Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Πάντως αδερφουλη επειδή εχω πετυχει κατι παραπλήσιο με αυτό που ειπες πριν, το ότι έχει φλομωσει στα ψέματα τον οπαδό τον Μιλγουόκι δεν το λες και μια χαρά προσωπική ζωη. Ημερομηνία λήξης εχει ολο αυτο,εκτος αν τα κουμανταρει και τα κρύβει τοσο καλα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μπορώ να πω κι εγω εξυπνάδες επιπεδου νηπιαγωγείου. Δεν σε έβρισα. Το ότι διαφωνούμε δε σημαινει ότι θα βριζομαστε
Το οτι λεω την αληθεια δε σημαινει οτι σε βριζω τυπε
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.493
Φυσικα αρεσει κανεις δεν ειπε το αντιθετο
Απλα συνηθως το προτιμουν..."ψημενο"(να εχει προηγηθει ενα φλερτ μια επικοινωνια,κατι) και με γαρνιτουρα(καποιο εστω απλο συναισθηματικο στορυ).
Σπανια ωμο και σκετο
(Οπως αρεσει σε πολλους απο εμας)
Μ αρεσει το ουισκυ μου και το σεξ μου σκετο
Γι αυτο και αρκετοι πληρωνουν τη γυναικα οχι τοσο για το γαμησι καθευατο,αλλα για να φυγει αμεσως μετα το χυσιμο τους...
Και να ξαναρθει παλι οταν εκεινοι θα χουν ορεξη και τα μαγικα εκεινα χαρτακια να της δωσουν για να τους κατσει για οσο ακριβως εκεινοι θελουν...
Εντάξει το φλερτ είναι πάντα ωραίο αλατοπιπερο αλλά γίνεται κ χωρίς
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Πάντως αδερφουλη επειδή εχω πετυχει κατι παραπλήσιο με αυτό που ειπες πριν, το ότι έχει φλομωσει στα ψέματα τον οπαδό τον Μιλγουόκι δεν το λες και μια χαρά προσωπική ζωη. Ημερομηνία λήξης εχει ολο αυτο,εκτος αν τα κουμανταρει και τα κρύβει τοσο καλα
Το μια χαρα παει στο οτι εχει προσωπικο γαμια και κανει και το επαγγελμα οχι οτι εχει υγιη προσωπικη ζωη οπως εγραψα σκεψου οτι εννιωσα καπως οταν το ειδα δηλαδη στο ενα χερι το τηλ να μιλαει και με το αλλο να κραταει τον πουτσο μου
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
ναι απλος να καταλαβουμε ολοι οτι και οι επαγγελματιες γυναικες εχουν προσωπικη ζωη και αισθηματα
Εχουν σπιτι και οικογένειες, σωστό αυτό.
Εγώ δεν πιστευω ότι μπορουν να εχουν σωστη σχεση με αντρα όσο πηδιουνται με άλλους.
Πχ Αν εχει γαμηθει η αλλη ενα τριωρο θα παει σπιτι και θα κανει και με τον άντρα της παθιασμενο σεξ;;;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ε λυπάμαι π εχεις γνωρίσει μονο γυναίκες π σε ήθελαν με κάποιο απώτερο σκοπό τι να σ πω
Δεν καταλαβαίνω γιατί να μην πιστεύει κάποιος οτι στην προσωπική μ ζωή μπορεί να γουσταρω να κάνω σεξ με κάποιον
Το θέμα έρωτα είναι άλλο, αλλά βέβαια και ερωτεύομαι κ με ερωτεύονται

ακόμη και οι Ουκρανέζες που είναι σεξουαλικά απελευθερωμένες γυναίκες σε σχέση με τις Ελληνίδες πάντα σε κάτι αποσκοπούσαν η καθεμιά τους για τους δικούς τους λόγους. Αυτό που περιγράφεις τόσο ιδανικά χωρίς κάποια ιδιοτέλεια μου φαντάζει ως παραμύθι. Γιατί ξέρεις ότι στην πλειοψηφία τους οι σχέσεις δεν λειτουργούν έτσι και κάπου αποσκοπούν και οι δυο πλευρές.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Εντάξει το φλερτ είναι πάντα ωραίο αλατοπιπερο αλλά γίνεται κ χωρίς
Σαφως και γινεται.
Γινεται ομως πολυ σπανια.
Δεν ειναι ο κανονας σε καμμια περιπτωση.
Τρανη αποδειξη τουτου ειναι οτι εχεις πελατεια.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.025
Κριτικές
20
Like
27.095
Πόντοι
8.346
Το μια χαρα παει στο οτι εχει προσωπικο γαμια και κανει και το επαγγελμα οχι οτι εχει υγιη προσωπικη ζωη οπως εγραψα σκεψου οτι εννιωσα καπως οταν το ειδα δηλαδη στο ενα χερι το τηλ να μιλαει και με το αλλο να κραταει τον πουτσο μου
Αυτο ναι, εδω μαζι σου
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Εχουν σπιτι και οικογένειες, σωστό αυτό.
Εγώ δεν πιστευω ότι μπορουν να εχουν σωστη σχεση με αντρα όσο πηδιουνται με άλλους.
Πχ Αν εχει γαμηθει η αλλη ενα τριωρο θα παει σπιτι και θα κανει και με τον άντρα της παθιασμενο σεξ;;;
το πόσο σωστό σπίτι μπορεί να ανοίξουν είναι άλλη συζήτηση από τη σχέση...
(και έχει να κάνει με το χαρακτήρα και των δύο και τις καταστάσεις)

όσο για το παθιασμένο σεξ, ναι μπορεί να κάνει χαλαρά
 

Peptesla

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.813
Like
8.176
Πόντοι
1.056
ακόμη και οι Ουκρανέζες που είναι σεξουαλικά απελευθερωμένες γυναίκες σε σχέση με τις Ελληνίδες πάντα σε κάτι αποσκοπούσαν η καθεμιά τους για τους δικούς τους λόγους. Αυτό που περιγράφεις τόσο ιδανικά χωρίς κάποια ιδιοτέλεια μου φαντάζει ως παραμύθι. Γιατί ξέρεις ότι στην πλειοψηφία τους οι σχέσεις δεν λειτουργούν έτσι και κάπου αποσκοπούν και οι δυο πλευρές.
Πόσα χρηματα εχουν παρει ουκρανεζες απο έλληνες;;;
Μονο γιατι αγαπησαν φυσικα, χαχα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Σαφως και γινεται.
Γινεται ομως πολυ σπανια.
Δεν ειναι ο κανονας σε καμμια περιπτωση.
Τρανη αποδειξη τουτου ειναι οτι εχεις πελατεια.

έτσι ακριβώς όλα όσα αναφέρει η Άννα αποτελούν την εξαίρεση στον κανόνα, ίσως εμένα μου φαίνεται λίγο fake όλο αυτό αλλά αυτή θα ξέρει καλύτερα :grin:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
πάντως εγώ δεν την πιστεύω την Άννα, δύσκολα να συναντήσει αυτή την πρακτική και νοοτροπία κάποιος σε γυναίκα
Μπορει το μελος Anna να λεει αληθεια ισως και ψεμματα.
Δεν μας ενδιαφερει ομως αυτο καθως το θεμα δεν ειναι προσωπικο αλλα στατιστικο.
Ειμαστε σε ενα σαιτ με μπουρδελα ο διαλογος ειναι ελευθερος και αξιζει να ακουστει η αποψη τοσο των αγοραστων σεξ(πελατων)οσο και των πωλητων σεξ(ιεροδουλων,call girls,κτλ)
Οποιος ειναι επαγγελματιας σεφ και μαγειρευει για το εστιατοριο που εργαζεται δε σημαινει οτι δε μπορει να το κανει χωρις χρηματα στο σπιτι του για καποιον δικο του ανθρωπο
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.493
Σαφως και γινεται.
Γινεται ομως πολυ σπανια.
Δεν ειναι ο κανονας σε καμμια περιπτωση.
Τρανη αποδειξη τουτου ειναι οτι εχεις πελατεια.
Δεν θα πω ότι εγώ το προτιμαω χωρίς φλερτ, χωρίς Συνέχεια έρωτα δέσμευση ναι, αλλά έτσι ψεκαστε σκούπιστε τελειώσατε ε έχω κ τον δονητη μ π δεν απογοητεύει κ ποτέ γι αυτό
 

Anna24

Call-Girl
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
2.329
Like
18.493
Κοιτα οχι οτι με αφορα,αλλα το οτι εχεις αλλη δουλειά σαν βασικη δεν σε κανει μη επαγγελματια.

Εχεις αγγελια,εχεις νημα,εχεις τηλέφωνο για τα ραντεβού κ μονο, μια χαρα επαγγελματιας εισαι. Και μπράβο σου κ μαγκια σου.
Τουλάχιστον ετσι το βλέπω απο την πλευρά μου.
Γιατί οι περισσότερες κοπελες ετσι ειναι και αν παμε με το σκεπτικό σου κ ολες είναι μη επαγγελματιες,τοτε εχω την απορια ποιες ειναι ακριβώς οι επαγγελματίες στο τέλος.
Εγω δηλαδή θα χαρακτηριζα μια κοπελα ως μη επαγγελματια,αν το εκανε στο κρυφό και με πολυ κλειστο κυκλο.
Εγώ έχω τοποθετηθεί ξανά στο ότι δεν νιώθω επαγγελματίας. Ας με θεωρήσει ο καθένας όπως τ αρέσει όμως δεν υπάρχει πρόβλημα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Μπορει το μελος Anna να λεει αληθεια ισως και ψεμματα.
Δεν μας ενδιαφερει ομως αυτο καθως το θεμα δεν ειναι προσωπικο αλλα στατιστικο.
Ειμαστε σε ενα σαιτ με μπουρδελα ο διαλογος ειναι ελευθερος και αξιζει να ακουστει η αποψη τοσο των αγοραστων σεξ(πελατων)οσο και των πωλητων σεξ(ιεροδουλων,call girls,κτλ)
Οποιος ειναι επαγγελματιας σεφ και μαγειρευει για το εστιατοριο που εργαζεται δε σημαινει οτι δε μπορει να το κανει χωρις χρηματα στο σπιτι του για καποιον δικο του ανθρωπο

:hi:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Δεν θα πω ότι εγώ το προτιμαω χωρίς φλερτ, χωρίς Συνέχεια έρωτα δέσμευση ναι, αλλά έτσι ψεκαστε σκούπιστε τελειώσατε ε έχω κ τον δονητη μ π δεν απογοητεύει κ ποτέ γι αυτό
Οπως και να χει αν εχεις να επιλεξεις μεταξυ ενος ζωντανου και ενος πλαστικου δονητη...καλυτερος ο ζωντανος σωστα;:grin:
Τελικα λοιπον τσαμπα σεξ υπαρχει μονο αν καποιος ειναι...δονητης
:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom