωνειο (λαθος μεγαλο) και ξαναγυριζω 16η που στην καθοδο σημερα ειχε συνεχεια κοσμο η σταση εναντι των αλλων 2.Γυριζω παρκαρω σα μαλακας διπλα στη σταση με ξενο αμαξι δουλειας καργα εκτεθειμενος σα μαλακας.Κανω πουτανιες με κοιτανε ολοι και λεω σιγα σιγα να ξεκινησιε η προσεγγιση.Ειχε το πολυ 2 καπως γαμευσιμες βεβαια αλλοι ηταν κατω στην κυρολεξια αλλα το μωρακι εκει απτοητο οτι κ να κανα δε κοιτουσε.καποα στιγμη λεω θα σου γαμησω ανοιγω κλουβα κ την χτυπαω δυνατα να κοιταξει ουτε εκει με κοιτουσε χαχα.τες πα αυτα σε 5 λεπτα πανω κατω και λεω παω να καυσω κοντα να αρχισω να λεω τις γνωστες μου μαλακιες να προσεγγισω.Και παρ τα τρια μου ερχεται το λεωφορειο!Δεν προλαβα τιποτα.Τη κοιταζω δεν βιαστηκε να σηκωθει φτερουγησε η ελπιδα μου και οταν σταματα το οχημα σηκωνεται η τυπισα και τρεχει και μπαινει.Ε ξενερωσα.Λοιπον κρατηστε,το μωρακι ειχε γλυκια φατσα,κοκκινα μαλια ντυσιμο παντελονι κατω τοπακι νομιζω πανω και ενα τατου διεκρινα πισω στη μεση προς πλαγια ομως.χαμηλα.Καπως μαυριδερη γενικα πολυ ωραια γκομενα.Θυμαστε που σας ειχα πει ενα κοκκινομαλικο με καπελακι και γλυκια φατσα?ισως ηταν η ιδια!Πολυ κρυα εδειχν αλλα δνε πτοουμε πολλες φορες σε κρυες μιλησα κ ηταν μια χαρα ηρθε το αποτελεσμα.Τες πα λεω σε χω υποψιν εσενα καριολιτσα.Οοιος μαθει μου λεει,ηταν για σκισιμο.Ειχε κινητο οο αυτο κοιταζε αρα θα χετε και επικοινωνια πιθανον.Αραζω ξανα ανεβαινει λεωφορειο και τσουπ σκαει μυτη ελληνιδα ενδιαφερουσα.Αυτη λοιπον μου τα πε ολα δηλαδη απλως μου πε περισσοτερα και κολλησαν τα κομματια,δυστυχως δεν γαμιοταν δε φτασαμε πολυ εκει ουτε για πιπα διοτι θα φευγε και εχασε και ενα λεωφορειο για παρτυ μου της το δινω.Της αρεσε πολυ η συζητηση μας.Παιδες κανονικη γκομενα που δε ξερωριζεις αν δε προσεξεις.Γεωργια 40 χρονων σωματαρα αδυνατη κιλα τοσο οσο κωλαρακι ακριως οπως το θελετε ειχε σορτακι λαμπερο και τυπικο μπλουζακι εκανε στιβο μου πε κ φαινοταν.Μελαχρινη,να θυμαστε μηπςω κανει πραγματα κ απλως με κοροιδεψε λεμε τωρα.Τες πα κατσαμε μαζι κολλητα και ειπαμε για οσα βλεπαμε,μου λεγε για κοπελες εκει,η κοπελα μενει περιστερι θελει να απεξαρτηθει θα παει στον οκανα ειναι ετοιμη κτλ,μου πε εκανε μονο κοκκες δεν θελει γενικα να συνεχσει κ ειναια ριστρης σχεδον εμφανισης και διατηρησης,μου πε ανεβοκατεβαζε ναρκωτια απο κρητη για πολλα ευρω και οτι εχασε συνολικα υπολογιζει 40000 ευρω συνολο στα 13 χρονια που κανει κοκκα!Μου πε οτι στο δασος ολες τρεχουν να κανουνμαυτη καθεται μονη σε ενα συγκεκριμενο θαμνο ηταν εκει στο περασμα μου και δνε φαινοταν!Γατονι.Παντα μονη χωρις παρεες και μαλακιες.Ηρθε κ η γιαγια που να του μαγαζιου παραδιπλα μας μιλαγε μου λεει εσυ υγιης τι κανεις της λεω καμια σχεση εγω,μνου λειε παρε το κοριτσι κ φυγετε κατι τετοιο χαχαχα αυτο ηθελα χαχαχα!Τες πα πανε που λετε δασος απο καθε δρομο αγορασζουν πινουν λιωνουν και οταν και οποτε αποφασισουν φευγουν.Δεν εκανε βιζιτες ποτε της κ να σας πω,φαινοταν θεωρω.Μου πε ολες φοβουνται μην ειμαι ασφαλιτης και γενικα ολα τα παιδια της λεω μου χει συμβει πολλες φορες αυτη η φαση μου λεει στην ουσια οτι μπορει να θελουν να γαμηθουν κ δεν ερχονται απο φοβο.Τις λεω παντα με κοιτανε ολοι,μου λεει πτιν που περπατουσες η παρεα κατω ο ενας ελεγε σε γυναικα να ρθει σε μενα να μαθει αν ειμαι ασφαλιτης λολ.Μετα μου πε οτι στο ΚΕΘΕΑ ζουν μεσα ενω στο ΟΚΑΝΑ οχι.Νομιζω ελεγε οτι ξερει κι αλλες κτλ,σκαει μυτη μιλφακι χωρις δοντια που ομως ειχε κορμαρα της λεω αν δεν εισουν θα την επαιρνα χαχα μου λεει πηγαινε στο στενο της λεω οχι θα αραξω με σενα κ ρε παιδια πως οταν ηρθε το λεωφορειο η αλλη ο πηρε πρεφα κ ετρεχε χαχα,πολυ καλη η μιλφη θα τη παρω αν τη ξαναδω γτ η γεωργια οταν της ειπα αν κανει μου λεει μενει εξω αυτη μα η αλλη ρε παιδια δε μου φανηκε βρωμυλο.Κορμι.Μετα τη ρωτησα πως κανουν το μπουκαλι με τη κοκκα γελαει μου λεει θα στο δειξω,μου κανε μαθημα πηγαμε αλλου πιεσα κ εγω μπας κ φυγουμε αλλου τιποτα ανενδοτη.Παντως δε ζαλιστηκε ουτε μαστουρωσε ουτε εχασε τα λογικα της.Τες πα μετα το μαθημα συνεχισαμε το μπιρι μπιρι,μου πε ερχεται παντα της λεω δε σεβλεπω τοσες φορες εχω περασει σχεδον ποτε δεν βλεπω τις ιδιες,μου λεει αυτο γινεται γτ οταν ειναι να φυγουν βγαινουν μονο την στιγμη που ειναι να φυγουν η να ερθει λεωφορειο κατι τετοιο,οτι δε θελει καμια να κυκλοφορει εκει (λογικο ειδικα μονη).για κινητα μου πε το ιδιο σκηνικο γτ της λεω ολες ψεμματα λετε.Ηταν απο Λιβαδεια μιλησε επαρχιωτικα χαχα,εχω συγγενης παραλογικο να τους γνωριζε χαχα,μου ευχηθηκε μιλησαμε παρα πολυ ωραια και την εκανε με το λεωφορειο,αδειασε η σταση εφευγα ευχαριστημενος που δεν εχω πλεον αμια απορια και ξερω πως να κινουμαι και με την πισω σκεψη μπας και καποτε παρθουμε.Της ειπα να απεξαρτηθει και να παντρευτει,της ελεγα σκηνικα απο αλλες γελαγε κτλ.Ολα καλα μα δεν αδειασαμεσυμβαινει και αυτο πολλες φορες να χει συζητηση το πραγμα,μην πτοειστε γτ μετα αυτες θα σας κανουν κονε καπου αλλου με αλλες πιστεψτε με.Κρατηστε τις περιγραφες και αν τις δειτε επιθεση να δουμε τι θα σας πουν.Σκιστε τη κοκκινομαλλα!Κι αν ηταν η ειναι δυο διαφορετικα τα κοριτσια (ειπα γατισια) σκισκιμο!Οσο για Γεωργια αυτες ειναι οι τυπισσες που γινονται τυπισσες συνδετικοι κρικοι οχι απλα για να μαθεις αλλα το σημαντικοτερο να εισαι αναμεσα τους χωρις να σε φοβουνται ωστε να σου αποκαλυπτονται.Καληνυχτα σας!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Λοιπον μαγκες,τωρα που μαλακιζομαι στη δουλεια αποφασισα να δω προσεκτικα τους χαρτες.Οι δρομοι που κοιταμε ειναι στην ουσια δημοκρατιας απο νικ.λαδα ως 17η και αντιστροφα.Το δασακι ειναι μεταξυ δημοκρατιας λαδα μποσδα σαν ενα νεο τριγωνο χαχα,εντος του δασους οι δρομοι λεγονται Γεωργιου δροσινη (εχει 3 στο χαρτη,το λοξο οχι χωματοδτομος μονο πεζοι δε μπαινει αμαξι,ο δροσινη με μποσδα μπαινει κ βγαινει αμαξι αλλα ειναι πολυ στενο στην συμβολη με μποσδα,απο αυτο βλεπετε πλαγια σας οικοπεδο που περναει μεσα του χωματοδρομος κ αντιστροφα για να σκαπουλαρετε.Το σημειο κλειδι ειναι αυτο το οικοπεδο για να περνας απεναντι χωρις να βγαινεις στους εξω δρομους και κυριως για να τη κοπανας ειδιξα πεζος)Αυτο συνδεεται με την οδο αρτεμιδος που σε αυτη μπαινουμε απο μποσδα η αριστερη μετα τη πλατεια που σας ελεγα οτι ειδα την πολυ καλη που μενει εντος μενιδιου πιθανον.Προσεξτε υπαρχει δροσινη που ενωνεται με βαρδουσιων ΜΗΝ πατε σε συτη τη δροσινη ΔΕ βολευει με αμαξι.Και φυσικα ο δρομος για να πατε καρφι στο δασος ειναι η οδος βαρδουσιων στην οποια μπαινουμε απο δημοκρατιας.Μη στριψετε πουθενα οταν τελειωσει η βαρδουσιων *θα καταλαβετε αφου θα περασετε την πρεζοπεριοχη* εχετε 2 επιλογες,η κανετε αριστερα ωστε να περασετε απο κωλοστενο καταληγοντας σε μορνου (συνεχιζει η βαρδουσιων πριν απο αυτη,ξεφευγετε κ εκει) η πατε κατα προτιμηση δεξια στο τελος της βαρδουσιων (μετα,τα,δεντρα) στριβετε ολο ευθεια περνατε γυφτοσπιτο κ ολο ευθεια σερι σας παει μποσδα.Στο μεταξυ περνατε κ το οικοπεδακι με τη συνδεση με την αρτεμιδος αν θελετε να το εκμετταλευτειτε πχ δειτε καλη να ναι απεναντι.Α!Μπορειτε κ απο μορνου να χωθειτε βαρδουσιων κ αριστερα δροσινη σιγα σιγα μετα δεξια παλι γινεται βαρδουσιων πιου καταληγει Δημοκρατιας αφου περασετε την πρεζοπεριοχη.Κ η καβατζα που μ δειξε το μαρακι το καυλακι ειναι στην οδο θησεως η οποια ειναι αδιεξοδη απο αυτη τη μερια.Απο δημοκρατιας μπαιντε νικ λαδα πατε ευθεια μην τρεχετε γτ σε λιγο μπαινετε χαλκιδικης (συνεχεια λαδα ιδιος δρομος) αλλα πλεον αριστερα σας να κοιτατε εχει δρομακι στροφη αριστερη με πινακιδα αδιεξοδου,δε πρεπει να τρεχετε.Χωνεστε εκει κ εχετε 2 επιλογες,η γαματε στην αρχη της που ναι διπλα η αττικη οδις εχει δεντρακια η γαματε στι τελος της που πατε φουλ κατω κ χει χωρο να γυρισετε αμαξι για να ξαναβγειτε απο θησεως οταν φευγετε,απλως εκει στο τελος ειναι ανοιχτο πεδιο κ βλεπεις καθαρα αττικη κ παιζει να σε/σας βλεπουν ενω γαμας/γαματε.Μερα πηγα,νυχτα ειναι πολυ καλο γτ αν δεν εχει συναγωνιστες ειναι 2 σημεια,στον ιδιο δρομο.Με φιμε γαμανε και περισσοτεροι.Αν δειτε αμαξι εταιρικο εγω ειμαι πειτε κι ενα γεια με τροπο χαχαχαχα!
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
483
Like
1.352
Πόντοι
201
Λοιπον μαγκες,τωρα που μαλακιζομαι στη δουλεια αποφασισα να δω προσεκτικα τους χαρτες.Οι δρομοι που κοιταμε ειναι στην ουσια δημοκρατιας απο νικ.λαδα ως 17η και αντιστροφα.Το δασακι ειναι μεταξυ δημοκρατιας λαδα μποσδα σαν ενα νεο τριγωνο χαχα,εντος του δασους οι δρομοι λεγονται Γεωργιου δροσινη (εχει 3 στο χαρτη,το λοξο οχι χωματοδτομος μονο πεζοι δε μπαινει αμαξι,ο δροσινη με μποσδα μπαινει κ βγαινει αμαξι αλλα ειναι πολυ στενο στην συμβολη με μποσδα,απο αυτο βλεπετε πλαγια σας οικοπεδο που περναει μεσα του χωματοδρομος κ αντιστροφα για να σκαπουλαρετε.Το σημειο κλειδι ειναι αυτο το οικοπεδο για να περνας απεναντι χωρις να βγαινεις στους εξω δρομους και κυριως για να τη κοπανας ειδιξα πεζος)Αυτο συνδεεται με την οδο αρτεμιδος που σε αυτη μπαινουμε απο μποσδα η αριστερη μετα τη πλατεια που σας ελεγα οτι ειδα την πολυ καλη που μενει εντος μενιδιου πιθανον.Προσεξτε υπαρχει δροσινη που ενωνεται με βαρδουσιων ΜΗΝ πατε σε συτη τη δροσινη ΔΕ βολευει με αμαξι.Και φυσικα ο δρομος για να πατε καρφι στο δασος ειναι η οδος βαρδουσιων στην οποια μπαινουμε απο δημοκρατιας.Μη στριψετε πουθενα οταν τελειωσει η βαρδουσιων *θα καταλαβετε αφου θα περασετε την πρεζοπεριοχη* εχετε 2 επιλογες,η κανετε αριστερα ωστε να περασετε απο κωλοστενο καταληγοντας σε μορνου (συνεχιζει η βαρδουσιων πριν απο αυτη,ξεφευγετε κ εκει) η πατε κατα προτιμηση δεξια στο τελος της βαρδουσιων (μετα,τα,δεντρα) στριβετε ολο ευθεια περνατε γυφτοσπιτο κ ολο ευθεια σερι σας παει μποσδα.Στο μεταξυ περνατε κ το οικοπεδακι με τη συνδεση με την αρτεμιδος αν θελετε να το εκμετταλευτειτε πχ δειτε καλη να ναι απεναντι.Α!Μπορειτε κ απο μορνου να χωθειτε βαρδουσιων κ αριστερα δροσινη σιγα σιγα μετα δεξια παλι γινεται βαρδουσιων πιου καταληγει Δημοκρατιας αφου περασετε την πρεζοπεριοχη.Κ η καβατζα που μ δειξε το μαρακι το καυλακι ειναι στην οδο θησεως η οποια ειναι αδιεξοδη απο αυτη τη μερια.Απο δημοκρατιας μπαιντε νικ λαδα πατε ευθεια μην τρεχετε γτ σε λιγο μπαινετε χαλκιδικης (συνεχεια λαδα ιδιος δρομος) αλλα πλεον αριστερα σας να κοιτατε εχει δρομακι στροφη αριστερη με πινακιδα αδιεξοδου,δε πρεπει να τρεχετε.Χωνεστε εκει κ εχετε 2 επιλογες,η γαματε στην αρχη της που ναι διπλα η αττικη οδις εχει δεντρακια η γαματε στι τελος της που πατε φουλ κατω κ χει χωρο να γυρισετε αμαξι για να ξαναβγειτε απο θησεως οταν φευγετε,απλως εκει στο τελος ειναι ανοιχτο πεδιο κ βλεπεις καθαρα αττικη κ παιζει να σε/σας βλεπουν ενω γαμας/γαματε.Μερα πηγα,νυχτα ειναι πολυ καλο γτ αν δεν εχει συναγωνιστες ειναι 2 σημεια,στον ιδιο δρομο.Με φιμε γαμανε και περισσοτεροι.Αν δειτε αμαξι εταιρικο εγω ειμαι πειτε κι ενα γεια με τροπο χαχαχαχα!
ρε μαλακα ...μονος σου μιλας στο νημα;;;
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
ρε μαλακα ...μονος σου μιλας στο νημα;;;
Πρωτον μιλα καλυτερα,δευτερον μιλω εγω γτ εγω μπορω να ασχοληθω τα αλλα παιδια δεν εχουν χρονο μενουν αλλου ειναι παντρεμενοι,τα γραφω γτ συνομιλουνε με προσωπικα μηνυματα κ δε μπορω τα λεω σε ολους ξεχωριστα,βλεπουν στελνουν μηνυματακι κτλ οπως μ λενε κ τα παιδια.Το οτι δε μιλαμε στα νηματα δε σημαινει οτι δεν εχουμε συμμετοχη,κ γω το 2016 γραφτηκα αλλα δε μιλουσα πουθενα,σημαινει οτι ειμουν ανενεργος?Οχι βεβαια.Τα λεω για αυτους που ειναι να τα δουν,αν χαλιεσαι μην ασχολεισαι.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Πριν απο λιγο μιλφονι στη 17η (καθοδος) δεν μου κατσε,φοραει πρασινο σαν χακι φορεματακι με κορμακι απο μεσα γυρισα εκατσα διπλα μαλακιζοταν αλλα εσκυβε με καυλωνε κοντοπουτανη.Πολυ ωραιο σωμα,κατι εφτιαχνε δυστυχως την πατησα,μιλησαμε μου πε να φυγω θελει να πιει της λεω θα αργησεις να περιμενω δε καταλαβαινα τι ελεγε μετα αμαξια που περνουσαν,λεω καλα αν ειναι να πιει δε θα περιμενω,αδιαφορησρ της φωναζω να φυγω η να η να περιμενω μου λεει φυγε οπως εισαι μη τα ακουσεις της λεω αη μωρη νευριασε της φωναξα ενα ψωλααα φευγωντας.Μπορουσε πολυ απλα να ερθει να πιει κ να συνεχιζαμε,λεωφορειο περιμενε δε θα αραζε ουτως η αλλως,με εμπειρια τα ξερα απο μολις χθες χαχα.Αν ειστε κοντα δοκιμαστε θα πινει πιθανον,ηταν κ ενας τυπας μιλουσαν εφτιαχναν το νεκταρ αλλα δεν ενοχλησε ουτε ασχοληθηκε ο τυπος,σκεφτηκα να πω μη φοβασαι δεν ειμαο ασφαλιτης χαχα.Τα πηρα την εκανα,με τετοια σκυψιματα ολα ηταν πιθανα κ το κυριοτερο πινουν αρα 50/50 να κανει τα παντα,μου χει ξανατυχει φυσικα κ κορποιδευουν η λενε κ αληθεια,στο παιχνιδι ειναι και αυτα.Μονο 2 λεωφορεια υπηρχαν,φαινοταν οτι υπαρχει χρονος.Μεταξυ 4-6 παρατηρω κινηση τοσες μερες.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
Πώς δεν την είχα διαβάσει αυτή τη νηματάρα...:tooth::tooth::tooth:
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
2.405
Πόντοι
456
Tα παλια τα χρονια ειχε κανα 2-3τεμαχια να κανουν πιατσα στη παρνηθος απο το υψος της αριστοτελους και πανω.
Επισης υπηρχε ο γαμιστρωνας(μπελ βιου) που δε ξερω αν ειχε σεξεργατριες μεσα η τις πηγαινες εσυ ο ιδιος.
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
1.178
Πόντοι
361
@GiorgosM145 Χρειαζεσαι γιατρο,και ειδικα ψυχιατρο
οι εγκλιματολογοι -ιατροδικαστες όταν δένουν χειροποδαρα ανθρώπους της διπλανής πόρτας λένε ότι ξεκινάνε κάπως έτσι και στην συνέχεια εξελίσσονται και αναπαράγουν. Αλλά τι να πω εγώ όταν πέφτει τόσο χειροκρότημα κ like. Αφού σκέφτομαι μήπως είμαι οπισθοδρομικός
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Tα παλια τα χρονια ειχε κανα 2-3τεμαχια να κανουν πιατσα στη παρνηθος απο το υψος της αριστοτελους και πανω.
Επισης υπηρχε ο γαμιστρωνας(μπελ βιου) που δε ξερω αν ειχε σεξεργατριες μεσα η τις πηγαινες εσυ ο ιδιος.
Οντως ειχε φανερα παρνηθος?Δεν το χω ξανακουσει αυτο.Καλη φαση θα ηταν.Αξιζαν?Ο γαμιστρωνας δεν υπαρχει τωρα?
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Βλεπω κινηση και στα δρομακια τσιτσανη μητροπουλου στις ενωσεις με σποδα και κωνσταντινοπουλεως σαν ''τετραγωνακι΄΄.Στην τσιστανη πιο πλυ πιθανον επειδη ειναι διπλα στην 16η αλλα ειναι κοντινη στης μποσδα εχω δει να ανεβαινουν η να περπατανε εκει η να επρνουν απεναντι κ να πηγαινουν μεσα,απο μια γυρα που χα δει ολα τα δρομκια ενωνονται με Αθηνων και Κωνσταντινουπολεως.Αλλη εψαχνε τσιγραο της λεω δε καπνιζω και μπηκε τσιστανη χαθηκε πισω ψαχνοντας τσιγαρο κ γυρνουσε οταν καταλαβε το λεωφορειο.Κυκλοφορυν κι απο εκει σιγουρα κ ειναι κ αυτο ευκαιρια να ναι απομονωμενες. γτ δε ξερουμε ποιες ειναι ανετες οποτε τις βλεπω ξανφικα να πηγαινουν απεναντι η να ερχονται απο κατων κ να μπαινουν σε αυτα τα στενακια,ισως παιζουν πωλησεις δε με νοιαζει,αλλες γυρισαν αμεσα αλλες δεν γυρισαν ποτε.Εχετε παρατηρησει κατι?Κ η Μαρια η μικρη με πηγε απο κει για να βρουμε ''καβατζα'' να δω το μερος αρα περνουν κι εκει παορλο που φαινομενικα τις βλεπουε στην 16 μαζεμενες.Κ απο μποσδα περνανε σερι απεναντι να πανε πισω στην κωνσταντινουπολεως.Αυτες ειναι οι νεες παρατηρησεις,αν καποιος ξερει ας μας πει γτ μονο τυχαια δεν με πηγε η μικρη απο εκει.Αυτες ξερουν τα παντα,στην κυριολεξια τα παντα!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Ξεκινω για γυρα,ειναι εξω κανεις σας?
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Χθεσινες γυρες δεν υπηρχε τιποτα,μονο πιο πανω απο τελωνειο ειδα για ελαχιστα (εχει σκοταδι στη μια πλευρα του δρομου) τρεις που ανεβαιναν μαζι,οι 2 ηταν οκ η 1 καλη,την καλη θα την επαιρνα αμα ελαχε δεν σταματησα δεν γινοταν συν οτι εκνευριζομαι οταν τρεχουν σα τρελες (ξερετε γιατι).Παντως ηταν καλη η μια,οι αλλες οκ απλως 1 στις 3 ηταν σε ηλικιες μιλφ κ 2 νεοτερες.Η καλη ειχε και σωμα.Εχω την εντυπωση οτι ξαναπετυχα την κοπελα που σας ειχα πει οτι περπαταει απο 16 ως μποσδα και μπαινει στο στενακι αριστερα με το καλο σωμα και το κοντο μαλλι.Παλι μερα μεσημερι ηταν.Γενικα παρατηρω οτι νυχτα δεν εχει κινηση και αν εχει ξερετε τις συνθηκες,μονο μερα συστηνω και προσοχη παντα,μη πτοηθειτε αν σας βρισουν,δεν βλεπουν μπροστα τους αν εχουν αναγκη ξερετε τι.Το θεμα ειναι που πηγαινουν μετα εκει ειναι το ζουμι.Θυμαστε την κοπελα που μου χε αναφερει για μια Βαγια και μια Νικη?Βρηκα την Βαγια οντως στο τριγωνο,η Νικη εχει κοψει.Επισης προσφατα μαχαιρωσαν και σκοτωσαν κι αλλη κοπελα στο τριγωνο,θα τα γραψω στο αλλο νηματακι,πολυ προσεκτικα παιδια.Εμενα οιι ιδιες με εχουν μαθει τα παντα και ξεγλυστρω.Κ οπως λεει κι ενας συναγωνιστης μας,αντε να χειμωνιασει να ερθουν οι καλες μενιδι,δηλαδη η Ηλιανναρα χαχα!Φαναρια νυχτα μονο Φωτεινη η οποια δεν κανει τιποτα,μονο παρεακι και αν θελετε πουλαει κ φτιαχνει ειδη χειροποιητα,δεν βιζιταρει.Μακρια απο γυφτισσα (την οποια δεν εχω δει αυτες τις μερες περιεργως) και Μαρια ελληνιδα (αναφερθηκε βρωμια).Μονο Ηλιαννα και Λια απο μενιδι και οτι ωραια προκυψει οπως Μαρια μικρη στην δημοκρατιας η αυτη η σχιστοματα η ψυχρη που ολοι θα παιρναμε ευχαριστως!Χαιρετω!
 

Iasonas96

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
θα με κατατοπισεις π εχω παει 10 φορες και δεν εχω βρει τπτ,τι κανω λαθος!Φταιει η ωρα πρωι παω τυπου 10:00
ευχαριστω @GiorgosM145
Καλησπερα!Δεν νομιζω οτι κανεισ λαθος απλα δεν σου τυχαινει,ταλαιπωρηθηκα παρα πολυ για να βρω καποιες αξιολογες.Ναι πρωινα σχδον πτοε δε βλεπω καμια κ αν δω δεν θα ναι καλη η θα ναι τυχαια καλη.Πηγαινεις σε ολα τα σημεια η μονο σε 1-2?Παντα πρωι σε ολα?Περναω λογω δουλειας,σημερα δεν ειχε πουθενα περνουσα 11 και κατι μπρος πισω δεν ειδα καμια τους.
 

Porn Gangster

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
13.745
Κριτικές
137
Like
20.971
Πόντοι
20.786

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Ε καλά τυπε εσυ πιο πολύ φτιάχνεσαι με το να κάνεις γύρες παρα να πηδάς. Το χουμε καταλάβει.
Γυρες κανω τυχαιες δουλευωντας 9 στις 10,και το τι γινεται ασε να το ξερω εγω,δεν θα τα λεω ολα σε ολους,κατα τα αλλα πιστευε οτι θελεις.Αν χαλιεστε/χαλιεσαι καντε/κανε γυρες εσεις κ οταν γαμησετε καλυτερες γραψτε μας να τις γαμαμε κι εμεις.Και μιας κ το πες να ενημερωσω οτι σημερα οντως δεν υπηρχε τιποτα οπως μου πατε κ σε μηνυματα ειχατε δικαιο σε ωρες μεταξυ 10 με 12 δεν ειχε καμια τους.Δεν εχουμε κι αλλο τροπο ομως για ενημερωση αφου ξερετε οτι για να συμβει θελει συνδυασμο γι αυτο λεμε αν ειστε εξω κτλ.Κ τα λεωφορεια που ανεβοκατεβηκαν καμια αξιολογη.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.223
Κριτικές
10
Like
1.640
Πόντοι
506
Η μονη σοβαρη λυση ειναι η επιστροφη της Ηλιαννας,τα χε ολα και τη βρισκαμε ουτε μαλακιες ουτε κουραση.Εκει ηταν.Οποιος τη δει πρωτος ενημερωνει τωρα που θα χειμωνιασει να πλακωσουμε ολοι μαζι ειδικα αν επιστρεψει χαχαχα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom