Νέα

Που πήγαν όλοι οι άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα macnamara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 833
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δεν κρίνω αυτό.
Έχεις δίκιο στο ότι δεν μπορούμε να ξέρουμε τι είναι καθείς εδώ μέσα, κ να τον κρίνουμε κιόλας,
ωστόσο ομην προβάλλεις αυτό ως επιχείρημα. Μόνο αυτό είπα.
σε αυτο θα συμφωνησω αγαπητη οχια
αλλα δεν μπλεχτηκα ποτε σε αυτην την συζητηση
τα αισθηματα με οδηγησαν κατ'εκει
ισως ειναι λαθος
αλλα....
 

Επισκέπτης
σωστη... αλλα οι αντρες εχουν κομπλεξ με τις πλουσιοτερες απο αυτους γκομενες,ειναι η ανασφαλεια μας...εν μερει οφειλεται σε αυτα που συζηταμε και στην νοοτροπια που εχει περασει στα δυο φυλα απο χρονια...στο dna τους


μα παλιοτερα μεχρι και στην εκκλησια καθονταν μακρια ο ενας απ τον άλλο και δεν συζητουσαν ποτε.
Τωρα που μιλάμε, σπουδαζουμε μαζι, δουλευουμε μαζι τις θεωρω ανεπιτρεπτες τετοιες αποψεις

Οκ, υπαρχουν γυναικες "πεταλιδες" που γατζωνονται πανω στο βραχο-αντρα
υπαρχουν κι άντρες που αποριπτουν μια γυναικα επειδη είναι πετυχημενη και επιθυμητη

Αλλα γιαυτο υπαρχουν πολλες γυναικες ώστε να διαλέξεις αυτη που σου ταιριαζει και πολλοι άντρες (δοξα τω θεο ακόμα) να διαλέξω όποιον μου ταιριαζει....
 

spiridonpapa

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
όχι ευχαριστώ δεν θα πα΄ρω.....ή μάλλον θ αργήσω να πάρω...όταν θα βρεθεί η ΜΙΑ....που θα ΄χει ΜΥΑΛΟ και ΛΟΓΙΚΗ ......

αμα ειναι θα σε παντρεψω εγ,ο παπανικος δεν γουσταρει καθολου τους γαμους,ειναι η χειροτερη του... :grin:
 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά ρε Κλώνα, χαλάρωσε!!!!!!!!!  Οσα και να βγάζεις βάλτα εκεί που ξέρεις!!!!!!!!! Και λοιπόν αν βγάζεις πολλά λεφτά είσαι ο γενικός γαμάω?????? Και τη σήμερον ημέρα δεν πρέπει ο άντρας να φέρνει λεφτά στο σπίτι μόνο αλλά και οι γυναίκες.Αρα δεν ζεί κανένας, κανέναν. Πάρε τον Γαμαικανό σου αγκαλιά και πήγαινε κορίτσι μου για ύπνο!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Το παρακατω ποστ σου απανταει
"35 ως ΚΑΙ 45 ..2 ΠΡΆΓΜΑΤΑ ΣΚΈΦΤΟΝΤΑΙ ΑΙ ΓΥΝΑΊΚΑΙ..ΠΌΣΑ ΒΓΆΖΕΙς ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΖΉΣΕΙς "


μαλλον καποια που βγαζει περισσοτερα απο σενα δεν εχει στοχο τα λεφτα σου για να ζησει...

Μόνο που τότε, δεν έχει και τίποτα που να θέλω εγώ... Οπότε βρίσκει αυτόν που πριν λίγα χρόνια ούτε ότι υπάρχει δεν μπορούσε να φανταστεί (πόσο μάλλον να τον θέλει και για γκόμενο), και τον παντρεύεται!

Μιλάμε για Nobel μαλακίας!
 

spiridonpapa

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά ρε Κλώνα, χαλάρωσε!!!!!!!!!  Οσα και να βγάζεις βάλτα εκεί που ξέρεις!!!!!!!!! Και λοιπόν αν βγάζεις πολλά λεφτά είσαι ο γενικός γαμάω?????? Και τη σήμερον ημέρα δεν πρέπει ο άντρας να φέρνει λεφτά στο σπίτι μόνο αλλά και οι γυναίκες.Αρα δεν ζεί κανένας, κανέναν. Πάρε τον Γαμαικανό σου αγκαλιά και πήγαινε κορίτσι μου για ύπνο!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

να τους παντρεψουμε;



ιωαννηηηηηηηηηη
 

Επισκέπτης
Μόνο που τότε, δεν έχει και τίποτα που να θέλω εγώ... Οπότε βρίσκει αυτόν που πριν λίγα χρόνια ούτε ότι υπάρχει δεν μπορούσε να φανταστεί (πόσο μάλλον να τον θέλει και για γκόμενο), και τον παντρεύεται!

Μιλάμε για Nobel μαλακίας!

δεν σε πιεσε κανενας να παντρευτεις καποια που δεν θες,
απλα για ότι δεν θες εσυ υπάρχει καποιος που να το θελει


σκεψου ότι και τη γυναικα της ζωης σου ένα καρο άλλοι θα την απεριπταν.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ωχ...μας την πέσανε οι παπάδες........θα μας παντ΄ρεψουν όλους...τώρα τρέχουμεεεεε....... :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
δεν σε πιεσε κανενας να παντρευτεις καποια που δεν θες,
απλα για ότι δεν θες εσυ υπάρχει καποιος που να το θελει


σκεψου ότι και τη γυναικα της ζωης σου ένα καρο άλλοι θα την απεριπταν.
Εϊπαμε... IQ Παπακώστα.. τι να περιμένει κανένας...
 

Επισκέπτης
Σιγά ρε Κλώνα, χαλάρωσε!!!!!!!!!  Οσα και να βγάζεις βάλτα εκεί που ξέρεις!!!!!!!!! Και λοιπόν αν βγάζεις πολλά λεφτά είσαι ο γενικός γαμάω?????? Και τη σήμερον ημέρα δεν πρέπει ο άντρας να φέρνει λεφτά στο σπίτι μόνο αλλά και οι γυναίκες.Αρα δεν ζεί κανένας, κανέναν. Πάρε τον Γαμαικανό σου αγκαλιά και πήγαινε κορίτσι μου για ύπνο!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

ε, δεν παιζεσαι με τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


αν δεν έχουμε λεφτα σας θελουμε να μας ζείτε
αν εχουμε νομίζεις ότι θελουμε να σε γαμήσουμε....



κατσε σκεψου γιατι πολύ μπερδεμένα τα λες



ΘΕΣ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ?
ΝΑΙ     Η     ΟΥ
?????????????????????????????????????????????????????????????????


 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Σιγά ρε Κλώνα, χαλάρωσε!!!!!!!!!  Οσα και να βγάζεις βάλτα εκεί που ξέρεις!!!!!!!!! Και λοιπόν αν βγάζεις πολλά λεφτά είσαι ο γενικός γαμάω?????? Και τη σήμερον ημέρα δεν πρέπει ο άντρας να φέρνει λεφτά στο σπίτι μόνο αλλά και οι γυναίκες.Αρα δεν ζεί κανένας, κανέναν. Πάρε τον Γαμαικανό σου αγκαλιά και πήγαινε κορίτσι μου για ύπνο!!!!!!!!!!!!!!!!
Έχει λεφτά ρε. Αφού δεν ξέρεις, γιατί μιλάς? :idiot:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΤΡΕΣ.

Τώρα βέβαια το ερώτημα είναι τι θέλει να πει ο ποιητής...

Δεν υπάρχουν άντρες? Μα πως... Όπου και αν κοιτάξεις γύρω σου θα δεις ένα αντρολίβαδο. Άντρες κάθε ηλικίας σωματικής διάπλασης φυλής και δεν ξέρω  κι εγώ τι άλλο κατακλύζουν καθημερινά τη ζωή μας σε τέτοιο σημείο που να βαριέσαι πια να κοιτάς.

Πως γίνεται όμως οι γυναίκες να λένε ότι δεν υπάρχουν πραγματικοί άντρες?

Ας καθορίσουμε τι εννοεί ο ποιητής μ αυτή την ατάκα λοιπον...

ΑΛΗΘΕΙΑ

Υπάρχουν πάρα πολύ άντρες αλλά όχι τόσο μαλάκες όπως θα τους θέλαμε :idiot: :headbang:

Άντρας - σύμφωνα με την πλειοψηφία των γυναικών - και μάλιστα πραγματικός είναι αυτός που:

1. είναι ευγενικός μαζί σου,

2. είναι τρυφερός σαν την καρδιά ενός μαρουλιού,

3. είναι πάντα εκεί όταν σε πιάνουν τα κυκλοθυμικά σου κρεσέντα και σου παρέχει τον ώμο του για μυξομάντηλο ή ανέχεται τις υστερίες σου τις υπαρξιακές,

4. σου λέει πάντα πόσο πολύ σ' αγαπάει πόσο όμορφη είσαι κι ας μοιάζεις με τη Βασιλιάδου ή τη χοντρή του θησαυρόυ (γνωστή χοντρή που έσκαγε μύτη σε περιοδικό προ πολλών χρόνων και ταλαιπωρούσε τον άντρα της),

5. δε σε ελέγχει ποτέ

6. ζηλεύει διακριτικώς τόσο ώστε να τονίζει τον εγωισμό σου αλλα ανέχεται τα δικά σου ξεσπάσματα ζήλιας κι ας μην έχουν βάση

7. σου παρέχει πλουσιοπάροχα την οικονομική άνεση να μπορείς να κάνεις επιδρομές για σοπινγκ θέραπι και την πιστωτική του κάρτα χωρίς να ρωτά ποτέ τι τη θέλεις

8. κάνει τα στραβά μάτια στο βλεφάριασμα που σου κάνει ο διπλανός στο μπαρ και το μπαλαμούτιασμα του κουμπάρου γιατί όπως και να το κάνουμε κουμπάρος είναι...

 

viking

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ρε Κλώνα ο Γαμαικανός σου μας μπερδεύει!!!!!!  Τι σημαίνει έχεις λεφτά δεν το εμπεδωσα :idiot:  Εχεις και ???  .... και??.... λοιπόν??? Στο παρασύνθημα!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε Κλώνα ο Γαμαικανός σου μας μπερδεύει!!!!!!  Τι σημαίνει έχεις λεφτά δεν το εμπεδωσα :idiot:  Εχεις και ???  .... και??.... λοιπόν??? Στο παρασύνθημα!!!

Ότι δεν περιμένει από άντρα να τη ζήσει εννοεί αν την εννόησα... αυτό δεν είναι βασικό πρόβλημα των αντρών;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom