Νέα

Πουτάνες στο Μενίδι..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1972
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Περασμα αυτες τις ωρες 11 κ κατι απο Δημοκρατιας και φαναρια οαεδ.Ξαναπερασμα στις 12 και κατι ολα κενα κ τις δυο.
Επειδή μένω στο λιντλ στην δημοκρατίας.. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΊΠΟΤΑ.. ΜΗΝ ΚΑΝΡΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ..
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.900
Like
8.334
Πόντοι
1.056
Επειδή μένω στο λιντλ στην δημοκρατίας.. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΊΠΟΤΑ.. ΜΗΝ ΚΑΝΡΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ..
Που μένεις καλέ μου φίλε ??? Απέναντι Στη πεζό,,, η πάνω από τη πεζό????δίπλα στο κρεοπωλείο??? η δίπλα στο σιδηροπωλείο??Η κάπου εκεί κοντά ???
:hi:
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Που μένεις καλέ μου φίλε ??? Απέναντι Στη πεζό,,, η πάνω από τη πεζό????δίπλα στο κρεοπωλείο??? η δίπλα στο σιδηροπωλείο??Η κάπου εκεί κοντά ???
:hi:
Κάπου εκεί κοντά.... Προβατίνα μόνο από τσελιγκα
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.900
Like
8.334
Πόντοι
1.056

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
2.405
Πόντοι
456
Λια μενει κοντα σε ιντερσπορτ (πολυ κοντα) κ βγαινει εκει για να παρει λεωφορεια πηγαινει κεντρο κ μετα παει γραμμες προς την καλας απο οτι καταλαβα με τα λεγομενα της,λογικα προς δημαρχειο κ μπαινει στις γραμμες γτ εχει φιλους κτλ μου χε πει να την παω μια φορα θυμαμαι ενα φαρμακειο μετα τις γραμμες εκει κυκλοφορουσε.Ηλιαννα σωστα διασταυρωση στο τοιχακι απεναντι απ τα,σχολεια αλλιως σε οππιοδηποτε μερος των φαναριων αν την πετυχεις πες μας μου λεγαν ειζε χαθει αυτο το διαστημα ισως λογω ζεστης δεν ανεβαινει (πειραια μενει μου λεγε).Εχει τοπ σωμα θα την καταλαβεις γτ νικαει τις αλλες σωματικα!
Για την Ηλιαννα οταν λες τοιχακι επι της λιοσιων;Μπροστα απο το εκλησακι;
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Για την Ηλιαννα οταν λες τοιχακι επι της λιοσιων;Μπροστα απο το εκλησακι;
Οχι ειναι προς την αριστελους αριστερα κατευθειαν απο την λιοσιων απεναντι απο το σχολειο
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Επειδή μένω στο λιντλ στην δημοκρατίας.. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΊΠΟΤΑ.. ΜΗΝ ΚΑΝΡΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ..
Με αμαξι δουλειας ειμουν και επιβεβαωσα και αυτο να μην ταλαιπωθει κανενας και αφου το επιβεβαιωνεις κι εσυ για το ιδιο μαγαζι τελειωνουμε και εμ αυτο,μου εχει μεινει της Παρνηθος να το επιβεβαιωσω οτι δεν ισχυει
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Στα μονωτικα υλικα;
Τι ωρες βγαινει εκει;
Ναι εκει,ειναι τοιχακι.Τον χειμωνα ερχοταν αλλοτε 6 αλλοτε 7 εγω την πετυχα 7,.0 καιτ ο πιοα ργα που την ειδα ηταν 10 το βραδυ.Μπορει να ειναι εκει γενικα απλως να εχει φυγει με καποιον.Γενικα με ταλαιπωρησε αλλα οταν την βρηκα με καθοδηγησε και ηταν πιο ευκολα.Μετα πυ καλοκαιριασε νομιζω ανεβαινε 6.30 ηταν ανοιξη.Καλοκαιρι δεν την εχει δει κανεις μας.
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
187
Like
484
Πόντοι
21
Καλήμερα μύστες του Μενιδίου χθες στις 6 το απόγευμα φανάρι Λιοσίων και Αριστοτέλους ζητιάνευε αδύνατη με γκρι κολάν κίτρινη αμάνικη μπλούζα κοτσίδα και ελαφρώς ξυρισμένο μαλλί από μέσα γνωρίζει κανείς κάτι ήμουν συνοδηγός και δε μπορούσα να σταματήσω.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.367
Κριτικές
5
Like
64.449
Πόντοι
12.056
Καλήμερα μύστες του Μενιδίου χθες στις 6 το απόγευμα φανάρι Λιοσίων και Αριστοτέλους ζητιάνευε αδύνατη με γκρι κολάν κίτρινη αμάνικη μπλούζα κοτσίδα και ελαφρώς ξυρισμένο μαλλί από μέσα γνωρίζει κανείς κάτι ήμουν συνοδηγός και δε μπορούσα να σταματήσω.
Μακρια απο τετοιου ειδους ζομπι
Την εχω πετυχει και εγω.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.367
Κριτικές
5
Like
64.449
Πόντοι
12.056
Δεν αξιζει. Ο κωδικας ηθικης μου δεν μου επιτρεπει ουτε καν να ψαχτω.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Χειμωνα θα γυρισουν πιθανον,μετα θελει πολυ πολυ κοπο.Χθες φευγω απο τη δουλεια 4 το μεσημερι,στασεις τελωνιο και 16η κατεβηκαν σαπιες και μεταξυ τους 2-3 μουνακια με τσουρμο,στις καθοδους καθονταν σαπιες,βλεπω 1 μιλφ απομακρα σταματω μιλησαμε δε φανηκε να κανει αλλα ειμαι σιγουρος γτ ετσι οπως μιλησε κ πως ντυθηκε συν εμφανιση ολα υποπτα,της μιλησα οπως επρεπε γουσταρε ποντια ηταν ποντιος κι γω,αν δεν ηταν να φυγει θα ερχοταν στο αμαξι.Οι ωραιες στο τσουρμπ ηταν 2 δυνατες,μια μιλφ κωλαρου οχι τζανκι ουτε ερειπιο κολλαν κατω κολλητο πανω σετ καραμπαμ κωλος ντυσιμο ξεκαθαρο πουτανε με κανονικα κιλα οχι κοκκακιαρα διαλυμενη κ μετα κατεβηκε μια μοντελα τρελαθηκα φωναξα απο μακρια δε με πηρε πρεφα με το τσουρμο,τα ειδα ολα μου θυμισε πολυ μια Αννα που ταν μοντελο playboy κ την ειχα καυλαντισει στο σταθμο αττικη.Με καπελακι ηταν κ κοιλιτσα μεση εξω που διαρμγραφονταν σουπερ σεξυ καυτο σωματοτυπο.Σαν φυσιολογικη φαινοταν αλλα φατσα μαλλον πρεζου Α σταδιου η μενει εκει κ δουλευει σε στριπ η στουντιο.Κολλησα κ γυρισα μπηκα στους χωματοδρομους κ ειχαν 3 σημεια ολοι πρεζες κ πρεζουδες σαν κατασκηνωση μιλαμε για κοσμο!Δεν μπορεις να βρεις να δεις να πλησιασεις κοιτανε καπως λεω θα σας γαμησω μαλακες που εχετε κ υφος ελεος.Εβρεξα κ 1 τσιγγανα εκει με το αμαξι κ φωναζε πτι ολοι την κανουμε μουσκεμα αρα πανε κι αλλοι εκει αρα ειναι αληθεια οχι φημες.Δεν εχω αλλη υπομονη να τις περιμενω στις στασεις γτ αυτες θα γυριζαν σε κατι ωρες κ αν δεν ηταν μονες τζαμπα κοπος.Οσοι μενουν κοντα να πανε ανα ωρα στις στασεις η να βλεπουν ποτε ερχοβται τα λεωφορεια ωστε να τσεκαρουν.Πηγα Ζεφυρι Λιοσια δεν ειχε τπτ εννοω αξιολογο οχι σαπιλα.Πηγα σσ ολα τα πουτανοσημεια δεν αντεχω να τις περιμενω στον ηλιο φευγω.Αλλα στην δημοκρατιας δεν ειχε ξανατυχει γτ φευγω απο παλαμα κ χθες λεω ας παω δημοκρατιας κ οντως ερχοντουσαν στην τελωνειο 16η 17η αλλα μετα ποτε θα γυριζαν,εψαξα παντου χωματοδτομους στενα κτλ τα κοριτσια κανουν συγκεκριμενες διαδρομες τα ξερω τα πρεζοσπιτα.Γι αυτο προτιμω να ακολουθω πισω απο το λεωφορειο η μεσα για να δω που πανε παρα να στηθω με αμαξι περιμενωντας.Ερχονται απο παντου κ φευγουν για παντου μεσα σε ενα κλιμα σαπιλας που αν δεν μπορεσεις να βρεθεις εκει να μιλησεις με τροπο δεν θα τις ξαναβρεις συχνα.Ακομη κ με τοση εμπειρια δεν ηθελα να παω στις κατασκηνωσεις τους.Ολα αυτα στις 4 και κατι κ ολες κατεβαιναν απο το Α10 που δε παιζει καποιο ρολο.Το που πανε μετα παιζει ρολο οχι εκει γτ μετα φτιαχνονται αραζουν κτλ κ τις βλεπω κ σε αλλα λεωφορεια σε αλλςες στασεις πανε για φαι μπανιο σπιτι κ μετα αρχιζουνε.Το μονο που αξιζει ειναι το φαναρι οαεδ κ εκει μονο για Ηλιανα που ηταν σταθεροτατη χωρις κοσμο.Σκεφτομαι να στηθω δημοκρατιας να δω αν θα ξαναδω τις ιδιες η τις δυο τις καλες η εστω το μωρακι που τρελαθηκα.Εκει ομως δεν εχει χωρους κ φευγουν πανε απεναντι σφεντονες αρα μονο οταν γυρισουν κ αν ειναι μονες γι αυτο δε θελω να τις περιμενω.Σε λεωφορειο θα ηταν πολυ πιο ευκολο παρα στο αμαξι να παρακολουθησω εκει με τοσο κοσμο.Δεν μενω εκει να τσεκαρα συχνοτερα,ισως απογευματινες κ βραδινες να εχει ωραια τεμαχια και μονα τους γιατι το θεμα ειναι να τα βρισκουμε μονα.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Ξεχασα να αναφερω οτι επειδη συνεχισα τις βολτες ερευνων ως τις 5 πετυχα μια φατσα αλεπουδιτσα που περπατουσε προς τα κατω μεσα στα μαυρα κολαν δυνατο κοιταξα δεν ανταποκρινοταν φωναζα τιποτα ισως δεν ακουσε με τα αμαξια,εστριψε στην Λαδά με τα ποδια προχωρουσε ιδιες ωρες κ αυτη που δε φαινοταν αν κανει κατι,φατσα υποπτη συμπεριφορα φυσιολογικη γλωσσα σωματος μπερδεμενη.Ομορφη πολυ.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
10
Like
1.594
Πόντοι
506
Περασμα απο φαναρια οαεδ και Δημοκρατιας.Φαναρια 8αεδ 8 το πρωι τιποτα και δημοκρατιας μολις τωρα 10 και κατι ακολουθησα λεωφορειο,σταση τελωνειο και 17η δε κατεβηκαν αξιολογες αλλα σταση 16η κατεβηκε πολυ καλη παλι με κατι σαν καπελο κ σωματακι γλυκουλα ισως ειναι η ιδια,ελαχιστα ατομα βγηκαν με αυτην ομως ξεχωριστα και ανεβηκα γυρισα κ ξανακατεβηκα να δω που θα παει μπηκε στο γνωστο δρομο περπατουσε στο βαθος προς τις "κατασκηνωσεις" ,παρομοια με τη χθεσινη μα ηταν αλλη φατσουλα κοκκινομαλλα.
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
185
Like
217
Πόντοι
21
Για τους γνώστες της περιοχής: η Ηλιάννα ποιες ώρες βγαίνει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom