Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

giovannisilva

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
πανω απο 19 ποντους  ;) ;)
κ εννοειται κ να εχει κ παχος!!!!!
Μου αρεσει που εισαι σαφης.Σε αντιθεση με καποιους που ειρωνευτηκαν την απαντηση σου πιστευω οτι εχεις δει τετοια μεγεθη αλλα θα βοηθουσε να μας ελεγες ποσο σπανια τα συναντας.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ο στρατος εχει λογικη.
Απλα δεν συμβαδιζει με την δικη σου
αυτο το σκεφτηκες ποτε?

στα αρχιδια μας τι αρεσει σε σενα πχ και τι ειναι σωστο για σενα...
σκεψου το.
bold αφου δεν εχεις παει στρατο πως το ξερεις? :grin: :grin: :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μολις τελειωσω τις σπουδες αρχηγε. εχω αναβολη απο κεμπριτζ

Που εισαι δικε μου....

να προσεχεις μονο... αν σε ξεχασουν

και δεν σου στειλουν χαρτι να πας να τους κανεις φασαρια.
 

giovannisilva

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Διαβασα αρκετες σελιδες πισω αλλα κουραστηκα και σταματησα γιατι ενω το θεμα θετει την ερωτηση "ποιο ειναι το τελειο μεγεθος σε εναν αντρα" και ενω περιμενα να διαβασω απαντησεις με νουμερα διαβαζω μονο κουβεντουλα που κανετε μεταξυ σας.Ενταξει μερικοι εχετε ξαναμιλησει πολλες φορες και εχετε γινει μια ιτερνετικη παρεα αλλα εμενα που ειμαι καινουριο μελος με κουραζει.Φιλικα παντα προς ολους σας και ελπιζω να μην παρεξηγηθω.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Διαβασα αρκετες σελιδες πισω αλλα κουραστηκα και σταματησα γιατι ενω το θεμα θετει την ερωτηση "ποιο ειναι το τελειο μεγεθος σε εναν αντρα" και ενω περιμενα να διαβασω απαντησεις με νουμερα διαβαζω μονο κουβεντουλα που κανετε μεταξυ σας.Ενταξει μερικοι εχετε ξαναμιλησει πολλες φορες και εχετε γινει μια ιτερνετικη παρεα αλλα εμενα που ειμαι καινουριο μελος με κουραζει.Φιλικα παντα προς ολους σας και ελπιζω να μην παρεξηγηθω.
ολα εδο ινε σπαμ γιαφτο μαθε να ζισ με το σπαμ
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Διαβασα αρκετες σελιδες πισω αλλα κουραστηκα και σταματησα γιατι ενω το θεμα θετει την ερωτηση "ποιο ειναι το τελειο μεγεθος σε εναν αντρα" και ενω περιμενα να διαβασω απαντησεις με νουμερα διαβαζω μονο κουβεντουλα που κανετε μεταξυ σας.Ενταξει μερικοι εχετε ξαναμιλησει πολλες φορες και εχετε γινει μια ιτερνετικη παρεα αλλα εμενα που ειμαι καινουριο μελος με κουραζει.Φιλικα παντα προς ολους σας και ελπιζω να μην παρεξηγηθω.

Οταν μπαινει χρηστης με γυναικειο σημα, τοτε ολα τα αγαμητα του σαιτ αρχιζουν τη λογοδιαρεια και το σπαμ γαμω τη τους.
Ο μπορντελ αν και συμμετεχει στα θρεν σωστα ουκ ολιγες φορες σπαμαρει με τους γνωστους του. Θα φυγει κανα μωχαμετι καμια μερα...
 

giovannisilva

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
ολα εδο ινε σπαμ γιαφτο μαθε να ζισ με το σπαμ
Πολυ κουραστικο ομως ρε μεγαλε.Και το αστειο ειναι πως οταν καμια γκομενα παει να απαντησει στο θεμα μερικοι την ειρωνευονται.Και δεν δινουν τη δικη τους αποψη αλλα απλα σχολιαζουν τις αποψεις των αλλων.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Οταν μπαινει χρηστης με γυναικειο σημα, τοτε ολα τα αγαμητα του σαιτ αρχιζουν τη λογοδιαρεια και το σπαμ γαμω τη τους.
Ο μπορντελ αν και συμμετεχει στα θρεν σωστα ουκ ολιγες φορες σπαμαρει με τους γνωστους του. Θα φυγει κανα μωχαμετι καμια μερα...
εσι ποσο τον εχισ ενδοκσε βιζαντινομαχε καταφρακτι!
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Πολυ κουραστικο ομως ρε μεγαλε.Και το αστειο ειναι πως οταν καμια γκομενα παει να απαντησει στο θεμα μερικοι την ειρωνευονται.Και δεν δινουν τη δικη τους αποψη αλλα απλα σχολιαζουν τις αποψεις των αλλων.
τα καλα γινοντε μεσο πιμι...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
οσο και να τον εχετε γαματεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :fuck2:
 

giovannisilva

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2012
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
τα καλα γινοντε μεσο πιμι...
Και τι να κανω ρε μεγαλε?Να στελνω pm στην καθε γυναικα του σαιτ να τη ρωταω την αποψη της?Γελοιος θα γινω και θα νομιζουν οτι τους την πεφτω κιολας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom