Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...απογευματινο περασμα απο γερανιου ,καλα η περιοχη εχει γινει το στεκι των γεωργιανων ,πολλες γυναικες αλλα που να ξεχωρησεις ποιες εκδιδονται και ποιες ου ,εκανα δυο τρεις γυρες αλλα παλι τιποτα ,μαλλον περιμεναν για καργκο γιατι ειδα πολλες κουτες στο πεζοδρομιο...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • loverdo-zombie2.jpg
    loverdo-zombie2.jpg
    127 KB · Εμφανίσεις: 57

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Την Καλησπέρα μου στους συναγωνιστές  από ένα  από τα παλαιότερα μέλη αυτής της μεγάλης παρέας.
Λόγω της μακρόχρονης απουσίας μου από την ΕΛΛΑΔΑ έχω χάσει κάθε επαφή.
Παρόλο που διάβασα αρκετά το foroum δεν μπόρεσα να βρω απάντηση και χρειάζομαι τη βοήθεια σας.
ΑΝΑΖΗΤΩ αν και που δραστηριοποιούνται η Αλεξάνδρα και η Αντριάνα από την πιάτσα της Γερανίου.
Για την διευκόλυνση σας  ανέσυρα από το πλούσιο αλλά παλαιωμένο αρχείο μου την επισυναπτόμενη φωτογραφεία.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εκ των προτέρων.
             
 

Συνημμένα

  • 3 copy.jpg
    3 copy.jpg
    90,4 KB · Εμφανίσεις: 25

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.177
Κριτικές
86
Like
3.958
Πόντοι
5.015
Την Καλησπέρα μου στους συναγωνιστές  από ένα  από τα παλαιότερα μέλη αυτής της μεγάλης παρέας.
Λόγω της μακρόχρονης απουσίας μου από την ΕΛΛΑΔΑ έχω χάσει κάθε επαφή.
Παρόλο που διάβασα αρκετά το foroum δεν μπόρεσα να βρω απάντηση και χρειάζομαι τη βοήθεια σας.
ΑΝΑΖΗΤΩ αν και που δραστηριοποιούνται η Αλεξάνδρα και η Αντριάνα από την πιάτσα της Γερανίου.
Για την διευκόλυνση σας  ανέσυρα από το πλούσιο αλλά παλαιωμένο αρχείο μου την επισυναπτόμενη φωτογραφεία.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εκ των προτέρων.
             

Φίλε αυτές εξαφανίστηκαν μετά απ' τις εκκαθαρίσεις του Λοβέρδου τότε με το "σκάνδαλο" των οροθετικών και τουλάχιστον στη Γερανίου εγώ που περνάω συχνά δεν τις ξαναείδα, αν κάποιος συναγωνιστής τις έχει σταμπάρει αλλού ας ενημερώσει.
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...τωρα πια οι καλες πουτανες δουλευουν με ραντεβου και τηλεφωνα ,δεν βγαινουν καν στην πιατσα...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Γεια χαρα σε ολους....
εδω και3 μερες περναω απο το τριγωνο ποδαρατα λογω απεργιων των ΜΜΜ.
Εκει συνηθως εχει καποιες αλλα οχι πολλες κυριως κοντες και με παρα πολλα πιασιματα.Οχι κατι καλο
τις πρωινες.Το μεσημεριερο αργα κατα τις 4 κατι παιζει.Μια τυπισσα ωραιο μουνι σημερα στο φααρι της
Χαλκοκονδυλη με μαυρο κολαν τρελη κωλαρα και αρκετα ωραιο σωμα μαυρα μαλλια και μια αλλη την οποια ειχα παρει παρα πολυ ωραιο σωμα νεα βουλγαροτσιγγανα ειναι κατι τεττοιο η οποια ειναι λιγο απατη.Μια αλλη χτες δεν ξερω αν ειναι η ιδια  με κωλαρα παλι αλλα φοραγε μπλε γυαλιστερο κολαν η μονη αξιαγαμητη.
Επισης πανω απο τα φαναρια εκει που ειναι σταση τρολλευ παιζουν καποιες.Μια χοντρη αυτη ειναι standard καθε πρωι κανα 2 λεπτες
και σημερα το μεσημερι ειχε 2 αρκετα καλες.
με το μπλε κολαν ειναι το γυαλιστερο η μονη που αξιζει
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
χαίρετε πιατσόβιοι  ;)

τον τελευταίο καιρό μου χει έρθει μια περίεργη ενόρμηση να πάω με 2 μαυρούλες (ή 3)

έχει κάνει κανένας κάτι τέτοιο ;

τιμούλες , πληροφορίες ή ότι άλλο ευπρόσδεκτα !

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
χαίρετε πιατσόβιοι  ;)

τον τελευταίο καιρό μου χει έρθει μια περίεργη ενόρμηση να πάω με 2 μαυρούλες (ή 3)

έχει κάνει κανένας κάτι τέτοιο ;

τιμούλες , πληροφορίες ή ότι άλλο ευπρόσδεκτα !
Δεν αξίζει τέτοια φάση......με μια και καλή νομίζω είναι καλύτερα..............
 

TRELOXELO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
6.465
Like
1.158
Πόντοι
266
σημερα στισ 4¨30 περασα απο τριγωνο.τtel).Καλες μου φαινοντουσαν και λιγο μικρες αλλα μαλλον προς βουλγαρο-ρουμανογυφτοειδες μου φαινοντουσαν και ξενερωσα....μπορει να με γελεσαν και τα ματια μου....βλεπω στο μετρο και κατι καυλες με (ξε)κολαν και εχω χασει το τοπι....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.177
Κριτικές
86
Like
3.958
Πόντοι
5.015
χαίρετε πιατσόβιοι  ;)

τον τελευταίο καιρό μου χει έρθει μια περίεργη ενόρμηση να πάω με 2 μαυρούλες (ή 3)

έχει κάνει κανένας κάτι τέτοιο ;

τιμούλες , πληροφορίες ή ότι άλλο ευπρόσδεκτα !

Ένα θα σου πω: Η πιθανότητα να κάνεις παρτούζα με 2 ή 3 μαύρες και να περάσεις καλά τείνει στο μηδέν...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δεν αξίζει τέτοια φάση......με μια και καλή νομίζω είναι καλύτερα..............

Ένα θα σου πω: Η πιθανότητα να κάνεις παρτούζα με 2 ή 3 μαύρες και να περάσεις καλά τείνει στο μηδέν...

ξενέρωτοι άντρες  :2funny: :2funny:  ;)
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
ξενέρωτοι άντρες  :2funny: :2funny:  ;)
Mην τους ακους.Παιξε μπαλα!!! :rockon: :rockon: :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
URL]]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
πληροφορίες ή ότι άλλο ευπρόσδεκτα !
Επικοινωνία με το ΚΕΕΛΠΝΟ
Τηλεφωνικό Κέντρο ΚΕΕΛΠΝΟ : 210-5212000
Ηλεκτρονική διεύθυνση επικοινωνίας (e-mail) : info@keelpno.gr

Γραμμή για τη Δημόσια Υγεία (Κέντρο ΕΠΙΧειρήσεων) : 210-5212054
Είναι διαθέσιμη 24h/7d

Τηλεφωνική Γραμμή για το AIDS : 210-72.22.222
Είναι διαθέσιμη εργάσιμες ημέρες 9.00 με 21.00

:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom