Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Να μιλήσουμε και λίγο σταράτα , και δίχως να δουλευόμαστε ?

Προσωπικά στα αρχίδια μου , το με πόσους έχει πάει . Ούτε το ψάχνω ποτέ , ούτε την ρωτάω ποτέ , ούτε τίποτα .[ Και βασικά χωριό που φαίνεται κολαούζο δεν θέλει ] Δεν γουστάρω όμως , και δεν ανέχομαι με την καμία το δούλεμα , και την κουτό πονηρία .

Όταν η άλλη έρχεται και μου ανοίγει τέτοια κουβέντα και μου αναφέρει διάφορες παπαριες του τύπου , έχω πάει μόνο με τρεις , κτλ και άλλες πούτσες μπλε , η μου το παίζει οσία παρθένα και συντηρητική κτλ έλεος δηλαδή . Και το θέμα το έχει εκείνη και όχι εγώ Και το όλο κλειδί της όλης ιστορίας εκεί βρίσκεται στο δούλεμα , και στην υποτίμηση της νοημοσύνης του άλλου .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Εγώ έχω τοποθετηθεί ξανά στο ότι δεν νιώθω επαγγελματίας. Ας με θεωρήσει ο καθένας όπως τ αρέσει όμως δεν υπάρχει πρόβλημα

άλλο το τι νιώθεις και αισθάνεσαι εσύ Αννούλα και άλλο η ουσία όμως, ότι είσαι επαγγελματίας 100% και όχι semipro (αν θέλεις ανάλυση για τις διαφορές μεταξύ semipro και 100% επαγγελματίας εδώ είμαι να το συζητήσουμε)
χωρίς να ρίχνω κάποιου είδους μομφή προς το πρόσωπο σου και πάντα με σεβασμό σ' αυτό που κάνεις
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.489
Οπως και να χει αν εχεις να επιλεξεις μεταξυ ενος ζωντανου και ενος πλαστικου δονητη...καλυτερος ο ζωντανος σωστα;:grin:
Τελικα λοιπον τσαμπα σεξ υπαρχει μονο αν καποιος ειναι...δονητης
:tooth:
Θα προτιμησω το δονητη π είναι σίγουρος, η εναν στάνταρ Παρτενέρ π ξέρω την χημεία
Με άσχετο τυπο είναι 30/70 να ικανοποιηθω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Με άσχετο τυπο είναι 30/70 να ικανοποιηθω

επειδή κρατάω στατιστική αν μπορείς δώσε μου κάποιους πιθανούς λόγους που κάποιος θα αποτύχει να σε οδηγήσει σε οργασμό
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.489
άλλο το τι νιώθεις και αισθάνεσαι εσύ Αννούλα και άλλο η ουσία όμως, ότι είσαι επαγγελματίας 100% και όχι semipro (αν θέλεις ανάλυση για τις διαφορές μεταξύ semipro και 100% επαγγελματίας εδώ είμαι να το συζητήσουμε)
χωρίς να ρίχνω κάποιου είδους μομφή προς το πρόσωπο σου και πάντα με σεβασμό σ' αυτό που κάνεις
Εγώ γι αυτό π νιώθω μπορω ν μιλήσω
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Θα προτιμησω το δονητη π είναι σίγουρος, η εναν στάνταρ Παρτενέρ π ξέρω την χημεία
Με άσχετο τυπο είναι 30/70 να ικανοποιηθω
Διαφωνω
Ρισκαρωντας μπορει να πετυχεις κατι καλυτερο απ αυτο που ηδη εχεις δοκιμασει
Μπορει και κατι χειροτερο,αλλα τιμια πραγματα.Το ρισκο υπαρχει παντα.
Αν δε δοκιμασεις πως θα μαθεις;
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.489
επειδή κρατάω στατιστική αν μπορείς δώσε μου κάποιους πιθανούς λόγους που κάποιος θα αποτύχει να σε οδηγήσει σε οργασμό
Είμαι άτομο π θέλω λίγη οικειότητα για να λυθω πραγματικά οπότε ίσως να μην φταίει ο παρτενερ
Αλλά ο πιο συνήθης λογος είναι πλήρης αγνοηση τ τι είναι κλειτορίδα η τι να κάνουν με αυτή
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Θα προτιμησω το δονητη π είναι σίγουρος, η εναν στάνταρ Παρτενέρ π ξέρω την χημεία
Με άσχετο τυπο είναι 30/70 να ικανοποιηθω

Διαφωνω
Ρισκαρωντας μπορει να πετυχεις κατι καλυτερο απ αυτο που ηδη εχεις δοκιμασει
Μπορει και κατι χειροτερο,αλλα τιμια πραγματα.Το ρισκο υπαρχει παντα.
Αν δε δοκιμασεις πως θα μαθεις;
ωχ το βλέπω...έρχεται !!! :confused: :grin:
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.489
αυτό το ''παράπονο'' το έχω ακούσει από αρκετές εργαζόμενες
Α για ραντεβού εργασίας Μιλάμε? Ε εκεί δεν με νοιάζει κιόλας
Κ βασικά επειδή συνήθως βρισκομαι με πιο ώριμους άντρες ξέρουν καλύτερα απο όσους επιλέγω εγώ στην ηλικία μ πανω σε αυτό το θέμα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Α για ραντεβού εργασίας Μιλάμε? Ε εκεί δεν με νοιάζει κιόλας
Κ βασικά επειδή συνήθως βρισκομαι με πιο ώριμους άντρες ξέρουν καλύτερα απο όσους επιλέγω εγώ στην ηλικία μ πανω σε αυτό το θέμα

ε φυσικά γιατί άλλο, για οποιοδήποτε αποτυχία οργασμού της γκόμενας κάποιου θεωρώ ότι η συζήτηση μεταξύ των δυο για τα θέλω και των δυο μπορεί να λύσει ή να μετριάσει το πρόβλημα του οργασμού.
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.489
ε φυσικά γιατί άλλο, για οποιοδήποτε αποτυχία οργασμού της γκόμενας κάποιου θεωρώ ότι η συζήτηση μεταξύ των δυο για τα θέλω και των δυο μπορεί να λύσει η να μετριάσει το πρόβλημα.
Εννοούσα Κάζουαλ σεξουαλικό παρτενέρ όχι σχέση, κυρίως για πρώτη επαφή π τυχαίνει στο άσχετο όπως λέγαμε πριν
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Εννοούσα Κάζουαλ σεξουαλικό παρτενέρ όχι σχέση, κυρίως για πρώτη επαφή π τυχαίνει στο άσχετο όπως λέγαμε πριν

casual sex? χμμ :think: εδώ είναι Ελλάδα και συνήθως δεν φημίζονται τέτοιες σεξουαλικές πρακτικές στην χώρα μας. Στην Ουκρανία και την Ρωσία είναι στην κουλτούρα τους εδώ Ελλάδα όμως σπάνια το συναντάς :confused: γιατί είναι πουριτανική και κρύβει μεγάλη υποκρισία η ελληνική κοινωνία.
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.489
casual sex? χμμ :think: εδώ είναι Ελλάδα και συνήθως δεν φημίζονται τέτοιες σεξουαλικές πρακτικές στην χώρα μας. Στην Ουκρανία και την Ρωσία είναι στην κουλτούρα τους εδώ Ελλάδα όμως σπάνια το συναντάς :confused: γιατί είναι πουριτανική και κρύβει μεγάλη υποκρισία η ελληνική κοινωνία.
Εγώ την κατουραω λίγο αυτή την ελληνική νοοτροπία, όχι σε όλα της, σε πολλά της όμως
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Tους τύπους που πιπωσαν κατά καιρούς δεν τους μετράνε καν για sex...


Οπότε μπορεί να εχει πίπωσει ένα λεωφορείο και να σου πει ότι δεν πήγε με κανέναν...
Αυτά πάνε στα ροφήματα μάν.

Μην μπερδεύεσαι.

:tooth:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom