Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 473
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Ειναι άποψή σου φιλε. Κάθε κανόνας έχει εξαιρέσεις αλλά αυτές δεν αναιρούν τον κανόνα.
Όσο για τη λειτουργια εγκεφαλου των γυναικων κλπ ας αφήσουμε τους επιστημονες να εχουν καλυτερη αποψη απο εμας
Φιλε πεπτεσλα
επειδη τυγχανει να ειμαι επιστημονας υγειας ,επιτρεψε με να σου πω οτι δεν εχω δει καμμια σοβαρη μελετη που να συνηγορει
Περισσοτερο αστικους μυθους εχω ακουσει
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Θυμάστε τι είχα πει σε ένα ποστ στο νήμα του Γκλαμουρα; Όσοι με παρακολουθείτε. Ότι η βίζιτα αγαπάει και μισεί τον όρο «πουτανα»; Πάρτε την απόδειξη εδώ.

Βλέπεις το χρήμα είναι ευκολο και γλυκό αλλά όταν κατηγοριοποιήσεις την πουτανα (με συγχωρείτε για την λέξη, δεν την χρησιμοποιώ με αγενεια) τότε βαράνε συναγερμοί.

Είπαμε, άνθρωπος που δεν την έχει ζήσει εκ των έσω δε ξέρει. Τα υπόλοιπα είναι... να χαμε να λέγαμε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
lube GIF


αποφασισαμε τελικα;
 

kk34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
287
Κριτικές
10
Like
1.228
Πόντοι
371
Δεν θα ρωτούσα. Αν το έλεγε απο μόνος του ναι θα ρωτούσα πως κ γιατί προέκυψε τόσο μεγάλος αριθμός, αλλά αν τα βρίσκαμε σε όλα δεν θα ήταν ανασταλτικός παράγοντας σε καμια περίπτωση
Έχεις πολύ συγκροτημένη κ καθαρή σκεψη....εγω δεν το θεωρώ ανήθικο απλά πιστεύω λίγο στη προδιάθεση...είτε είναι άντρας είτε γυναίκα μην παρεξηγηθώ
 

Normale

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
77
Like
380
Πόντοι
20
Eγω τη δικιά μου όταν την παρέλαβα πρώτα την πήγα για ένα καλό βιολογικό καθαρισμό.
Σαλόνι αεραγωγούς μοκέτες ουρανό κλπ.
Μετά πήγα στο φαναρτζή να τρίψει λίγο τα μπροστά φώτα που είχαν θολούρα.
Μετά στο βουλκανιζατέρ να αλλάξω λάστιχα γιατί είχαν βγει τα λινά.
Τέλος στον μαστροΑλέκο για αλλαγή φλάντζας, μπουζί, ψυγείο λαδιού και εβαπορέτα.
Τώρα το εργαλείο πάει τάπα!
:jade::jade::jade:

Γιατί πρέπει να μας ενδιαφέρει πόσες ψωλές έχει φάει πριν μας γνωρίσει?
Εγώ προσωπικά θέλω να κινούμαι προς την επιλογή του να μη ξεχάσει ποτέ τη δική μου ψωλή και το πόσο ωραίο γαμήσι της προσέφερα.
Αν το καταφέρω καλώς.
Αν όχι, θα είμαι ένας από τους πολλούς.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Eγω τη δικιά μου όταν την παρέλαβα πρώτα την πήγα για ένα καλό βιολογικό καθαρισμό.
Σαλόνι αεραγωγούς μοκέτες ουρανό κλπ.
Μετά πήγα στο φαναρτζή να τρίψει λίγο τα μπροστά φώτα που είχαν θολούρα.
Μετά στο βουλκανιζατέρ να αλλάξω λάστιχα γιατί είχαν βγει τα λινά.
Τέλος στον μαστροΑλέκο για αλλαγή φλάντζας, μπουζί, ψυγείο λαδιού και εβαπορέτα.
Τώρα το εργαλείο πάει τάπα!
:jade::jade::jade:

Γιατί πρέπει να μας ενδιαφέρει πόσες ψωλές έχει φάει πριν μας γνωρίσει?
Εγώ προσωπικά θέλω να κινούμαι προς την επιλογή του να μη ξεχάσει ποτέ τη δική μου ψωλή και το πόσο ωραίο γαμήσι της προσέφερα.
Αν το καταφέρω καλώς.
Αν όχι, θα είμαι ένας από τους πολλούς.
Γιατί υπάρχει μέτρο σύγκρισης...και δεν λέω για μέγεθος ....τρόπος σεξ διάρκεια...κτλ....όλα για το σεξ γίνονται
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Η δεύτερη αραβωνιαστικια με πολλά χιλιόμετρα...ήταν φοιτήτρια στην Αθήνα ...χαχαχα μετά την γνώρισα....μετά από καιρό μικρός και εγώ είχα ακόμα τις ανασφάλειες της ηλικίας την ρωτάω....πως σου φαίνεται η πουτσα μου .....απαντά ...για τις τρύπες μου μια χαρά είναι.... ουδέν σχόλιο
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
1.144
Πόντοι
201
Μη κάνεις ποτέ μια ερώτηση αν δεν είσαι 100% σίγουρος ότι μπορείς να δεχτείς και να διαχειριστείς οποιαδήποτε πιθανή απάντηση.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Βασικά παίρνουμε , π.χ το θέλω να γαμήσω , κτλ το θέλω να σχετιστώ πιο προσωπικά με μια επαγγελματία , για να γαμάω τσάμπα και εκείνη ας τα τσεπώνει από τους άλλους κτλ ,

Η το να γαμάω μια και ας πηγαίνει και με άλλους 100 , διότι έτσι και αλλιώς εγώ έναν πούτσο θέλω να ρίξω μόνο κτλ Του βάζουμε και μια βιτρίνα προχω , υπεράνω , διάφορες άλλες παπατζες και πάει λέγοντας ,

κατόπιν το μπερδεύουμε με το έρωτας ,σχέση , δεσμός , η ακόμη και γάμος κτλ , και έχουμε την τέλεια συνταγή για το απόλυτο μπάχαλο .
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Βασικά παίρνουμε , π.χ το θέλω να γαμήσω , κτλ το θέλω να σχετιστώ πιο προσωπικά με μια επαγγελματία , για να γαμάω τσάμπα και εκείνη ας τα τσεπώνει από τους άλλους κτλ ,

Η το να γαμάω μια και ας πηγαίνει και με άλλους 100 , διότι έτσι και αλλιώς εγώ έναν πούτσο θέλω να ρίξω μόνο κτλ Του βάζουμε και μια βιτρίνα προχω , υπεράνω , διάφορες άλλες παπατζες και πάει λέγοντας ,

κατόπιν το μπερδεύουμε με το έρωτας ,σχέση , δεσμός , η ακόμη και γάμος κτλ , και έχουμε την τέλεια συνταγή για το απόλυτο μπάχαλο .
Ναι και ....που καταλήγεις?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Εγώ πάλι είμαι σίγουρος και για το ότι κατάλαβες , και για το ότι στράβωσες .
Δεν κατάλαβα τίποτα ούτε στραβωσα....έγραψες κάτι το διάβασα 2 φορές και δεν κατάλαβα το συμπέρασμα μόνο αυτο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Εδώ από ότι κατάλαβα το ξαναδιάβασα τώρα λες για τώρα σε σχέση που υπάρχει....το νήμα λέει για το τι έχει κάνει η γυναίκα πριν από εμάς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom